בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

המכרז הגדול מתחיל

רחום וחנון
לפני 18 שנים • 22 ביוני 2006

אמממ....

רחום וחנון • 22 ביוני 2006
סערה בכוס תה. ואני לא ממש מבין למה ,סך הכל הצעה.
כשמישהו הולך למכולת הוא לוקח את הקולה שלו ,הוא לא מתלונן למה יש גם דיאט על המדף.
לוקח מה שהוא רוצה או צריך והולך הלאה.
אישית ההצעה הזאת די מפתה ,הייתי שמח ללמוד יותר על הדרישות לתעסוקה ,כמובן גם על פירות יותר מידיים.
ואני לא מדבר על טובות הנאה ,אלה בהתייחס אל גוף ההודעה. מה מוצא לנשלט הטרחן ,במקום.
Morticia

Re: לכוכב

Morticia • 22 ביוני 2006
צ'יטה כתב/ה:
תשמע איש
תגובתה של מורטישיה, חברתי, לא היתה ראויה כלפיך, לדעתי. יש לה נטייה לעיתים להיות בוטה מדי. אתה הכרזת על התמסרות, ראויה לכבוד, מנקודת מבטי, לפחות.
אבל, ויש אבל. וואללה, להכריז משהו גדול ונשגב כמו שהכרזת, ללא גיבוי בפנייה פרטית, יש בזה צעד מעורר תמיהה משהו. ואני לכשעצמי, מתוקף היותי מתחלף, ואולי בכך נעוץ העוקץ, הייתי כותב את מה שכתבת רק בהודעה פרטית.
אבל אתה יודע מה, עוד משהו אחרון. וואללה איש, קח את זה כמשהו שהוא בגדר טקס חיזור בכלל, ולבטח לא בגדר פוגענות אישית. אני משוכנע, שלמורטישיה לא היתה שום כוונה לפגוע בך.
מקווה שתקבל את שכתבתי, בגדר עצה חברית, כפי שהיתה כוונתי.
כבוד

צ'יטה, שתהיה לי בריא. לא יכולת להסתפק בלהסביר לכוכב שדבריך נכתבו כלפי האיום של קליבר ולא כלפיו? מה ראוי לא ראוי עכשיו? חבל שלא דיברתי אתי קודם והייתי מספרת לך על מלוא ההתנהלות, גם מאחורי הקלעים.
אני מבקשת להבהיר בעניין הכוכב: על אף שפרסמתי כתובת אימייל אישית, הוא פונה אלי רק כאן ושלח שני שליחים דרך הפרטי. נדמה לי שאם יש לו פרופיל פה, חייבת להיות לו כתובת אימייל משלו כך שאין שום סיבה שהוא לא יפנה אלי. עוד גיליתי שהוא מציק לעוד כמה וכמה שולטות באתר במקביל ומעבר לכך הוא ממש לא היחיד שהרים את הכפפה והיו פניות מכובדות בהרבה מאלו שלו ובשיא חוצפתו הוא עוד כתב על גבי הפורום בביטחון גמור שהשבוע תיחתם העסקה.
אין כאן שום עסקה ושום דבר לא נחתם, הוא בוודאי לא בעמדה להחליט כזו החלטה לגביי. אז רגע לפני שאתה כותב תגובה לא ראויה צ'יטה... אנא וודא אתי את מלוא הפרטים ידידי.

עכשיו באשר לענייני קליבר הרוצח האלים והמאיים, המלט באמת. עוד אחד שאוהב לריב ולא מאוד אוהב אותי. אתה יודע שאני לא מחפשת לסתום פיות לאף אחד ואין לי שום בעיה עם ביקורת בונה.
אבל לקרוא לרצח? פעמיים? זו התמרמרות על דומית? תעשה לי טובה... זו הגזמה פראית, זו אלימות לשמה ובעיני, לא צריך להיות לזה מקום בפורום ציבורי, זו פשוט סכנה.

מילה אחרונה לרחום וחנון, אם אתה רוצה לדעת במה בדיוק מדובר, אתה מוזמן לפנות אלי בפרטי. אני ממש חושבת שפרטי העניין ומה בדיוק מתרחש ביני לבין משרתי הוא ענייננו הפרטי ולא עניינם הציבורי של כולם.

שיהיה ערב נעים
מורטישה
icon_cool.gif
המלט

Re: שנאה מבעבעת

המלט • 22 ביוני 2006
דני D כתב/ה:
המלט כתב/ה:
דני D כתב/ה:
קליבר אני לא מכיר אבל ככל שאתה כותב יותר. כך אין לי ספק אתה מגיע ממקום של שנאה עמוקה ומבעבעת. תמשיך לכתוב לגדף לאיים והרבה. כך אתה מוציא שם רע לעצמך. בפורומים אחרים ממזמן כבר היית נחסם.

לא צריך להגזים. הפורום היחידי בו הוא היה נחסם הוא הפורום
שבו סותמים את הפה לכל מי שאומר משהו נגד שולטות. ברוך הוא וברוך שמו שהכלוב אינו
פורום מהסוג ההוא. שנאה עמוקה ומבעבעת? לא נראה לי. אולי קושי בלדפדף על פני מה שגורם
לך שאט נפש הגובל בקבס על הבוקר ולהמשיך הלאה, אבל לא הרבה יותר מזה.

אולי כדאי להתרענן בהלכות חופש הביטוי בפורומים.

המלט לא צריך להגזים? המשפט הזה הוא בהחלט מוגזם
ציטוט: אני לא היית מתקרב אליה בלי איזה רובה ציד טעון או משהוא אכזרי אחר .

אתה צודק יש לי קושי עם משפטים כאלה. כמו שכתבתי אין דבר וחצי דבר נגד קליבר אבל אמירות כאלו. פשוט לא צריכות להאמר. אתה צודק אף אחד לא צריך לחסום את מי שכותב דברים כאלו אבל מין הראוי שהן לא יאמרו. בסך הכל אנחנו באים כאן כדי להנות ולא לפגוע.

יתכן שזו אמירה שלא צריכה להיאמר. אבל כיון שנאמרה, אז ממשיכים הלאה. אמירות כאלה
לא נאמרות בואקום, אין עשן בלי אש, וכל מי שמפשפש במעשיו, אין לפשפשים שליטה עליו. icon_cool.gif
Morticia
לפני 18 שנים • 23 ביוני 2006
Morticia • 23 ביוני 2006
המלט, כמה גאווה נפוחה יוצאת ממילותיך, אני ממש יכולה לדמות בעיני רוחי את חזך המתנפח לאור המשפט ה"אינטליגנטי" מי ישמע...
תקשיב, זה המצדד בדבריו של רוצח הוא סייען לעבירה ורוצח בפני עצמו.
אני לא הייתי כ"כ מתגאה במקומך... תזהר שהפשפשים לא יאכלו אותך... icon_cool.gif
צ'יטה​(שולט)

למורטישיה

צ'יטה​(שולט) • 23 ביוני 2006
וואללה
תשמעי, לאור נושא השירשור, וההקשר שלו, אני סבור שנכנסת באותו כוכב יותר מדי חזק.
ואין בכך כדי לומר שהתנהלותו היתה תקינה, מבלי לדעת יותר מדי פרטים.
אבל לא נורא, שאני חושב אחרת ממך. נכון ?
חיבוק גדול
Morticia

Re: למורטישיה

Morticia • 23 ביוני 2006
צ'יטה כתב/ה:
וואללה
תשמעי, לאור נושא השירשור, וההקשר שלו, אני סבור שנכנסת באותו כוכב יותר מדי חזק.
ואין בכך כדי לומר שהתנהלותו היתה תקינה, מבלי לדעת יותר מדי פרטים.
אבל לא נורא, שאני חושב אחרת ממך. נכון ?
חיבוק גדול

לא נורא בכלל שאתה חושב אחרת ממני ידידי. אני עדיין חושבת שהיה מן הראוי להסביר לכוכב שדבריך הופנו לאיומיו של קליבר ובכלל לא אליו.
הכוכב​(אחר)

תודה

הכוכב​(אחר) • 23 ביוני 2006
לצי'טה
ןגבירה מורטישה
יכול ליהיות שהתוכנה של המייל לא ניפתחה וכיוצא בהללו
מה יותר פשוט מלהרים טלפון שנימסר לך
ממיספר חסוי
הדברים יצאו מיפרופרציה וכל היתנהלות מעל דפי הפורום אינה לרוחי
רצוני האחד היה לישמור על אנונימיות
ברם אולם את בחרת בדרך ציבורית וכללית מידי לטעמי
כך שהעיניין ביננו הוא עבר זמנו ובטל קורבנו
ולעיניין ההטרדה כיביכול של עוד מיספר מלכות באתר
הן עורבה פרח
בכל אופן ודרך מאחל לך הצלחה בהמשך הדרך
Morticia

Re: תודה

Morticia • 23 ביוני 2006
הכוכב כתב/ה:

ןגבירה מורטישה
את בחרת בדרך ציבורית וכללית מידי לטעמי
כך שהעיניין ביננו הוא עבר זמנו ובטל קורבנו

ה"עניין" בינינו מעולם לא היה כך שהמשפט חסר משמעות בעיני. אתה בחרת בדרך ציבורית, כללית וחסרת כבוד לטעמי ועל כן היתה תגובתי מלכחתילה.
האמן לי שאתה מעולם לא היית מועמד בעיני וישנן כפפות ראויות ומכובדות ממך.
חוזים והסכמים חתומים על פי החלטתך, לא אצלי.
ושיהיה גם לך בהצלחה.
צ'יטה​(שולט)

למורטישיה

צ'יטה​(שולט) • 23 ביוני 2006
ברצוני להתנצל לפנייך, על מה שאמרתי, ומה שחווית ממנו.
מבקש סליחה
}{
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 23 ביוני 2006
מורטישה , אני לא מכירה אותך ואין לי שום בעיה עם המכרז שלך , כל אחד הקיק שלו .
אבל אני מכירה את כוכב כבר הרבה זמן וקשה לי להאמין שהוא מציק פה לשולטת , בכל פעם שפגשתי אותו שמחתי לפגוש גנטלמן שיודע להתנהג עם מלכה ובעיקר עם כפות רגליה .
יכול להיות שהדרך שבה הוא בחר לענות בכללי לא נראת לך אבל מפה ועד להפוך אותו למטרידן סידרתי הדרך ארוכה .
אני לא פה מאתמול והוא אחד הבחורים החביבים שנמצאים פה .

אני מאחלת לך שתמצאי את מה שאת מחפשת אבל יש גם דרך לסרב וגם את זה שולטת צאיכה ללמוד .
בהצלחה .