צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה למלכות בתשלום ושאלה לכלובי

Kengeru xP​(נשלט)
לפני 11 שנים • 2 באפר׳ 2013
Kengeru xP​(נשלט) • 2 באפר׳ 2013
אה, ואני לא חושב שה"האשמה" שלי מופרכת בכלל.
לי לפחות זה נראה שקוף שלא מעט ממה שהיא רשמה מגיע מקנאה... תראי את הסגנון של ההודעה שלה ואיך היא רשמה.
אם היא הייתה יפהפייה הורסת ומצליחה שגברים נופלים לרגליה אז כנראה לא היה ממש מעניין אותה שיש שולטות עם תמונות כאלה וכאלה שהמון גברים פונים אליהן כדי לקבל סשנים של שליטה עם/בלי מין וואטאבר

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שלישי אפר' 02, 2013 7:22 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
Kengeru xP​(נשלט)
אה, ואני לא חושב שה"האשמה" שלי מופרכת בכלל.
לי לפחות זה נראה שקוף שלא מעט ממה שהיא רשמה מגיע מקנאה... תראי את הסגנון של ההודעה שלה ואיך היא רשמה.
אם היא הייתה יפהפייה הורסת ומצליחה שגברים נופלים לרגליה אז כנראה לא היה ממש מעניין אותה שיש שולטות עם תמונות כאלה וכאלה שהמון גברים פונים אליהן כדי לקבל סשנים של שליטה עם/בלי מין וואטאבר
Mary Jane

Re: שאלה למלכות בתשלום ושאלה לכלובי

Mary Jane • 2 באפר׳ 2013
[quote="Kengeru xP"]
כתב/ה:

מארי ג'יין זה נראה שהקנאה בבחורות אטרקטיביות שנראות טוב, מצליחות ושהרבה גברים רוצים קצת אוכלת אותך.................
.......

אתה אדם בעל כושר אבחנה יוצא דופן.

תמיד חלמתי, עוד מילדות, להיות מלכה בתשלום. אלא מה? שהחיים אינם מה שקיווינו וציפינו. נתוניי האישיים לא הספיקו למשלח יד זה. בצר לי נאלצתי לצפות מן הצד בנשים אחרות, יפהפיות מצליחות, אשר הגשימו את משאת נפשן ונחלו והצלחה כבירה בתחום שירותי המין, אליו מתנקזים כמשפך מחזרים יפהפיים, נבונים, בעלי דרך-ארץ וגינוני נסיכים (ובקיצור, השמנא והסלתא מבין הגברים). שטופת-קנאה, למודת אכזבות ואכולת רגשות נחיתות, לא נותר לי אלא לפתוח שרשור בכלוב. כל זאת, מתוך מחשבה ותקווה, ולו תקווה קלושה, שכך אוכל למלא את החלל העצום שנפער בלבי, על כך שאינני – ולא אהיה – אישה אטרקטיבית ומצליחה שהרבה גברים רוצים, או במילים אחרות, מלכה בתשלום.
בלוסום​(לא בעסק)

בלוסום​(לא בעסק) • 2 באפר׳ 2013
[quote="Mary Jane"]
Kengeru xP כתב/ה:
כתב/ה:

מארי ג'יין זה נראה שהקנאה בבחורות אטרקטיביות שנראות טוב, מצליחות ושהרבה גברים רוצים קצת אוכלת אותך.................
.......

תמיד חלמתי, עוד מילדות, להיות מלכה בתשלום. אלא מה? שהחיים אינם מה שקיווינו וציפינו. נתוניי האישיים לא הספיקו למשלח יד זה. בצר לי נאלצתי לצפות מן הצד בנשים אחרות, יפהפיות מצליחות, אשר הגשימו את משאת נפשן ונחלו והצלחה כבירה בתחום שירותי המין, אליו מתנקזים כמשפך מחזרים יפהפיים, נבונים, בעלי דרך-ארץ וגינוני נסיכים (ובקיצור, השמנא והסלתא מבין הגברים). שטופת-קנאה, למודת אכזבות ואכולת רגשות נחיתות, לא נותר לי אלא לפתוח שרשור בכלוב. כל זאת, מתוך מחשבה ותקווה, ולו תקווה קלושה, שכך אוכל למלא את החלל העצום שנפער בלבי, על כך שאינני – ולא אהיה – אישה אטרקטיבית ומצליחה שהרבה גברים רוצים, או במילים אחרות, מלכה בתשלום.

bowdown.gif
Kengeru xP​(נשלט)

[quote="Mary Jane"]
Kengeru xP כתב/ה:
כתב/ה:

.......

זו דרך ממש שנונה ואלגנטית להתחמק בציניות ממה שאמרתי. :P מה שאמרת זה בדיוק מה שכל מיני טוקבקיסטיות לא מצליחות במיוחד רושמות על בר רפאלי בכל מיני אתרים ישראלים. ואני מניח שאם היו אומרים להן את מה שאמרתי לך אז הן היו מגיבות כמוך. "כן תמיד חלמתי מילדות למכור את הגוף שלי לכל מיני צלמי דוגמניות שיצלמו אותי בעירום יכריחו אותי לחשוף את המיניות שלי לכל העולם ינצלו את גופי למטרות רווח יכריחו אותי לרזות ולאכול ירקות כל היום ושקוראי פורנו ופלייבוי שהם האליטה של הציבור והאנשים הכי איכותיים יתחרמנו עליי. שצלמי פפארצי יעקבו אחריי לכל מקום ואני לא אוכל לצאת מהבית לזרוק זבל עם גופייה וטריינינג כי זה יתפרסם. ממש חלום חיי" אותו דבר לגבי שחקניות פורנו והרשימה ארוכה. אז נכון יש הרבה מגרעות בלהיות דוגמניות למשל והייתי עושה הכל כדי שאחיות שלי למשל לא היו הולכות למקצוע כזה אבל עדיין עם כמה שהמקצוע הוא לא מדהים כמו שהוא נראה מבחוץ יש בנות פחות מצליחות כמוך למשל שאכולות קנאה מזה. ותגובות ציניות לא ממש גורמות לי לחשוב שטעיתי, הן רק מבהירות לי עוד יותר שצדקתי. שיהיה לך בהצלחה לך ולזוגתך הלסבית שלך אכולת סימני השוט =) מתערב שאם את אפילו קרובה להיות בחורה ממוצעת במראה שלך אני אוכל את הכובע ואומר שטעיתי. מה שאני סבור ובטוח ש-ל-א
לילה טוב
Mary Jane

Mary Jane • 2 באפר׳ 2013
[quote="Kengeru xP"][q"][quote="Kengeru xP"]
כתב/ה:

.........
ותגובות ציניות לא ממש גורמות לי לחשוב שטעיתי, הן רק מבהירות לי עוד יותר שצדקתי. .........מתערב שאם את אפילו קרובה להיות בחורה ממוצעת במראה שלך אני אוכל את הכובע ואומר שטעיתי. מה שאני סבור ובטוח ש-ל-א
לילה טוב

כדי שלא תצא נבער מן השרשור כפי שנכנסת אליו, אלמד אותך משהו קטן ושימושי: ציניות משמעה הבעת פקפוק וחוסר אמון בכנות דברים ובמניעים העומדים מאחוריהם, תוך התייחסות אליהם בביטול. סרקזם, לעומת זאת, מתבטא, בין השאר, בשימוש בשפה כדי לומר דבר והיפוכו.

מה שכתבתי היה סרקסטי ולא ציני. זאת מאחר שאני לא באמת חולמת להיות מלכה בתשלום. מה שאתה כתבת היה ציני. כי מדבריך עולה, שאינך מאמין בכך, שאישה בעלת מראה ממוצע או למעלה מכך, תחווה דיעה על עניינים מסוג זה, מבלי להחזיק במניעים נכלוליים כמו קנאה.

לגופו של עניין, טענתי לא הייתה כנגד שירותי סאדו בתשלום. זה כלל לא היה האישיו כאן, אלא דיון בפרסומות לשירותי מין בתשלום באתר הספציפי הזה. זאת, נוכח פרסום אגרסיבי משהו באלבומים, דבר שבינתיים התמתן.
Mary Jane

Mary Jane • 2 באפר׳ 2013
וליתר דיוק: *כי מדבריך עולה, שאינך מאמין בכך, שאישה בעלת מראה ממוצע או למעלה מכך, תחווה דיעה על עניינים מסוג זה, ושהמניע הוא בהכרח נכלולי, כמו קנאה.
Brave Dwarf

Brave Dwarf • 2 באפר׳ 2013
Kengeru xP כתב/ה:
מתערב שאם את אפילו קרובה להיות בחורה ממוצעת במראה שלך אני אוכל את הכובע ואומר שטעיתי.

איזה אתה בוחר?
יש לנו כובע קאובוי חום עם שרוכים שנקשרים מקדימה והוא מגיע עם פרפר בשני צבעים;
יש לנו שטריימל שחור;
אני יכול להציע לך כיפת ברזל, למשל, מאזור המרכז או כיפה אדומה שמגיעה עם סבתא ואפילו עוגיות;
כובע טמבל, אולי?

לך על זה.
בתאבון.
המלט
המלט • 2 באפר׳ 2013
Kengeru xP כתב/ה:
מאו כתב/ה:
קנגורו, ההאשמה שהטלת בהופעה החיצונית ו/או במשיכה המינית ו/או הבדסמית של MJ כל כך מופרכת, שבכלל לא טרחתי לקרוא את טיעוניך.

היי מאו, מה שרשמתי על מארי ג'יין זה חלק שולי בהודעה שלי.
אני בעיקר רציתי להבהיר שזה בסדר שקיימות כאן "מלכות" בתשלום ושזו זכותן והאתר הזה שייך לכולם והסברתי גם שיש לא מעט גברים ואני חושב שגם נשים אבל לדעתי בעיקר גברים שהדבר שהכי מתאים בשבילם זה סשנים שמלכות בתשלום נותנות בעיקר. יש גם בחורות שנותנות סשנים חינם אבל בדרך כלל המלכות בתשלום הרבה יותר מקצועיות. חבל שהתרכזת רק בחלק שולי בהודעה.
יום נעים icon_smile.gif

אני חושב שאתה טועה פעמיים. פעם אחת, כשאתה מתייחס לסשן כאל משהו שנמדד על פי אמות מידה מקצועיות. פעם שניה, גם אם אפשר למדוד סשנים על פי רמת מקצועיות, אני חושב שאתה טועה טעות גדולה כשאתה חושב שמלכות בתשלום מספקות סשנים טובים יותר מ"בחורות שנותנות סשנים חינם". אגב, המשפט הזה מסגיר את המקום אותו תופסים סשנים בעיניך -- סוג של סחורה שבדרך כלל משלמים עבורה כסף, אבל אפשר ויתמזל המזל ומישהי תתן אותו בחינם. זוהי טעות יסודית בהבנת המושג 'סשן' - שלא מתאר איזושהי סחורה, אלא חלק מסוים מתוך אינטראקציה בדסמית כוללת יותר ורציפה בין שני צדדים, שבו השם 'סשן' ניתן לאותו חלק באינטראקציה שבו מתבצעות פעולות ברורות -- כמו הצלפות, זיון בכל מיני חורים, השפלה, וכל מה שאנשים עושים בבדסמ. במובן הזה, סשן אצל מלכה בתשלום הוא כמו זיון אצל זונה, וסשן אצל "בחורה שנותנת בחינם" יותר דומה לזיון עם בחורה (בחינם!). עכשיו תגיד לי אתה: אתה מעדיף זיון מקצועי, או זיון עם בחורה שפגשת?
Kengeru xP​(נשלט)
לפני 11 שנים • 3 באפר׳ 2013
Kengeru xP​(נשלט) • 3 באפר׳ 2013
המלט כתב/ה:
Kengeru xP כתב/ה:
מאו כתב/ה:
קנגורו, ההאשמה שהטלת בהופעה החיצונית ו/או במשיכה המינית ו/או הבדסמית של MJ כל כך מופרכת, שבכלל לא טרחתי לקרוא את טיעוניך.

היי מאו, מה שרשמתי על מארי ג'יין זה חלק שולי בהודעה שלי.
אני בעיקר רציתי להבהיר שזה בסדר שקיימות כאן "מלכות" בתשלום ושזו זכותן והאתר הזה שייך לכולם והסברתי גם שיש לא מעט גברים ואני חושב שגם נשים אבל לדעתי בעיקר גברים שהדבר שהכי מתאים בשבילם זה סשנים שמלכות בתשלום נותנות בעיקר. יש גם בחורות שנותנות סשנים חינם אבל בדרך כלל המלכות בתשלום הרבה יותר מקצועיות. חבל שהתרכזת רק בחלק שולי בהודעה.
יום נעים icon_smile.gif

אני חושב שאתה טועה פעמיים. פעם אחת, כשאתה מתייחס לסשן כאל משהו שנמדד על פי אמות מידה מקצועיות. פעם שניה, גם אם אפשר למדוד סשנים על פי רמת מקצועיות, אני חושב שאתה טועה טעות גדולה כשאתה חושב שמלכות בתשלום מספקות סשנים טובים יותר מ"בחורות שנותנות סשנים חינם". אגב, המשפט הזה מסגיר את המקום אותו תופסים סשנים בעיניך -- סוג של סחורה שבדרך כלל משלמים עבורה כסף, אבל אפשר ויתמזל המזל ומישהי תתן אותו בחינם. זוהי טעות יסודית בהבנת המושג 'סשן' - שלא מתאר איזושהי סחורה, אלא חלק מסוים מתוך אינטראקציה בדסמית כוללת יותר ורציפה בין שני צדדים, שבו השם 'סשן' ניתן לאותו חלק באינטראקציה שבו מתבצעות פעולות ברורות -- כמו הצלפות, זיון בכל מיני חורים, השפלה, וכל מה שאנשים עושים בבדסמ. במובן הזה, סשן אצל מלכה בתשלום הוא כמו זיון אצל זונה, וסשן אצל "בחורה שנותנת בחינם" יותר דומה לזיון עם בחורה (בחינם!). עכשיו תגיד לי אתה: אתה מעדיף זיון מקצועי, או זיון עם בחורה שפגשת?

היי, התגובה שלך עניינית. אבל דבר ראשון אני חושב שסשן בדסמי זה שונה מאוד מיחסי מין רגילים גם יחסי מין כמובן הם נורא מגוונים ושונים אחד מהשני וגם מאוד משנה החיבור שיש בין בני הזוג אבל עדיין סשן סאדו מאזו הוא שונה והרבה יותר מורכב לדעתי. ויש הבדל גדול בין שולטות חובבות לשולטות מקצועיות.
ואני יכול להגיד לך שראיתי כאן גם בנות סאדיסטיות שאוהבות לשלוט וגם לוקחות על זה כסף אבל הן לא ממש מקצועיות בסשן ואחרי שהחלפתי כמה הודעות פרטיות ידעתי עם מי אני רוצה לקבוע פגישה ועם מי אני מעדיף שלא.
בחורה מקצועית היא ממש יודעת לסחוף אותך לתוך החוויה והיא ממש נכנסת לזה ביחד איתך ויודעת מה לעשות מה להגיד ואיך להתנהג בהתאם לפנטזיות שלך. "מלכות" מקצועיות יודעות איך לשלוט מנטלית ופיזית ויש מקצועיות ויש חובבות. ואחד שלא התנסה בכלל בסשן אני מניח שגם שולטת חובבת תגרה אותו מאוד אבל אחת מקצועית תגרה אותו פי 50 יותר. אבל אחד שחווה הרבה סשנים אני חושב שלא יתגרה ולא מאוד יהנה עם מישהי שהיא לא מקצועית. ואני גם לא אומר שכל "מלכה" שעושה סשנים בלי כסף היא חובבנית אבל עדיין מהניסיון שלי כל השולטות הטובות שנותנות חוויה איכותית הן מלכות מקצועיות בתשלום. ובקשר ליחסי מין עם זונה, בחיים לא הייתי אצל זונה ואני גם לא רוצה להיות. יחסי מין עם בנות שאתה אוהב ומחבב זה הרבה יותר מרגש וכיף ומשולבים בסקס הרבה אהבה ורגש. מה שקצת פחות בסשנים. מרוב שההודעה ארוכה אני לא זוכר אם רשמתי את זה ואין לי כוח לבדוק חח אבל אני אגיד לכל מקרה. בסקס רגיל לא צריך הרבה מקצועיות למרות שיש הרבה רמות שונות של הנאה ובסשן זה שונה. ואני מעדיף לקיים יחסי מין עם בחורה שפגשתי הרבה יותר מעם זונה ^^ אגב אני חושב שללכת לזונה וכאלה לשלם לה 150 שקל בשביל לעשות יחסי מין זריזים באוטו זה לא מוסרי בגלל שהרבה מהזונות הן בחורות מסכנות שהתדרדרו לסמים ולעוני ולרחוב ואין להן הרבה דברים בחיים הן גרות ברחוב ומוכרות שירותי מין בשביל לשרוד עוד יום עם כמה גרושים וזה שונה מהרבה מבחורות מקצועיות שמוכרות סשנים, הן מבוססות יודעות מה הן עושות ומאוד אוהבות את זה גם ולא עושות את זה מלית ברירה גפ הדרישות שלהן גבוהות יש כאן כאלה שאם אתה מזמין אותן למלון הוא חייב להיות 4 כוכבים ומעלה ועוד. אין להן סרסורים ולא סוחרים בהן בין מדינות ומתייחסים אליהן כמו תת אדם הן לא זרוקות ברחוב חס וחלילה. אם אני מסתובב בתך אביב או בתחנה המרכזית שם ורואה זונות וכאלה אני אעדיף פשוט לתת להן 50 שקלים כדי לעזור להן ולא חס וחלילה לנצל את החולשה שלהן בשביל סיפוקים מיניים. ואגב, אם אני הולך לסשנים אז זה להנאה מינית נטו אני לא מחפש יותר מזה בסשנים. אני הולך לסשנים בגלל שאני לא רוצה לערב בדסמ בחיים הפרטיים שלי ומעדיף לא לחשוף את הנטייה הזאת שלי בפני אנשים קרובים אליי ובכלל אז בגלל זה הדרך היחידה שלי לחוות את זה היא ללכת לסשנים אצל שולטות שנותנות את זה מלכתחילה או שולטות בתשלום שנותנות את זה מלכתחילה . זה לא משהו שאני מתכוון ורוצה להכליל בחיים הפרטיים שלי לא עם ידידות או בנות זוג או כל דבר אחר כי זה נתפס בעין לא יפה אצל אנשים וניליים בדרך כלל. זה יכול להרוס עם בחורה את הקשר והיא תתחיל לחשוב עליך כל מיני דברים אמנם לא עם כולן אבל עם לא מעט כאלה שבדסמ זה לא חלק מתחומי העניין שלהן והן תופסות את זה כפיליה מוזרה וביזארית. טוב וואו ממש ממש נסחפתי וחפרתי כאן XD אני ממש בספק אם יהיה למישהו כח לקרוא את כל זה חח לילה טוב ! היה נחמד לשמוע תגובה עניינית ולא צינית/סתומה/מתחכמת לילה טוב icon_wink.gif