ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שפחה אינטלקטואלית...?

JUST DOM​(שולט)
לפני 19 שנים • 3 בספט׳ 2004

צדיק אורגינל

JUST DOM​(שולט) • 3 בספט׳ 2004
אם יש צדיק אחד בסדום,שאמר מילה אחת בעדי,כבר הפכתם אותו לכופר
ועוד תקיאו אותו מקהילתכם
כנראה שקשה לכם לקבל מישהו עם דעה קצת שונה
פורום לא נועד להחלפת דעות ?
תקנו אותי אם אני טועה. (שמתי נקודה זאולופון,למען יראו ויראו)
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 3 בספט׳ 2004
בוודאי שפורום נועד להחלפת דיעות.
זה לא אומר שחייבים לקבל את דעתו של כל אחד, ובהחלט זכותם של כותבים לכתוב כנגד דיעה שלא נראית להם. אני אישית מקבל כמעט כל דיעה כלגיטימית גם אם אני לא מסכים עמה. קבלת זכותו של אדם להחזיק בהשקפותיו לא מונעת ממני לכתוב מדוע אני מתנגד להן. דיעה שאני לא מקבל, אגב, היא כזו שטוענת כי היא הדיעה ה"אמיתית".

בנוגע לכפילות הזהות - אני לא מכיר את מאסטר מיינד ואין בכוונתי לפזר האשמות. הסברתי את הגורמים ההגיוניים שמביאים ליצירת חשדות בנושא, לאור העובדה שתופעת הטרולים מוכרת בקהילתנו. לא הפניתי אצבע מאשימה ואין בכוונתי לעשות זאת.
מיינד

נקודה בסוף השורה

מיינד • 3 בספט׳ 2004
בפרזנטציה אין לכתוב נקודה בסוף המשפט כך נמסר לי לא פעם
בכתיבה של סיפור צריך לכתוב נקודה בסוף המשפט
החלטתי את הקל ביותר, ללא נקודות
העצלות היא יכולת ההצלחה של העצלים
בל{SK}

קו היקר

בל{SK} • 3 בספט׳ 2004
שאלת את bunty:
"זה נכון שמי שמדגיש את המילים ומגדיל אותם,מנסה בעצם לכפר על גודלו של אונו

כן,יש אדונים שבגלל בעית אימפוטנציה נהפכו לכאלה
זה נכון אדון חזק ורב החסד ? "

אני יכולה ענות במקומו?
כי מי כמוני יודעת?
וגם יש לי בסיס טוב להשוואה,
הרי הייתי עם גבר או שניים ...או חמישים.
ואפילו עם כמה דומים.
אז לא, בעיית אין אונות אין לו.
וגם לא בעייה עם מילים, לא קטנות ולא גדולות.
ואני יודעת כי נהניתי מהאון שלו - שהוא הועיל בטובו לזיין אותי.
ואני יודעת כי נהניתי שהוא דיבר על פילוסופיה ותפיסות עולם על כוס קפה.
ואני יודעת כי נהניתי סתם להיות שפחה (חפץ) שלו ולחייך שאני מביטה בו בתשוקה והערצה.

אה.. סתם ניצלתי את השרשור כדי להיכזר בתקופות טובות בחיי,
אפשר לשנות נושא? מוח? שרישור חדש?

[/quote]
נבט{marlena}
נבט{marlena} • 3 בספט׳ 2004
בחרתי את הכינוי בנטי על שם אדם שאני מכיר בשם זה. בחרתי להיקרא על שמו מכיוון שהוא אדם מבריק, אמיץ ומיוחד שאני מעריך מאד. בנטי הוא לא שמו האמיתי אלה כינוי הודי מקובל. אני אשמח אם אגדל להיות דומה לו ושעין השלישית שלי תהיה טובה כשלו.
בניגוד אליך אני מהדומים הפילוסופים. למי שמתעניין במורשת הפילוסופית שלי: אריסטו, קאנט, היגל, ניטשה, היידיגר, וויטגנשטיין, קווין, דאמט ודרידה. נושאי עניין עיקריים שלי הם שפה, אסתטיקה ומטאפיסיקה. כפי שכבר צוין אני גם מאד אוהב את דה-סאד ופוקו. שני הוגים מופלאים שגם מאירים באופן מיוחד את עולם השליטה.
בניגוד אליך אני אוהב את השפה העברית ולא חדל מלהתפעל מהשימוש בה. כבר מזמן אני מסנן בנות זוג פוטנציאליות שכותבות בגוף ראשון יחיד עם יו"ד במקום עם אל"ף. יכול להיות שאני אליטיסט, אבל זה פשוט לא עושה לי את זה.
בניגוד אליך אני שמח להיות בקבוצה אחת עם בייבי. מהמעט שיצא לי להכיר ראיתי אדם מקסים. אתה יודע, קני, יש משהו מעניין בממש לפגוש אנשים. זה מאד שונה מרק לקרא אותם. מסתבר שיש פה גם אנשים מעניינים עם תחומי עניין וחיים מעבר לBDSM. לפעמים זה נחמד לשבת ולדבר עם בן-אדם כבן-אדם ולא כדמות באתר BDSM.
בניגוד אלייך איני יודע מהי שליטה אמיתית. אני כן יודע מה זה לאהוב ולהיות חלק מזוגיות ואני יודע ששליטה זה רק חלק אחד. אני יודע שבסופו של דבר יש בן-אדם שאוהב אותך בדיוק כמו שאתה אוהב אותו ואתה תעשה הכול בשביל שיהיה לו טוב. גם אם היא שיפחתך זה עדיין אותו דבר.

בדומה אליך אני אוהב לעורר פרובוקציות בפורום. אתה יודע בדיוק כמוני שזה בסך הכול פורום, אין פה שום דבר אישי. אם אתה או כל אדם אחר נפגעתם מדבריי, אשמח ליישב את זה על משקה בדנג'ן. בסך הכול, הכול ברוח טובה פחות או יותר.

עצה אחת לי לך, קני:
קן מחפש ברבי כתב/ה:
איה את פתאטית...זה לא גאוה להזדיין עם כל מה שזז

קן מחפש ברבי כתב/ה:
אף אחד לא רוצה להתקרב לטיפוסים דוחים כמוך אבל,אני לא נרתע,ביחוד לא מאשה אם כרטיס כמו שיש לך

קן מחפש ברבי כתב/ה:
להתקל בך גם במקומות אחרים......נראה לך שאני יעזוב את הפורום המופלא הזה בגללך "בגלל תפוח אחד רקוב לא זורקים את כל הארגז"

קן מחפש ברבי כתב/ה:
מיה ולה קג'ירה אתם א ה ב ל ים

ככה לא מדברים לבחורה.
מקבי​(מתחלף)

חשוב - נא לקרוא

מקבי​(מתחלף) • 3 בספט׳ 2004
קצת מוזר שדווקא אני, חובב ההתכתשויות המקוונות ואחרות, אומר כזה דבר... אבל חלאס, אנשים. נראה לי מספיק. אין לי שום בעיה עם שרשורים (ואיחחססס, זו מילה כזאת מגעילה..) ארוכים וסוערים, אבל הודות לטבעו העלוב, הילדותי, הרדוד והמרושע של יוצר שרשור זה - העניין גולש לפסים אישיים. אני לא הייתי רוצה לראות מישהו נפגע פה ברמה הרגשית, ועוד בגלל כזאת אידיוטיות... אז אנא -

חדל.
baby(expired)​(לא בעסק)
baby(expired)​(לא בעסק) • 3 בספט׳ 2004
חשבתי שאני לא אגיב יותר ופשוט אצפה מהצד, אבל באנטי, אין לי מה לומר למעט: הבירה בשלישי במועדון על חשבוני. icon_lol.gif

אני מעריצה אנשי ספר, המשיכה המנטלית אליהם עולה אלפי מונים על משיכה פיסית זו או אחרת.

בסופו של יום, כשהולכים לישון יחד, אני לא הולכת לישון רק עם האדם שזיין אותי, קשר אותי והרביץ לי. אני הולכת לישון עם האיש שאני אוהבת, חולקת איתו סודות אינטימיים ואת האהבה האדירה שיש לי לבדס"מ.

ואתה קן? אמרת שאתה נשוי, ולמרות זאת אתה מחפש שיפחה. אני מאחלת לך מכל ליבי ובלי שום ציניות, שתמצא את אותה האחת שתוכל לחלוק איתה את האושר הזה. (אולי אפילו אישתך, לך תדע)... דבר אחד אני יודעת, בלי זה, זה כמו סטוץ.

זאלופון הוא אדם חכם קן ואני הייתי קונה ממנו כמה דברים, אחד היתרונות בלהיות חלק ולא רק לשחק במגרש המשחקים הוירטואלי הזה הוא להכיר את הדמויות. וכן, יש ביננו חיכוכים, באנטי ואני לא אחת לא הסכמנו על דברים, וTOOT ואני חברות טובות גם בחיים, אבל אנחנו אנשים שונים עם דעות שונות.

להבהרה, אני לא חלקתי על דעתך. להיפך. בן זוגי מאד אוהב את הרעיון שהסאבית היא כלי. אבל במסגרת הסשן. אני חלקתי על הדרך בה הבעת אותה. זו לא בושה , ואני הייתי נלחמת על זכותך להביע את דעתך, לו זו הייתה נאמרת מהניק הקבוע, תוך שאתה מגבה אותה באישיות שעומדת מאחוריה.

זו הייתה ההבהרה.

ושוב, ניפגש במועדון ואולי אפילו במיילדום.

בייבי
גלתיאה

Re: טוב זהו

גלתיאה • 3 בספט׳ 2004
קן מחפש ברבי כתב/ה:
סה"כ רציתי לעבור את בכוח המוח במספר התגובות שהיא קיבלה לשירשור שלה
אבל קשה לי,היא באמת חזקה (68 לעומת 66 עלובים שלי )
אבל יש עוד את סוף השבוע ....אני סומך עליכם,שונאי ומקטרגי !
אני מקוה שאני אזכה בדירה לפחות (אם אני אנצח כמובן)
איה את פתאטית...זה לא גאוה להזדיין עם כל מה שזז

קן, אולי במקום להתעסק בנבזויות, תחפש אחת שלא רוצה לדבר על ניטשה?
אף אחד לא מכריח אותך לדבר על ניטשה.
אתה במילים אחרות,כועס שהן מחפשות עומק.
נבט{marlena}
נבט{marlena} • 3 בספט׳ 2004
בייבי, קבענו.
nerissa​(אחרת)
nerissa​(אחרת) • 3 בספט׳ 2004
ניפגש במיילדום, בייבי יקרה שלי icon_profilekiss.gif