שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

זה אפשרי?

זאלופון​(שולט)
לפני 17 שנים • 8 באפר׳ 2007
זאלופון​(שולט) • 8 באפר׳ 2007
טוהר0 כתב/ה:
זאלופון כתב/ה:

מעולם לא חשבתי ללכת לזונה ואין לי היכרות עם העולם הזה. לו הייתי חושב ללכת לזונה, הייתי מנסה לברר איכשהו אם היא עושה זאת מרצונה או שהיא מוחזקת שם בעל כורחה. אם הייתי מגלה שאין דרך לברר את זה, הייתי נמנע ולא לוקח את הסיכוי שאני תורם לתעשיית הניצול הזו. מי שהולך לזונה ולא מעניין אותו בכלל באילו תנאים היא עובדת מביע בכך, בעיניי, את הסכמתו לסחר בנשים ולאילוצן לעסוק בזנות, ואני בספק אם הייתי רוצה להיות חבר של אדם שמסכים לדברים כאלה.

כל הכבוד, זאלו. זה מוסר!

עכשיו השאלה היא רק מה זה רצון ומה זה "בעל כורחה"...
ואגב, לפעמים, אם יש עליה איומים, היא לא תגיד לך שזה בעל כורחה...

זו שאלה מצוינת שאפשר לכתוב עליה ספרים (וכמדומני שאכן כתבו).

בגדול, אני חושב שגם הפועל הפשוט שמנוצל במפעלי ים המלח לא עושה זאת לחלוטין מתוך בחירה ורצון חופשי, אלא מפני שיש לו משפחה לפרנס וקשה קשה בארץ הזו. אז זה סוג של בחירה, אבל בוודאי בחירה שיש בה הרבה התפשרות ולא מעט תסכול. עדיין היא עדיפה בהרבה על "בחירה" שמשמעותה היא להיחטף לפה מארץ זרה כשהדרכון שלך נשלל ממך ואומרים לך שאת צריכה להחזיר את הכסף ששימש להבאה שלך לפה, ואין לך למי לפנות ואת מקבלת עשרות גברים ביום בלי לראות מזה כסף ויודעת שאם תנסי לברוח יכו אותך. המקרה השני נמצא בודאות בקטגוריה של "בעל כורחה". המקרה הראשון? גבולי.

האיומים, בין שאר סיבות, הם מה שגורם לי להאמין שיהיה לי קשה לברר בצורה מהימנה מספיק האם מדובר באישה שבחרה לחיות כך או במי שאולצה לכך.
טוהר0​(נשלטת)
טוהר0​(נשלטת) • 8 באפר׳ 2007
ובקצרה- זה שאי אפשר לדעת בוודאות, לא אומר שלא ננסה בכל זאת. עצם החתירה לחיים מוסריים, היא מוסרית בפני עצמה. יש מסכים? icon_wink.gif
shuki boy​(נשלט)
shuki boy​(נשלט) • 8 באפר׳ 2007
monk כתב/ה:

נדמה לי שכבר שמתי את הלינק הזה באיזה דיון דומה בעבר, אבל כנראה שהוא לא הופנם http://www.bendov.info/heb/var/prostit.htm

monk תודה על הלינק, וBlondie the good תודה על ההבהרה. למרות מה שמנסים לטעון כאן, אין לי דבר וחצי כנגד נשים (או גברים) שבוחרות למכור את גופן. בטח שלא טענה "מוסרית". אני בעיקר שונא את הנסיונות הנואשים של כלכך הרבה אנשים, בעיקר גברים, להמשיך ולהאדיר את המיתוס (כפי שנכתב בלינק ההוא) של "הזונה השמחה". ושל זנות כעניין פמיניסטי שקשור בחופש בחירה וחופש עיסוק ושחרור של נשים. במקום להוקיע את פותח השירשור הזה על הבחירה (החופשית) שלו - בניצול של נשים.

"המרחב שבין עבדות לאונס".
ללא ספק.
monk
monk • 8 באפר׳ 2007
למי שהיו מאמרים ומחקרים בנושא, אז בלינק הזה יש כמה...בחלק מהדוחות אפשר לראות גם את איסוף המידע, למי שתהה אם שואלים זונות, אז כן, שואלים זונות. לא את הסרסורים שלהן, לא את הלקוחות שלהן, את הזונות! בודקים את הרקע המשפחתי שלהן, את החיים שלהן וגם את מה שקורה להן כשהן כבר לא "כוסיות על" כמו שאמוץ אוהב...לרוב זה מאוד עצוב מה שקורה להן...אבל מה איכפת לכם, אתם מתעניינים בהן רק כשהן עדיין "מוצר".

http://www.macom.org.il/todaa-articles.asp
המלכה ננה NNA

אוי כמה מוסר כפול

המלכה ננה NNA • 8 באפר׳ 2007
מצד אחד כותבים לי שאני בעצמי בת של זונה וסרסור כדי לגנות אותי
ומצד שני אין שום רע זכותה של אישה למכור את גופה .
ליד הL אתה יכול לכתוב לעצמך על המצח צבוע .
מעבר לזה יש מחקרים רבים על זה שזנות היא מקצוע שאין ממנו דרך החוצה .(ושרוב כמעט מוחלט של הנשים והגברים שעוסקים בו סבלו מניצול מיני בילדותם) כסף שבא בקלות נעלם בקלות זה נאמר קודם כל על כסף של זונות.
אנחנו חיים בחברה שהקללה הכי פופלארית בה היא בן זונה . אבל אין שום גינוי לגברים שהולכים לזונות - נראה אותם גיבורים אם ישימו תמונות שלהם בעיתון כשהם יוצאים ממכוני הליווי . אם אין בזה בושה אז שכולם ידעו , מה רע?
מייקל ג'קסון​(לא בעסק)
לפני 17 שנים • 9 באפר׳ 2007
תיראו אין ספק שיש סיכוי שזונות במכונים נחטפו והן אומללות וכו'.

צר לי לאכזב אתכם הבנות שאני הבאתי לפה גרות בבית מישלהם ,זה מישרד וירטואלי שמסדר להן לקוחות ולוקח עמלה.הן אזרחיות שנולדו ברארץ עם תעודת זהות כחולה.
למה הן זונות? גם אני לא מבין איך נשים כול כך יפות הידרדרו לקיצוני שבקיצוני.
תדעו יש גם נערי ליווי אומנם פחות אבל יש.

דיברו פה שיש לקוחות חארות שמכים אותן וכו'.

אני יודע על עצמי שאני אתייחס אליה כמו שמיתייחסים למישהי שקבעתי דייט.
אני אעשה הכול בהסכמה ומה שהיא לא תרצה אז לו .גם אם זה ישאר וונילי לחלוטין.
המלכה ננה NNA
לפני 17 שנים • 15 באפר׳ 2007

תשמעו צר לי לאכזב אותכן

המלכה ננה NNA • 15 באפר׳ 2007
אבל כל מה שתכתבו הוא לא יבין
למה כי הוא לא מספיק חכם וגם יש לו בעית קליטה
הוא מבטיח להיות נחמד לכל זונה שהוא יפגוש אז תעזבו אותו בשקט זה לא אשמתו שהוא סתום
ואז אולי הוא יהיה נחמד גם אליכם נו אל תיהיו כאלה
תעזבו אותו
Shimmy​(נשלט){Vents}
לפני 17 שנים • 15 באפר׳ 2007
Shimmy​(נשלט){Vents} • 15 באפר׳ 2007
אמוץ כתב/ה:
תיראו אין ספק שיש סיכוי שזונות במכונים נחטפו והן אומללות וכו'.

.

א-אה.
סיכוי.
או קי.
המלכה ננה NNA
לפני 17 שנים • 17 באפר׳ 2007

אין סיכוי

המלכה ננה NNA • 17 באפר׳ 2007
אה חשבתי שאתה מתכוון שיש סיכוי שהוא יבין
מייקל ג'קסון​(לא בעסק)
לפני 17 שנים • 20 באפר׳ 2007

Re: אין סיכוי

המלכה ננה NNA כתב/ה:
אה חשבתי שאתה מתכוון שיש סיכוי שהוא יבין

ננה אפשר להמשיך את המאבק במקום אחר.אני מכיר מקום נוח.

תיראי אפשר להעזר בחוק הזרמים של קירכוף שזה אומר שהזרם שנכנס לצומת שוה לזרמים שיוצאים ממנה או שסכום הזרמים שווה לאפס.

גם חוק המתחים יכול לעזור כי סכום של מתחים בחוג סגור שווה לאפס.