סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

המזווג

בכוח המוח​(שולטת)
לפני 13 שנים • 21 ביולי 2011

Re: למה פלקט?

בכוח המוח​(שולטת) • 21 ביולי 2011
כריסטיאנה כתב/ה:
[מה שמדליק אותך היא אישה שיש לה (בפנטזיה שלך) רק צרכים של שולטת.
אנשים מורכבים הרבה יותר מזה.
זו הסיבה למילה פלקט.
מצד שני, אתה לא הנשלט היחיד שצריך דיכוטומיה מהסוג הזה.
מצד שלישי, זה מה שמדליק אותך, יש מגוון נשלטים שבהחלט יכולים להתגרות מ"היררכיה": שולט - נשלטת/שולטת - נשלט.

יש לי שאלה ברצינות
תעני רק אם זה נוח לך אבל זה מעניין
איך היית מרגישה אם לשולט שלך הייתה שולטת.?
כי אנשים מורכבים וכל זה ולמה להיות פלקט כשאפשר להיות "אקספרימנטלי מסעיר"[/quote]

יש לו שולטת. מצוינת. וזה מסעיר בטירוף.
אני מזהירה אותך שהדברים אף פעם לא פשוטים כמו שזה נראה לך.
אתנה
לפני 13 שנים • 21 ביולי 2011

Re: למה פלקט?

אתנה • 21 ביולי 2011
בכוח המוח כתב/ה:
כריסטיאנה כתב/ה:
[מה שמדליק אותך היא אישה שיש לה (בפנטזיה שלך) רק צרכים של שולטת.
אנשים מורכבים הרבה יותר מזה.
זו הסיבה למילה פלקט.
מצד שני, אתה לא הנשלט היחיד שצריך דיכוטומיה מהסוג הזה.
מצד שלישי, זה מה שמדליק אותך, יש מגוון נשלטים שבהחלט יכולים להתגרות מ"היררכיה": שולט - נשלטת/שולטת - נשלט.

יש לי שאלה ברצינות
תעני רק אם זה נוח לך אבל זה מעניין
איך היית מרגישה אם לשולט שלך הייתה שולטת.?
כי אנשים מורכבים וכל זה ולמה להיות פלקט כשאפשר להיות "אקספרימנטלי מסעיר"

יש לו שולטת. מצוינת. וזה מסעיר בטירוף.
אני מזהירה אותך שהדברים אף פעם לא פשוטים כמו שזה נראה לך.[/quote]

שולטת מצויינת מאד : )
אין לי משהו חשוב לומר ~ פשוט נהנית מהשרשור הזה
ניק דרייק
לפני 13 שנים • 22 ביולי 2011

נשלט שולטת

ניק דרייק • 22 ביולי 2011
מעניין

אני פשוט מתיחס לקשר הזה של נשלט שולטת כתיקון עולם כזה. כא-נורמליות בעולם השולט. עולם שבו מעל תשעים אחוז מהגברים שולטים בנשים שלהם בדרך קבע. אני רואה את היחס של נשלט גבר מול שולטת אישה כמעשה א-נורמלי.
אני לא רואה בזה משהו ששם בצל חוויות אחרות. החוויות האחרות של שליטה גברית לגמרי לא בצל. וכל מה שמדליק אותי למשל, הוא ההיפוך והשוויון שבתוך השליטה הנשית. כשנכנס לפתע עוד גבר למשוואה, אני רק מצקצק ואומר, מה חדש לעזאזל.
בכוח המוח​(שולטת)
לפני 13 שנים • 23 ביולי 2011

Re: נשלט שולטת

בכוח המוח​(שולטת) • 23 ביולי 2011
ניק דרייק כתב/ה:
מעניין

אני פשוט מתיחס לקשר הזה של נשלט שולטת כתיקון עולם כזה. כא-נורמליות בעולם השולט. עולם שבו מעל תשעים אחוז מהגברים שולטים בנשים שלהם בדרך קבע. אני רואה את היחס של נשלט גבר מול שולטת אישה כמעשה א-נורמלי.
אני לא רואה בזה משהו ששם בצל חוויות אחרות. החוויות האחרות של שליטה גברית לגמרי לא בצל. וכל מה שמדליק אותי למשל, הוא ההיפוך והשוויון שבתוך השליטה הנשית. כשנכנס לפתע עוד גבר למשוואה, אני רק מצקצק ואומר, מה חדש לעזאזל.

כי אולי במקום "תיקון עולם כזה" תתייחס לזה כצורך שלך.
העובדה היא שזה לא מאזן כלום. יש הרבה יותר מדי נשלטים בעלי צרכים כאלה, ופחות מדי נשים בעלי צרכים משלימים. זו המציאות, זה לא תיקון עולם ולא בטיח. זה שריטות ושריטות שכנגד.

אתה יכול לומר דבר אחד איתו אני אסכים: לא עושה לי את זה כשעוד גבר נכנס למשוואה.
זו זכותך, הנטיה שלך היא אחרת, הצורך שלך הוא אחר.
ואני אגיד שני דברים בעניין הזה: זה לא כזה בנאלי תמיד כשנכנס גבר למשוואה, הוא גם לא באמת שולט. הוא עצמו עושה זאת למחייתו.
ביננו, יש לו את הקשיים שלו - איך פתאום זנות גברית נחשבת "שולט" וזנות נשית נחשבת "משפילה"? חשבת על זה?
הדינמיקה האמיתית היא בינו לבינה, בזוגיות שלהם. מה היא מרגישה ומה הוא מרגיש. מהבחינה הזו, הפורום הזה מתאים יותר. מהבחינה הזו, (ולדעתי בכל צורך קוקהולדי), המזווג הוא סוג של "תירוץ" לתחושות האלה.

ברור שלא כל גבר היה פועל כמו בן הזוג, נכון? יש עוד המון אפשרויות, למה זה הלך דווקא במתווה הזה?

ועוד משהו בקשר ל "אני רק מצקצק ואומר, מה חדש לעזאזל" -
אם משהו לא עושה לך, זה לא אומר שאתה צריך להתייחס לכך ביהירות. יש אחרים שמתעסקים ומתבחבשים בשאלות מהסוג הזה. זה אומר שלהם זה לא בנאלי, זה לא ישן, וזה בהחלט מעניין אותם ואפילו גם מרגש. קצת ענווה לא תזיק, וגם אין צורך לשחד את כל כוחות השאול כדי להסביר למה זה לא עושה לך כשנכנס גבר למשוואה. לא עושה לך. מותר לך.

ובמאמר מוסגר - אם זה באמת לא מזיז בך משהו כשגבר נכנס למשוואה, אתה יוצא דופן. מאוד. מאוד מאוד.
ניק דרייק
לפני 13 שנים • 24 ביולי 2011

ניק דרייק • 24 ביולי 2011
[quote="בכוח המוח"]
ניק דרייק כתב/ה:
מעניין

העובדה היא שזה לא מאזן כלום. יש הרבה יותר מדי נשלטים בעלי צרכים כאלה, ופחות מדי נשים בעלי צרכים משלימים. זו המציאות, זה לא תיקון עולם ולא בטיח. זה שריטות ושריטות שכנגד.

ואני אגיד שני דברים בעניין הזה: זה לא כזה בנאלי תמיד כשנכנס גבר למשוואה, הוא גם לא באמת שולט. הוא עצמו עושה זאת למחייתו.
ביננו, יש לו את הקשיים שלו - איך פתאום זנות גברית נחשבת "שולט" וזנות נשית נחשבת "משפילה"? חשבת על זה?
הדינמיקה האמיתית היא בינו לבינה, בזוגיות שלהם. מה היא מרגישה ומה הוא מרגיש. מהבחינה הזו, הפורום הזה מתאים יותר. מהבחינה הזו, (ולדעתי בכל צורך קוקהולדי), המזווג הוא סוג של "תירוץ" לתחושות האלה.

ברור שלא כל גבר היה פועל כמו בן הזוג, נכון? יש עוד המון אפשרויות, למה זה הלך דווקא במתווה הזה?

אם משהו לא עושה לך, זה לא אומר שאתה צריך להתייחס לכך ביהירות. יש אחרים שמתעסקים ומתבחבשים בשאלות מהסוג הזה. זה אומר שלהם זה לא בנאלי, זה לא ישן, וזה בהחלט מעניין אותם ואפילו גם מרגש. קצת ענווה לא תזיק, וגם אין צורך לשחד את כל כוחות השאול כדי להסביר למה זה לא עושה לך כשנכנס גבר למשוואה. לא עושה לך. מותר לך.

ובמאמר מוסגר - אם זה באמת לא מזיז בך משהו כשגבר נכנס למשוואה, אתה יוצא דופן. מאוד. מאוד מאוד.

ברור שזהו צורך. אבל הוא נובע אצלי מהא-נורמלי. ואני לא מתיחס לגבר כ"זונה ממין זכר", בעיקר בגלל מה שהוא עושה. הוא מעבר. הוא מזווג. וככה גם הסיפור קרוי, המזווג. זה התחיל אצלך, ההתתיחסות ההירואית אליו. העובדה שצריך אותו כדי להמשיך חיים.
וזה לגמרי המקום שלך. בו את כנראה רואה את הגבר.

זנות נשית אגב נחשבת משפילה. היא בדכ ניצבת בחזית של סרסור מנצל. או במקרים אחרים כרקע למצב סוציואקונומי גרוע והוא פשוט מתקשר לניצול. בגלל זה גם הכי טרן אוף. את לא הצגת מקרה כזה בכלל. דיברת על מזווג. כעבודה. כמו מנכל בנק הזרע. רק עם זרג.

זה דוקא כן מזיז לי גבר. כלומר, אני יכול לדמיין מגע של גבר בסיטואציות מסוימות, או של קוקסינלית. לגמרי. אני בכיף מקבל הכל. מה שלא, זה לא שליטה גברית. יש בזה משהו רגיל מדי שלא מסעיר אותי. משעמם.
וזו לא יהירות, זה השם של הפורום הזה. בנות על בנים.
לאלו שאוהבים את השליטה הגברית יש פורום אחר עם בחורות תלויות מהתקרה, קשורות בציצים ומקבלות מכות חשמל. אני אוהב את זה בכיוון השני. בגלל זה אני פה. ולא שם.
בכוח המוח​(שולטת)

בכוח המוח​(שולטת) • 24 ביולי 2011
[quote="ניק דרייק"]
בכוח המוח כתב/ה:
ניק דרייק כתב/ה:
מעניין

ברור שזהו צורך. אבל הוא נובע אצלי מהא-נורמלי. ואני לא מתיחס לגבר כ"זונה ממין זכר", בעיקר בגלל מה שהוא עושה. הוא מעבר. הוא מזווג. וככה גם הסיפור קרוי, המזווג. זה התחיל אצלך, ההתתיחסות ההירואית אליו. העובדה שצריך אותו כדי להמשיך חיים.
וזה לגמרי המקום שלך. בו את כנראה רואה את הגבר.

זנות נשית אגב נחשבת משפילה. היא בדכ ניצבת בחזית של סרסור מנצל. או במקרים אחרים כרקע למצב סוציואקונומי גרוע והוא פשוט מתקשר לניצול. בגלל זה גם הכי טרן אוף. את לא הצגת מקרה כזה בכלל. דיברת על מזווג. כעבודה. כמו מנכל בנק הזרע. רק עם זרג.

זה דוקא כן מזיז לי גבר. כלומר, אני יכול לדמיין מגע של גבר בסיטואציות מסוימות, או של קוקסינלית. לגמרי. אני בכיף מקבל הכל. מה שלא, זה לא שליטה גברית. יש בזה משהו רגיל מדי שלא מסעיר אותי. משעמם.
וזו לא יהירות, זה השם של הפורום הזה. בנות על בנים.
לאלו שאוהבים את השליטה הגברית יש פורום אחר עם בחורות תלויות מהתקרה, קשורות בציצים ומקבלות מכות חשמל. אני אוהב את זה בכיוון השני. בגלל זה אני פה. ולא שם.

אתה יודע, אמרתי שרציתי לסגור כמה מעגלים בסיפור הזה, אחד מהם היה שלו - הוא עובד בזה, הוא מייעד את עצמו לזה, הוא אוכל ושותה משקה חלבונים כל הזמן כדי להשביח את רמת הזרע, הוא מתאמן, הוא צריך להלחם בתחושות שפתאום הוא לא יתפקד כמו שצריך, או שהזיווגים שלו יראו איזו פגימה והוא יפוטר. יש לו עייפות מסקס, כי זה רק נשמע כזה כיף, אבל זה מעייף, ואולי בבית עם אשתו הוא בכלל זקוק לדברים אחרים שעושים לו.

אבל זה חלק מהמעגלים שלא סגרתי, מה שמראה שמכל מקום אפשר לראות מורכבות, חיצויים, סכסוכים וחוסר שלמות.

אני לא יודעת אם הוא זונה בעצם, אבל הוא כן מוכר משהו גופני, וככזה חשוף לתחושות מקבילות, לא?

ושוב, יש כאן מעגל שלם של תחושת כאב של גבר מול מעשה של האשה שלו, תחושת חוסר אונים וכאב שעדיין מלווה בעונג מעקצץ.
אני חושבת שיותר מ"מחרמן" זה מעניין. מעניין לחשוב על המצבים האלה, על המורכבות שם, על מה כל אחד מקבל בסיטואציות מסויימות, ומה הוא חסר.

הפוסט הזה, כך לטעמי, הוא בהחלט במקומו, כמו שיכול היה להיות גם במקומות אחרים, כי הוא נוגע במספר מעגלים.

ומעבר לזה, זו קצת התקטננות. העובדה היא שאתה הגבת לו, ושוב, ושוב, ונוצר אפילו דיאלוג מעניין, ככה שאולי זה דווקא טוב?

(:
ניק דרייק

לגמרי

ניק דרייק • 24 ביולי 2011
ובאמת מעולם לא הגבתי.
הקיץ הזה פשוט מקדש אצלי את החרמנות והזקפה צונחת למראה גבר שולט. אז אני לפעמים נכנס פה לאינקובטור כדי להתחרמן ומתבאס מטקסט הפוך.
אבל כן. כן.

והחורף עוד יגיע. ככה הבטיחו
הדורבנים​(נשלט)
הדורבנים​(נשלט) • 24 ביולי 2011
אני לגמרי עם ניק דרייק, בכוח. סורי. טרן אוף, מהסיבה הפשוטה מאוד שהגבר שולט ולא האשה.

דרך אגב, ברובד הזה לא ראיתי שום מורכבות בסיטואציה. להיפך, קלטתי רק פשטות, חד גוניות, כמעט פורנוגרפית: הגבר שולט, גיבור, העולם הזה נברא בראשך בשביל לפאר אותו. האשה, בעלה, והאשה של המזווג נשלטים. ונועדו, שוב, כתפאורה למזווג. הם שם רק כניגוד אליו. ככה לפחות הרגשתי.
ובאמת, כמו שניק כתב, זה בסדר גמור, רק שאותי כנשלט זה קצת משעמם, ושייך לסקס אחר.

קצת מזכיר לי שפעם בטלוויזיה ראיתי איזה הומו שואל סטרייט: "אל תהיה מרובע. מה, ואם במסיבה תראה איזה גבר יפה, מה לא תזרום, בחייך?" והסטרייט ענה לו: "שמע, גם אם אראה פרה, או תפוח, ממש יפים באותה מסיבה, נשבע לך, לא אזרום איתם." הטענה שלך שניק רוצה פלקט ותו לא, קצת דומה לטענה של ההומו הזה, שטען שהסטרייט מרובע. הוא לא רוצה פלקט, הוא פשוט רוצה את מה שאת לא כרגע: סיטואציה שבה האישה שולטת.

יש לי עוד משהו חמוד על זה, אבל אשמור אותו למחר, אני הרוס...
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
טוב, אני חושבת שהבנתי מאיפה באתה תחושת ה"זה לא פמדום".
אני לגמרי רואה פה גבר נשלט. זה בהחלט, בהחלט לא מיילדום.
אבל אני לא רואה פה אשה שולטת. אני רואה פה עולם של נשלטים.

אני חושבת שלפעמים נשלט מחפש להתגרות משליטה של אשה. אחרי ההודעה של פוג קלטתי את זה: באמת אין את זה כאן. באמת אין פה את הדמות הזאת של אשה דומיננטית. אם זה מה שמגרה אותך בפמדום, אז זה אכן לא עונה על זה.
אבל יש עוד דברים בפמדום: גברים שנשלטים. גברים שהם כלי. גברים שמצומצמים לשימוש שניתן לעשות בהם. גברים שהזכות שלהם לדור המשך לא קיימת: או שהם עקרים, או שהתרבות היא העבודה שלהם. אף גבר לא חווה את ההתרגשות של יצירת ילד עם האשה שלו.

אני קוראת את הטקסט הזה ורואה: לנשים, בעולם הזה, יש ריגוש. יש התרגשות. יש עונג. יש הנאה. יש לגיטימציה להנות. מה יש לגברים? לזיין את מי שאמרו לך לזיין, בלי מרדף ובלי בחירה. או עיקור.
עולם של גברים מעוקרים ושל משרתים. מה יותר פמדום מזה?

הנה, קחו רגע את הקליפ הזה: http://www.youtube.com/watch?v=U0cyxVMSxCs
זה לא פמדום? אין פה שליטה של נשים. רק שליטה *ב*גברים.

אתה, הפמדומיסט: מה מדליק אותך? אינטרקציה עם שולטת? להיות כלי שרת? השילוב ביניהם?
אתה, חובב החדירה האנאלית: התחושה הנעימה-נעימה הזאת בגוף, או ההשפלה שמתפשטת בבטן - ישימו לך כיסוי עיניים, זה משנה עם מי שמחדיר הוא גבר או אשה? ואם זו אשה - אם היא מושכת או לא? אם אתה שילמת לה או היא לך? אם היא רוצה או לא? כמה זה משנה כשאתה עוצם עיניים ושוקע אל תוך הרגע הזה?

התגובות גרמו לי לחשוב על זה. כשאני קוראת פמדום אני לא מחפשת להתגרות דווקא מאשה שולטת. למשל כאן, אין שום שולטת אבל יש שליטה במיניות של גבר. זה מושך מאד.
הבנתי שזה לא מגרה אותך, הפמדומיסט, כי אין שולטת. אבל אמרת גם שהגבר הזה לא נשלט בעיניך. למה? כי אין לו שולטת? או כי התיאור שלו לא נשמע לך נשלט? אבל זה כבר עניין של פרספקטיבה, לא?

בכח, מאד אהבתי את הקטע הזה. אהבתי את איך שהצבת את זה, כלומר, יחד עם הפרשנות. את איך שהוספת לזה את הפרשנות. הרי בפנטזיה של מישהו אחר הגבר הזה הוא באמת שולט-על.
אני אוהבת את הדואליות: מצד אחד את אומרת לו שהוא צריך להיות "מזווג" ואת אומרת את זה מתוך האדרה, מתוך הערצה, מתוך "וואו אתה כל כך טוב". ומצד שני את מציבה אותו בסיטואציה הכל כך נשלטת הזו. מצד אחד אפשר להעריץ ולהאדיר נשלט. מצד שני נראה כאילו הרעיון לא נובע דווקא מסיטואציה כזו. יכולת באותה המידה להגיד את זה לשולט ומשם לצאת אל ההנמכה.

תגידי, איך זה שהתחלת בלדבר על עולם מתוקן והגעת לעולם בו כל הגברים בעולם עצובים, והאשה הכי ברת מזל בעולם עצובה גם היא?

זה מזכיר לי את ימי הפוליגמיה. כל השיטה של גבר אחד עם כמה נשים נשענת על הרעיון שאשה תבחר את הגבר הכי מצליח, שיתן לה הכי הרבה בטחון כלכלי והכי הרבה אמצעים לטפח ולהגן על הילדים שלה. שגברים ונשים לא מסתדרים בזוגות, אלא במערכות שבנויות על גבר מאד מוצלח שלא צריך להתבזבז על אשה אחת, ונשים שמזדווגות עם מי שהכי טוב ולא עם זה שפנוי.
נורא שימושי, אבל איכשהו זה הלך ביחד עם תפיסת עולם פטריאכלית. הממ.

ועוד לא דיברנו על כך שבעולם הלא מתוקן שלנו, לאשה לא כל כך קל, מבחינה רגשית, להנות הנאה שלמה מגבר ששוכב איתה פעם אחת, או מהאפשרות להשוות את בעלה לגבר "איכותי" יותר. אולי בעולם שלך המוסכמות גרמו לכל העולם הרגשי של נשים להתעצב אחרת, אבל זה לא כל כך הגיוני - הרי יש נישואים, ויש את העצב של הגברים המעוקרים והעצב של אשת המזווג, וכל זה נשען על מה שאנחנו יודעים על עולם רגשי של גברים ושל נשים בעולם הלא מתוקן שלנו.
אז כנראה שמשהו מזה נשמר גם בעולם ה"מתוקן". ואם רוב הנשים שם נשארות כמו רוב הנשים פה, לא בטוח שהן כולן כל כך מתות על השיטה הזו...