בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

תודה על המסיבה של השנה!!!!

איימי_​(נשלטת)
לפני 17 שנים • 30 בדצמ׳ 2006
איימי_​(נשלטת) • 30 בדצמ׳ 2006
dragon fly כתב/ה:
pagosh כתב/ה:
ווי איזה הגזמות? סמאללה!!!

בהזדמנות זו אני רוצה להפנות את הקהל הקדוש לבלוג של נילי ונילי ולפוסט האחרון שלה לגבי אתמול. לא לא... למי אכפת מההודעה שלה בבלוג? אני הגבתי שם - זה הקטע הטוב באמת!!!

שבוע טוב לכולם.
(אני אגב בן 29 גבוה ורגיש שיודע צחוק ודמע, אקדמאי, בעל חוש הומור, יש לי רכב והורים מבוגרים עם כמה דירות. פנוי כרגע - אבל אל תחכי יותר מדי למה יש עוד אלף כמוך! למה מי את שאני אחכה לך? כוניפה! פחחחח וואלק זאתי... איצחיקה אותי חחחחחחחחחחחח. בקיצור, היום פרקתי כל עול בפורומים מה? כמו בימים ההם... עכשיו נזכרתי מה היה כל כך ממכר בזה אז. ההתגרות בהמון. הכתיבה הזורמת עם שגיאות הכתיב הבלתי מתביישות. העוקצנות וההלקאה של חסרי היכולת... אאאא - היו ימים אחרים. תהילת עולם שירדה באחת כלאחר יד לטמיון. מדי פעם במטמון של גוגל ניתן למצוא עוד הודעות של פגוש פג האגדי... אבל זה רק עניין של זמן עד שגם הם יעלמו עם ההתחדשות של המזומנים של גוגל. איך פעם הייתי כותב ככה כל יום. תסגדו לי חלאות! תסגדו לשגיאות הכתיב, לשנינה, לכל מילה שיוצאת מפי המצחין. אאאאא.... תלכו לעזאזל. מה אתם מבינים בכלל?)

אמרו לי שלא מכירים את השם פגוש בכלוב.
עכשיו מכירים.

ועלייך איימי אמרה שאתה אחד האנשים האינטיליגנטים שיש? icon_wink.gif
צר לי..................

הוא אכן כזה, ויש לו את המסמכים להוכיח זאת.
dragon fly

איימי אייימי איימי

dragon fly • 30 בדצמ׳ 2006
מאונברסיטת לטביה נכון?
מסמכים לא עושים בן אדם איימי אם לא ידעת אז הגיע הזמן לדעת

צורת דיבור כבוד הדדי סגנון תרבות סגנון דיבור פרגון וכו
עושים את האדם ולא מסמכים גברת איימי icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif
אחרי מה שכתב פה שום מסמך לא יעזור לו
אולי מכתב המלצה למחוזי............
צורת הדיבור וסגנון הדיבור שלו כנגד חבר מהאתר ולא משנה מי ומה לא מקובלת בפורום כזה
ואני לא יוצא להגנתו של בודי גארד באופן ספציפי הייתי מגן על כל אחד באופן דומה
אין מקום לסגנון דיבור כזה פה
יש לי ולהורים שלי כמה דירות הוא רשם........מעניין את אחותי בשבדיה!
מחר תביא צילום חשבון בנק ואז איימי תגיד עליו הוא בחור טוב יש לו כסף ומסמכים שמעידים על כך
עצוב הכלוב 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! icon_exclaim.gif icon_evil.gif icon_twisted.gif icon_evil.gif
איימי_​(נשלטת)

Re: איימי אייימי איימי

dragon fly כתב/ה:
מאונברסיטת לטביה נכון?
מסמכים לא עושים בן אדם איימי אם לא ידעת אז הגיע הזמן לדעת

צורת דיבור כבוד הדדי סגנון תרבות סגנון דיבור פרגון וכו
עושים את האדם ולא מסמכים גברת איימי icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif
אחרי מה שכתב פה שום מסמך לא יעזור לו
אולי מכתב המלצה למחוזי............
צורת הדיבור וסגנון הדיבור שלו כנגד חבר מהאתר ולא משנה מי ומה לא מקובלת בפורום כזה
ואני לא יוצא להגנתו של בודי גארד באופן ספציפי הייתי מגן על כל אחד באופן דומה
אין מקום לסגנון דיבור כזה פה
יש לי ולהורים שלי כמה דירות הוא רשם........מעניין את אחותי בשבדיה!
מחר תביא צילום חשבון בנק ואז איימי תגיד עליו הוא בחור טוב יש לו כסף ומסמכים שמעידים על כך
עצוב הכלוב 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! icon_exclaim.gif icon_evil.gif icon_twisted.gif icon_evil.gif

לחלוטין לא מאוניברסיטת לטביה. האדם הוא גאון.לגבי אופן התבטאותו... זה פגוש, לטוב ולרע. לא אוהבת את איך שהוא נכנס באנשים, וזה לא הסגנון שלי, על אף שאנשים נכנסו גם בו.
מורגן​(שולטת)
מורגן​(שולטת) • 30 בדצמ׳ 2006
איימי_ כתב/ה:
!fetish! כתב/ה:

נ.ב. קטן
לאיימי המאוכזבת , יש להביע דעה וביקורת בונה ויש לפרסם אותה ב-3 מקומות שונים פלוס תוספות ולגרום אי נוחות למי שעשו הככככלללל שיהיה לך ולכולם טוב. בפירוש קנטרנות ישראלית . נהנת ? סםרי לחברים , לא נהנת ? ספרי למארגנים ובאוזן...

למה לספר למארגנים באוזן? למה אי אפשר להביע גם ביקורת, ובאופן גלוי? בדיוק כמו שכשיש לי ים מחמאות, אני מפרסמת גם את זה. קנטרנות ישראלית? סבבה. שיהיה.

למה לספר למארגנים באוזן? כי את לא עשית כלום, ולא הבנת מה נעשה עבורך ואם את לא מסוגלת להבין אז אולי כדאי שתשאלי קודם.
למה הביקורת לא מוצאת חן בעיני האנשים כאן? כי אפשר להביע ביקורת ואפשר כמו שאמר פטיש לפרסם אותה בשלושה העתקים ולצעוק בשער.

ונכון שאין כמו מסיבות קטנות ואיטנטימיות, ונכון שבנמועדון יותר קל להתחבר לאנשים. אבל תזכרי: זו מסיבת חד שנתית. משמעה: פעם בשנה. כן. פעם בשנה מותר להתפרע, להגזים, להרשות לעצמך לחרוג מהיומיום. זה הכל. זה כל מה שזה.

כל הרעיון הכללי של המסיבה הזו זה לתת לנו גושפנקא במרכז הקונזנזוס הישראלי. ובעוד שבועיים כעת חיה לחזור למועדון. לשגרתנו הקטנה והאינטימית (ולתת ל-פאמיליה לנוח שבוע בדרך.... icon_twisted.gif
דפי.
דפי. • 30 בדצמ׳ 2006
pagosh כתב/ה:
ווי איזה הגזמות? סמאללה!!!

בהזדמנות זו אני רוצה להפנות את הקהל הקדוש לבלוג של נילי ונילי ולפוסט האחרון שלה לגבי אתמול. לא לא... למי אכפת מההודעה שלה בבלוג? אני הגבתי שם - זה הקטע הטוב באמת!!!

שבוע טוב לכולם.
(אני אגב בן 29 גבוה ורגיש שיודע צחוק ודמע, אקדמאי, בעל חוש הומור, יש לי רכב והורים מבוגרים עם כמה דירות. פנוי כרגע - אבל אל תחכי יותר מדי למה יש עוד אלף כמוך! למה מי את שאני אחכה לך? כוניפה! פחחחח וואלק זאתי... איצחיקה אותי חחחחחחחחחחחח. בקיצור, היום פרקתי כל עול בפורומים מה? כמו בימים ההם... עכשיו נזכרתי מה היה כל כך ממכר בזה אז. ההתגרות בהמון. הכתיבה הזורמת עם שגיאות הכתיב הבלתי מתביישות. העוקצנות וההלקאה של חסרי היכולת... אאאא - היו ימים אחרים. תהילת עולם שירדה באחת כלאחר יד לטמיון. מדי פעם במטמון של גוגל ניתן למצוא עוד הודעות של פגוש פג האגדי... אבל זה רק עניין של זמן עד שגם הם יעלמו עם ההתחדשות של המזומנים של גוגל. איך פעם הייתי כותב ככה כל יום. תסגדו לי חלאות! תסגדו לשגיאות הכתיב, לשנינה, לכל מילה שיוצאת מפי המצחין. אאאאא.... תלכו לעזאזל. מה אתם מבינים בכלל?)

אמרו לי שלא מכירים את השם פגוש בכלוב.
עכשיו מכירים.

אוי פג פגוש יקירי....התגעגעתי אליך!

דפי.
איימי_​(נשלטת)
מורגן כתב/ה:
איימי_ כתב/ה:
!fetish! כתב/ה:

נ.ב. קטן
לאיימי המאוכזבת , יש להביע דעה וביקורת בונה ויש לפרסם אותה ב-3 מקומות שונים פלוס תוספות ולגרום אי נוחות למי שעשו הככככלללל שיהיה לך ולכולם טוב. בפירוש קנטרנות ישראלית . נהנת ? סםרי לחברים , לא נהנת ? ספרי למארגנים ובאוזן...

למה לספר למארגנים באוזן? למה אי אפשר להביע גם ביקורת, ובאופן גלוי? בדיוק כמו שכשיש לי ים מחמאות, אני מפרסמת גם את זה. קנטרנות ישראלית? סבבה. שיהיה.

למה לספר למארגנים באוזן? כי את לא עשית כלום, ולא הבנת מה נעשה עבורך ואם את לא מסוגלת להבין אז אולי כדאי שתשאלי קודם.
למה הביקורת לא מוצאת חן בעיני האנשים כאן? כי אפשר להביע ביקורת ואפשר כמו שאמר פטיש לפרסם אותה בשלושה העתקים ולצעוק בשער.

ונכון שאין כמו מסיבות קטנות ואיטנטימיות, ונכון שבנמועדון יותר קל להתחבר לאנשים. אבל תזכרי: זו מסיבת חד שנתית. משמעה: פעם בשנה. כן. פעם בשנה מותר להתפרע, להגזים, להרשות לעצמך לחרוג מהיומיום. זה הכל. זה כל מה שזה.

כל הרעיון הכללי של המסיבה הזו זה לתת לנו גושפנקא במרכז הקונזנזוס הישראלי. ובעוד שבועיים כעת חיה לחזור למועדון. לשגרתנו הקטנה והאינטימית (ולתת ל-פאמיליה לנוח שבוע בדרך.... icon_twisted.gif

מורגן, כשאת מתארת את זה, זה נשמע כמו סוג של גמילות חסדים שנעשתה עבורי. האם זה המקרה?
אני מאוד שמחה ומודה ל-F ואמילי על התרומה ל "הכנסה לקונצנוס". גם ציינתי זאת בביקורת המקורית. יחד עם זאת, יש לי ביקורת עניינית על מסיבה, שבסופו של דבר היא גם מסיבה מסחרית, שאנשים שילמו עבורה. לאורך זמן רב נבנו צפיות גבוהות, ואני התאכזבתי.
כפי שציינתי במקום אחר, פירסמתי כמה פעמים, כי לא ראיתי שום ביקורת אחרת במקומות שפירסמתי, והיה חשוב לי לאזן מעט את המשוואה.

את אומרת ש "לא עשיתי דבר". מה בדיוק הייתי אמורה לעשות? להתנדב לעזור למסיבה?
התרומה שלי לקהילה מתבטאת במישורים אחרים. את יכולה להיות בטוחה שאני מאה אחוז איתך לגבי הרצון להכנס לקונצנזוס.
kaly
kaly • 30 בדצמ׳ 2006
אני מקווה שהגעתי לשירשור הנכון....

אז אמילי,F, רוני וצוות הנו לימיט- היה תענוג,מסיבה שונה ומיוחדת.

כלובי-היה נעים להכיר אותך סוף סוף.

שלומי ואלון-סחתיין על המוסיקה הטובה שהתנגנה כל הערב {ובדציבלים הנכונים בדיוק}
האמת,אני הרגשתי שהמסיבה הייתה ברמה יותר מהנו לימיט,למרות שהנו לימיט כבר מזמן אצלי בית.

אווירה שונה,הקור נתן תחושה של בחוץ,הרחבה תחושה של מועדון,האפלוליות,האנשים השחורים, ההופעות,התצוגת אופנה.

היה לי פשוט כייף.

אז תודה ואני מקווה שנמצא עוד הרבה סיבות לחגוג במקומות כאלה כמו גני התערוכה.

כל טוב

KALY
הגבירה שלי​(שולטת)
הגבירה שלי​(שולטת) • 30 בדצמ׳ 2006

כל הרעיון הכללי של המסיבה הזו זה לתת לנו גושפנקא במרכז הקונזנזוס הישראלי. ובעוד שבועיים כעת חיה לחזור למועדון. לשגרתנו הקטנה והאינטימית (ולתת ל-פאמיליה לנוח שבוע בדרך.... icon_twisted.gif[/quote]

בדיוק כך.

ואני רוצה לומר שהייה לי כייף גדול.
ולומר תודה אחת גדולה לכל מי שטרח היתאמץ ועשה.
סוף סוף מישהו עושה ולא רק מדבר.
כן אפשר וצריך לשפר אבל את זה אתם ממילא יודעים ומיישמים.
אז שאפו לכם חברים.

ת ו ד ה.
מורגן​(שולטת)
מורגן​(שולטת) • 30 בדצמ׳ 2006
איימי_ כתב/ה:
מורגן כתב/ה:
איימי_ כתב/ה:
!fetish! כתב/ה:

נ.ב. קטן

מורגן, כשאת מתארת את זה, זה נשמע כמו סוג של גמילות חסדים שנעשתה עבורי. האם זה המקרה?
אני מאוד שמחה ומודה ל-F ואמילי על התרומה ל "הכנסה לקונצנוס". גם ציינתי זאת בביקורת המקורית. יחד עם זאת, יש לי ביקורת עניינית על מסיבה, שבסופו של דבר היא גם מסיבה מסחרית, שאנשים שילמו עבורה. לאורך זמן רב נבנו צפיות גבוהות, ואני התאכזבתי.
כפי שציינתי במקום אחר, פירסמתי כמה פעמים, כי לא ראיתי שום ביקורת אחרת במקומות שפירסמתי, והיה חשוב לי לאזן מעט את המשוואה.

.

לא. כל שעלייך לעשות, (וסליחה על הביטוי הבוטה שלי אבל את חייבת ללמוד משהו בגילך הצעיר והמתלהם) הוא להפסיק לחרבן באמצע המסיבה ולהתפלא למה אף אחד לא מתפעל מהריח!!!!
איימי_​(נשלטת)
מורגן כתב/ה:
איימי_ כתב/ה:
מורגן כתב/ה:
איימי_ כתב/ה:
!fetish! כתב/ה:

נ.ב. קטן

.

לא. כל שעלייך לעשות, (וסליחה על הביטוי הבוטה שלי אבל את חייבת ללמוד משהו בגילך הצעיר והמתלהם) הוא להפסיק לחרבן באמצע המסיבה ולהתפלא למה אף אחד לא מתפעל מהריח!!!!

אהה... אז את אומרת שכל הקצף יצא עלי לא כי העזתי לבקר את המסיבה, אלא כי עשיתי זאת באמצע שירשור התודות?