בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

סוויצ'ופוביה

lori{ע_מ}
לפני 6 שנים • 11 ביולי 2018
lori{ע_מ} • 11 ביולי 2018
עכבר, אני קוראת עכשיו את התגובה שלך ונעצבת בשבילך. אני כן יכולה להגיד לך שלמצוא קשר מספק זה קשה, לא רק לסוויצ׳ים, אלא גם לנשלט ושולטת וגם לנשלטת ושולט או כל וריאציה אחרת.
אני כן מציעה ומאחלת לך- שלא תתפשר משום כיוון. שלמרות שלפעמים נדמה שאין היצע שמתאים או שאתה נפסל או פוסל- אל תתאים את הציפיות שלך ותתפור את הצרכים על מי שמולך. נסה למצוא מישהי שעונה על הצרכים שלך במלואם. זה קשה אבל אפשרי.
עכבר​(מתחלף){Yaara-g}
עכבר​(מתחלף){Yaara-g} • 11 ביולי 2018
אני מתאר לעצמי שיש כאן כל מיני גברים שפותחים שני פרופילים כדי לגרוף מקסימום זיונים (חשיבה של ערוץ הקניות שפופולארית במיוחד בקרב המגדר הדבילי). אבל המחשבה שיש אנשים שפותחים שני פרופילים פשוט כדי להתקבל בתוך החברה הכלובית, זה לא סוג של להיות בארון? קחו באמת שנייה להרהר בזה.

ותודה, לורי, מאוד מתוק מצידך.
שלגי
שלגי • 11 ביולי 2018
רוצה לשתף שהדיון הזה היה מרתק. ומכבד.
וגרם לי לחשוב על כל מיני אספקטים הקשורים לצרכים שלי ולא רק.
תודה לכם.

עכבר, מאחלת לך למצוא זוגיות טובה מספקת - בלי להתפשר על מה שחשוב לך באמת.
lumen​(נשלטת)
lumen​(נשלטת) • 11 ביולי 2018
דעה קדומה...
וואלה לא יודעת אבל אני אגיד דבר אחד
אין מצב, בעולם, שאני אתן לגבר שאני יודעת זחל על 4, נמשך מרצועה , ליקק תריצפה , או קיבל רשימת פקודות לבצע לעמוד מעלי עם שוט.
או להגיד לי מה לעשות לצורך העניין.
לעולם.
לא מסוגלת מה לעשות ...
רק המחשבה על זה מעבירה בי סלידה בגוף.
זה מה יש.
slave for ever​(נשלט)
slave for ever​(נשלט) • 11 ביולי 2018
בכוח המוח כתב/ה:
בדר"כ נשלטות הן שכותבות שהן רוצות שולט ולא מתחלף, ואי אפשר להתווכח עם הארוס שלהן. המחשבה שהאדון/השולט שלהן יכול להיות בסיטואציות אחרות נשלט שמוקטן, מושפל ומבוזה, או סתם מרייר ולא בשליטה, הורסת להם את תדמיתו שממנה נגזרת גם התשוקה שלהן אליו.
יתכן שמדובר בתפישה הטרונורמטיבית ושמרנית, במקרה הזה, אבל צריך לזכור שזה רק חלק מסויים בתוך מכלול התשוקות שמתקיימות בכלוב.

הוצאת לי את המילים מהפה, לגבי שולטות.
מישלי
מישלי • 11 ביולי 2018
זאלופון כתב/ה:

...

גם את הסיבה השנייה, הרתיעה, אני מבין, אבל לא בטוח שעד הסוף. מה בצורת ההתנהגות הזו והמשיכה הזו מרתיע? זה משהו שאפשר לשים עליו את האצבע או פשוט תחושת רתיעה לא מפורשת?

....

אם אפשר לשאול (וזה מרגיש לי קצת חשוף אז לגמרי בסדר אם לא) - את יכולה לדמיין איך תרגישי אם יום אחד הוא יספר לך שהוא מעוניין לחוות בדסמ מהצד הנשלט? זה יפגע במשיכה שלך אליו כשולט, או באופן כללי? למה / למה לא?

זאלו, אתה שואל שאלות מעניינות.
ואני תהיתי, ורוצה לשאול (וזה מרגיש לי מאד חשוף אז לגמרי בסדר אם לא) (הרשית לעצמך, אז אני מרשה גם לעצמי) - שאלת את בת זוגך (המקסימה) המתחלפת את השאלות האלה?
האם המשיכה שלה אליך, הייתה נפגמת, אם היית מתחלף? או היית רוצה לחוות את הצד הנשלט בעצמך? (מולה או מול אחרת)
בכוח המוח​(שולטת)
בכוח המוח​(שולטת) • 11 ביולי 2018
טוב, עכשיו בואו נרים קצת למתחלפים. (:

עכבר, אני לא חושבת שמישהו צריך להעצב כאן. צריך לזכור שאנחנו במקום שטוף בזרמים וצרכים, כשהזרם הספציפי שקיבל כאן זרקור, הוא רק אחד מהם, ואין לי מושג מה המשקל שלו ביחס לשאר. יש גם אחרים, כמוני, והם לא מעטים, שממש לא יכולים לבחור פרטנר שהוא לא מתחלף במהות שלו, גם אם לא בהגדרה שלו.

אני רוצה מילה בקשר למהות המתחלפת. אני חושבת שהרבה נרתעים מהמנגנון המופלא של ההתחלפות, כי הם לא מבינים את המנגנון הזה, ומשכך הם פשוט ממצעים אותו, והמתמטיקה הזו ממש לא נכונה למבנה המתחלף. כך, אותה מתמטיקה שגויה גורסת , שאם גבר, לשם הדוגמה, הוא גם נשלט, הרי שמטבע הדברים הוא פחות שולט, כי החלק הנשלט שלו בעצם מחליש את החלק השולט שולט. זה לא בהכרח נכון, ואם אני מבינה טוב את מנגנון, זה אפילו הפוך.

בעניין הזה אני רוצה לתת דוגמה של כלי נגינה: האם עצם העובדה שיש בו גם צלילים גבוהים וגם נמוכים, ממצע אותו או מחליש את אחד הצדדים? ממש לא, נכון? זה פשוט מאפשר לנגן מנעד רחב יותר, ולאפשר מוזיקה הרמונית יותר. אני חושבת שכך גם עובדת הוויה של מתחלף- הוא יכול להיות כל כולו באחד הצדדים בזמנים מסויימים, ובזמנים אחרים במקומות אחרים, כשבזמנים אחרים הוא יכול להתיישב על כל נקודה ברצף שלו ולא רק על הקצוות.

עכשיו מילה על הרצף, מה זה הרצף הזה בעיני? איך שלא נסתכל על כך, ואיך שלא נגדיר, כל אדם מורכב מפרסונות, או מרבדים. כל אדם מורכב מפצעים, מהתנסויות, ומסכסוכי פנימיים ותהיות. כל החלקים האלה זולגים גם לעולמות התשוקה שלנו. כל אדם גם מורכב מחוויות על רצף גילאי, ומפגיעות על רצף גילאי. מחוסרים במשהו ועודפים במשהו. אין לי ספק שהחוויות האלה נוגעות גם ל"למעלה" וגם ל"למטה". לא בחרנו רק בחוויות מסויימות. אנשים שיודעים לזוז על כל הרצף ולחוות אותו, הם לא רק פלקסיבילים, אלא בדרך כלל גם חקרנים וסקרנים באופן שמוביל למודעות עצמית, לפחות מסויימת, לאישיות מתרבדת. אני חושבת שזה אחד הדברים שחשובים לי מאוד במי שמולי, כי חקירה ונבירה הדדית היא גם מאוד מאחדת ומחברת, והיא מייצרת ריגושים משותפים בלי הפסקה, גם יצריים ומיניים, אבל לא רק. גם תחושת החשיפה הזו, מול הצד השני, היא תחושה מדהימה, בעיקר אם היא מגיעה עם קבלה והכלה של החלק שנחשף, גם אם הוא לכאורהלא פוטוגני ומקובל.

מנסיון שלי מתחלפים מוכנים יותר להתנסויות, להתעמתויות עם תפישה עצמית שמקיימת תנודתיות, ויש להם מנעד רחב של תשוקות שהם נחשפים להם כפועל יוצא מכך. אני גם חושבת שכשחיים בתוך אדם אחד צרכים מנוגדים, הם מייצרים בתוכו את העוגן שמאפשר להקצין ולחקור כל צד בנפרד. זה מייצר בעצם מטוטלת שמאפשרת את התנועה, כי המעברים ממצב למצב הם החלק מגרה, הם בעצם ההתבוננות הפנימית שלנו על עצמנו, איך אנחנו הופכים למישהו אחר.

אני, באופן אישי, לא רואה איך מישהו שמתעקש שהוא רק שולט, יוכל לייצר בי עניין. זה נשמע לי שטוח, לא מודע, לא סקרן, וגם לא אמיץ במיוחד. כנ"ל עם מי שהוא רק נשלט. זה כאילו שחסר רכיב. כאילו שמנגנן לא יכול לעבוד ולצמוח ככה, בשבילי. ברור לי שלכל אחד יש צרכים אחרים, אבל אני מציגה כאן, את היתרונות שאני רואה במתחלפים.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 11 ביולי 2018
מישלי כתב/ה:
זאלו, אתה שואל שאלות מעניינות.
ואני תהיתי, ורוצה לשאול (וזה מרגיש לי מאד חשוף אז לגמרי בסדר אם לא) (הרשית לעצמך, אז אני מרשה גם לעצמי) - שאלת את בת זוגך (המקסימה) המתחלפת את השאלות האלה?
האם המשיכה שלה אליך, הייתה נפגמת, אם היית מתחלף? או היית רוצה לחוות את הצד הנשלט בעצמך? (מולה או מול אחרת).

זה לא לגמרי תיאורטי. נכנסתי לעולם הזה כמתחלף והתנסיתי גם כנשלט. הניסיון לימד אותי שלא תמיד מה שטוב בפנטזיה טוב גם במציאות. אני חושב שהייתי נשלט די גרוע: לא אהבתי שהמושכות לא בידיים שלי, שדברים לא קורים כפי שאני רוצה. רציתי שהשולטות יעשו פחות או יותר מה שאני רוצה מתי שאני רוצה, אבל שאני לא ארגיש שזה ככה... וכאשר זה לא קרה, זה פשוט הרגיש זר. אולי הן לא היו נכונות עבורי, אבל להרגשתי זה היה קשור אליי לפחות כמו, אם לא יותר, להתאמה ביני ובינן. אז לא המשכתי בכיוון הזה, והוא לא בוער בי. המשיכה התיאורטית עדיין שם, ואני לא פוסל התנסות נוספת בצד הזה ביום מן הימים, אבל גם אם זה יקרה זה כנראה יהיה נקודתי וספציפי, כי אני כבר יודע שאני לא ממש שם (ואולי קצת חבל כי תמיד נראה לי שנשלטים נהנים יותר...).

המתחלפת שלי ידעה את כל זה בשלב מוקדם יחסית. זה לא פגם במשיכה שלה אליי או ביחסי השולט-נשלטת בינינו.
בכוח המוח​(שולטת)
בכוח המוח​(שולטת) • 11 ביולי 2018
אוי זאלו, חשוב לי להגיד לך שממש לא היית נשלט גרוע, והציטוט הזה?
"לא אהבתי שהמושכות לא בידיים שלי, שדברים לא קורים כפי שאני רוצה. רציתי שהשולטות יעשו פחות או יותר מה שאני רוצה מתי שאני רוצה, אבל שאני לא ארגיש שזה ככה..." כל הנשלטים הם בדיוק כאלה. (:
מישלי
מישלי • 11 ביולי 2018
זאלו, תודה על תגובה כנה ופתוחה, אתה ממשיך לא לאכזב (:

בכוח, "כל הנשלטים הם בדיוק כאלה."
הכוונה שלך לנשלטים זכרים?