צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מעוניין להקים את חוג הקוטב הדרומי - יש מצטרפים ?

שפן שובב​(שולט)
לפני 18 שנים • 17 ביולי 2006

סליחה ...אבל את קצת התבלבלת בכתובת

שפן שובב​(שולט) • 17 ביולי 2006
לא ביקשתי להיות חבר שלכם , לא ביקשתי שתבחנו אותי , לא ביקשתי שתדונו במועמדותי כמו גם לא מעניין אותי החוו"ד שלך ולא העצות שלך ולא הארות שלך .
פשוט ....אין לי קשר אליכם וגם לא מעניין אותי להיות בביצה הדביקה שלכם .
אז תעשי לכולנו טובה ותפסיקי להתעלק . קאפיש ?
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 17 ביולי 2006
שפן (הולם אותך השם הזה, בהתחשב בהסתתרות שלך), כתבת:
ציטוט: ועוד משהו Tom , גם אתה מוזמן לבוא אם תהיה בסביבה ואל תשכח להביא איתך את הסאבית של הזלופון הזה - אולי נצליח לשכנע אותה לבצע עריקה ולשמש דוברת ויחצנ"ית החוג ?

כך שהתגובה של לוטוס בהחלט במקום, מה שהופך את תגובתך האחרונה לפאתטית במיוחד. אני משער שאתה כה נואש לסשן או לפחות ליחס חיובי מיצור נשי עד כי קיווית שתקבל אותו ממנה, אך תקוותך נתבדתה ואתה מתבאס על כך וממשיך לחשוף את פרצופך האמיתי, זה שאתה מסתיר בפחדנות.

אגב, לא שמתי לב שתקפתי אותך או ניסיתי לתקוע מקלות בגלגליך בהודעה שהקפיצה אותך. רק ציינתי שם שפרסמת בלוח למען נפגעי הצפון הודעה המזמינה נשים לפינוקים אצלך. מדובר במסירת מידע עובדתי ותו לא, ואם אתה מתבייש בו - כנראה שלא היית צריך לפרסם את ההודעה מלכתחילה.
אלא שכמו עם תום כך גם איתי, ישר הפראנויות שלך קפצו, וממש כפי שציינת, הופעל מנגנון ההשלכה... חשבת ללכת לטיפול?
שפן שובב​(שולט)

חחחח....רק עכשיו שמתי לב ...תגיד,מה המשמעות של השם זאלופון?

באמת. אני לא צוחק . מאיפה הבאת שם כזה?
ועוד שאלה קטנה אחת שפתאום התחוורה לי :
הרי זוגתך היא מתחלפת ואתה מוגדר כשולט . כאילו...יש מצב שבקטע החילוף היא מפליקה לך ?
אתה לא מתבלבל מזה ? icon_biggrin.gif זה לא יוצר בעיות של זהות מינית ? icon_rolleyes.gif
זאלופון​(שולט)

Re: חחחח....רק עכשיו שמתי לב ...תגיד,מה המשמעות של השם זאלופ

זאלופון​(שולט) • 17 ביולי 2006
שפן שובב כתב/ה:
באמת. אני לא צוחק . מאיפה הבאת שם כזה?
ועוד שאלה קטנה אחת שפתאום התחוורה לי :
הרי זוגתך היא מתחלפת ואתה מוגדר כשולט . כאילו...יש מצב שבקטע החילוף היא מפליקה לך ?
אתה לא מתבלבל מזה ? icon_biggrin.gif זה לא יוצר בעיות של זהות מינית ? icon_rolleyes.gif

ממש לא יפה מצדך. באים אנשים, מתיישבים, מביאים פופקורן - וזה כל מה שאתה נותן להם? הם מצפים לשואו! פרח גדולה, קבלי את התנצלותי על הרמה. בעתיד ייערכו מיונים קפדניים יותר.

אגב, מעניין שאתה מעלה תהיות על ה"שולטוּת" שלי. זה לא היית אתה שכתב בעמוד 3
ציטוט: לא אכפת לי שתשבי רגל על רגל ובתנאי שיש לך רגל הראוייה למסג' הגון ולליקוק מחוספס
?
ההשלכה מחמירה. חוזר על המלצתי לפנות לטיפול.
פעם פרח​(נשלטת)

פעם פרח​(נשלטת) • 17 ביולי 2006
זאלופון כתב/ה:

ממש לא יפה מצדך. באים אנשים, מתיישבים, מביאים פופקורן - וזה כל מה שאתה נותן להם? הם מצפים לשואו! פרח גדולה, קבלי את התנצלותי על הרמה. בעתיד ייערכו מיונים קפדניים יותר.

התנצלותך מתקבלת.
אם כי לדעתי לרוב שורש הבעייה של שואו לא שווה הוא מינון קפדני מדי.
אני בטוחה לגמרי שהשפן הולך לספק את הסחורה.
שפן שובב​(שולט)

אכן פרח יקירתי...את הולכת לקבל אחללה שואו שבעולם

את תחזי במו עיניך...בין לעיסה ללעיסה (רוצה גזר ? ) כיצד קורסת לה קונספציית זאולופון במלוא הדרה .
בואי נתחיל . שבי ותהני .
שאלתי את הסמרטוט מה מקור שמו . בתגובתו הוא לא טרח לענות לי.
את יודעת מה ? אני חושב שאני יודע . זאלופון כנראה זה מוטציה לשונית של ZOO
משמע, לידידנו יש נטייה כלשהיא לידידנו בעלי החיים והסתעפויותיו . הוא נתקל בשמי שהוא שפן שובב ומייד כל ההורמונים שלו התחילו לבעבע . אז כנראה שכל התקלה המצערת באישיותו נובעת מחיבתו לחיות ?
icon_rolleyes.gif
וההיא ....סחלב משהו....או עשב שוטה כלשהו.....היא מתחלפת . משמע תוקעת ונתקעת .
וידידנו ה- ZOO נתקע איתה למרות שבמהותו הוא תוקע . את מבינה מה זה עושה לאישיות ?
icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
זאלופון​(שולט)
לפני 18 שנים • 18 ביולי 2006

זאלופון​(שולט) • 18 ביולי 2006
פרח גדולה כתב/ה:
זאלופון כתב/ה:

התנצלותך מתקבלת.
אם כי לדעתי לרוב שורש הבעייה של שואו לא שווה הוא מינון קפדני מדי.
אני בטוחה לגמרי שהשפן הולך לספק את הסחורה.

טעית icon_rolleyes.gif .

תודה לך, שפן, שסייעת לי בנדיבות כזו להראות את מידת אינפנטיליותך. אני בטוח שעכשיו יש למיזם הסקס שלך סיכוי מצוין. בהצלחה בחיפוש הנואש, והמוסווה בעליבות, אחר מגע נשי. ואגב, לוטוס היא לא רק מתחלפת אלא גם דו מינית, והנטיות הללו באות לידי ביטוי כשאנחנו מצרפים סאביות לסשן משולש. נשמע נחמד? אוננות נעימה לך. הויכוח הזה ייסגר מחוסר עניין לציבור.
(המערכת שומרת לעצמה את הזכות לתקוע מקלות באשכים ככל שיידרש)
יערה46
יערה46 • 18 ביולי 2006
בוקר טוב
נראה לי שמה שהולך כאן זאת הכרזת מלחמה, והרעיון האמיתי בעצם הלך לאיבוד
אבל מעניין לקרוא את מה שאתם כותבים בעצם
תמשיכו
שפן שובב​(שולט)

הויכוח הזה ייסגר מחוסר עניין לציבור ?? הצחקת אותי !!!

שפן שובב​(שולט) • 18 ביולי 2006
הציבור רוצה לראות דם . הציבור מגלה עניין רב . הציבור רוצה לראות ולהבין סוף סוף , איך אחד שמגדיר עצמו כשולט מתנהג בעצם כמו סמרטוטון קטן ועלוב שנאלץ לשלוח את הלוטוס שלו לדברר אותו .
מהניסוחים שלך אני מרגיש כיצד מתערער ביטחונך העצמי . אני מרחוק יכול לראות את שפתייך רוטטות מזעם ומכעס . ואני יושב לי פה.....ונהנה מכל רגע . icon_biggrin.gif
מה אתה פתאום מביא לי כל מיני הצתדקויות על 2 בחורות ...מישהו בכלל ביקש ממך הוכחות ? מאיפה בא הצורך הנואש הזה שלך להוכיח משהו ? מה אתה רוצה להראות בזה ? שאתה גבר ?
לא ולא.. אתה לא גבר ...אתה פשוט עבד קטן ונירצע ...שותת דם פיזי ונפשי נתון למרותה המוחלטת של לוטוס וכנופייתה . היא הגבר בזוגיות שלכם ..אתה סתם סמרטוט קטן ונואש .
שוכב על 4X4 כמו איזה כלבלב מרוט ומחכה בפאסיביות מוחלטת לצעד הבא .
ותעשה לי בבקשה טובה קטנה . אל תשלח לי שוב את הלוטוס שלך שתהיה הדוברת והמגיבה שלך. תתמודד לבד עם העימות ....טוב כלב ?