בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

יש פה הרבה יותר נשלטים ושולטות מאשר נשלטות ושולטים

Shish​(שולטת)
לפני שנה • 11 באוק׳ 2022
Shish​(שולטת) • 11 באוק׳ 2022
תשמע, השיט שלך שפיספסתי כל כך זהב שאני שוקלת לפרסם אותו בבלוג שלי.

חוץ מבקפה נשמע שאתה טובה בהכל. אמיתי. שולט.

אני עפה עליך. אתה כזה רהוט ולוגי וקוהרנטי ושולט ואמיתי, בחיי. רק חסר קצת קאפאביליטי ואיזה NVIDIA ואנחנו מסודרים. מה אתה אומר?
Green eyed girl​(נשלטת){Sheperd}
לפני שנה • 11 באוק׳ 2022
הלכתי כמעט לשנה,
חזרתי,
העולם כמנהגו.
אותו הדיון על מי שולט אמיתי (כותב הפוסט) מי לא שולט אמיתי (כל מי שהוא לא כותב הפוסט) וכו׳.
העניין עם הרוסיות הוא בעל ניחוח גזעני ומרענן, אהבתי, לפחות יש פה קצת גיוון.

עכשיו רק חסר דיון על למה אין שולטות אמיתיות בכלוב ואני ממש ארגיש שלא עבר בכלל זמן ולא התבגרתי בשנה.

הכלוב בעצם כמו בוטוקס למוח עם הזרקות יומיות.
ScatNerd
לפני שנה • 11 באוק׳ 2022
ScatNerd • 11 באוק׳ 2022
Shish כתב/ה:

יש מצב שגם אותי את משמיצה בפומבי? פליזזזז.
גם אני יצאתי נגד כולם, למה אותי לא משמיצים?? לא פייר
ועם יותר השפלות בבקשה.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 12 באוק׳ 2022

Re: יאפ. שכחת את הגיימריות...

WitchFuneral​(שולט) • 12 באוק׳ 2022
Shish כתב/ה:
פרלין כתב/ה:
פרלינה כתב/ה:
לא קראתי עדיין את השרשור וכבר התעייפתי...

לאמלק לך?
יש פה מלא ונילים בהסוואה כי בעצם רוב הנשים מעדיפות מין מחוספס (מה זה מחוספס עוד נתון לדיון) והן לא באמת נשלטות ורוב השולטים פה סתם מחפשים זיון קל.
לעומת זאת, נראה שהנשלטים והשולטות הם דווקא על אמת ועברו את מבחן טוהר הבדסמ שאותו מבין רק וויטצ׳ כי זאת לוגיקה פשוטה ומה, אין לך שכל?

כמו כן, הנשים הישראליות והפוריטניות לא מספיק אוהבות ביזאר ולהשפיל עד עפר, אבל יוצאות ברית המועצות לשעבר, כן. מזל שיש אותן. הן גם נראות יותר טוב.

בנוסף, נשים אוהבות לאונן על ערפדים ואנשי זאב ונמשכות לכסף ולעוד משהו שאני לא זוכרת.

שכחתי משהו?

היה כאן גם דיון מאד סוער בין שניים מה"בנים" כמה הגיימריות הישראליות בלאי, ולא מוציאות שבעת'לפים שקל על מחשב עם כרטיס מסך רציני "אמיתי".

חשבתי להציע על זה תיאוריה שסוגרת מעגל עם הקאפאביליטיות של גברים עשירים (חננות הייטק אבל יותר מאגניבים מוויטצ' אולי?): אולי הגיימריות הרציניות בוחרות את הבנים עם הקאפאביליטי כדי שיהיה להן מחשב ששוה 15 אלף בלי שהן יוציאו עליו? אולי אותן זה יותר מושך אפילו מחיספוס* קל עד בינוני?
*לעוד מישהו כל החיספוס הזה עושה אסוציאציה של שפשפת? או שזה רק אצלי כי אני לא מספיק נורמ(טיב)ית?

אני גם אוהב את זה שטענת שאין לי טענות והצדקת עם זה אד‏־הומינם, ואז שכששמתי אותן שוב בתגובה בצורה מובנת פשוט ברחת.
בחיי, חבל שהשקעתי בתגובה.
פרלין​(נשלטת){ש}
לפני שנה • 12 באוק׳ 2022
פרלין​(נשלטת){ש} • 12 באוק׳ 2022
וויטצ׳, מעניין אותי אם אתה היית מגיב למישהו שטוען שאתה מטומטם ושזה כמו להסביר לילד מפגר.

האם אתה באמת חושב שדיון איתך, בדרך שבה אתה מתנסח, הוא אפשרי בכלל?

זה לא בגלל שאתה חכם ומיוחד שאנשים לא מדברים איתך. זה לא שאתה טוען פה דברים שאנחנו לא מצליחים להבין. זה לא פיזיקה גרעינית. זה פשוט שאתה מתנסח כל כך מקטין, כל כך מתנשא וכל כך לגופו של אדם, עד שאתה מבריח גם את מי שרוצה לדבר איתך לעניין.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 12 באוק׳ 2022
Shish כתב/ה:

חוץ מבקפה נשמע שאתה טובה בהכל. אמיתי. שולט.

אני עפה עליך. אתה כזה רהוט ולוגי וקוהרנטי ושולט ואמיתי, בחיי. רק חסר קצת קאפאביליטי ואיזה NVIDIA ואנחנו מסודרים. מה אתה אומר?

את עוד פעם לא עונה לגוף הטענה, את פשוט מדברת בצורה צינית. בסדר, אני מניח שיש כאלה שיחיו על פופוליזם, השגת לייקים וציניות (שנונה יותר ופחות), במקום באמת לבדוק על מה הם מדברים. מבחינתי, אין סטייט אוף מיינד יותר ממוצע ועלוב מזה - פשוט לפתח אג'נדה בכל דבר שיש, להאמין שכל מי שלא חושב כמוך טועה ולא לחקור, אפילו קצת את הנושא בצורה אקדמית. הניסיון והשיחות המטופשות עם חברות שלך? הן מעיינות של חוכמה וטעם. האקדמיה? נה, נגיע לשם כשנעשה תואר (ואני בספק שמישהו פה עשה / יעשה תואר אז אולי זה אף פעם). אה, וכמובן שהסגברתי כרגע כי חשבתי שאת צוברת ידע משיחות עם חברות שלך icon_wink.gif. תכל'ס, את יודעת למה ביזאר מיינד (ועוד אנשים מהכלוב ששמתי לב אליהם, עולים לי לראש כרגע עוד שבעה) לא מגיבים לכם ונותנים לכם פשוט להפיץ woke, pc ואת כל הסרטן שלכם? כי אתם כל כך ממוצעים שלהתווכח איתכם זה חסר טעם. קחי את shish כדוגמה, השקעתי כל כך הרבה בתגובה, פירקתי את כל הטיעון לפרטי פרטים ואין לה שום דבר לכתוב מלבד תגובה צינית שבבירור מצביעה על דברים אחרים שקיימים בה. אם תבואו לאוניברסיטה, תעשו מחקר ותבססו את הטענות של נושא המחקר שלכם על תשובות עם אותן לוגיקות אתם ללא ספק תקבלו 0. אתם פוגעים כל כך הרבה באיכות הגלישה של כל מי שהוא לא פרוגרסיבי ממוצע וטיפש, זה פשוט עצוב, בוטים. נראה לי אני פשוט אלך לגלגל ג'וינט ואתחיל לעבוד על העבודות ששלחו לי, לדבר איתכם זה פשוט משהו שאי אפשר לצפות ממנו לקבל תשובות הגיוניות או תשובות בכלל (כדוגמת shish). מזל שיש לי חיים וההישג הכי גדול שלי הוא לא לקבל את הגוף שלי כמו שהוא ולכתוב על זה באינטרנט.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך רביעי אוק' 12, 2022 8:23 am, סך-הכל נערך 2 פעמים
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 12 באוק׳ 2022
פרלין כתב/ה:
וויטצ׳, מעניין אותי אם אתה היית מגיב למישהו שטוען שאתה מטומטם ושזה כמו להסביר לילד מפגר.

זה לא בגלל שאתה חכם ומיוחד שאנשים לא מדברים איתך. זה לא שאתה טוען פה דברים שאנחנו לא מצליחים להבין. זה לא פיזיקה גרעינית. זה פשוט שאתה מתנסח כל כך מקטין, כל כך מתנשא וכל כך לגופו של אדם, עד שאתה מבריח גם את מי שרוצה לדבר איתך לעניין.

אז מה? גם אותי מקטינים. לא אכפת לי שיקטינו אותי, אכפת לי שיחזירו טענה. הבאת טענה? נהדר, אני אענה עליה. כל השאר זה סתם תפאורה מבחינתי.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 12 באוק׳ 2022
פרלין כתב/ה:

וזה פשוט אובייקטיבית לא נכון, יש לי ראיות לזה כי יצא לי לנסות להיות family friendly. לך כמובן אין ראיות, לכן, אם אני לא דובר אמין מבחינתך אז הטיעון הזה חסר משמעות בשבילך, שזה סבבה כמובן.
פרלין​(נשלטת){ש}
לפני שנה • 12 באוק׳ 2022
פרלין​(נשלטת){ש} • 12 באוק׳ 2022
ואללה.
אני אישית לא מוכנה לדבר עם מישהו שקורא לי מטומטמת ושאת עוצמת התוקפנות שלו בדיון באינטרנט אי אפשר לחזות מראש.

מכיוון שאני בן אדם רגיל בצורה בלתי רגילה, יש לי הרגשה שרוב האנשים מרגישים כמוני. שים לב שלאט לאט פחות אנשים עונים לך.

אבל תכלס אם פתחת את הדיון כדי לדבר עם ביזארמיינד, אני בטוחה שהוא תמיד ישמח לדון איתך ביתרונות המגוונים של נשים מארצות שונות. כיסיתם רק את אירופה והעולם רחב וגדול.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 12 באוק׳ 2022
פרלין כתב/ה:
ואללה.
אני אישית לא מוכנה לדבר עם מישהו שקורא לי מטומטמת ושאת עוצמת התוקפנות שלו בדיון באינטרנט אי אפשר לחזות מראש.

מכיוון שאני בן אדם רגיל בצורה בלתי רגילה, יש לי הרגשה שרוב האנשים מרגישים כמוני. שים לב שלאט לאט פחות אנשים עונים לך.

אבל תכלס אם פתחת את הדיון כדי לדבר עם ביזארמיינד, אני בטוחה שהוא תמיד ישמח לדון איתך ביתרונות המגוונים של נשים מארצות שונות. כיסיתם רק את אירופה והעולם רחב וגדול.

סתם שתדעי, הרבה אנשים כתבו לי על זה בפרטי, זה פשוט לא משהו שתשמעי עליו כי הם יודעים כמה להתערבב איתכם זה מסרטן. לא כולם חיים ב-"עולם הרגיל" שלך, ואגב - הוא גם לא יותר טוב. האמת, בכלל לא טוב באופן כללי. עולם של אנשים שמיועדים לכישלון. ביזאר מיינד סיכם בעקיפין את מנגנון ההגנה שלכם - מביאים לפה טענה, אתם לא מצליחים להתמודד איתה ואז אתם פשוט משפילים את טוען הטענה ובמקסימום, אם תשיבו לטענה זאת תהיה תשובה צינית שאין בה אפילו רמז לתשובה נכונה (לא שיש לכם). מה שמפריע להם זה לא שאני קורא להם דבילים, גם לא לך. אני מפריע לך בגלל הלך המחשבה הברברי של "יןעןןן עני עישה והוא עמר לי עיך עני מרגישה!!!!+!1111!+!!". זה פשוט עצוב.
תהני בעולם הנורמי שלך.