לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה דעתכם/ן על אדונים מבוגרים שמסשנים צעירות

זאלופון​(שולט)
לפני 18 שנים • 29 בנוב׳ 2005
זאלופון​(שולט) • 29 בנוב׳ 2005
קצת מוזר לי הכיוון שהשרשור הזה קיבל. דיון על נשים (או אנשים) ש(גם)מפאת גילם הצעיר הם תמימים, בלתי מנוסים ועוד לא סגורים על עצמם ומהווים כר נוח לניצול על ידי אנשים בוגרים, מנוסים ושעונים לאי אילו פנטזיות אדיפליות - אני יכול להבין. דיון שמציב במרכז את הגיל הקדוש 18 כמדד למשהו - אני ממש לא מבין.
קודם כל, הגיל החוקי ליחסי מין הוא בכלל 16. אז למה מין כן מותר ובדסמ לא? ואם תגידו שבדסמ זה שונה או שלדעתכם גם מין לא צריך להיות מותר עד גיל 18, השאלה הבאה תהיה "למה דווקא 18"? רק כי המחוקק קבע זאת כגיל הבגירות? נדמה לי שכולנו נסכים שכקבוצה ובהכללה, בני 18 הם עדיין סופר ילדים שאין להם מושג מחייהם (אני יודע שאני הייתי כזה), ובטוח שהם לא נהיים בוגרים יום בהיר אחד רק כי היה להם יום הולדת. הגבול של 18 לקטין הוא שרירותי כמו הגבול של 16 ליחסי מין, ומיקוד את הדיון בו או במושג "קטינים" הוא לדעתי היצמדות לקריטריונים טפלים ופספוס המהות.
גלתיאה
גלתיאה • 29 בנוב׳ 2005
מי שמבין שגיל 18 הוא גיל לא בשל ליחסי שליטה, לא יתעסק עם גיל כזה, גם אם יהיו עוד מיליון שירשורים. אני אישית לא אתעסק עם אנשים מתחת לגיל 21. אני רק יכולה לקוות שצעירים מתחת לגיל 21 יפלו על אנשים שבאמת אכפת להם, ולא חיות.
הבעיה היא שמצד אחד מעבר לגיל 18 זה חוקי, ומצד שני לרוב אין בגרות ובשלות ליחסי סאדו בסביבות הגיל הזה. יש כאן בעיה שלא בטוח שאפשר לפתור אותה. אתה יכול ברמה האישית להחליט מבחינתך מה הגבול שלך לגבי גיל הנשלטים שלך, אבל אם מישהו שנמצא בקשר עם בת 18, ואומר לך שזה חוקי, מה תעשה?
אם החוק היה מגדיר גיל חוקי ליחסי סאדו, זה היה נהדר, אבל בוא לא נהיה אופטימים, זה לא יקרה. אנחנו פחות או יותר לבד עם עצמנו. וכל אחד עושה את השיקולים שלו, מה כן ומה לא. אני מספיק מציאותית כדי לדעת שגם אם השרשור הזה היה נניח גורף הסכמה מקיר לקיר שגיל לכניסה לבדסמ הוא 19, עדיין היו אנשים ממשיכים להיות עם בנות 18.
צריך פשוט להסתכל ולראות את המציאות כמו שהיא, לבדוק מה אתה חושב, והיכן הדרך שתוכל להפגיש את שני הדברים ולזהות אותה כדרך שיכולה להביא למקסימום תוצאות בתוך מציאות קיימת.
לכן- כמה שיהיה יותר מידע לגבי מהי התעללות, גורמי סיכון, החופש לדבר על הדברים, בלי לפחד,
וכמה שהמידע הזה יהיה יותר נגיש לכולם, וחופשי, כך הנשלטים יבינו יותר, ויצליחו להגן על עצמם יותר, ויבינו מתי זה רע ומתי זה טוב. כל אחד יתחבר למה שחשוב לו בכל המידע שמופץ ברשת
ויאמץ את זה לעצמו. כל מילה בסופו של דבר מחלחלת- בעיקר אם היא נשמעת הרבה.
השרשור הזה אולי יסגר, כשלא כולם מסכימים עם כולם. אבל הערך מוסף של השרשור הזה,
שהנושא עלה לדיון בקהילה. כל אחד הביא עובדות או דעות, השרשור הזה גרם למודעות לנושא.
ומזווית אחרת שאני אתקוף את הבעיה- אני אדבר על מקרי התעללות, אני אחשוף מידע שיש בידי כשיש הסכמה
לחשיפתו, ואני אתמוך בסאביות שמספרות על מקרים כאלו.
הפתרון נמצא במודעות של הנשלטים והנשלטות, לא בשינוי הגישה של אלו שמחזיקים באורך קבע בדיעה שרק צעירות כי זה הכי קל לתמרן אותן. הם לא ישנו את דעתם.
אם מישהו כל כך מתעקש להיות בבדסמ, לפחות שילמד איך להגן על עצמו, ולדעת מתי הוא מנוצל, ומתי לא. במיוחד אם הוא צעיר. יש נושאים שכן צריך להלחם עליהם, יש כאלו שלא, ויש כאלו שהדרך היותר טובה להתמודד מולם היא חומר מניעתי ברשת.
aka BODYGUARD

די...!!!

aka BODYGUARD • 29 בנוב׳ 2005
המילה די מוכרת לכם????

אפשר לסכם?

אז אני דום מבוגר עם נשלטות צעירות ואם מישהו רוצה לקרוא לי
אשמאי קשיש שיערב לו...

אף אחד לא בחר להתייחס לדברי הנשלטות הצעירות כביכול שהביעו דעה..

והרי אחת הטענות היא שאין להן דעה, שהן מובלות באף...

די.
נוריתE
נוריתE • 29 בנוב׳ 2005
זאלופון כתב/ה:
קצת מוזר לי הכיוון שהשרשור הזה קיבל. דיון על נשים (או אנשים) ש(גם)מפאת גילם הצעיר הם תמימים, בלתי מנוסים ועוד לא סגורים על עצמם ומהווים כר נוח לניצול על ידי אנשים בוגרים, מנוסים ושעונים לאי אילו פנטזיות אדיפליות - אני יכול להבין. דיון שמציב במרכז את הגיל הקדוש 18 כמדד למשהו - אני ממש לא מבין.
קודם כל, הגיל החוקי ליחסי מין הוא בכלל 16. אז למה מין כן מותר ובדסמ לא? ואם תגידו שבדסמ זה שונה או שלדעתכם גם מין לא צריך להיות מותר עד גיל 18, השאלה הבאה תהיה "למה דווקא 18"? רק כי המחוקק קבע זאת כגיל הבגירות? נדמה לי שכולנו נסכים שכקבוצה ובהכללה, בני 18 הם עדיין סופר ילדים שאין להם מושג מחייהם (אני יודע שאני הייתי כזה), ובטוח שהם לא נהיים בוגרים יום בהיר אחד רק כי היה להם יום הולדת. הגבול של 18 לקטין הוא שרירותי כמו הגבול של 16 ליחסי מין, ומיקוד את הדיון בו או במושג "קטינים" הוא לדעתי היצמדות לקריטריונים טפלים ופספוס המהות.

BDSM זה לא מין (רגיל ונילי)
BDSM בפעם האחרונה ששמעתי, זה לא בת 16 מאוהבת מיתגלגלת במיטה עם החבר שלה בן ה17.
אם אתה לא מבין את השוני זאולופון
אז חבל.
כל בת 18 המקיימת יחסי מין מגיל 16 כשרה באופן אוטומתי להיות שפחה?

עברנו את זה בערך בעמוד השני פה.
נוריתE

Re: די...!!!

נוריתE • 29 בנוב׳ 2005
BODYGUARD כתב/ה:
המילה די מוכרת לכם????

אפשר לסכם?

אז אני דום מבוגר עם נשלטות צעירות ואם מישהו רוצה לקרוא לי
אשמאי קשיש שיערב לו...

אף אחד לא בחר להתייחס לדברי הנשלטות הצעירות כביכול שהביעו דעה..

והרי אחת הטענות היא שאין להן דעה, שהן מובלות באף...

די.

בודי
כבר שוחחתי איתך בפרטי ודי בזה..
אני לא ראיתי כאן אף בת 17.5 18 מגיבה, אולי לא שמתי לב.
אני לא מדברת על בנות ה 20.
נוריתE
נוריתE • 29 בנוב׳ 2005
Tom. כתב/ה:
אני נוטה לזלזל ברמת הדיון פה ולו מהסיבה שהמטרה היא ממש לא לדון
בניצול דמות התמים ע"י האדם בעל הנסיון

המטרה היא אך ורק להתלונן על גברים.
אפילו כותרת הדיון היא:

"מה דעתכם/ן על אדונים מבוגרים שמסשנים צעירות"
(כאילו שאין כזה דבר בחורות שמנצלות בחורים צעירים וחסרי נסיון, שחלק לא מבוטל
מהם בא בגישה נואשת למצוא מלכה ומוכן לעשות הכל ויש מלכות שמנצלות זאת היטב)

חלק זה הנשים בשירשור "שכחו" לציין...
לא מספיק "טראומטי" עבורם כנראה.

כנראה זה לא נחשב עבורם מספיק חמור להתייחס לזה. זה לא נחשב כי הם גברים.
רק הנשים הן תמיד המסכנות עבורכן. לא בגלל גילן (זה רק תירוץ אצלכן) אלא כי הן נשים!

נשים הן לא יצור מסכן כמו שאתן נוהגות להציג זאת ככה כל הזמן.

תפסיקו להפוך כל קשר רומנטי שלא הלך ל: "הגבר אשם"
יש כמובן מקרים של עבירה פלילית או התעללות ברמה גבוהה שאליהם יש להתייחס בחומרה
אבל מה השטויות האלה להפוך כל קשר בין בוגר לצעירה לאחד כזה?

התירוץ שעולה מהדיון למה זה לא בסדר קשר כזה הוא:
אתה מבוגר - אתה פאסה.
לך לבית אבות

הרבה שנאת גברים אני רואה בשירשור.

ובכלל, כל כמה ימים יש הודעה / תלונה על המין הזכרי מצד אישה.
לא משנה מה הנושא - הגבר אשם.
אשם תמיד
כל כך הרבה תלונות יש על גברים רק כי הם גברים.

הוא לא מתנהג יפה
הוא לא מתייחס יפה
הוא לא מנומס
הוא פרימיטיבי
הוא לא מחזר כמו שאתן רוצות
הוא מסתכל עליכן בצורה שאתן לא אוהבות
הוא לא מביע את רגשותיו כמו שאתן רוצות
הוא לא נותן תשומת לב כשאתן רוצות
הוא לא מזיין טוב
הוא לא נראה טוב
הוא נמוך
הוא שמן
הוא טיפש
הוא מעריך את עצמו יותר מדי

החוצפן גם עושה מה שבא לו
הוא מתעלם ממך
הוא מסתכל על נשים אחרות
הוא מעיר הערות שלא מוצאות חן בעינייך
הוא כותב עם שגיאות
הוא ערס
הוא דון ג'ואן

הגבר הבוגר מתחיל עם נשים צעירות!
הצעיר הוא בכלל חסר אחריותו עבריין מועד

הגבר באופן כללי: אלים, טיפש, חרא, זבל, מניאק, יצור עלוב, בן זונה, בן בלייעל.

כל בעיה, כל קיטור, כל סיפור, כל תלונה שמיועדת לגבר,
מיד יש קבוצת נשים שחוזרת ואומרת כמו מנטרה:
"אמן היא צודקת"

אם כל אלה מטרידים אותכן הנשים אז רבאק תהיו לסביות וזהו.
תעזבו אותנו בשקט.
אנחנו לא בסדר? - אל דברו איתנו
מה אתן צריכות אותנו?!
תחיו עם נשים וצאו לנו מ-הווריד!!!
קיבינימט, תנו לנשום.

כמה זיוני שכל על גברים אפשר לשמוע?
גברים ככה וגברים ככה....

פה ושם זה לא כזה נורא לקרוא קיטורים אבל הפכתן את זה לאמנות של ברברנות.
כל הדיונים המרכזיים מלאים בזה.
כמה פקה פקה...

כל זה בגלל קבוצת נשים מצומצמת ששונאת גברים והחליטה לפתוח במסע צלב כנגדם.

אני תוהה מה יהיה הדיון הבא
אולי

"מה דעתכן על גברים שלא מרימים את קרש האסלה?"
רק חסר שאחת עוד תענה על זה שזה גורם לה לטראומה נפשית...

------------------------------------------

אני אשמח לשוחח ברצינות כשיהיה דיון רציני על הפרש גילאים, ובגרות מול חוסר נסיון בקשר.

ולא מהנקודה שבה מתחילים דיונים מהסוג הזה פה של:
הגבר אשם. עכשיו בוא נדון בעונש.

* הכותב חווה אירועים מעצבנים היום ובא עצבני לדיון.

טומי אני לא רואה עצמי כשונאת גברים
או כשונאת אדונים

וכל הדיון הזה הוא על חוסר הבגרות הנפשית וחסר הבשלות של בנות בגיל החוקי החל מ 17.5 וכלה בנות 18 19 שנופלות בפח ומועדות לפול בפח וניפגעות מכך
ועל אלו שמנצלים את זה ועושים אותן לשפחות צעצוע על חוט.
עם לא שמת לב ואנילא חושבת שקראת ברצינות אלא סתם קפצת פה על העגלה.
ואם ישנן כאלו יוצאות דופן הראהלי אותן אשמח להכיר אותן ואת אדונן בן ה 40 45
כל מה שכתבת פה יקירי
לא קשור ל נושא הדיון ולו בקצת
מצטערת
חפש מקום אחר להגן על המין הגברי.

הדיון כאן שונה לחלוטין.
aka BODYGUARD

או קיי...

ללא ספק זה היה חזק ליילה...
תהנו.
nerissa​(אחרת)
nerissa​(אחרת) • 29 בנוב׳ 2005
לילה - הכירי את בודיגארד. הוא אחד מהמניאקים האלה המנצלים את תמימותן של בנות 18-20 שלא יודעות כלום מהחיים שלהן..
אני יכולה להכיר לך עוד כמה וכמה כאלה.

מתחילה לעייף העובדה שהחלטו שבנות 18-20 לא יודעות כלום מהחיים שלהן באופן גורף וכי תמיד קשר עם בן 40 הוא קשר של ניצול, מניפולציה ופגיעה.

כבר אמרתי שיש בנות גילנו שלא יודעות כלום מהחיים שלהן ונתונות הרבה יותר לסחיטה, מניפולציה וניצול - הרבה הרבה יותר מבנות 18-20, לצערי.
זה לא עניין של גיל.
זה עניין של אופי ובגרות. ולא - בת 40 היא לא בהכרח בוגרת יותר. היא אולי מבוגרת יותר. זה הכל.
ולא - בת 18 היא לא בהכרח ניתנת יותר לניצול ומניפולציה מבת 40 כי הקילומטראז' שלה בסקס הוא נמוך יותר. זה תלוי באופי הרבה יותר מאשר בשנים שאת חיה. לא בהכרח אישה מבוגרת היא מתוחכמת גם כדי להתמודד עם מניפולציות וניצול!
שוב - יש הרבה הרבה יותר נשים בנות גילנו היוצאות מקשרים מתסכלים, בלי הרבה ניסיון מאחוריהן עם גברים (בעיקר דומים היודעים להשתמש בכלי המניפולציה) והן נפגעות הרבה יותר מאשר הצעירות.

אני חושבת שהרבה יותר קשה למישהי בת גילי, אשר אמורה לדעת איך להתמודד עם סיטואציות כאלה, ליפול בידיו של מניפולטור נצלן. לעיתים הטראומה הנפשית קשה הרבה יותר לטיפול ועיכול אצל מישהי שאין לה את תירוץ הגיל להתחבא מאחוריו כצידוק לכך שנפלה בידיו של בן זונה.

משום מה נראה לי שהבסיס לכל הדיון הזה שצץ ועולה הוא שגברים בני 40 פלוס מעדיפים צעירות על פני נשים בנות גילנו. וזה חורה..
מה יש בצעירות האלה שאין בנו? הא? הא? הא?
אההההההההההה זה בטח רק כי הן יותר נוחות למניפולציה ומכאן יוצא שכל הגברים האלה שמעדיפים צעירות הן בהכרח נצלנים מגעילים הפוגעים בנפשותיהן הרכות.

ועוד משהו. איש אחד חכם אמר לי משהו שאולי ברור לכולנו, אבל זה בהחלט משפט נכון ואמיתי: "לדומים ותיקים ומנוסים קל הרבה יותר למצוא בנות זוג מאשר לשפחות ותיקות ומנוסות.. דומים ותיקים ומנוסים כבר לא צריכים לרדוף אחרי סאביות. הסאביות פונות אליהם ומבקשות לקבל אותן.. לשפחות ותיקות ומנוסות קשה למצוא מישהו המסוגל או רוצה להתמודד עם הניסיון והידע שלהן.."

אין ספק שהרבה יותר אטרקטיבי למצוא מישהי בתחילת דרכה או עם ניסיון מועט. קל יותר לעצב. קל יותר להתמודד מנטאלית - אבל זה לחלוטין לא אומר שזה בהכרח קשר של פגיעה. זה בהחלט יכול להיות קשר בונה ומזין הדדית, קשר של אהבה וכבוד וטיפוח.
aka BODYGUARD

נריסההההההה...

מעניין מי האיש החכם הזה שאמר לך זאת חמד....
אבל סוף סוף אני מוכרז רישמית בידי אושיה כדום נצלן, מניפולטיבי
רשע, אכזר... שכחתי משהו?....
חחחחחחחחחחחח....

מת עליך נריסונת...
nerissa​(אחרת)

Re: נריסההההההה...

nerissa​(אחרת) • 29 בנוב׳ 2005
BODYGUARD כתב/ה:
מעניין מי האיש החכם הזה שאמר לך זאת חמד....
אבל סוף סוף אני מוכרז רישמית בידי אושיה כדום נצלן, מניפולטיבי
רשע, אכזר... שכחתי משהו?....
חחחחחחחחחחחח....

מת עליך נריסונת...

למה לא? סחט מחמאות, איש חכם שלי icon_lol.gif icon_chickkiss.gif