בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

בעצם, כולם מסוויצ'ים

סיפור של חורף
לפני 17 שנים • 11 בנוב׳ 2006
סיפור של חורף • 11 בנוב׳ 2006
איימי_ כתב/ה:
Xesra כתב/ה:
הרבה ממה שאמרו כאן נכון. מה שגורם לי להאמין ש-כ-ו-ל-ם סוויצרים, יש אנשים עם העדפה מובהקת.
ועדיין, הכי טוב ללמוד את זה על בשרך. כדי להבין מה אתה.. לזה התכוונתי. ברור שלא כל אחד היה רוצה. אבל אם אתה לא בטוח.. לפעמים גם אנשים חושבים שהם בטוחים ומגלים הפתעות.
ועוד משהו.. בני אדם יכולים להשתנות ולעבור תקופות בחיים.. זה מאוד משפיע על ההעדפה.

לרובם המוחלט של האנשים יש העדפה כלשהי, אך יש הגורסים שמספיק שמישהו מ ס ו ג ל להיות בצד השני, או יכול להנות מזה, כדי להיות מוגדר כסוויץ'.

מי זה כולם? אתם חושבים שבכל אדם יש סאדו ומאזו או שהנטיה הזאת היא רק באלה שנרשמו פה?
היתה שאלה למה אנחנו צריכים כאב ואם אנחנו מהסוג שרוצה לקבל את הכאב או להכאיב לאדם אחר ואחת כתבה שהכאב שאנחנו רוצים הוא כדי לשכוח מהכאב הפנימי שלנו.
http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=17010&start=0
כשקוראים בלוגים יש הרבה סיפורים של נשים שעברו אונס או התעללות או היו אסונות ומחלות במשפחה או הן היו ילדות דחויות והן מגיעות לפה כדי שהכאב הפיזי ישכיח את הכאב הנפשי. יש פה פוסטים שלמים על דיכאון והרגשות רעות בהרבה בלוגים. אין פה בעיה להשיג גברים שמתחננים שיצליפו בהם ויכאיבו להם. יש הרבה גברים שמחכים לסאב ספייס של המאזוכיזם.

אתן חושבות שהניסיון להצליף בגברים עד לסאב ספייס או הבקשה שהם יסגדו הופך אותנו ליותר שלמות?
יש פה לחץ על הנשלטות להיות מסוגלות לא רק לקבל כאב אלא גם להצליף כאילו ברגע שיהנו מהכאבה למישהו אחר הן שלמות ואחרת לא.
אני חושבת שהמחשבה הזאת לא נכונה.
איימי_​(נשלטת)
לפני 17 שנים • 12 בנוב׳ 2006
איימי_​(נשלטת) • 12 בנוב׳ 2006
מסכימה איתך, סיפור של חורף. לא חושבת שיש צורך כלשהו שסאבית תצליף או "תלמד" להיות מהצד השני, כדי להיות שלמה יותר. אין שום קשר בין סאדו לשלמות עצמית.
לכן אני מתנגדת לכל העניין של דחיפת נשלטות לצד השני.
אנדרפוט
לפני 17 שנים • 13 בנוב׳ 2006
אנדרפוט • 13 בנוב׳ 2006
מסכים עם רד-סל, למרות שלא לקחתי את הזמן לקרוא את כל הפוסטים הארוכים בפרוטרוט וברצינות

יש צד נהנתני וסליזי לבדסמ והוא מתבטא בסוו'יץ' - וונילה קינקי, או סתם קינקי איך שלא תקראו לזה מדובר בתנוחה 69 של הבדסמ. אין לי בעיה עקרונית עם זה אבל יש לי בעיה אישית

יש בתחלופה של השליטה משהו מאוד זול בעיני, משהו שהופך את השליטה למשחק תפקידים נטול אמינות, פעם אני העבד מנשק לך את הנעליים ורגע אחר כך את השפחה ותמצצי לי או שתחטפי אחת לפנים. יש משהו מאוד מוזר בדו-כיווניות הזאת, הרבה פעמים זה בלבול של מתחילים או חסרי יציבות נפשית, לפעמים זוהי פשוט דרכם של הסווינגרים ורודפי התענוג-בכל-מחיר ויש גם מקרים שזה באמת הקיק של אנשים. אני שופט את כל הסיפור הזה מנקודת מבט מאוד מאוד אישית ולכן אין פה ביקורת אלא רק הבעת טעם פרטי

שכל אחד יזדיין איך שבא לו, זה אולי הדבר הכי חשוב בדמוקרטיה, אבל בשביל פאמדומיסט כמוני זה קשה שלא לראות את הריקנות והסתמיות של הריטואלים השונים - על ארבע, נישוק רגליים, תחת, כניעה - כשאין מאחורי זה בשר אמיתי, שכנוע אמין ולא רק תיאטרלי

זה דומה קצת לדו-מיניים, אם אתה דו מיני אז הסיכויים שלך להנות בסוף שבוע הם כפולים, אבל דו מיניות לא מתאימה לכולם ולא בכל אחד יש אחוזים של הומו או נטיות חבויות להומוסקסואליות. את הקשקוש הזה לרוב הומואים מספרים כי הם רוצים להרגיש נורמאלים יחסית. ונראה לי שגם הסוו'יצ'ית רוצים להרגיש טוב אז הם תומכים בתיאוריה שבעצם כל אחד הוא גם וגם

באופן אישי ניסיתי לשלוט באישה, היא מאוד מאוד רצתה אז הלכתי על זה. זה הרגיש מוזר להתנהג כמו הדומינה של הפנטזיות שלי ודי נהנתי מעל העניין, אבל אחרי זה הרגשתי מגעיל, הרגשתי שהבחורה היא מגעילה ולעולם אחרי זה לא יכולתי לראות בה דומית. מבחינתי זה היה נסיון די מסריח שהוכיח לי מעל לכל ספק שאני לא דום, לא סווי'צ' ולא נעליים - אני סאב נקודה

אין לי בעיות עם העונג שאחרים מפיקים אבל עושה הרושם שנהיה פה איזה מישמש של הכל-בהכל, וזה מרגיש לפעמים קצת סליזי מדי, כמו מסיבת חילופי זוגות, שהקירות מלאים בשפיך והזימה כובשת כל חלקה טובה של אלגנטיות והפורנו מביס את הארוטיקה
צ'יטה​(שולט)
צ'יטה​(שולט) • 13 בנוב׳ 2006
אנדרפוט,
חבל באמת שלא קראת.
אבל זה הרי לא יעזור שאענה לך, כי בטח גם את זה לא תקרא.
אסכם בקצרה, שאני לגמרי לא מסכים איתך. וסימוכין ללמה, יש בדברי קודם לכן.
איימי_​(נשלטת)
איימי_​(נשלטת) • 13 בנוב׳ 2006
אבל תגידו... בלי קשר ישיר לוויכוח שהתחיל כאן: זה לא מזעזע אותכם/ן באיזו צורה, כשמישהו שתמיד הכרתם כשולט/ נשלט, שתמיד נראה מאוד מזוהה עם תפקידו, פתאום מתחלף- מגדיר עצמו כסוויץ', ואני לא מדברת בכלל על השוק שנגרם לי אם הם עוברים לגמרי לצד השני...

בכנות, בבקשה. אני יודעת שאולי זה לא אמור לזעזע, אבל זה ככה icon_rolleyes.gif
צ'יטה​(שולט)
איימוש יקרה.
הרי נאמר כבר לפני, שחלק גדול מחוסר שביעות הרצון שלנו בחיים, נובע מהעובדה, שאנחנו מצפים מהמציאות לדברים שאינם ריאליים.

את אישה מאד עוצמתית, וזקוקה לשולט מאד חזק. במשחק החיזור שלך איתו, וגם אחרי, את כל הזמן מנסה להפוך את כיוון השליטה, כדי לחוש בעוצמתו הבלתי מעורערת. היות ואת מאד חזקה שמה, במקרים רבים את פשוט מצליחה לעשות זאת.

כאן חוזרים לטענתי, משכבר הימים, שבעצם כולם מתחלפים. שיש מקרה, שבו אותו שולט עוצמתי יפגוש באישה הנכונה, שתהפוך אותו.
נאמר כבר לפני, שלכל אישה, אפילו דומית לעילה ולעילה, יש את הגבר שיצליח לשלוט בה. וכנ"ל הפוך כמובן.

אז בעצם, לסיכום, מפח הנפש שלך נובע לדעתי, מהעובדה שאת לא מכירה בתקפות דברי. שכולם מתחלפים.
זה לא חדש שאת לא תמיד מקבלת את דברי כראה וקדש. וטוב שכך. אלא שבמקרה הזה, זה גורם לך מפח נפש לא רצוי.
איימי_​(נשלטת)
צ'יטה כתב/ה:

את אישה מאד עוצמתית, וזקוקה לשולט מאד חזק. במשחק החיזור שלך איתו, וגם אחרי, את כל הזמן מנסה להפוך את כיוון השליטה, כדי לחוש בעוצמתו הבלתי מעורערת. היות ואת מאד חזקה שמה, במקרים רבים את פשוט מצליחה לעשות זאת.

נכון מאוד! וזה כל כך מבאס... icon_cry.gif

כאן חוזרים לטענתי, משכבר הימים, שבעצם כולם מתחלפים. שיש מקרה, שבו אותו שולט עוצמתי יפגוש באישה הנכונה, שתהפוך אותו.
נאמר כבר לפני, שלכל אישה, אפילו דומית לעילה ולעילה, יש את הגבר שיצליח לשלוט בה. וכנ"ל הפוך כמובן.

מה זה קשור למשפט הקודם? question.gif

אז בעצם, לסיכום, מפח הנפש שלך נובע לדעתי, מהעובדה שאת לא מכירה בתקפות דברי. שכולם מתחלפים.
זה לא חדש שאת לא תמיד מקבלת את דברי כראה וקדש. וטוב שכך. אלא שבמקרה הזה, זה גורם לך מפח נפש לא רצוי.

חחח! אם כך, הפיתרון לכל בעיותיי הוא בעצם לשנן השכם וערב את המנטרה: "צ'יטה תמיד צודק, צ'יטה תמיד צודק..."

צ'יטה​(שולט)
הקשר למשפט הקודם, הוא שאת היא האישה שמצליחה להפוך הרבה מהשולטים.
לגבי הצ'יטה תמיד צודק, ציינתי בדברי, שטוב שאת לא פועלת כך.
איימי_​(נשלטת)
צ'יטה כתב/ה:
הקשר למשפט הקודם, הוא שאת היא האישה שמצליחה להפוך הרבה מהשולטים.
לגבי הצ'יטה תמיד צודק, ציינתי בדברי, שטוב שאת לא פועלת כך.

אה... טוב, אתה צודק! icon_wink.gif
אנדרפוט
אנדרפוט • 13 בנוב׳ 2006
האמת היא שאחרי שניים שלושה דפים התחלתם קצת לחזור על עצמכם, זה למה לא קראתי
אין שום סימוכין לטענה כל כך מופרכת כמו - כולנו סוו'יצ'ים אבל זכותך לחשוב כך וגם לחיות כך
אני משער שגם טיעונים לפאמדום אין ממש בנמצא וזה הכל רחשי לב פנימיים ואמונות טפלות,
שיהיה כיף למתחלף