ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

כאב ראש......

Winner​(מתחלפת)
לפני 11 שנים • 5 בינו׳ 2013

סליחה שזה מה שזה מזכיר לי. ולא לצעוק עלי. אני רגישה.

Winner​(מתחלפת) • 5 בינו׳ 2013
כאב ראש כאב ראש כאב ראש כאב ראש. כאב ראש כאב ראש. כאב ראש כאב ראש כאב ראש כאב ראש כאב ראש כאב ראש. כאב ראש.
שוסי
שוסי • 5 בינו׳ 2013
זאלופון כתב/ה:
זונת סושי אייכן כתב/ה:
לשלוח אותה לכתוב בבלוג כי זה לא מספיק "איכותי" זה יהיר,מקטין ומשפיל.
איך אומר אטינג ב"לילה בכיף"?, מי שמכככככככם?!

אף אחד לא עשה זאת. שלחו אותה לכתוב בבלוג כי זה לא מספיק קשור לנושא הפורום, לא כי זה לא מספיק "איכותי".

יש פה אנשים שהבנת הנקרא שלהם לוקה בחסר (מספיק מלוכלך בשבילך, סיון?), אבל את לא כזו. מאיפה זה בא?
זאלו,אני מאמינה לך שאתה באמת מאמין ששלחו אותה מכאן כי זה לא קשור לנושא הפורום,עם זאת,למה זה בעצם לא קשור?
היא כותבת על דרך(נהדרת אגב)בה הגבר יכול לגרום לאשה להרגיש יותר טוב.אם היא היתה מנסחת זאת כשנשלט שגורם לשולטת להרגיש טוב זה כן היה קשור? הרי יש כאן מוטיבים פמדומים מובהקים.
גבר שגורם לאשה להרגיש טוב ע"י סקס אוראלי(שרוב הנשלטים מאוד נמשכים אליו)
אז אני מצטערת,אבל ההיתממות הזו של "המקובלים"(לא אתה,כלומר אתה כן מהמקובלים כמובן,אתה פשוט לא מהמתממים)אני פשוט לא קונה אותה.
האם אי פעם מישהו התלונן על השרשורים הלא קשורים בעלעיל שקטסטרופה היה פותח כאן כל שני וחמישי? כמובן שלא,כי "קטה" הוא בחבר'ה,ו"יאללה,זרמי יא כובד" וכי כשקטה עושה את זה,זה נחשב לחתרני ומגניב ושנון.
מה שהמאאגניבים עשו כאן נקרא הלבנת פניי חבר ברבים.
Black Lotus​(מתחלפת){זאלופון}
רפאל כתב/ה:

באמת לוטוס?

האמנם מדובר בהצעה? זו בחירת מילים מעניינת. כי הצעה לא חייבים לקבל. בוודאי שלא חייבים להגיב לה ב"נימה מתנצלת", כפי שציפית שאישה צייתנית תעשה. אני אגיד לך מה אני חושב. אני חושב שלא היה מדובר כאן בהצעה, אלא בדרישה שנוסחה בצורה מתחכמת וארסית. ולאחר שאישה צייתנית לא הסכימה לדרישה הזו (ויש לאמר שבנימוס) את ואחרים החלטתם להתלבש עליה.

וכפי שניסית להקטין את הדרישה הפטרונית והמתנשאת שלכם לכדי "הצעה", כך את מנסה להגדיל ולהציג שלושה פרסומים נאיבים (ואולי לא מוצלחים במיוחד) כלא פחות מאשר טינוף הפורומים, התנהלות ערסית והשתנה במרחב הציבורי. נו באמת. אני משוכנע שאישה צייתנית היא בדיוק הסיבה שבגללה טובי בנינו פורשים מן הכלוב ולא חותמים קבע. ואין ספק שאחרי הפוסט האחרון שלה אבדו הסיכויים להחזיר את בודיאגרד לכלוב, ולצפות שיחזור בו מהודעת הפרישה שלו. icon_smile.gif

ואני כן חושב שהעובדה שמדובר במישהי חדשה מסבירה את ההתגייסות הנלהבת לעליהום הזה. בימים אלו מופיעות בכלוב התבטאויות שפלות מאוד ומכוערות מאוד. מהסוג שבאמת מגעיל אנשים ומרחיק אותם מהאתר. אבל בעניינים אלו אינך מתערבת. כי יש לך מידיניות רבת שנים של "לא ללכלך את הידים" כשלא מדובר במטרות נוחות. ומה יותר נוח מקבוצה שמלוכדת בברית של לייקים שמכריזה מלחמה על ניק חדש?

יש פה מספיק תגובות ללמד שבדברך על המרחב הציבורי אינך מדברת על שום דבר ציבורי, אלא על הרצונות הפרטיים שלך ושל עוד כמה. ואתם לא באמת במקום של לדרוש מאנשים לא לכתוב כאן, את מה שאינו צריך להיכתב לדעתכם האישית.

אתה לא חייב לקבל הצעה, אבל זה אומר שתאלץ לשאת בהשלכות, בעיקר אם אתה מגיב באופן שמשתמע ממנו שלא אכפת לך מאחרים ואתה תעשה מה שבא לך, למרות שהגעת למקום חדש ואתה לא מכיר את קוד ההתנהלות בו.

אולי אתה הגעת עד 3, אבל אני ספרתי 10 כאלו תוך פחות משבועיים. נראה לי שזו כמות מספיקה של פוסטים כדי שיהיה לגיטימי להעיר למישהו על ספאם, ועל אחת כמה וכמה לאחר שהיא נשאלה (לא על ידי מנהל הפורום) לאחר פרסום בדיחה באלפוני מדוע הפרסום נעשה היכן שנעשה. לכל מקום יש את הכללים שלו, גם לכלוב. מי שמגיע לכאן ומחליט שהוא חי לפי הכללים שלו, הוא מבחינתי ערס שמשתין במרחב הציבורי. היא אישית אינה הסיבה להדיר רגליים מהפורומים, אבל נתינת לגיטימציה להתנהלות ערסית שכזו היא כן.

אשמח אם תסבר את עיניי בנוגע לאותן התבטאויות שפלות ומכוערות, אז אוכל לספר לך מדוע לא התערבתי. דבר אחד אומר לך מראש - אני לא מפחדת ללכלך את הידיים, אבל אני בוחרת את המלחמות שלי, בדיוק כפי שאתה בוחר את המלחמות והמטרות לניגוח שלך. תיאורית הקונספירציה של ברית הלייקים תפסה גם אותך? אני מופתעת לרעה, כי למיטב זכרוני אתה יותר אינטליגנט מרוב האוחזים בה.

המרחב המשותף לי ולעוד כמה, הוא המרחב הציבורי, מתוקף ההגדרה של מרחב ציבורי. אמשיך עם האנלוגיה על הערס ששם מוזיקה בפול ווליום באוטובוס, כדי להסביר. אם היית שואל את החברים הערסים שלו, או ערסים אחרים, סביר להניח שהם היו אומרים לך שאין עם זה בעיה ו"אז מה קרה? הוא כולה שם קצת מוזיקה". אבל אם היית שואל את האנשים שבקשו להחליש את המוזיקה ואולי גם חלק מהיושבים שסובלים בשקט, היית מגלה שהם מרגישים שהמרחב הציבורי שלהם נפגע. הכל שאלה של את מי שואלים, ומה תרומתו / הנזק שלו למרחב הציבורי גם כך.
מלכתא
מלכתא • 5 בינו׳ 2013
נראה שיש פה אנשים שלא יעזור שום דבר,
בריוני מקלדת הם היו- ובריוני מקלדת ישארו.
ומי הוא המעיז להעיר להם? יחטוף גם!
אבל לחשוב שהם טועים? לסתום את הפה לרגע למען אווירה טובה של הכלל?
חס וחלילה... זה יוציא אותם "חלשים" question.gif

זאלופון, אם אתה חושב שזה לגיטימי להתנפל על מישהו בגלל שהוא לא פירסם את דעותיו בפורום הנכון, נדמה לי שמצפה לך עבודה קשה לנקות את כל הפורומים שמלאים בשאלות תמימות, שלעתים נראות מגוחכות למי שיודע הכל וניסה הכל, ואפילו- השם ישמור- שאלה שגבר שואל בפורום שמיועד לנשים!
נו באמת, די עם ההתחסדות הזאת... זה ממש לא השרשור הראשון שנפתח בפורום שלא מיועד לו. וזה ממש לא הדבר הכי מטריד שקורה כאן בפורומים. הרמה הנמוכה שאנשים מוכנים להתפלש בה, רק בשביל לצאת צודקים- זה מטריד באמת, ולא השטות הזאת של איפה כתבו ומה.
מה הבעיה להגיד "איש איש יחיה באמונתו" ולהמשיך הלאה?
למה צריך להפוך את זה ל"כל איש טועה באמותנו שהיא לא אמונתי"?

נ.ב.: מטהר אוויר מישהו? האווירה כאן נהיתה לא משהו בעליל...
Alas
Alas • 5 בינו׳ 2013
זאלופון כתב/ה:
זונת סושי אייכן כתב/ה:

אף אחד לא עשה זאת. שלחו אותה לכתוב בבלוג כי זה לא מספיק קשור לנושא הפורום, לא כי זה לא מספיק "איכותי".

יש פה אנשים שהבנת הנקרא שלהם לוקה בחסר (מספיק מלוכלך בשבילך, סיון?), אבל את לא כזו. מאיפה זה בא?

פחות מלוכלך, חל שיפור.

אני רק מנסה לאמוד מה קשה לך יותר:
1. להודות שטעית
2. להודות שטעית ולבקש סליחה
3. להודות שטעית, לבקש סליחה וגם להסכים עם הזכות הבסיסית של כל אחד מאתנו לכתוב כל דבר, בכל פורום, מבלי שום "בקרת איכות" כזו או אחרת
4. להודות שאת נמנה בין הערסים שעליהם מדברת לוטוס בתגובה שלמעלה (ולמטה)
5. להודות בכך שסושי (אני ועוד אחרים) לא לוקים בהבנת הנקרא אלא להפך, ובעצם הבעיה היא אצלך.

להלן ציטוטים איכותיים נבחרים:

לוטוס: "כותבים איכותיים רבים כבר ברחו מכאן, יתכן שזה בגלל שלא מספיק מאיתנו עמדו בעבר על הרגליים האחוריות ואמרו: עד כאן לערסים שבאו להשתין לנו על השטיח."

זאלופון: "אם כותבים איכותיים שתורמים לפורום בנושא שלשמו הוא נפתח יעזבו אותו כי הוא יאבד את האופי שלו, ובמקומם הוא יתמלא בסטטוסי פייסבוק למיניהם, מה עשינו בזה?"

בכוח המוח: "אם כל אחד ואחת ישתמשו בפורום כמחראת הגיגים בשקל, יאבד הצביון המיוחד ונחטיא את המטרה שלשמה הוקם הפורום."

בהצלחה בתובנות.
מבטיחה לך שנתונה לך הערכה גדולה יותר מצדי (לפחות) על כך שאחת ולתמיד תודה שאתה חוטא במן הילה צדקנית, מתנשאת, טרחנית (לעתים) וערסית (שפשוט מיטיבה להתנסח).

זו ההודעה האחרונה שלי בשרשור.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 5 בינו׳ 2013
זונת סושי אייכן כתב/ה:
זאלופון כתב/ה:
זונת סושי אייכן כתב/ה:

זאלו,אני מאמינה לך שאתה באמת מאמין ששלחו אותה מכאן כי זה לא קשור לנושא הפורום,עם זאת,למה זה בעצם לא קשור?
היא כותבת על דרך(נהדרת אגב)בה הגבר יכול לגרום לאשה להרגיש יותר טוב.אם היא היתה מנסחת זאת כשנשלט שגורם לשולטת להרגיש טוב זה כן היה קשור? הרי יש כאן מוטיבים פמדומים מובהקים.
גבר שגורם לאשה להרגיש טוב ע"י סקס אוראלי(שרוב הנשלטים מאוד נמשכים אליו)
אז אני מצטערת,אבל ההיתממות הזו של "המקובלים"(לא אתה,כלומר אתה כן מהמקובלים כמובן,אתה פשוט לא מהמתממים)אני פשוט לא קונה אותה.
האם אי פעם מישהו התלונן על השרשורים הלא קשורים בעלעיל שקטסטרופה היה פותח כאן כל שני וחמישי? כמובן שלא,כי "קטה" הוא בחבר'ה,ו"יאללה,זרמי יא כובד" וכי כשקטה עושה את זה,זה נחשב לחתרני ומגניב ושנון.
מה שהמאאגניבים עשו כאן נקרא הלבנת פניי חבר ברבים.

אני חושב שאם הפוסט הזה היה עומד בפני עצמו, עם הקשר הגבולי ביותר שלו לבדסמ, אף אחד לא היה בא בטענות. הבעיה היא שקדמו לו עוד 7-8 כאלה, שגם הם לא קשורים לכלום. בגלל זה נוצרה תחושה של הצפה בנושאים שאינם קשורים, ומכאן הביקורת.

אם את כבר שואלת, גם שרשורים מהסוג הזה של קטסטרופה לא אהבתי במיוחד, וגם לא את אלו של גילשר או של אף אחד אחר שזה מנהגו. אני בדרך כלל פשוט מתעלם, כי לא מספיק חשוב לי להיות זה שמעיר, אבל אם מישהו אחר היה מעיר והיה מתפתח ויכוח ער די הצורך (כפי שקרה פה), הייתי תומך בו.

מאיפה בכלל הגיע הקטע הזה של המאגניבים שכולם מדברים עליו? אנחנו לא בכיתה ז'. אני לא מאגניב ואין לי חבר'ה. אם אני מביע דעה, זה בגלל שאני מאמין בה, לא בגלל מדדי פופולריות כלשהם. יש, כמובן, אנשים שאני מעריך ומחבב, כמוך למשל, ומן הסתם גם אנשים שמעריכים ומחבבים אותי, אבל אין פה קטע של "מקובלים" או "מלכי הכיתה" נגד ה"לא מקובלים". ואם יש, נא לשים אותי בצד של אלו שהתפלחו מהשיעור והלכו לים.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 5 בינו׳ 2013
ציטוט: זאלופון: "אם כותבים איכותיים שתורמים לפורום בנושא שלשמו הוא נפתח יעזבו אותו כי הוא יאבד את האופי שלו, ובמקומם הוא יתמלא בסטטוסי פייסבוק למיניהם, מה עשינו בזה?"

סיון,

שאלתי כבר מה הבעיה פה. במקום להשיב בחרת לתקוף אותי.

אני שואל שוב: מה הבנת מזה שהיה כל כך נורא?

כי באמת, אני לא מנסה להתמם. אני עומד מאחורי כל מילה שכתבתי. אני פשוט לא עומד מאחורי כל פרשנות מטומטמת שמישהו נותן למילים שכתבתי. אני בהחלט חושב שאנשים שבאים לכתוב בפורום בדסמי רוצים פורום שיהיו בו תכני בדסמ, רצוי איכותיים, ולא סטטוסי פייסבוק. מה כל כך מזלזל בזה?

אין לי בעיה להודות שאני מזלזל באנשים מסוימים. אני מזלזל בך, למשל. לא מפני שאין לך ותק, אלא מפני שאין לך תבונה. אבל בתגובה שממנה כל כך נסערת לא זלזלתי באיש.
גולוסקלפרה​(נשלט)

Re: סליחה שזה מה שזה מזכיר לי. ולא לצעוק עלי. אני רגישה.

גולוסקלפרה​(נשלט) • 5 בינו׳ 2013
Dancing Queen כתב/ה:
כאב ראש כאב ראש כאב ראש כאב ראש. כאב ראש כאב ראש. כאב ראש כאב ראש כאב ראש כאב ראש כאב ראש כאב ראש. כאב ראש.

כל מה שאת צריכה זה אורגזמה טובה.
שוסי
שוסי • 5 בינו׳ 2013
סבבה,ביקורת,אבל למה ככה? בצורה כ"כ משפילה ומקטינה.אני חושבת על עצמי בסיטואציה הזו והייתי מרגישה כ"כ קטנה ומושפלת.
זאלו,ברור לי שאתה מהאנשים שמביעים דעה (שבדרכ אני מסכימה איתה)כי הם באמת מאמינים בה,אני גם לא חושבת שאנשים מלייקקים רק לפי מי שהם אוהבים.אני כן חושבת שנורא קל כאן להסחף לעילהום יותר מפורמטים שאינם וירטואלים כי נדמה לנו שאם זה נאמר בצורה שאינה פנים מול פנים אז זה פחות פוגע.
וכמו בכל מקום(גם אחרי כיתה ז')יש אנשים שיש להם יותר בטחון,יותר כריזמה ויותר יכולת לסחוף אחריהם אנשים,ויש כאלו ש..פחות.ויש קבוצות שיותר חזקות ויותר בולטות ועם הבטחון של המאפיינים האלו יותר קל לדרוס רגשות של אנשים אחרים.אבל למה? למה ככה אם אפשר אחרת? למה לא להשתמש בכל הבטחון והכריזמה הזו ולמצוא דרכים יותר רגישות לפעול בהן?
ו..זאלו,אני ממש רוצה להיות בצד שלך,אבל אני חנונית שלא רוצה להפסיד שיעורים,אפשר להצטרף אלייך ובתמורה אכין לך שעורי בית עד סוף השנה?
Purple Phoenix​(נשלטת){Loki the t}

קצת עצוב בעיניי

שהשרשור הזה מלא ביותר תגובות מהשרשור השני בפורום הזה, זה שכלובי פתח.

אני יכולה להבין את חוסר שביעות הרצון מפתיחת שרשורים במקומות "לא נכונים"
או את חוסר שביעות הרצון מ"הפצצת" סטטוסים של פייסבוק בפורום של בנות על בנות או בנים על בנות או כל פורום אחר שהוא לא "לא קשור" או "כללי".
יחד עם זאת, אני מעדיפה לחסוך את האנרגיה האישית שלי בלפתוח או בלהגיב לשרשורים שבעיניי קשורים לאותו פורום ספיציפי.

אני היחידה שנדמה לה שאולי בוזבזה כאן קצת כמות גדולה מידי של אנרגיה?

ובחייכם, תפסיקו עם קונספירציות של ילדים בתיכון, אני חושבת שכולנו עברנו את הגיל הזה.