שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

חיסונים וגבולות

רואה החשבון של נ
לפני שנתיים • 1 בינו׳ 2022
רואה החשבון של נ • 1 בינו׳ 2022
אם כבר אנחנו באתר בדמי ומדברים עת הנושא רק אגיד שכל מה שבא בכפייה לרוב הוא רע😁
LonelyAndSilent
LonelyAndSilent • 1 בינו׳ 2022
AllyCat כתב/ה:
עונה ברצינות למרות שמדגדג לי להטריל-
מחוסנים פוסלים לא מחוסנים קודם כל בגלל הסיכון הבריאותי שבכך, וגם כי (למעט מקרים מסוימים) זה מעיד על אינטליגנציה, חשיבה ביקורתית והבנה של מדע. בעיני רבים אלו תכונות קריטיות. למשל, אעיד על עצמי שהייתי יוצאת עם לא מחוסנת שלא התחסנה כי היא בסיכון לתופעות לוואי חריגות מהחיסון, לא הייתי יוצאת עם מישהי שלא התחסנה כי היא "לא מאמינה בחיסון" או כי "לא יודעים מה יש בזה/לא חקרו את זה מספיק" כי זה מעיד על חשיבה ותפישת עולם ובעיניי זה קריטי.

מתנגדי חיסונים שנחשפו לחשיבה הזאת מרגישים מודרים, ולכן הם מנסים להחזיר למחוסנים החצופים האלו באותו מטבע ואומרים שהם פוסלים מחוסנים.
"לאלאלא חמודה מתוקה לא הבנת, זה לא את פסלת אותי כי אני לא מחוסן, זה אני פוסל אותך בכלל, כן כן אנחנו פוסלים אתכם גם אתם לא יותר טובים מאיתנו"
זאת ליטרלי הסיבה היחידה
Change. My. Mind.

צר לי לשבור לך ול18 ש"אהבו" חלומות, אבל הצד השני של המטבע נראה בדיוק אותו דבר.
לא מעניין אותנו בשיט הצד האידאולוגי, גם אנחנו מסתכלים על זה בעיקר מהצד הבריאותי. אנע ערף מה דחפו לכם בחיסונים, שבמקרה ולא ידעתם - הפורמולה של פייזר שונתה לפחות פעם אחת, ובואו לא נשכח את הארכת תאריכי התפוגה של הבקבוקונים. אפשר לקחת את העובדות האלו למספר כיוונים, שכל אחד יפרש את זה לפי הדיסוננס הקוגנטיבי שלו.

בקשר לחלק בו נגעת ב"אינטליגנציה", אני בספק שכל אחד מכם הלך וקרא מחקרים, ישב שעות על המידע וניתח אותו. שמעתם שלא תוכלו לטוס לחו"ל ורצתם להזריק. את הדהירות שלכם למתחמי ההזרקות אחרי סיפורי זאב זאב רואים מצויין בdata.
לפי מה שראיתי, המוכנות להזריק בייחס לרמת ההשכלה מתחלקת כעקומת בל, כשהקבוצה המוזרקת יושבת באמצע. מקור לא אצליח להביא, לא שמרתי, אבל כשמסתכלים רק על צד אחד של העקומה, בהחלט נראה שאתם החכמים בינינו.
המחנה השני כבר שנה וחצי מסתכל על הנתונים ולא, אנחנו לא מורשמים.
גם לא ממש מרגישים מודרים, אולי מפוזרים תהי המילה הנכונה, בכל זאת, חצי מדינה לא מחוסנת.

בעיקרון, הצחקת אותי עם כל החלק על הרמה השכלית. מלך לא משוטט ברחוב וצועק "אני המלך! אני המלך!".

עריכה:
מעבר לכך, כמו שרשם הבחור מעליי, הכפייה כאן היא הבעיה המהותית.
לולא מתגי הפעלת הכוח שהממשלה מנסה לשים את ידייה עליהם, כבר מזמן היינו שוחכים מה"מגיפה" הזאת.
אתם יכולים להתחכם במילים ולקרוא לכפייה הזאת בשמות שונים ומשונים, אבל כשאני לא יכול לצאת מהבית (סגר - מעצר בית) או שמותר לי להיכנס לחנות X אבל לא לחנות Y (הפליה), זו כפייה חבריי.
אין לנו שום רגש חוץ מחמלה אליכם, בייחס לזעם החבוי (ולפעמים לא) שמופיע בדיבור שלכם. היו שלום.
LonelyAndSilent
LonelyAndSilent • 1 בינו׳ 2022
אם אתם עדיין חושבים שהמהלך שקורה עכשיו הוא עניין של בריאות, אחרי שחייתם את רוב חייכם בידיע שסיגריות ואלכוהול זה חוקי, העלמתם עין על חצי כדור העולם שחי על דולרים ספורים ביום בזמן שאתם מזמינים מגש פיצה ששווה בערך כספי למכסת האוכל החודשית של אותם האנשים, והרווחים מהמגשים העלו הולכים לחשבונות במקלטי מס ורוקבים שם, מה נשאר לי להגיד, רק בריאות.