בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הולך נהייה לי ברור: "אדונים" הם ה-"עבדים"

גלתיאה
לפני 18 שנים • 26 ביוני 2006
גלתיאה • 26 ביוני 2006
בסדר פלוטו, הבנו. אתה לא מאלו שמתמוטטים, אתה מאלו שיודעים לקבל לא ולא רצים לפורום
ביללות למה דחו אותם ועוד עושים פרופסורה שלמה כדי שהדחיה תצא כזו שהיא הדפוקה
ואתה הגבר כאן.
melaila​(לא בעסק)

ציטוט מהבלוג של ענבר....

melaila​(לא בעסק) • 26 ביוני 2006
לצטט טקסט מהבלוג של ענבר? לכחת חוויה אישית\רגשית שהבחורה תיארה וליגרור את זה לפורום בנסיון פטאתי להוכיח לה משהו???...ובכן,הוכחת מעל כל צל של ספק שאתה שרץ.
Pluto
Pluto • 26 ביוני 2006
גלתיאה, שאת אומרת "הבנו" למי את מתכוונת? אליך ואל ה...... שלך? דברי בשם עצמך - לפחות, כי אולי הבנת - אבל הבנת משהו אחר. לגמרי אחר: "אתה כן... ואתה לא... ואתה לא לא" - זה מה שהבנת. לא הבנת שהשרשור הזה הוא לא עלי. השרשור הזה הוא על (במילותיה של ענבר):

"ואז הוא אמר לי: אני רואה שאת לא כולך בעניין...........
נצטרך להשתמש בהמון כח כדי להוציא ממך את הכניעות........
.........לא קלטתי שמותר לי לא לרצות את זה מדי פעם,
שגם ב 24/7, יש ימים שמותר לא להיות בעניין.............
......................חשבתי שהוא באמת אוהב אותי.........
...........למחרת, לא יכולתי להפסיק לבכות והרגשתי שאני ממש זקוקה לו.
הוא ברח ממני כל עוד נפשו בו. האהבה הגדולה שלו נעלמה ברגע אחד".

גלתיאה, את והשאר, שאליהם התכוונת ב-"הבנו" - לא הבנתם מה שהייתם צריכים להבין. תקראי את השורות של עינבר ותנסי להבין שוב... תקראי לאט לאט - עמוק... תנשמי אות אות - מילה מילה... ותנסי להבין שוב... תנסי לדמיין איך תוך 2 שניות ה"אדון" הכביר עובד ממצב של "נצטרך להשתמש בהמון כח כדי להוציא ממך את הכניעות" למצב של "הוא ברח ממני כל עוד נפשו בו" - איזה מפגן של שליטה ! שליטה עצמית, ושליטה בכנועה שלו... מי פה העבד? ומי האדון? הבנת? תנסי חזקקקק חזק תנסי להבין... ואם לא תצליחי - תבקשי מהאדון שלך שיצווה עליך להבין - אולי אז תצליחי.
Pluto

הדיון על עקרוני - לא עלי

Pluto • 26 ביוני 2006
melaila ו- גלתיאה.... ואלאק, רדו ממני - הדיון על עקרוני - לא עלי... מה שבבלוג - פתוח לכולם... בחיאת... ואם הייתי שם לינק? פרסמת בעיתון, פרסמת בבלוג - הפקדת את הטקסט בחזקת הציבור... העניין לא להוכיח לעינבר דבר - אני מרגיש ומזדהה עם הכאב שעברה... אבל יא עיוורים - תפתחו את העיניים? יש מצב? במקום להתמודד עם האמת? אתם מתלוננים על מי ששם את הכתובת על הקיר!

אם בא לך אדון שפוט וחלוש - סבבה ! שיהיה לך לבריאות - אם בא לך להעמיד פנים אז גם... אני בכל מקרה לא עבד ולא אדון - כך שאין לי עם מי להתחרות כאן... כל מה שאני עושה זה מאיר את האמת...
צ'יקיטה
צ'יקיטה • 26 ביוני 2006
פלוטו
אני חושבת שעוד רבים מרגישים שעברת גבולות כשהשתמשת לצורך ויכוח בארוע שעינבר כתבה עליו ושיתפה אותנו.
לפני כל ההגדרות "אדון", "דום", "שולט" הוא אדם עם רגישות מינימלית לזולת.
בשימוש לצורך ויכוח באירוע הכואב שבו שיתפה אותנו עינבר חצית קו שרוב האנשים לא היו חוצים.

שאלת איזה "אדון" אנחנו בוחרות.
לפני הכל אנחנו דורשות שמי שאנחנו בוחרות יהיה אדם.
במבחן הזה, לדעתי, כשלת בגדול כשציטטת מתוך הבלוג של עינבר.
אני לא מתכננת להגיב הלאה בנושא אבל כדאי שתערוך אצלך בדק בית רציני מאוד.

צ'יקיטה
Pluto

מ"אדון" משפיל ל"שפן" שפל

Pluto • 26 ביוני 2006
צ'יקיטה...
רק אחרי שעינבר טענה שאין לי מושג על מה שאני מדבר, טרחתי לקרוא את הבלוג שלה ולראות מה היא באמת חושבת - מה הנסיון שלה שהיא שיתפה את כלל באי האתר... בבלוגים ציבוריים אדם אומר את שעל ליבו - בלי משחקי אגו. כמו שמתקשרים לנתן זהבי ברדיו... ב- ynet למשל יש ציטוט + לינק כל יום לפוסטים בבלוגים של קוראים... זה נפוץ ומקובל... השירשור הזה הוא לא מהדורה שמחולקת לכל בית בישראל לפתח הדלת... כל מי שקורא את השירשור יש לו גישה גם לבלוג. לא חשפתי תוכן, שלא עומד גם כך בפני כל אורח מזדמן באתר. אני חושב שהמקרה של עינבר מדגים שוב: איך "אדון" משפיל הוא בעצם "שפן" שפל (גם משתפן - וגם נס במהירות של שפן)... לא כל מי ש"אוסר" עליך, "מקלר" אותך, מפוצץ אותך במכות משתיו ומחרבן עליך הוא אדון... icon_idea.gif
Aiko​(נשלטת){Jake}

Re: מ"אדון" משפיל ל"שפן" שפל

Aiko​(נשלטת){Jake} • 26 ביוני 2006
Pluto כתב/ה:
אני חושב שהמקרה של עינבר מדגים שוב: איך "אדון" משפיל הוא בעצם "שפן" שפל (גם משתפן - וגם נס במהירות של שפן)... לא כל מי ש"אוסר" עליך, "מקלר" אותך, מפוצץ אותך במכות משתיו ומחרבן עליך הוא אדון...

נכון, לא כל אחד, אבל חלקם דווקא כן. אנחנו יודעים את זה, תודה. עכשיו, אם תואיל, מה הנקודה? כי כאמור, את העובדה שיש כאן אנשים לא נחמדים שמתהדרים בתואר "אדון" רובנו כבר הפנמנו. בעצם, יש כאן אנשים לא נחמדים מכל הסוגים והמינים, בדיוק כמו בכל מקום אחר, והפנמנו גם את זה.
פעם פרח​(נשלטת)
פעם פרח​(נשלטת) • 26 ביוני 2006
תגיד פלוטו, מה אתה בעצם רוצה ?
הדיון הזה הוא כבר מזמן לא דיון של ממש.
אלא משחק פינג פונג כזה, מי כותב יותר שנון ומי מוצא יותר מקורות לביסוס הדעה שלו.

אז אולי תסביר מה אתה בדיוק רוצה ?
(חוץ מתשומת לב וזיון קל).
עינבר
לפני 18 שנים • 27 ביוני 2006

Re: הדיון על עקרוני - לא עלי

עינבר • 27 ביוני 2006
אני מבינה בדיוק על מה אתה מדבר, למרות שאיש מעולם לא אסר עלי להשתמש במסנג'ר,
זה אתה שלא מבין מה אתה עושה לא בסדר.ץ

השפלות שלך מתבטאת בשימוש בחומר אישי, שלי, כביכול נגדי,שנגמרו לך הטיעונים.

בנוסף יש חוצפה, מגוכחת בניסיון שלך לספר לנו על חולשות של אדונים
(ושכחת לציין שמדובר באדונים יוצאים מן הכלל),
בא לשרת איזה טמרה ? להשיג כאן זיונים? להראות לנו את האור?

Pluto כתב/ה:
אני בכל מקרה לא עבד ולא אדון - כך שאין לי עם מי להתחרות כאן... כל מה שאני עושה זה מאיר את האמת...

יש בניינו אנשים חכמים וטפשים, בעלי ידע ומודעות וכאלה שלא,
אבל למרות שלא הכל בסדר אצלנו, סך הכל אני מאוד מרוצה מראיית האמת שלנו.

בשל כך אנחנו גם יכולים לראות שיש כאן אדם שמחפש זיון במקום לא מתאים
ועוד מנסה לכתוב הודעות שחצניות וחסרות כבוד לנשים כאן באתר.
מכיוון שזה לא הצליח לו בפרטי, הוא נטפל לאדון אחד שהפגין חולשה,
והוא מנסה לעשות מניפולציה בפורום. רק בלי תבונה יתרה.

אני חושבת שיש טעם לדון באידיוטים וניליים מניפולטיביים כמו באדונים חלשים

עינבר מסכמת הרצאה נוספת במדעי הטרולים:
טרול הוא אדם שאין לו עניין ב BDSM ובא להאיר לנו את האמת (ולאולי למצוא זיון).