ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

על הכוס המגולח והפתולוגיה הגברית

יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני 12 שנים • 28 ביוני 2012
יפה אמרת, זאלו.

אני עדיין חושבת שאופנת הכוס כל כך מטרידה אותנו כי היא יחסית חדשה. אנחנו רגילים עד עמקי נשמתנו לאופנות המתייחסות לפרצוף שלנו, לגזרה שלנו, לבגדים, ותופסים אותן כחלק טבעי מהחברה. עד לפני כמה עשרות שנים, "איזה כוס אתה מעדיף" לא היה דבר שמדברים עליו. מה זאת אומרת, איזה כוס? מה זה פה, מכולת? אני מעדיף את הכוס שמעדיף אותי icon_smile.gif

במקרה נפלנו על תקופה שבה אנחנו רואים את השינוי מתרחש לנגד עינינו, ובמקרה זו תקופה של מודעות ושל ניתוח ושל מהפכות, ולכן אנחנו נותנים את הדעת לכל תופעה חברתית שאנחנו מזהים. אנחנו יודעים לזהות תופעות, יודעים לזהות בעצמנו, בתחושות הפרטיות שלנו, את הגורמים הסביבתיים לטעמים האישיים שלנו. זה מדהים, בעצם.

והיות ואנחנו מודעים להשפעה שלנו על הסביבה ושל הסביבה עלינו, אנחנו מתחילים להשפיע במודע, כי אנחנו שואלים את עצמנו באיזה עולם אנחנו רוצים לחיות. זה מה שמוליד שיח אתי-מדעי-טכנולוגי למשל. זה מה שגורם לנו לדון, כל הזמן לדון ולהתעסק ולחתור תחת מוסכמות ולבחון את היסודות - בגלל זה אנחנו מדברים למשל על צמחונות, על טבעונות, על תעשיה, על מסחר, על מיקור-חוץ, על פמיניזם וכו' וכו'. כל דבר פתאום הופך לדבר שאפשר לשאול עליו "אז למה, בעצם?". אז זה משפיע על נושאים ברומו של עולם כמו סחר בינלאומי, אבל זה משפיע גם על דברים ברמת היומיום, כמו כמות השיערות סביב אברי המין שלנו.

ותכלס, אם אני כבר משתתפת בדיון, אני מעדיפה את זה האחרון כרגע. למען האמת, אני לא נכנסת לכלוב כשבא לי לדבר על עובדים זרים. אני נכנסת לכלוב כשבא לי לדבר על זין וכוס.
גם אם זה בנימה החופרת הנ"ל icon_smile.gif
(בעצם, בעיקר אם זה בנימה חופרת. עניין של טעם אישי, ת'מבין icon_smile.gif)

אגב, זה שגבר חייב להתגלח כדי להיראות "מכובד", זה בהחלט עוול בעיני. עזוב זקן פרוע, אנשים לא יכולים להגיע לפגישה עם טיפה זיפים. זה נראה לי נורא לא הוגן. יש כאלה שזה נוח להם, אבל זה פסול בעיני לצפות מכל גבר שרוצה יחס רציני ללטף את הפנים שלו עם סכין מידי בוקר.
נוריתE
נוריתE • 28 ביוני 2012
the rain song כתב/ה:
תחרה שחורה כתב/ה:
נראה לי שקצת גלשתן והגזמתן.
לפני 100 שנה לא הייתם מוצאים כוס אחד מגולח בכל היבשת, פעם נשים הסתובבו ללא היסוס עם
שיער בבתי השחי ועל הרגליים - זו היסטוריה. הזמנים השתנו וגם האמצעים הטכניים להסרת שיער או גילוחו.
זה ענין אישי לחלוטין, מי שמוצאת לנכון או לנחוץ לגלח את שיער הערווה או להסירו לצמיתות - שתעשה זאת,
לא כענין אופנתי ולא כתנאי מצד גברים. זה נכון גם לגבי גברים שפתאום מסירים שיער חזה וגב.
לפורנו יש השפעה מסוימת, אבל מי לא ראתה פורנו? אז כולן ממהרות לגלח?
אני מגלח מאחר שעדיף לי מראה אסתטי, חלק ונקי - ההרגשה והתחושה בהתאם. כך גם אצל אשתי.

פרלין - את מקבלת פטור זמני, אם זה פרוייקט של חצי יום כנראה שאת מגלחת פעם בחודש.
נסי גילוח פעמיים בשבוע, זה באמת יקח רק 2 דקות.

אבל על זה בדיוק הדיוןicon_smile.gif
האם נשים עושות זאת כי זה מה שהן רוצות או מתוך לחץ כלשהו

ריין
אנחנו הורגלנו והיפנמנו להרגיש שככה אנחנו רוצות
זה בתכלס ,כבר סוג של רפלקס מותנה
נוסח "הו היום אני הולכת לקבל קצת,צריך להעשות שחי שפם רגליים כוס"
זה ריטואל
וזה הופך להיות יותר טיכסי כשאת /אני/היא/או כל מי שהיא
מתכוננת לסשן ביחד עם מיקלחת חוקן ועוד כמה דברים.

אהבתי את המאמר המקורי שהיה חד ושנון אהבתי גם את השני שגרם לי גם לצחוק
אבל ככה זה

ולעיניין ה -שאלה ,מצד כל מיתעניין פוטנציאלי, נוסח "האם את מגלחת/מגולחת"
בכל שנותי בכלוב וזה הרבה וגם לפני , זאת אחת השאלות הראשונות,שתמיד נישאלתי
שאלה בנוסח דרישה, כשאני עונה שלרוב לא אבל אם אני צריכה, אז כן
וככה זה עד היום, רגליים קבוע אם אני רוצה ללבוש שימלה, כוס, רק כשאני צריכה להתכונן לקראת
ועדיין זה לא לוקח דקה וחצי מי היה הנישלט החמוד ההוא?
תגידו שזה סוג של תנאי מצד שולט או התניה וזה אולי כל הדברים שנאמרו נגד
כי מי שרוצה אישה אדם נישלטת צריך להסתכל על סך כל הסך ולווא דווקא לעמוד על שלו בנושא הכוס המגולח
אבל אצלנו יש דרישות
ואם נעזוב את העולם החיצוני של הונילות ששמה גם ידועה הדרישה הזאת,
אצלנו,זה קצת אחרת

מי מאיתנו אי פעם שמה בתוך הגבולות של הכרות הראשוניים, אל תגיד לי לגלח כוס?כתנאי בל יעבור לפגישה/השתייכות
שתרים יד או תעשה לייק

דרישה מצד דומיננט מנישלטת מיועדת או אחת ששלו לשמור על אברה האינטימי מגולח לחלוטין היא רק עוד אחת מדרישות כניעה בסיסיות רבות שמקובלות על כולם,רובן

בשבילי לעשות את כל הטכס של לפני,ז ה משהו מיוחד, אישית
ברגיל בין לבין סשנים או כשאני לא משוייכת אז ממש לא טורחת על גילוח כ'(להגיד את זה לכ הזמן במלואו כבר מאבד משמעות)
וגם ביחסי הןניליים טרום הsm היתי עושה את זה למה כי זה מה שהם אוהבים-אהבו
אבל כיום,
טירחה קטנה סך סך הכל
בשביל דבר מאוד חושב וגדול
ההנאה של מאסטר
ההנאה שלי מההנאה שלו ממני
מי שלא רוצה לא חייבת
פעם אחת(אנדוקטה) יצא לי לדבר עם אחד שהציד עצמו כשולט ודווקא הוא אמר שהוא לא רוצה שאגלח באם אהיה שלו ועמד על זה והסביר ולא אפרט ,מיותר
והאמת זה ניראה מוזר מאוד במנו הדרישה ההפוכה הזאת
ולא יצא לנו להפגש מכל מיני סיבות
ולאחרונה דברתי עם אדם אחר, שמה אתם יודעים,גם טרח ופרט למה לא לגלח
ובמידי שאלתי אותו אם זה הוא ההוא וזה ההוא

אישית,ליטוף או הצלפה של מאסטר שלי על האבר הפרטי אינטימי המגולח שלי
זה תענוג,דווקא כי הוא מגולח.

עכשיו אני אשאל שאלת תם שאולי, לא תזכה לתושובה-אולי כן
אנחנו הנישלטות, מגלחות
והמלכות שפה?
ואם, מלכה נכנעת כביכול ללחץ הזה,אז זה עושה אותה לפחות שולטת?"מוריד" מערכה כדומינטריקס?

אני ,לא חושבת ככה.
נוריתE
נוריתE • 28 ביוני 2012
תחרה שחורה כתב/ה:
שיר גשם,
נשים עושות מה שהן רוצות, אם וכאשר הן רוצות, נשים הן המין החזק ,למעט אלה במעמד
נשלטות צייתניות הכפופות לדרישות גבר שולט ויעשו הכל להשביע את דרישותיו ותאוותו.
ואם לגבר מאד חשוב כוס חלק היא יכולה לסרב או לשתף פעולה לפי חשקה - אפילו לשתף אותו במלאכה.

חומד
אני אצא פה מהדיון לרגע
כי זה צרם לי
ה"למעט אולי במעמד הנישלטות"
למרות מה שכתבתי למעלה על עניין העניין
גם להכנע צריך חוזק נפשי ואין לך מושג, עד כמה
כשמראש מניחים שנשים נישלטות הן חסרות עמוד שידרה אפילו בנושא כזה טריוויאלי כמו גילוח כ'
כוח וחזוק זה לא דווקא פיזי ואתה יודע את זה,
ותחזרו לעיניין העניין
רק רציתי להגיד
the rain song
לפני 12 שנים • 29 ביוני 2012
the rain song • 29 ביוני 2012
נורית,
אף אחת מהתגובות שלי לא התייחסה לעניין מהפן של הבדסמ כך שלא ברור לי למה בחרת למען את התגובה שלך אלי.
ואם הדיון הזה התייחס לעניין בקטע הזה הרי שמדובר מבחינתי בקצר בתקשורת.

גם לי קל לתמוה ולהגיד בצורה נחרצת: "מה הבעיה שכל אחת תעשה מה שהיא רוצה" אבל לפי התגובות כאן נוכחתי שלא כולן מרגישות ככה ויש שמגלחות למרות שהן לא רוצות כך שמסתבר שזה לא כל כך פשטני כפי שמנסים להציג את זה.
ואני עדיין לא מבינה למה הן עושות את זה כנגד רצונן (שוב, בלי קשר לבדסמ)

אצלי ההתעסקות בשיער הערווה התחילה ממקום של אסתטיקה. מהרגע שהשיער התחיל לבצבץ מהבגד ים חשבתי שזה לא יפה. לא רק אצלי. גם כשראיתי אחרים (גברים ונשים)
סקס בכלל לא עלה לי בראש אז
גם לא מה גברים חושבים על זה
ואז המראה "המסודר" פשוט מצא חן בעיני
עשיתי לייזר לפני המון שנים ולא, לא היה לי חבר אז
ומעולם לא הרגשתי נשלטת בגלל זהicon_smile.gif
זו תחושה נעימה מכל הבחינות וזה בהחלט משדרג את הסקס ולא רק את האוראלי.
העובדה שגברים נדלקים מהעניין זה סתם בונוס - זה מעולם לא היה שיקול אצלי
Red Leaf
Red Leaf • 29 ביוני 2012
יודעות מה, כל הגברים של הכלוב, למעט זאל, יצאו שוביניסטים מגעילים - עם שלל דרישות הזויות ומשונות, לרבות הסברים אוויליים, וניסיונות שעלו בתוהו להסביר מהי משיכה, ושזו זכות לגיטימית לבחור למה להמשך.

אבל סבבה,
נלך עם קו המחשבה שלכן.

מבחינתנו, אתן יכולות להיות מיוערות, מה זה מיוערות, כל כך מיוערות ואו קוצניות, שקטטוס יסמיק ברגע שתעברו לידו. בנוסף לכך, אתן יכולות גם להבאיש, מה זה להבאיש, שכשתלכו ברחוב ותתקלו בבואש, הוא יקוד לכן קידה ויתאבד כאות כבוד, ככה מסריחות. אתן גם לא חייבות לצחצח שיניים, אתן יכולות להסתובב עם שיניים כל כך רקובות, שצרכני סמים כבדים יתנו לכן כבוד של מלכים(ואולי אם לא יריחו אתכן, גם חלק קטן מהמזרן שעליהם הם ישנים במקלט השכונתי). בנוסף לזה, אתן גם לא צריכות להסתפר, זה הולך יד ביד עם האופי המטורלל שבו בחרתן. גם לא לטפח את עצמכן, עם כל ההשקעה שהוזכרה דלעיל, לא חבל על הקרמים וכל השטויות האלה?

אתן גם לא חייבות בן זוג, באמת שלא, הרי סך הכל אתן למשל, ולשנינה.

הרי תמיד יותר כיף לשמוע מבן הזוג:"מי הג'יפה שלי?", מאשר:"מי הסקסית היפה שלי?".
the rain song
the rain song • 29 ביוני 2012
Red Leaf כתב/ה:
יודעות מה, כל הגברים של הכלוב, למעט זאל, יצאו שוביניסטים מגעילים - עם שלל דרישות הזויות ומשונות, לרבות הסברים אוויליים, וניסיונות שעלו בתוהו להסביר מהי משיכה, ושזו זכות לגיטימית לבחור למה להמשך.

אבל סבבה,
נלך עם קו המחשבה שלכן.

מבחינתנו, אתן יכולות להיות מיוערות, מה זה מיוערות, כל כך מיוערות ואו קוצניות, שקטטוס יסמיק ברגע שתעברו לידו. בנוסף לכך, אתן יכולות גם להבאיש, מה זה להבאיש, שכשתלכו ברחוב ותתקלו בבואש, הוא יקוד לכן קידה ויתאבד כאות כבוד, ככה מסריחות. אתן גם לא חייבות לצחצח שיניים, אתן יכולות להסתובב עם שיניים כל כך רקובות, שצרכני סמים כבדים יתנו לכן כבוד של מלכים(ואולי אם לא יריחו אתכן, גם חלק קטן מהמזרן שעליהם הם ישנים במקלט השכונתי). בנוסף לזה, אתן גם לא צריכות להסתפר, זה הולך יד ביד עם האופי המטורלל שבו בחרתן. גם לא לטפח את עצמכן, עם כל ההשקעה שהוזכרה דלעיל, לא חבל על הקרמים וכל השטויות האלה?

אתה מפספס את הנקודהicon_smile.gif
הרעיון הוא שזה לא משנה "מה לפי דעתכם ומבחינתכם"
Red Leaf
Red Leaf • 29 ביוני 2012
the rain song כתב/ה:
Red Leaf כתב/ה:

אבל סבבה,
נלך עם קו המחשבה שלכן.

אתה מפספס את הנקודהicon_smile.gif
הרעיון הוא שזה לא משנה "מה לפי דעתכם ומבחינתכם"

אבל את זו שמפספסת את הנקודה. אם נלך לפי הכיוון הפמניסטי ש"הכתיב" את כיוון השרשור, ואם נלך לפי כיוון פמיניסטי הלכה למעשה, שדוגל בשיוויון ושוויון הזדמנויות, הרי שזה בדיוק המצב icon_smile.gif
קרי, כמו שאישה מעבירה ביקורת על טיפוחו של בן זוגה(וזו כבר לא נישה השייכת אך ורק לפולניות, אלא כבר ממזמן חרגה מכך), לרבות הופעתו, כך, היא, על סמך הפמיניזם גרידא, רשאית ואף צריכה לקבל את אותה ביקורת מבן זוגה, על מנת לאפשר לה שוויון הזדמנויות, להיות יפה ומטופחת, בדיוק כמו שהיא דורשת ממנו להיות. וזה לדעתי מצב מעולה, כי שני הצדדים צומחים מזה, למקום טוב מאוד, של אכפתיות, אסתטיקה ויופי.
לפעמים פמיניזם זה לא דבר כל כך רע icon_smile.gif
מUחדת
מUחדת • 29 ביוני 2012
אישה יכולה להיות סופר מטופחת ועדיין לא להוריד שערה אחת משיער הערווה שלה
ואישה יכולה להיות הכי אמהית גם בלי להרות.
Red Leaf
Red Leaf • 29 ביוני 2012
מUחדת כתב/ה:
אישה יכולה להיות סופר מטופחת ועדיין לא להוריד שערה אחת משיער הערווה שלה
ואישה יכולה להיות הכי אמהית גם בלי להרות.

אישה יכולה להיות הרבה דברים. המון.
גם גבר, דרך אגב.

אבל מה הקשר?

שיער מגולח למטה, זה סקסי. באמת שזה לא כזה מסובך icon_smile.gif