צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

גבריות

דקיקון​(נשלט)
לפני 6 שנים • 29 באפר׳ 2018
דקיקון​(נשלט) • 29 באפר׳ 2018
אז נדמה לי שהוכחתי שהשירותיות היא נשית ולא גברית.
היה מעניין להיווכח שאלה שערערו על תפיסתי התמקדו דווקא על מה שאמרתי שנהג מסיע שולטות מפגין נשיות.
כולם התחמקו מלענות להוכחה המרכזית שלי (לטענתי שנשלט הוא נשי בהגדרה), שהיא הנשלט הוא נחדר כמו שאישה נחדרת ע"י גבר.
את, ארקאנג'ל, שמעשה החדירה שלך לגבר הוא האקט/הפטיש המרכזי אצלך -- האם זה לא סימן שאת גברית והנשלט הנחדר שלך הוא נשי?

והכלובון שהשולטת מניחה על איברו של הגבר, האם זה לא סימן שהיא מבטלת גבריותו והופכת אותו לנשי?
ומעשה הקוקהולד, האם זה לא סימן שהשולטת מבטלת את האפשרות של הגבר הנשלט לחדור, ובכך להפוך אותו לנשי?

לכן:
גבר שולט = גבר-גבר = גבר עם עודף גבריות
גבר ונילי = גבר עם גבריות ממוצעת
גבר נשלט = גבר עם גבריות פגומה = גבר-אישה, גבר נשי.

נשלטת = אישה עם עודף נשיות = אישה-אישה
אישה ונילית = אישה עם נשיות ממוצעת
אישה שולטת = אישה עם נשיות פגומה = אישה-גבר, אישה גברית.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
לפני 6 שנים • 30 באפר׳ 2018
אז מתחלפים הם גם גבר גבר וגם גבר נשי, ומתחלפות הן גם נשים נשים וגם נשים גבריות . הפגמים אצלם באים ונעלמים. חמקמקים כאלה.
הדבר תקף גם על הומואים ולסביות? הלסבית עם הסטרפאון מציגה נשיות פגומה וההומו הנחדר גבריות פגומה?
ומה לגבי שולטת שרוצה שיחדרו אליה?
עשיתי לעצמי כאב ראש.
דקיקון, תיאוריה מופרכת לחלוטין. מצטער
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 30 באפר׳ 2018
זה אחלה והכל שברמה הביולגית לכל אחד יש תפקיד, אבל בפועל חיי המין האנושיים הם כל כך מורכבים וניתנים למימוש בדרכים שונות (שאפילו לא כוללות מגע באיברי אינטימיים כלל) עד כדי שנדמה שהדבר האחרון שהם משרתים זו מטרה ביולוגית של רבייה, שרק עבורה נחוצה את חלוקת התפקידים הזו.
כי הרי יש לסביות שהן נשים שחודרות לנשים, והומואים שהם גברים שחודרים לגברים, וכמו ששני החבר'ה האלו יכולים להתנהג בהתאם למגדר שלהם או להפך ממנו בלי קשר מי מהם הוא פסיבי או אקטיבי (סטריאוטיפי לחשוב שרק לסבית גברית חודרת או רק הומו נשי נחדר, המציאות מראה שזה לא ככה). אז כך יש גם סטרייטים וסטרייטיות שנחדרים וחודרות מבלי שזה שולל את המגדר שלהם. וזה שהסטרפאון הוא לא "כדרך הטבע" זה לא סימן להיפוך תפקידים, גם לשים קונדום על זין שחודר לאישה "כהלכה" זה לא "כדרך הטבע" וזה לא אומר דבר.

אני לא רואה בחדירה לגבר אקט של ניוש, ואני גם לא חושבת שזה משהו שהופך אותי לגברית.
אני טומבוי כי אני אוהבת את סגנון הלבוש והתחביבים שמאפיינים גברים (אגב, אני נראת כאישה, בעלת שיער ארוך, אני לא "גברית" בצורה פיזית בכלל) ולא כי אני אוהבת לחדור, מבחנתי הייתי חודרת גם אם הייתי משחקת בברביות ולובשת שמלות, ואני יודעת שזאת לא מחשבה מנותקת כי רוב השולטות שהכרתי היו נשיות, כאלו ש"לא רואים עליהן" ובמבט ראשון היה מצופה מהן דווקא לתת לגבר להוביל. ויותר מכך- דווקא הנשיות ביותר מביניהן נטו לחדור (או לפחות להסתקרן בכך) במסגרת יחסי שליטה, בעוד אצל האחרות זה היה גבול אדום.
ומכיוון ואני יכולה לדבר רק בשם עצמי:
ברוב הפעמים ששכבתי עם מישהו כחודרת (וכמעט תמיד המישהו הזה היה גברי ודומיננטי בחייו האישיים) הסיטואציה הייתה הדדית לגמרי, שלא נאמר מלאת חיבה. ואפילו, אפילו.... היו פעמים שהיו לי פרטנרים שלקחו פיקוד על הקצב עד כדי שלרגע הרגשתי כאילו הם שמזיינים אותי ולא להפך. שמץ של נשיות לא הייתה לא בהם ולא באקט. מה שהפך סקס כזה לסשן שליטה נשית, היה אם זה מה שסיכמנו בנינו והכאבתי/השפלתי/ניישתי, והאלמנטים הספציפיים האלו גרמו להם להרגיש נשיים או כנועים ולא זה שטכנית היה להם אובייקט בתחת, אלא המשמעות שהעונקה לו באקט.
וכשבתחילת דרכי זרמתי עם כמה נשלטים שהגבול שלהם היה חדירה אליהם, בכל זאת הם לא הרגישו פחות נשיים או כנועים על אף היעדר החדירה בסשן.
בנוסף, יש לי ידיד טוב משכבר הימים שהוא שולט, הוא סטרייט ויש לו סוד: הוא אוהב להיחדר. הנשלטת שלו, שהיא גם הבת זוג שלו, חודרת אליו. נשמע ביאזרי, אני יודעת. אבל ב set up הנכון, לא רק שזה לא משפיל אותו אלא רק אותה.

הטבע האנושי מורכב מדי מכדי להיות מוגבל לתבניות דיכוטומיות שכאלו, ובטח שלא בצורה אבסולוטית.
PISGA​(שולטת){א.צ}

ברור

PISGA​(שולטת){א.צ} • 30 באפר׳ 2018
לדעתי האישית הנשלט גברי ביותר ובעל תכונות אופי
אשר גורמות לו להיות גברי יותר , הוא בדרך כלל יכול
להכיל את מורכבות האישה , הוא מוכן לשים את עצמו בצד ,
ביחס לשולטת ששם אותה במרכז , הוא לא צריך להשתמש
בשליטה , הוא משחרר את השליטה , על ידי כך האישה השולטת מסירה את המגננות שלה ויכולה להיות היא , הוא מעריך ובדרך כלל מכבד את האישה , על ידי תכונת האופי שלו כנשלט הוא יכול להגיע ללב העניין ולליבה של השולטת ,
ברכות , הוא פחות מעורר אנטגוניזים , האישה מרגישה חופשייה ונשית יותר בנוכחותו ולא זקוקה להיות עם מסכות ,
היא מרגישה יותר נשית בזכותו ומעצימה את גבריותו ונותנת לו את המקום כגבר וכנשלט .
הנשלט הוא בחיי היום יום מוצלח והוא כמובן עושה הכל למען השולטת שלו , אם זה שהוא עושה תיקונים ועוד כל מיני " תפקידים גבריים " .
בקיצור לטעמי הוא גברי ביותר עם אינטיליגנציה רגשית גבוהה יותר , משאיר את "מלחמות האגו " בחוץ ולא ביחסיו עם השולטת.

הנשלט לטעמי הוא הגברי ביותר ,
כי גם מניעי האגו שלו מוסרים ,
מה יותר גברי מזה ?
הוא נותן לשולטת להכנס לליבו .

אין גברי יותר מגבר נשלט !
הוא​(שולט)
הוא​(שולט) • 30 באפר׳ 2018
יש ככ הרבה ויראציות שזה מאד שטוח להציג את זה חד מימדי.

מה גם שזה ממש לא משנה כל עוד נהנים ומתאים לכל הצדדים הנוגעים בדבר.
דקיקון​(נשלט)
לפני 6 שנים • 1 במאי 2018
דקיקון​(נשלט) • 1 במאי 2018
דרקן ראהל כתב/ה:
אז מתחלפים הם גם גבר גבר וגם גבר נשי, ומתחלפות הן גם נשים נשים וגם נשים גבריות . הפגמים אצלם באים ונעלמים. חמקמקים כאלה.
הדבר תקף גם על הומואים ולסביות? הלסבית עם הסטרפאון מציגה נשיות פגומה וההומו הנחדר גבריות פגומה?
ומה לגבי שולטת שרוצה שיחדרו אליה?
עשיתי לעצמי כאב ראש.
דקיקון, תיאוריה מופרכת לחלוטין. מצטער

לחשוב זה נותן כאב ראש, אבל זה כדאי.
לא אמרתי שדבריי הם תורה מסיני, אבל ייאמר לזכותי שאני מנסה לבנות מודלים הנותנים הסבר מקיף, ולא מוותר לעצמי עם אימרות קלות לשליפה כמו "זה מגוון מדי בכדי לתת חוקים " ו-"אי אפשר להכליל".

כבר כתבתי בעמוד הקודם (בתגובה ל"בכח המוח") שאכן למתחלפים/ות יש עודף גם של נשיות וגם של גבריות, אי-איזון כפול.
ואכן כפי שאתה אומר, אפשר ליישם את התיאוריה על הומואים ולסביות.
שולטת שנחדרת מבטאת צד נשלט כשהיא נחדרת.
אתפרץ לדלת פתוחה אם אומר שהרבה מאיתנו אינם על טהרת שולט/ת או נשלט/ת.
כולם יודעים זאת, ומיותר לומר שבתיזה שלי (בה הצגתי דגמים כלליים) לא ניסיתי לומר שבני אדם תואמים דגם כזה או אחר  ב-100%.
דקיקון​(נשלט)
דקיקון​(נשלט) • 1 במאי 2018
ArchAngel כתב/ה:
זה אחלה והכל שברמה הביולגית לכל אחד יש תפקיד, אבל בפועל חיי המין האנושיים הם כל כך מורכבים וניתנים למימוש בדרכים שונות (שאפילו לא כוללות מגע באיברי אינטימיים כלל) עד כדי שנדמה שהדבר האחרון שהם משרתים זו מטרה ביולוגית של רבייה, שרק עבורה נחוצה את חלוקת התפקידים הזו.
כי הרי יש לסביות שהן נשים שחודרות לנשים, והומואים שהם גברים שחודרים לגברים, וכמו ששני החבר'ה האלו יכולים להתנהג בהתאם למגדר שלהם או להפך ממנו בלי קשר מי מהם הוא פסיבי או אקטיבי (סטריאוטיפי לחשוב שרק לסבית גברית חודרת או רק הומו נשי נחדר, המציאות מראה שזה לא ככה). אז כך יש גם סטרייטים וסטרייטיות שנחדרים וחודרות מבלי שזה שולל את המגדר שלהם. וזה שהסטרפאון הוא לא "כדרך הטבע" זה לא סימן להיפוך תפקידים, גם לשים קונדום על זין שחודר לאישה "כהלכה" זה לא "כדרך הטבע" וזה לא אומר דבר.

אני לא רואה בחדירה לגבר אקט של ניוש, ואני גם לא חושבת שזה משהו שהופך אותי לגברית.
אני טומבוי כי אני אוהבת את סגנון הלבוש והתחביבים שמאפיינים גברים (אגב, אני נראת כאישה, בעלת שיער ארוך, אני לא "גברית" בצורה פיזית בכלל) ולא כי אני אוהבת לחדור, מבחנתי הייתי חודרת גם אם הייתי משחקת בברביות ולובשת שמלות, ואני יודעת שזאת לא מחשבה מנותקת כי רוב השולטות שהכרתי היו נשיות, כאלו ש"לא רואים עליהן" ובמבט ראשון היה מצופה מהן דווקא לתת לגבר להוביל. ויותר מכך- דווקא הנשיות ביותר מביניהן נטו לחדור (או לפחות להסתקרן בכך) במסגרת יחסי שליטה, בעוד אצל האחרות זה היה גבול אדום.
ומכיוון ואני יכולה לדבר רק בשם עצמי:
ברוב הפעמים ששכבתי עם מישהו כחודרת (וכמעט תמיד המישהו הזה היה גברי ודומיננטי בחייו האישיים) הסיטואציה הייתה הדדית לגמרי, שלא נאמר מלאת חיבה. ואפילו, אפילו.... היו פעמים שהיו לי פרטנרים שלקחו פיקוד על הקצב עד כדי שלרגע הרגשתי כאילו הם שמזיינים אותי ולא להפך. שמץ של נשיות לא הייתה לא בהם ולא באקט. מה שהפך סקס כזה לסשן שליטה נשית, היה אם זה מה שסיכמנו בנינו והכאבתי/השפלתי/ניישתי, והאלמנטים הספציפיים האלו גרמו להם להרגיש נשיים או כנועים ולא זה שטכנית היה להם אובייקט בתחת, אלא המשמעות שהעונקה לו באקט.
וכשבתחילת דרכי זרמתי עם כמה נשלטים שהגבול שלהם היה חדירה אליהם, בכל זאת הם לא הרגישו פחות נשיים או כנועים על אף היעדר החדירה בסשן.
בנוסף, יש לי ידיד טוב משכבר הימים שהוא שולט, הוא סטרייט ויש לו סוד: הוא אוהב להיחדר. הנשלטת שלו, שהיא גם הבת זוג שלו, חודרת אליו. נשמע ביאזרי, אני יודעת. אבל ב set up הנכון, לא רק שזה לא משפיל אותו אלא רק אותה.

הטבע האנושי מורכב מדי מכדי להיות מוגבל לתבניות דיכוטומיות שכאלו, ובטח שלא בצורה אבסולוטית.

תודה על הפרטים הביוגרפיים.
אני חוזר ואומר, שכשאני מדבר על נשלט כ"נשי" ועל שולטת כ"גברית", אינני מתכוון לטעון שהם מתנהגים  בהכרח כאישה טומבוי וכגבר מתנייש.
אני מתכוון שהמשמעות העמוקה של האקטים שהשולטת והנשלט מבצעים בסשן היא היפוך  של תפקיד/זהות מגדריים, בין אם הם מודעים לכך או לא.
נשלט מוותר על השליטה שהוא קיבל בתור גבר מהטבע, והוא נסוג לנחיתות הנשית שבטבע (ולהיפך לגבי שולטת).

תיארת את המשמעות של האינטראקציות (כאב, השפלה, ניוש) שהיו לך מסביב לאקט החדירה, ואמרת שלחדירה אין משמעות של ניוש,
אבל לא אמרת מה כן המשמעות של החדירה.
העובדה שהייתה מעורבת לעיתים חיבה באקט החדירה כדברייך איננה משמעות, או שהיא מתפרשת כחיבה בין ונילים, וזה לא ייתכן כי סטראפון הוא אקט בדסמי עם משמעות בדסמית ולא ונילית
(וזה לא שולל שגם חיבה תבוא בו לידי ביטוי).
לדעתי, את כ"כ "גברית" ודומיננטית שהחדירה שאת עושה הוא ה-obvious והטבעי בשבילך, וככזו את חווה אותו כאקט של חיבה ונילית, "סקס ונילי".
אבל המשמעות הבדסמית של סטראפון היא היפוך תפקידים הטבעיים: הגבר מאבד גבריותו לטובת האישה שמתעלה מעליו ע"י כך, העברת כח מהאחד לשניה.
לכן, לא במקרה האקט הזה הוא כה מרכזי ב-פמדום, וגם את השתמשת בביטוי  הגברי   "זיון" כדי לתאר אקט הסטראפון.
וסליחה על השאלה הנועזת: האם בסקס את גם נחדרת לפעמים או שאת רק חודרת?
לילית חדשה
לילית חדשה • 1 במאי 2018
דקיקון כתב/ה:
אז נדמה לי שהוכחתי שהשירותיות היא נשית ולא גברית.
היה מעניין להיווכח שאלה שערערו על תפיסתי התמקדו דווקא על מה שאמרתי שנהג מסיע שולטות מפגין נשיות.
כולם התחמקו מלענות להוכחה המרכזית שלי (לטענתי שנשלט הוא נשי בהגדרה), שהיא הנשלט הוא נחדר כמו שאישה נחדרת ע"י גבר.
את, ארקאנג'ל, שמעשה החדירה שלך לגבר הוא האקט/הפטיש המרכזי אצלך -- האם זה לא סימן שאת גברית והנשלט הנחדר שלך הוא נשי?

והכלובון שהשולטת מניחה על איברו של הגבר, האם זה לא סימן שהיא מבטלת גבריותו והופכת אותו לנשי?
ומעשה הקוקהולד, האם זה לא סימן שהשולטת מבטלת את האפשרות של הגבר הנשלט לחדור, ובכך להפוך אותו לנשי?

לכן:
גבר שולט = גבר-גבר = גבר עם עודף גבריות
גבר ונילי = גבר עם גבריות ממוצעת
גבר נשלט = גבר עם גבריות פגומה = גבר-אישה, גבר נשי.

נשלטת = אישה עם עודף נשיות = אישה-אישה
אישה ונילית = אישה עם נשיות ממוצעת
אישה שולטת = אישה עם נשיות פגומה = אישה-גבר, אישה גברית.

דקיקון,
קראתי אותך כמה וכמה פעמים (לא רק את התגובה הזו) ולא הצלחתי להבין למה אתה חושב שבטבע הזכר שולט בנקבה?

ועדיין לא הצלחתי להבין למה אתה טוען שנשים הן שירותיות וכנועות מטבען?

הרי אתה עצמך אומר-"הגבר הניאנדרטל הוא תוקפן ממנה היא חוששת לחייה. בעולם הפריהיסטורי היא היתה מקבלת נבוט בראש ממנו, ונותנת לו טובות הנאה כדי לפייסו. "
מכך נובע שזה לא הטבע של האישה והיא לא שירותית מטבעה אלא היא שירותית תחת איום, אילוץ ואונס.
ואתה עוד למעשה מחזק את זה עם הטענה הזו- "מה שאנחנו רואים לאורך כל ההיסטוריה ועדיין רואים בחברות הפרימיטיביות בימינו: אישה מורידה לגבר את נעליו ורוחצת את כפות רגליו. הנשים הן שפחותיהם של הגברים החזקים פיזית. "
הנשים לאורך ההיסטוריה נחשבו לרכוש. אישה לא היתה שונה במהותה מפרה או סוסה. עברה מבעלים אחד לאחר. בחלק מהחברות הפרימיטיביות של היום (ואשמח להבין איך לדעתך הן יותר קרובות "למצב של הטבע הפראי/לג'ונגל/לסדר היקום,") הנשים עדיין נחשבות לרכוש.
כלומר, שוב לדעתי, אתה אומר שלאורך כל ההיסטוריה השירותיות הנשים נבעה מחוסר ברירה ואילוץ.

ובכלל- לאורך אלפי שנות ההיסטוריה לא מדובר רק או בעיקר על נשים שמשרתות גברים אלא על היררכיה מעמדית.
רכוש שירת את בעליו ובני ובנות המעמד הנמוך שירתו את בני ובנות המעמד הגבוה.
הרבה לפני שזה הפך להיות תפקיד האישה בבית,
משרתים ועבדים גברים עשו עבור האדון את כל הדברים שאתה טוען שנשיים- לנקות, לעזור ברחצה, להוריד ולצחצח את נעליי האדון ואפילו לעזור להתלבש.
Sm Art{☆Sm}
לפני 6 שנים • 2 במאי 2018
Sm Art{☆Sm} • 2 במאי 2018
גבר שבבדסמ' ,הוא בסהכ' גבר סקרן שנהנה ממזוכיזם ופטישיזם .

מה הקשר ליותר גברי או פחות גברי ?
גברים אוהבים לבחון דברים ,ולעשות שטויות במצבים של זחיחות הדעת
וככול שהוא יותר עם בטחון עצמי כך הוא יעז יותר .

גבריות כקונספט ,זה גבר ששום דבר לא יגרום לו לכעוס .
או לנבל את הפה .או לנטור טינה ,או להונות אדם ,או לגזול .
זה גבר .

ואם אין לו התכונות הללו .
דרך התעסקות עם נשים ורדיפה אחריהן ,הוא הופך להיות הרבה יותר נשי ,ובקצב מהיר .

כי נשים רגישות לכבוד להן ,וככאילו ,הוא הופך גם לאחד שכזה .
וזה התכונה הכי לא גברית .
גבר שרגיש לכבוד שלו .

גבריות זה כל מה שמהופך לתכונות נשיות .
גבר מדבר בשקט
גבר שומר על הומור ,וכבוד לזולת
גבר לא מגיב בלחץ ,בשום תרחיש .
וגבר לא נוגע ולא מסתכל על מה שאין ביכולתו ,ולרמתו ,לקבל ולדרוש .

ולנשים מותר ,לדבר בקול ,ולהיות היסטריות ,ולדרוש ולרצות את מה שמעבר לרמתן .
למה ??
ככה .
כי זה תכונות נשיות,עפ' הטבע .
ואין שום בעייתיות עם זה ,כאשר המדובר בנשים .

וגבר שמוצא עצמו ,עם תכונות שמאפיינות נשים ,
מהר ,שירים הנד ברקס ,ויעבור לרוורס .
ויברח מהתכונות הללו .

כי הן לא יגלו לאותו גבר ,כמה נשי ומגוחך הוא בעיניהן ,
נשים פשוט יקרעו כזה גבר לגזרים .
ויעשו עליו דירה במגדלי U.

ולא חסר כאילו גברים ,ונשים לא אוהבות כאילו גברים ,הן משתמשות בהם .
והמוטו שלהן ,הוא כזה .
אתה משום דבר לא מרוצה ?
גם אני מכמה שתיתן לא מרוצה .
אז תמשיך לתת ,ואני האישה אמשיך להיות לא מרוצה
ותתאמץ יותר ,בכדי שתביא יותר .
מי יצר את המצב הזה מלכתחילה ?
הגבר שלא מרוצה ,ורוצה יותר ממה שמגיע לו ,ומסוגל .
אז זה תנועה עגולה שלא נגמרת .
וכשהוא יזדקן ,יבוא צעיר חדש שלא מרוצה

זהו זה
דקיקון​(נשלט)
לפני 6 שנים • 2 במאי 2018
דקיקון​(נשלט) • 2 במאי 2018
לילית חדשה כתב/ה:

דקיקון,
קראתי אותך כמה וכמה פעמים (לא רק את התגובה הזו) ולא הצלחתי להבין למה אתה חושב שבטבע הזכר שולט בנקבה?

ועדיין לא הצלחתי להבין למה אתה טוען שנשים הן שירותיות וכנועות מטבען?

הרי אתה עצמך אומר-"הגבר הניאנדרטל הוא תוקפן ממנה היא חוששת לחייה. בעולם הפריהיסטורי היא היתה מקבלת נבוט בראש ממנו, ונותנת לו טובות הנאה כדי לפייסו. "
מכך נובע שזה לא הטבע של האישה והיא לא שירותית מטבעה אלא היא שירותית תחת איום, אילוץ ואונס.
ואתה עוד למעשה מחזק את זה עם הטענה הזו- "מה שאנחנו רואים לאורך כל ההיסטוריה ועדיין רואים בחברות הפרימיטיביות בימינו: אישה מורידה לגבר את נעליו ורוחצת את כפות רגליו. הנשים הן שפחותיהם של הגברים החזקים פיזית. "
הנשים לאורך ההיסטוריה נחשבו לרכוש. אישה לא היתה שונה במהותה מפרה או סוסה. עברה מבעלים אחד לאחר. בחלק מהחברות הפרימיטיביות של היום (ואשמח להבין איך לדעתך הן יותר קרובות "למצב של הטבע הפראי/לג'ונגל/לסדר היקום,") הנשים עדיין נחשבות לרכוש.
כלומר, שוב לדעתי, אתה אומר שלאורך כל ההיסטוריה השירותיות הנשים נבעה מחוסר ברירה ואילוץ.

ובכלל- לאורך אלפי שנות ההיסטוריה לא מדובר רק או בעיקר על נשים שמשרתות גברים אלא על היררכיה מעמדית.
רכוש שירת את בעליו ובני ובנות המעמד הנמוך שירתו את בני ובנות המעמד הגבוה.
הרבה לפני שזה הפך להיות תפקיד האישה בבית,
משרתים ועבדים גברים עשו עבור האדון את כל הדברים שאתה טוען שנשיים- לנקות, לעזור ברחצה, להוריד ולצחצח את נעליי האדון ואפילו לעזור להתלבש.

נחמד שאת מתעניינת.
ה"איום, אילוץ ואונס" נגד האישה (שהזכרת) נמשכים כבר מאות אלפי שנים, וכך נוצר חיווט בתוך המוח הנשי שהיא נחותה מהגבר (וזה מענג אותה).
מאז הפרהיסטוריה, אלפי דורות של נשים מדוכאות יצרו חומר גנטי המועבר מדור לדור והחורש עמוק במוח האישה, והמשדר לה שהיא נחותה—מה שהופך אותה לבסוף לנחותה.
גם אם בינתיים הקידמה התרבותית משנה זאת בהדרגה, עדיין הזיכרון שהיא נחותה שוכן בחלק הקמאי של מוחה.
כך טוען ענף הפסיכולוגיה האבולוציונית.
הפסיכולוגית עדה למפרט השייכת לאסכולה הזו מתארת בספרה "נפש ערומה" איך החיה הטורפת הנקראת השד הטסמני בוחנת
זכר מזריע פוטנציאלי: היא תוקפת אותו, וכשהיא משתכנעת שהוא חזק ואכזר מספיק היא נכנעת לו. ואז היא מאפשרת לו להתעלל בה בדרך אל המשגל.
היא גם מצטטת מהספר "קופסה שחורה" של עמוס עוז, בו הגיבורה אומרת:
"כמכושפת נמשכתי אליך ממעמקים דלוחים של התרפסות נקבית קמאית, עבות מקדמת דנא, מלפני היות המילים. כניעת נקבה ניאנדרטלית, אשר חוש הישרדות עיוור עם אימת הרעב והקור, הפילו אותה לרגלי האכזר בציידים, הפרא השעיר, שיכבול את ידיה מאחורי גבה, וישאנה מלקוח למאורתו". שובב, הסופר הלאומי שלנו icon_smile.gif.
אז קיבלת תשובה שזה תוצר אבולוציוני, ויכולתי לעצור כאן.
אבל אני מוכן ללכת עוד צעד אחד קדימה ולטעון שהזכר שולט בטבע מלכתחילה, עוד לפני היות ההתפתחות האבולוציונית שתיארתי.
כי לא במקרה בשחר ההיסטוריה הזכר שלט בצורה כה מוחצת.
אני לא יכול להאריך כאן: רק אומר בקצרה שבתחילת היקום היו רק יצורים חד-מיניים, ובשלב מסוים הטבע "החליט" שלטובת הקיום רצוי שתהיה התפצלות בין יצורhם זכרים ונקביים שמזיווג ביניהם תיכונן המשכיות החיים. באותו שלב קדמון "נבחר" שצד חזק (גברי) יפרה צד חלש (נשי).

לשאלתך שגם גברים היו עבדים לאדונים במשך אלפי שנים:
זה נכון, אבל זה לא עבר בירושה גנטית מדור לדור.
כי האדונים והעבדים התחלפו לפי מי ניצח בקרב בין השבטים.
לעומת זאת, נשים היו תמיד שפחות - אפילו של הגברים שהיו עבדים.

לשאלתך איך החברות הפרימיטיביות קרובות למצב שבטבע הפראי/בג'ונגל:
כי לשתי התופעות יש במשותף שהזכר שולט בצורה מוחצת בנקבה. כך זה בכל עולם החי עד היום (ונתעלם מהקוריוז של האלמנה השחורה), כך היה בשחר ההיסטוריה (מצב הטבע לפני עליית התרבות הציוויליזציונית) כשהניאנדרטל היה דומה יותר לחיה מלאדם מתורבת, וכך אצל הפרימיטיבים בימינו.