צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

עבדים! מלכה חדשה מחפשת...

Marcus Wright​(אחר)
לפני 19 שנים • 1 בפבר׳ 2005

בהינף יד , כמו דיויד קופרפילד

Marcus Wright​(אחר) • 1 בפבר׳ 2005
אני משיג מחשב ראוי לגלישה באינטרנט
אך גם אני כרובכם לא אהבתי את הגישה
אם אכן עומדת רצינות מאחורי השרשור הזה שכבר מזמן הפך לבדיחה
נא לפנות אלי בהודעה פרטית
!
Tame
Tame • 1 בפבר׳ 2005
מורטישה, כבר הפכנו את הבחור לפושע? (מחזיר את הגיליוטינה שהוצאתי מהארון ומקווה שאף אחד לא שם לב..)
למרות שעדיין הייתי שמח לקבל תשובה מפי ה"נאשם" (נא לעלות לדוכן העדים) עצמו.

ממש לא בנימה של תקיפה, פשוט מפליא אותי שמישהו שנמצא בתחום הבדסמ יכתוב דבר כזה כי הרי אם אנחנו לא ניתן את הלגיטימציה אחד לשני, מי יתן לנו?

וcat .. אני מכיר משהו שמוכן לשלם עבור זיכרון מסוג RDRAM (כבר לא מייצרים כאלה) כך שאולי אחרי שתארגן מחשב לחברה של נטלי תוכל לפנות אלי לפרטי ואני אקשר ביניכם.
תודה.
Marcus Wright​(אחר)

הנדון : זכרונות RDRAM

Marcus Wright​(אחר) • 1 בפבר׳ 2005
Tame כתב/ה:
וcat .. אני מכיר משהו שמוכן לשלם עבור זיכרון מסוג RDRAM (כבר לא מייצרים כאלה) כך שאולי אחרי שתארגן מחשב לחברה של נטלי תוכל לפנות אלי לפרטי ואני אקשר ביניכם.
תודה.

אתה בטוח שמדובר ב- RDRAM כי אכן קשה להשיג כאלו , אך לא עד כדי כך . .

היכן ניתן להשיג אתה שואל ??

התשובה בגוף השאלה

cat
Tame
Tame • 1 בפבר׳ 2005
תודה, אני אמסור לו..
כשהוא שאל אותי הוא התעניין במשומשים אבל אם אין בנמצא אולי הוא יסתפק בחדש..icon_smile.gif
זיקית

cat יקירי

זיקית • 1 בפבר׳ 2005
דומני שדיברנו בזמנו על זיכרון כזה, לא ? icon_lol.gif

ומה שלומך בכלל... ?

icon_twisted.gif
Morticia
Morticia • 1 בפבר׳ 2005
Tame כתב/ה:
מורטישה, כבר הפכנו את הבחור לפושע? (מחזיר את הגיליוטינה שהוצאתי מהארון ומקווה שאף אחד לא שם לב..)
למרות שעדיין הייתי שמח לקבל תשובה מפי ה"נאשם" (נא לעלות לדוכן העדים) עצמו.

ממש לא בנימה של תקיפה, פשוט מפליא אותי שמישהו שנמצא בתחום הבדסמ יכתוב דבר כזה כי הרי אם אנחנו לא ניתן את הלגיטימציה אחד לשני, מי יתן לנו?

דווקא במקרה הזה התכוונתי שדוכיפת בתפקיד הסניגור, חלילה הפושע. וגם אני הייתי שמחה לקבל תשובה ישירה מפיו ונראה לי שגם הוא ישמח אבל אינני בטוחה שהוא עוקב... הוא היה אמן אורח בשרשור הזה...
אני מבינה מה אתה אומר ואתה גם צודק אבל דוכיפת נוטה לדבר "לעניות דעתו" והוא סאבי בבי. הוא לא מבין איך אפשר אחרת... לעניות דעתו.
Tame
Tame • 1 בפבר׳ 2005
אכן כנראה שדוכיפת לא עוקב.
בכל אופן קצת מרגיש לי לא נוח להמשיך את השיחה עליו בגוף שלישי. אני גם לא בטוח שזה מנומס במיוחד. אני גם מתנצל בפני דוכיפת אם הדבר גרם לו להרגיש לא בנוח.

בכל אופן, סוטים שכמותנו, כבר סטינו המון מהנושא..
למרות שאולי עדיף שכך icon_wink.gif
Morticia
לפני 19 שנים • 2 בפבר׳ 2005
Morticia • 2 בפבר׳ 2005
Tame כתב/ה:
אכן כנראה שדוכיפת לא עוקב.
בכל אופן קצת מרגיש לי לא נוח להמשיך את השיחה עליו בגוף שלישי. אני גם לא בטוח שזה מנומס במיוחד. אני גם מתנצל בפני דוכיפת אם הדבר גרם לו להרגיש לא בנוח.
icon_wink.gif

OK
icon_smile.gif
דוכיפת​(נשלט)
לפני 19 שנים • 2 בפבר׳ 2005
דוכיפת​(נשלט) • 2 בפבר׳ 2005
Morticia כתב/ה:
Tame כתב/ה:
דוכיפת כתב/ה:
(מצטער,עבורי זכר אינו יכול להיות דום...)

קייל, יתכן שאתה לא שואל שאלה רלוונטית מבחינתו של דוכיפת..

דוכיפת.. לדעתי לא הבנתי נכון את מה שכתבת אבל מה שלכאורה משתמע מזה היא שאתה לא מכיר בגברים שבחרו להיות דומים - ככאלה (ומתוך כך כנראה גם שלא בנשים שבחרו להיות סאביות)..
אני בטוח שזוהי לא באמת דעתך ומקווה שתיישב את העניין בכדי שגם אנשים אחרים לא יבינו אותך לא נכון..

אני אתן לדוכיפת להגיב בעצמו אם ירצה כמובן אבל אני אציע אפשרות להסברת אי ההבנה שאתה מציין Tame (ונבון מספיק להבין שבכך הדברים אמורים):
נסה להחליף את המילה "עבורי" במילה "בעיני" ונראה לי שאולי דברי דוכיפת פתאום יתבהרו יותר.

דוכיפתוש נולד לסבול ולזחול על גחונו. והוא זקוק לאישה חזקה שתובילו לשם.
והוא גם מין כזה אינדיבידואל ליברל שמעדיף כל אמת על any חרטה ובעיקר על זה להערכתי הוא מגן. הלא לכל פושע מגיע סניגור, לא כך? icon_wink.gif

אכן מוטרישיה,על גחוני מודה לך,ותודה,אישה חזקה,שאת מובילה אותי,לאן שתרצי להוביל.....
ובגוף שלישי אוסיף שעל אף הרצינות התהומית של הדיון בשירשור הזה,הרי בסופו של דבר מותר קצת לחייך,כי תגידו לי-איך ציפור מוזרה,בעלת מקור,עם נפש של כלבלב,שגורלה נחרט על סלע יצוק-לזחול על הגחון ולשרת את המין העליון,איך עוף מוזר כזה,איך הוא יכול לראות גבר שולט באישה?הרי זה נגד חוקי הטבע,הלא כן?
yosil57​(נשלט)
לפני 19 שנים • 4 בפבר׳ 2005
yosil57​(נשלט) • 4 בפבר׳ 2005
יש לי חבר טוב שגם הוא עבד
הוא מאוד רוצה לכתוב למלכה נטלי שאין לו מחשב לתת לחברה שלה
אבל , שוד ושבר , אין לו מחשב כדי להיכנס לאינטרנט כדי לכתוב לה את זה.
אז מה דעתכם לתרום לו מחשב? icon_lol.gif

( ואם זה נשמע לכם אבסורדי - אז הצלחתי icon_wink.gif )