בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

האשמה אשמה

ניקי666 niki
לפני 18 שנים • 21 באפר׳ 2006
ניקי666 niki • 21 באפר׳ 2006
תחילה אצטרף לכולם ואומר :"את לא אשמה " ,ומי שאשם הוא אותו מנוול שעשה את
אשר עשה .

רובכם הוליכו את השרשור לכיוון של איך אפשר להעניש את אותו אדם ,למצות עימו את הדין
וכמובן למנוע להוקיע מעשים עתידיים מסוג זה .

אני חושב שבראש ובראשונה יש להתארגן ולתת סיוע לנפגעת ,ודיגניטי אני מציע את עצמי
ואת מוזמנת לפנות אלי בכל רגע נתון ....

לגבי מעערכות אכיפת החוק אין זה חדש כי משנה לשנה הן נחלשות ויותר ויותר בני בליעל
מתחמקים מעונשים למרות עברות חמורות שביצעו,למרות זאת אנסה להסביר את הפרובלמטיות
של שילוב בדסם ביחד עם עבירות אינוס

בכדי להעמיד אדם לדין יש צורך בין שאר הדברים כי יהיו ראיות מספיקות בכדי להגיע להרשאה
בדסם נחשבת בעולם הנורמטיבי כולל בין כותלי בית המשפט כסטייה מינית וכאן בעצם מתחילה הבעייה ,,הרי אם הסכמת להגיע לפגישה מסוג כזה הסכמת שיקשרו אותך ,שישפילו אותך היכן
נמצא הגבול ,איך בית המשפט יקבע באם החדירה היתה בהסכמה או לא ?
אני לא מכיר הרבה שופטים שירשיעו אדם במקרה כזה ,מיותר או שלא מיותר לציין שגם הפוך
נמצאת בעייה ,אני כדום שנמצא בסשן וסאבית מסוימת מחליטה להתנקם בי ותהיה הסיבה אשר תהיה ומתלוננת במשטרה אבל לא מזכירה כי היא שייכת לקהילה ואני באם אני אזרח שאינו מכיר את החוק מספר את האמת למשטרה כולל הסשן הרי שקברתי את עצמי ............

מה שאני מציע הוא כפי שדום 34 רשם פשוט לרשום את שמו של המנוול כאן בפורום ,וכן התארגנות קהילתית שלנו בכל התחומים בכדי שנוכל לעזור לתמוך ולסייע במקרים מסוג זה .

ועוד דבר ,אין ספק שהשרשור הזה יש בו הכל מלבד !!!!זה שהוא מצחיק ,אבל בכל זאת זה שהציע
לשוחח עם מפכל המשטרה וקצינים בכירים ולהסביר להם על הקהילה .....................נו באמת אתה רואה את עצמך נכנס ללשכתו של המפכל ואומר לו :"שלום אני סוטה מין אני סאדו מזוכיסט ואני רוצה להסביר לך מה קורה אצלנו............"די עם דברי ההבל שכל מטרתם להראות טוב קבל עם ופורום
צ'יטה​(שולט)
לפני 18 שנים • 21 באפר׳ 2006
צ'יטה​(שולט) • 21 באפר׳ 2006
זה בדיוק מה שאני מתכוון לעשות.
מUחדת
לפני 18 שנים • 22 באפר׳ 2006
מUחדת • 22 באפר׳ 2006
niki 666 כתב/ה:

ועוד דבר ,אין ספק שהשרשור הזה יש בו הכל מלבד !!!!זה שהוא מצחיק ,אבל בכל זאת זה שהציע
לשוחח עם מפכל המשטרה וקצינים בכירים ולהסביר להם על הקהילה .....................נו באמת אתה רואה את עצמך נכנס ללשכתו של המפכל ואומר לו :"שלום אני סוטה מין אני סאדו מזוכיסט ואני רוצה להסביר לך מה קורה אצלנו............"די עם דברי ההבל שכל מטרתם להראות טוב קבל עם ופורום

ניקי יקר.
אם תארגן לי פגישה עם המפכ"ל בכבודו ובעצמו
אני אהיה הראשונה שתבוא ותצהיר על נטיותיה {את המילה "סוטה" אשאיר להזדמנות אחרת, ברשותך} ואסביר את מה שחלקנו יוכלו להסביר פי כמה יותר טוב ממני.
אך כמי שזרקה לחלל הכלוב את ההצעה אני גם עומדת מאחוריה, ולמען בריאותם הגופנית-נפשית-מינית של הקורבנות הפוטנציאלים הבאים הייתי מוכנה לעמוד במצב שהוא לא מהנעימים ביותר {"היי אדון מפכ"ל, אני ליר, מתה על מחטים וסטירותפילית גאה- תן לי לספר לך על עולם הבדס"מ"}
אבל וואלה- אולי טומן בחובו הזדמנות לתיקון.
כל תיקון.
ומי שמציל נפש אחת. וגו'.
עינבר

מיוחדת היקרה

עינבר • 22 באפר׳ 2006
אני חושבת שדרוש הרבה אומץ בפעילות שאת מציעה, להפגש עם המשטרה ולנסות להסביר
אני נוטה להאמין שדרוש יותר מפעולה אחת בודדת, ויש לפעול גם בתקשורת, פריקלטות וחקיקה.
שינויים בגישה של המשטרה כלפי נשים מוכות וקורבנות אונס או/ו הטרדה מינית, היו תהליכיים,
הם גם דרשו תקציבי להפמנת הגישה על ידי השוטרים במטה ועדיין יש יוצאים מן הכלל.

הנכונות שלך ללכת לפגישה עם מפכ"ל המשטרה, אם מישהו יוכל לארגן אותה, היא משמעותית
ויכולה ליצור שינוי. מצד שני, היא יכולה ליפול על אוזניים אטומות. לשוא.

שינוי גדול היה יכול להיות מכלך שסאבית בודדת הייתה מתלוננת במשטרה ומצליחה להגיע לידי הרשעה.
מצד שני, חבל שבאמת לא ברור אם כיום המשטרה והפרקליטות היו מוכנות ללות כזאת תלונה.

אני חושבת שכל היוזמות להקים מערכת אכיפת צדק חלוםפית לזאת של המדינה, הם בעיתיות, בלשון המעטה.

נ.ב.
שמחתי לקרוא שהשרשור ענה מזמן על מטרתה של הכותבת לשחרר קצת מהבושה והעומס.
שהיא נהנתה, להתפעתה, מתגובות תומכות, מפרגנות ומחזקות.

הפוסט הזה כנראה נגד הרבה אנשים והצליח לעורר מספר דיונים חשובים, אולי טוב שכך.
מUחדת

ענברי

מUחדת • 22 באפר׳ 2006
חד משמעית- את צודקת.
פעולה אחת לעולם לא יכולה להועיל {לדוגמה- התנועה הפמיניסטית לא הייתה מגיעה להכרה על ידי שריפת חזיה אחת} גם אם אינה מזיקה.
אבל יודעת מה?
פה, במקום הזה ממש- יש אנשי משטרה, תקשורת, עורכי דין, מטפלים ומה לא.
תארי לך לקבל עצה אחת בלבד מאנשים שבתוך המערכות האלו. אני יודעת שאני נשמעת נאיבית- אבל אני באמת מאמינה שלובי חזק ואנשים עם פה וביצים יוכלו לעורר מודעות.
העניין הוא לא למשוך למקום של "כולנו סוטים אוהבים מכות" אלא תמונה ברורה הרבה יותר, רחבה יותר ופחות סליזית. קרי- לא אשב עם המפכ"ל וצוות מרעיו ואערוך סשן שעווה על עצמי כדי להבהיר את המסר.

את לגמרי צודקת- דרושה פעולה הרבה יותר רחבה משיחה.

ואולי זה המקום לקרוא לאנשים שיש להם נגיעה לתחומים שהזכרתי קודם להרים את הכפפה. והכפפה לא אומרת- "אני אייצג את הקהילה". אבל עצות נבונות לאלו שרוצים לעשות משהו בעניין- תהיינה יותר ממבורכות.
Morticia
Morticia • 22 באפר׳ 2006
אני חושבת שזה ממש לא רעיון מגוחך אבל לא באמת עם המשטרה צריך לדבר אלא עם עורכי דין המייצגים נפגעים מהקהילה...
אם יש לזה הקשר אז כל מי שלא מתבייש בנטיותיו (שאינן סוטות בעיניו) חייב לתת יד להסברה.
לבנה​(נשלטת)
לבנה​(נשלטת) • 22 באפר׳ 2006
מיוחדת:
אנא רשמי אותי כחברת משלחת אל מפכ"ל המשטרה.
מאסטר לוקי​(שולט)

לא צריך לשנות את החוק.

מאסטר לוקי​(שולט) • 22 באפר׳ 2006
לא צריך לשנות את החוק כי הבעיה אינה שדופקים על הדלתות וחוקרים מה עושים האנשים אלא הפוכה שלא מתערבים כשמתלוננים.
אני חושב שכל שיחה בלי בקשה קונקרטית מיועדת לכישלון בטוח.

נניח שתשבו עם מפכ"ל המשטרה או בכירי הפרקליטות ותספרו סיפורים ארוכים ועצובים על הסאביות שנפגעו ולא רוצות להתלונן. מה אז?
הם יקשיבו לכן בנימוס ויאמרו לכן שכאשר תגיע תלונה הם יבדקו אותה לפי הכללים המשפטיים.
עד שלא תמצאו את הסאבית שתהיה מוכנה לשכב על הגדר ותקבל תמיכה של כל החברים שלה כדי שתהיה חזקה ותנצח הכל קאלם פאדי.

אם תספרו על הנפגעות המסכנות שלא עזרו להן וישאלו מי הן?
אחת מהן מוכנה להחשף עם הסיפור?
אם יש מקרה אחד שסגרו תיק אפשר לקחת עו"ד ולבדוק מדוע סגרו את התיק ואם אפשר לפתוח אותו.

מה אתן מבקשות ממפכ"ל המשטרה?
ששוטרים יכנסו למקומות המפגש של הקהילה ויבדקו שאין שם ניצול מצוקות ובעיות או שכאשר יש תלונות יתיחסו אליהן?

במקרי אונס היו נשים שנשכבו על הגדר והביאו הרשעות.
לא דורשים בקשה כזאת מנשים אבל ברגע שתמצאו אחת שמוכנה רק אז אפשר לפעול.
איפה הסאביות שמוכנות להתלונן במשטרה ואם לא מטפלים בהן לספר את הסיפור שלהן לתקשורת ולהתחיל לעורר רעש?
עד אז במקרה הטוב ישמעו את המדברות בנימוס ולא יבינו מה הן רוצות.