סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

בולבול בלי מילה

Killer​(שולט)
לפני 12 שנים • 30 בינו׳ 2012

בילבול ביצים....ובולבול עם כרבולת

Killer​(שולט) • 30 בינו׳ 2012
כמי שהתחנך בפנימיה בריטית קשוחה לבנים - אני זוכר היטב את תלונות חבריי שהיו נאלצים למשוך אחורה את העורלה ולקרצף תחתיה לפני כל פגישה עם בנות שאחרת ההפרשות המצטברות שם יוצרות ממרח דמוי גבינה מצחינה...לא פלא נגעלת
Killer​(שולט)

בילבול ביצים....ובולבול עם כרבולת

Killer​(שולט) • 30 בינו׳ 2012
כמי שהתחנך בפנימיה בריטית קשוחה לבנים - אני זוכר היטב את תלונות חבריי שהיו נאלצים למשוך אחורה את העורלה ולקרצף תחתיה לפני כל פגישה עם בנות שאחרת ההפרשות המצטברות שם יוצרות ממרח דמוי גבינה מצחינה...לא פלא נגעלת
מUחדת

ממרח ביצים.

מUחדת • 30 בינו׳ 2012
Killer כתב/ה:

איך אומרים ביידיש? אללה איסטור.
ה"ממרח דמוי גבינה..." הוא אחד התיאורים הציוריים המזוויעים ששמעתי.
כה מזעזע עד שלפתע יש לי דעה בנושא: למול- ויפה שעה אחת קודם או כמה חודשים קודם,ברחם.
את הממרחים האנושיים שלי אני מעדיפה בריחות ומרקמים אחרים.
walking dead

Re: בילבול ביצים....ובולבול עם כרבולת

walking dead • 30 בינו׳ 2012
Killer כתב/ה:

עזבו אותכם, ברית מילה או לא. ספר לנו קצת על הפנימיה הקשוחה הזו... icon_smile.gif
פסיכו מנייאק

Re: ממרח ביצים.

פסיכו מנייאק • 30 בינו׳ 2012
מUחדת כתב/ה:
Killer כתב/ה:

איך אומרים ביידיש? אללה איסטור.
ה"ממרח דמוי גבינה..." הוא אחד התיאורים הציוריים המזוויעים ששמעתי.
כה מזעזע עד שלפתע יש לי דעה בנושא: למול- ויפה שעה אחת קודם או כמה חודשים קודם,ברחם.
את הממרחים האנושיים שלי אני מעדיפה בריחות ומרקמים אחרים.

חשקה נפשך מיוחדת בסמגמגמגמה ? ( גמגום של זין )

מUחדת

בולבול מנוזל.

מUחדת • 30 בינו׳ 2012
טוב, לא כזה נורא. קצת נוזל דמוי מוגלה לא הרג עוד אף אחת.
מUחדת
מUחדת • 30 בינו׳ 2012
(אוף טופיק. צריך פעם לדבר על זה. ריחות ומרקמים. למשל: זרע במרקם ג'לי. סיפור אמיתי. ולא יהיה מנוס מלשוחח פעם על ריחות הגוף הנשיים שלנו. כי לא אומרים איכס על הכוס של האמא)
Uranus

עכשיו בבתי המרקחת והטבע!

Uranus • 30 בינו׳ 2012
זרע,

מעכשיו לא רק בסירופ או טיפות...

חדש!
זרע ליקוויג'ל הניתן לבליעה ללא תגובות בלתי רצויות כתוצאה ממרקם או ריח.

כמוסת הליקוויג'ל המהפכנית מגיעה אל הושט העליונה ומשחררת את נוזליה בגרון לאחר מעבר בבית הבליעה וללא תחושת רפלוקס או צרבת.

* לא מומלץ לבעלי גרון צר, שקדים מוגדלים ופעוטות מתחת לגיל 3.
אין ליטול את הכמוסה בשילוב סותרי חומצה.
יש לזיין את גרון הצרכן לפני השימוש.
מUחדת

עכשיו בבתי הזונות והטבע!

מUחדת • 30 בינו׳ 2012
Uranus כתב/ה:
זרע...
כמוסת הליקוויג'ל המהפכנית מגיעה אל הושט העליונה ומשחררת את נוזליה בגרון לאחר מעבר בבית הבליעה וללא תחושת רפלוקס או צרבת.

* לא מומלץ לבעלי גרון צר, שקדים מוגדלים ופעוטות מתחת לגיל 3.
אין ליטול את הכמוסה בשילוב סותרי חומצה.
יש לזיין את גרון הצרכן לפני השימוש.

חדש! נרות זרע טריגליצריד, לחובבי אנאל.
כי גם לכם מגיע ליהנות מהשפע של הטבע.
FOR GOOD

Re: בילבול ביצים....ובולבול עם כרבולת

FOR GOOD • 30 בינו׳ 2012
Killer כתב/ה:

(:
אבל קילר - הפנימיות האנגליות הקשוחות הן כנודע חממה להומוסקסואלים.
אני סקרן לדעת - האם בימיך הרחוקים שם הצלחת לשמור על ישבנך הענוג מפני חדירת הבולבול הערל , או שמא "הממרח דמוי הגבינה" שימש לערל מעין חומר סיכה ?