שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

פינת הדומומלץ היומי

nerissa​(אחרת)
לפני 19 שנים • 20 באוק׳ 2004
nerissa​(אחרת) • 20 באוק׳ 2004
ועוד משהו קטן וזה בהתייחס להודעת הגישוש ששלחת לסאביות ושכל כך הסעירה את הרוחות הנשיות.

אני בספק אם יש כאן מישהי שרוצה שמישהו שהיא לא מכירה יתייחס אליה כאל אוסף חורים יפים לשירותו. זה קורה בשלב מאוחר יותר עם העמקת הקשר והאמוציות.

משום מה יש לי הרגשה שגם הדומים לא היו רוצים שיתייחסו אליהם כאל זין-עם-שאריות, כשהשאריות לא ממש מעניינות אלא משמשות רק כמעמד לעיקר ובגובה המתאים.. ורצוי כמובן בגודל המתאים וזקור תמיד. icon_wink.gif
זה אולי היה משעשע דום כזה או אחר לזמן מה אבל אף גבר המעריך עצמו כגבר לא היה רוצה שימחקו את אישיותו כאדם כל הזמן..
בהט​(נשלטת)

נריסתי,

בהט​(נשלטת) • 20 באוק׳ 2004
מבחינתי דיברת גם בשמי.
נראה את פרצופך הענוג מחר? (קפה, עוגה, חיבוק וצחוק גדול, טוב נו, עם מונסטון ובוני אי אפשר שלא...)
nerissa​(אחרת)
nerissa​(אחרת) • 20 באוק׳ 2004
תודה יפיופה.
ובהחלט נתראה מחר icon_profilekiss.gif
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}

מעניין

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 20 באוק׳ 2004
ציטוט:
ברור שהגישה שלי היא הגישה שאדם התייחס אליה לדבר ישירות בגובה העיניים,
אבל לצערי לא לקחתי בחשבון שרמת הרגישות פה היא מעל הממוצע בקרב בחורות רגילות.ולכן...כנראה שצריך לאמץ את הגישה של דן וצריך להשתפך להתיפייף להתחנחן ולהתבכיין ע"מ לזכות בדבר הנחשק והנכסף!!! פניה של סאבית בהודעות!!!
כך או כך לפי מה שהבנתי לאחר עלעול בפורום שדומים עוברים מיד ליד בידי הסאביות כמן סחר עבדים ושיש קואליציה רחבה של סאביות שמעבירות בינהן מידע על האנשים פה וכמו נמלים בקן.
והאמת שהדבר מחליא אותי.
שיהיה לילה טוב חבר'ה.

אני שמח לשמוע שבחורות רגילות כן נענות בהלהבות לפניות דומות שלך.

אף אחד לא ביקש ממך להיות משהו שאיננו אמיתי בשבילך, ובוודאי לא אני.

זכותך לבחור בסגנון התנהגות, סגנון פניה, בדיוק כשם שזכותן של מי שפנית אליהן להתעלם ממך, לכתוב כאן על התופעה, או להחליט שמי שיש לו סגנון כזה כנראה איננו מתאים להן.

אני חושב שנריסה הסבירה לך בבירור מדוע קיימת כאן "קואליצה של סאביות", וכותך להרגיש עם תופעה זו איך שמתאים לך.

בעיני, להיות דום, פירושו קודם כל אחריות.

אחריות למי שאתה משחק איתה.
אחריות לבטיחות הפיזית והנפשית שלה.
אחריות שמקנה לה ביטחון ושקט נפשי - שהיא יודעת בלי צל של ספק שאם יש בעיה או אם היא תבקש ממך, אתה תעמיד את הביטחון שלה הרבה לפני ההנאה שלך.

עכשיו, בוא תנסה להסביר לי איך משהו בדרך הפניה שלך, או בתגובות שאתה שופך בפורום, אמור להקנות לסאבית הפוטנציאלית שלך את אותה תחושה שאתה מבין מהם SSC ומהי אחריות.

איך בדיוק היא אמורה להבדיל בינך לבין עשרות הוונילים מזילי הריר שפונים אליה בצ'אט ובתיבת ההודעות ובכל דרך אפשרית אחרת במשפט בן האלמוות "על ארבע, כלבה!"?

שיהיה לך אחלה לילה, שליט האופל.
שליט האופל​(שולט)
לפני 19 שנים • 21 באוק׳ 2004

מסכים עם כל מילה שכתבת נריסה

שליט האופל​(שולט) • 21 באוק׳ 2004
נו טוב כנראה שזאת גחמה מטורפת לחשוב שנשארו עוד אנשם נורמאלים בימינו, ועוד באינטרנט...זה בכלל...
אז לכל הסאביות בהצלחה ושלא תיפלו קורבן לפסיכופטים אנסים וחולי נפש כאלה או אחרים (באשר לאלה שמצליחים להסתיר את זה...נו טוב אתן לא צריכות לדאוג הם מסתירים את זה).
אז איך תדעו מי נורמאלי ומי לא? לא תדעו...
האם מי שכותב הרבה ומעלה נושאים ומספר על עצמו הוא בהכרח הנורמאלי? יש הרבה זאבים בעור של כבש מחוץ לאינטרנט סביר להניח שכאן יהיו הרבה יותר.
DAN הצעת לי לכתוב על עצמי ולהעלות דיונים בפורומים ואני לא חושב שיש לי מה לתרום לכם אני גם לא רוצה לתרום לכם כי ככה אני.אז אני לא אקבל פניות נכספות לפרטי...ניחא...

כל יום אני מרפרף פה באתר ומשהו אחר מטריד את מנוחתי
הפעם זה העובדה שהחוויה הכי מסעירה שלכם תמיד קשורה לסקס
איפה פה השליטה אם כל האדונים רודפים אחרי שפחות בשביל סקס?
מתי תבינו ששליטה לא קשורה לסקס?
חווית השליטה שלכם מסתכמת בלכבוש שפחה (בד"כ בחורה מבולבלת ומסובכת שעברה טראומה בחייה) לשכר אותה לזיין אותה בדאנג'ן לצאת "גבר" של החבר'ה וזהו?
nerissa​(אחרת)
nerissa​(אחרת) • 21 באוק׳ 2004
שליט - ומה קשור מראה חיצוני לשליטה מנטאלית? מישהי שנראית "כמו הצרות שלך" לא ראויה להישלט או שבעצם אתה לא יכול לשלוט בה אם אין לך כלפיה משיכה מינית?

אני באמת לא מבינה על מה אתה מתלונן. הרי זו בדיוק הסיבה שהגיבו כפי שהגיבו ופתחו שרשור שכזה.
כשהנשים מרימות קול צעקה ש"שוקלים" אותן על פי החיטובים/מידת החזיה/רמת גילוח הכוס ולא על פי מה שהן מכילות - הן מתחסדות/סנוביות/תופסות תחת ושות'..
עכשיו אתה אומר שכולם מדברים כאן על סקס ולא על שליטה מנטאלית.
ואולי הגברים כאן מושכים לכיוון הזה בעוד הנשים מנסות כל הזמן להתמקד בצד המנטאלי ולהרחיק את הגברים מהציפויים למינהם (שבסופו של דבר הרי עונים על משיכה פיזית ולא מנטאלית. הווה אומר - סקס)?

אני מסכימה איתך שזה לא בסדר.
אני מסכימה איתך שהבדסמ המקומי מתמקד בעיקר בצד הפיזי ולא המנטאלי.
הלואי שזה היה אחרת.
שליט האופל​(שולט)

משיכה תמיד תהיה ובלעדיה אין שום בסיס לקשר

אבל מי אמר שדרך המשיכה היא תמיד חד סתרית ומובילה תמיד לריטואל הקבוע בחורה נשלטת חלשה אדון שליט חזק בחורה מוצצת אדון נמצץ מי פה בעצם האדון ומי העבד?

אחת החולשות של היא הערצת יופי, חולשה...מה לעשות...כזה אני...להלחם בזה? אני יכול בכלל?
אבל מכאן ועד שארצה לדחוף את הזין שלי לכל חור יש עוד דרך ארוכה.

אחת הסיבות שהמצב כזה הוא בגלל שרובכן גם פה בשביל הסקס תודו או לא ורובכן בכלל לא שפחות אלא וניליות קינקיות תגידו מה שתגידו.
nerissa​(אחרת)
אה. משפט המחץ הידוע. "אם הן לא נענות לי סימן שהן בכלל לא סאביות אמיתיות.."
ברור!! icon_lol.gif

"תראה, אחי.. תראה איזו פצצה.. אני הולך עליה."

...

"הלו כוסית, רוצה להתבודד איפשהו?"

"לא תודה"

"מה יש?! אל תהיי ילדה. בואי נמצא איזה מקום להתבודד.."

"אמרתי לך - לא תודה!"

"יאללה! יאללה! לכי מכאן יא מכוערת. למה מי סופר אותך בכלל?!"

שליט - יש לך לפעמים כאלה יציאות ילדותיות שזה משעשע על סף מעציב. בחיי
שליט האופל​(שולט)

תראי יש לך פה צבע כחול וכתום

איזה צבע את בוחרת? בורדו? אבל אין בורדו. נו טוב שיהיה קחי בורדו
יצאתי מטומטם? נו טוב שיהיה...

אנשים תמיד יבינו מה שהם רוצים להבין בשביל להרגיש טוב עם ההגיון הפנימי שלהם
אני לא שופט אותך את בסך הכל בנאדם כמו כולנו.

איך בדיוק הן יענו לי אם אני לא מתחיל איתן בכלל? הא חוכמולגית? (זאת אומרת מאז "משפט המחץ" המפורסם)
nerissa​(אחרת)
אוף. נודניק icon_lol.gif

אני רק אומרת שיש דרך ויש דרך.
ואם באמת אתה רוצה טיפים - יש לי כמה שאולי יעזרו. אבל זה בסוד icon_lol.gif