שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

הצד האפל של הפמיניזם הרדיקלי ואיך הוא פוגע בנשים

opiate​(שולט)
לפני 3 שנים • 8 באוק׳ 2020
opiate​(שולט) • 8 באוק׳ 2020
Human rights are best done in moderation
ReinAqM

באמת?? הבאת את האישה ההזויה הזו כאוטוריטה?

ReinAqM • 8 באוק׳ 2020
**לא צפיתי בסרטון, עוקבת אחרי האישה הנוראית הזו...מכירה את הלך הרוח שלה
זו אחת הנשים המסוכנות שיש...
אני עוקבת אחריה ואחרי מעלליה....
היא מניפולטיבית, ומוצאת בכל סיטואציה כיצד להאשים ולהקטין נשים - כדי להעצים את המיוצגים שלה, הגברים.
והגברים , הכי עצוב , פשוט מאמינים לה ולא מבינים שהיא פשוט מנצלת אותם. "ההגנה" על גברים היא הפרנסה שלה...

בקיצור, לא מישהי שהיא סמכות למשהו....
AlphaPower​(שולט)
AlphaPower​(שולט) • 8 באוק׳ 2020
TheStrider כתב/ה:
דיכוי של המין הגברי?
נתחיל בכמה עובדות,
א. המין הגברי איננו מין, הוא מגדר של המין האנושי, הומו ספיאנס.
ב. אין תחום אחד שבו לנשים יש העדפה או יתרון מערכתי פרט אולי למשמורת על ילדים וגם שם לא הוכחה עד כה שזה נובע מסקסיזם.
ג. עד כה לא עיגנת ולו טיעון אחד שלך במידע, כל מה שאתה מתבסס עליו זה דעות.
ד. אני לא סבור שיש בך את תפיסת המציאות הדרושה ליצג את המגדר עליו אני נמנה ולכן אודה לך אם תחדל להציג את עצמך כמייצג המגדר הגברי. בשם הגברים אני אומר שאנו חושבים שאתה מזבל ועד כה אינני רואה מחאות ענק של גברים שתומכות בשטויות שאתה סבור שמהוות תאוריה עובדתית.

אני מייצג את המין הגברי, אתה סמרטוט שמלקק לפמינאציות אותך וכמוך אני לא מייצג, אתה כבש שמובל לשחיטה בחיוך.
אתה לא רואה מחאות כי התקשורת דואגת לא לפרסם אותם בדיוק כמו שלא מפרסמים את האלימות של נשים כלפי גברים.
תכנס לקבוצת מלוכדים בפייסבוק ותראה את הקורבנות, תכנס לשיח פמיניסטי(ממש לא פמיניסיטי אבל ככה הן קוראות לזה) תקרא את ההסתה והאלימות ותגיד אם בזבל הזה אתה תומך.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
אני חותם הוא גם בקטע של תיאוריות קונספירציה ופסאודו-מדע הזוי: כדור הארץ שטוח, אבולוציה זה כדי שתחשוב שאתה חיה חסרת ערך, קורונה זה שקר או 5g או נשק ביולוגי. כאלה. בטוח
AlphaPower​(שולט)

Re: באמת?? הבאת את האישה ההזויה הזו כאוטוריטה?

ReinAqM כתב/ה:
**לא צפיתי בסרטון, עוקבת אחרי האישה הנוראית הזו...מכירה את הלך הרוח שלה
זו אחת הנשים המסוכנות שיש...
אני עוקבת אחריה ואחרי מעלליה....
היא מניפולטיבית, ומוצאת בכל סיטואציה כיצד להאשים ולהקטין נשים - כדי להעצים את המיוצגים שלה, הגברים.
והגברים , הכי עצוב , פשוט מאמינים לה ולא מבינים שהיא פשוט מנצלת אותם. "ההגנה" על גברים היא הפרנסה שלה...

בקיצור, לא מישהי שהיא סמכות למשהו....

לפי דעתי היא בגדה במה שהיא ייצגה ברגע שהיא עזבה את העמותה.

הכל בסוף זה עניין של כסף, אירגוני הנשים מעניין אותם רק כסף כי יש מקרים קיצוניים של אונס ואלימות בחברה הלא יהודית שהם מתעלמים מהם כי אם יפתחו את הפה יקבלו פחות תקציב ותרומות.
הסיכסוך היהודי פלסטיני הוא רק פוליטי למטרות כסף, מבלי הנהגה קיצונית היינו יכולים לחיות בשלום איתם.
הימין והשמאל בארץ, הכל רק כסף.
AlphaPower​(שולט)
דרקן ראהל כתב/ה:
אני חותם הוא גם בקטע של תיאוריות קונספירציה ופסאודו-מדע הזוי: כדור הארץ שטוח, אבולוציה זה כדי שתחשוב שאתה חיה חסרת ערך, קורונה זה שקר או 5g או נשק ביולוגי. כאלה. בטוח

וואלה לא.
zytry​(שולט)

הטרדה

zytry​(שולט) • 8 באוק׳ 2020
דרקן ראהל כתב/ה:
zytry כתב/ה:
קראתי כאן דיון של שפת אנשים מלומדה עם ציתותים של העולם הנעלה.. ואני התמים רוצה רק לתת דוגמת רקע." לפני שנים כאשר אמרתי לפקידה שיש לה ישבן יפה,
קבלתי חיוך נאה בתגובה.. היום אילו אמרתי זאת אני מסתכן במשפט על הטרדה מינית.." השאלה: האם קומפלימנט כזה לא חסר היום לאישה ?

אני מניח שזה תלוי באישה, לא? גם לא ממש נוכל להיות בטוחים בכנות התגובה שלה, כי היום רואים דברים אחרת...
בקיצור, אז היה אז. מה שהתאים פעם, אולי כבר לא מתאים היום?
מה שכן הייתי מציע, זה שתצפה בסרט בשם makers: women who make america
זה סרט שמתעד את התנועה לשחרור האישה בארהב. ספציפית לנושא, מראים שם תעלול תקשורתי שהנשים עשו - הן נעמדו מחוץ לתחנת סאבווי, נדמה לי בוול סטריט, ושרקו לגברים, צעקו דברים סטייל "איזה כוסון" ושלחו ידיים. זה איפשהו בשנות ה70, נדמה לי. תוכל להתרשם כמה הגברים נהנו.

זה כאילו שאלת למה השור לא נותן חלב. "אישה מתגנדרת בכדי שיתחילו אתה. לא להפך.
TheStrider​(סדיסט)
TheStrider​(סדיסט) • 8 באוק׳ 2020
AlphaPower כתב/ה:
דרקן ראהל כתב/ה:

וואלה לא.

וואלה כן, לאור השטות הזו אותה אתה כתבת:
״אירגוני הנשים מעניין אותם רק כסף כי יש מקרים קיצוניים של אונס ואלימות בחברה הלא יהודית שהם מתעלמים מהם כי אם יפתחו את הפה יקבלו פחות תקציב ותרומות.
הסיכסוך היהודי פלסטיני הוא רק פוליטי למטרות כסף, מבלי הנהגה קיצונית היינו יכולים לחיות בשלום איתם.
הימין והשמאל בארץ, הכל רק כסף.״
TheStrider​(סדיסט)
TheStrider​(סדיסט) • 8 באוק׳ 2020
opiate כתב/ה:
Human rights are best done in moderation

אגב, לא, זכויות אדם הן אמנם לא מוחלטות אך הן מאוזנות אך ורק מול זכויות אדם,
את הטיעון של אכיפת יתר של זכויות ניתן להרים במקרה של זכויות אזרח, שם הן ממוקמות מול זכויות אזרח אחרות ומתחת לזכויות אדם.
AlphaPower​(שולט)
TheStrider כתב/ה:
AlphaPower כתב/ה:
דרקן ראהל כתב/ה:

וואלה לא.

וואלה כן, לאור השטות הזו אותה אתה כתבת:
״אירגוני הנשים מעניין אותם רק כסף כי יש מקרים קיצוניים של אונס ואלימות בחברה הלא יהודית שהם מתעלמים מהם כי אם יפתחו את הפה יקבלו פחות תקציב ותרומות.
הימין והשמאל בארץ, הכל רק כסף.״

אתה פשוט חי מהזבל שהתשקורת מאכילים אותך.
למען דיוק התכוונתי ההנהגה הקיצונית שלהם.