צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הודעה אישית חשובה שפונה למנהלי האתר כלובי והמלכה לירז.

009​(אחר)
לפני 16 שנים • 29 בספט׳ 2007
009​(אחר) • 29 בספט׳ 2007
אני חוזר שוב על הצעתי ומשכלל אותה .............רישום מסודר בדיוק כמו באתרי קניות ששם אתה נדרש לתת תעודת זהות וכתובת אימייל מסודרת . ואין לי שום בעיה לתת את כל הפרטים שיידרשו לכלובי!

למי שיש בעיה לתת פרטים אישיים לכלובי כנראה שאלו האנשים שרוצים להמשיך לשתות בנו.

זו ניראית לי הדרך היחידה לפתור את הבעיה אחת ולתמיד אם בכלל רוצים באמת למגר את התופעה וזוהי השאלה שצריכה להישאל ?או שרוצים להמשיך ולהתברבר עם השאלה עד אין קץ.

חג שמח
009
הנסיכה מרי

אם זה מפריע להרבה אנשים יש פתרון.

הנסיכה מרי • 29 בספט׳ 2007
מצאתן את הדרך לליבי דנה ורחפוש. אני מתה על מחמאות. icon_wink.gif

נסיך, סנדרה, 009 ומכשף.
בלי הבדיחות:
אם להרבה אנשים יש בעיה עם הניקים הכפולים ועם זהויות של אנשים כי זה אתר הכרויות יש פתרון.

אני חושבת שהכלוב הוא יותר מאתר הכרויות ואני אוהבת את הניק הכפול של דנה וניקים כמו קליברבלוג וכמה ניקים כפולים שאמרו שהם לצורכי כתיבה כמו oldnewone או עוד ניקים שכותבים.

לכל אלה שרוצים את אתר ההכרויות נטו יש לי פתרון.
לבקש מכלובי שיוסיף בפרופיל שדה קטן עם סימון לכוכב או בלי כוכב.
כל מי שמסמן כוכב נרשם באי מייל של הספק שלו והמעוניינים יפנו בהכרויות שלהם רק לרשימת הכוכבים.
כל השאר יהיו שקופים לגביהם. לא יפנו אליהם, לא ידברו איתם, לא יגיבו להם.

רשימת הכוכבים המיוחסים יכולה להוסף לעצמה דרישות.
שני כוכבים: אימות המצב המשפחתי בתעודת זהות ע"י צילום תעודת זהות שישלח לכלובי אבל כדי לפצות את כלובי על העבודה הנוספת רשימת הכוכבים תשלם 5 ש"ח לחודש מעל למנוי הזהב ותקבל את השירותים שהם ירצו.

אין חדירה לפרטיות כי כל מי שלא ירצה לא יצטרף לרשימת ה"כוכבים".
רשימת ה"כוכבים" היא ההצעה שלכם אבל במקום שתכריחו את כל מי שלא רוצה לעשות מה שאתם רוצים תבדקו בפועל כמה אנשים רוצים להרשם באי מייל הפרטי שלהם.
אם יהיו הרבה ברשימה תוכלו לקבל את מה שביקשתם.
השאר לא יעניינו אתכם.

לפני כמה זמן כשהיה לי משו טכני באינטרנט נציג הספק שלי הציע לי מתנה לחודשיים חסימה בחינם של אתרי פורנו ובדיקה של אתרים.

אני:
לא צריך. אני לא מגיעה לאתרי פורנו. הם לא מגיעים למחשב שלי. icon_redface.gif
הספק:
אם ילדים יגלשו מהמחשב וינסו להגיע אליהם? בחינם. מתנה לחודשיים. לא תרצי תבטלי.

אין לי בעיה של זהות אבל בחשבון הפרטי שלי אין דברים שהספק שלי לא צריך לראות.

אני חושבת שאם כלובי יקבל הצעה לנהל רשימת כוכבים בתשלום קטן של 5 ש"ח לחודש תמורת העבודה הנוספת אולי הוא יחשוב על ההצעה אם יהיו הרבה מעוניינים.

חג סוכות שמח.
רחפנית-הדומית המרחפת​(שולטת)
ת'אמת?

מבלי לפגוע רגע בכוונתם הטובה של הנסיך וסנדרה, זה אחד השרשורים
היותר קורעים שהיו כאן.
והתודות כמובן לכוכבת שלנו דנה, לשולט האמיץ והפרוותי ונוס, ולמרי שהתגלתה
כגרפומנית לא קטנה. icon_lol.gif
icon_lol.gif
Venus in Furs
Venus in Furs • 29 בספט׳ 2007
ד נ ה כתב/ה:
תודה איימי, למרות שאני לא בטוחה שמדובר במחמאה.

בלילה חלמתי חלום.

בחלומי ראיתי חפץ קטן, מרחף בחלל הריק. וככל שהתקרבתי אל החפץ המוזר, להפתעתי ולפליאתי הרבה הוא לא גדל, אלא נשאר קטן ומיקרוסקופי. התקרבתי עוד ועוד, והוא נשאר קטן, ממש מזערי.

עד שהבנתי שזה הזין של ונוס icon_razz.gif

אה, ושלגי, אני לא פוחדת לא ממך ולא משאר הזונות של ונוס. מה אתן מוצאות בו, אני ממש לא מבינה.

פוסטמה, כדאי שתפסיקי לדבר על הזין שלי או שאני אתחיל לדבר על הזין שלך ! icon_twisted.gif
אוהב לענג​(נשלט)

Re: ירדן

אוהב לענג​(נשלט) • 29 בספט׳ 2007
ירדן* כתב/ה:
נסיך הכתר כתב/ה:
ערב טוב וחג שמח- ראשית כל תודה לך מאדאם t על תגובתך.
אכן כוונותינו שלי ושל סנדרה הגדולה באים מתוך איכפתיות למה שקורה באתר.
חבל מאוד שחלק מהתגובות היו ממש לא לנושא המדובר.
נקודת אור חיובית שמצאתי הערב נמצאת בתגובתו של 009 - בהחלט ניתן לביצוע .

תגובתי באה לאחר מספר תגובות מצחיקות פה ולא בגלל שאני לא חושבת שזה נושא ראוי.

גם אני העלתי בעבר פוסט על זוג שיש לו מיליון ניקים וגם אותי זה מקומם.

אולי ניתן להעלות את הצעתו של 009 כרעיון נכון.

אני בעד !

אני דווקא יודעת שכאשר היית הזונה השרמוטה של "הסיפוק שבכאב",דווקא דיי נהניית ממיליון ואחת הניקים שאת והוא חיברתם לו,ודרך נלוזה זו הבאתם שיפחות!!!!
jem's
jem's • 29 בספט׳ 2007
אישית אני חושב שיש לזה אחלה פיתרון ,
מבלי לקרא את השירשור הארוך הזה אני יכול לומר שאם "הקהילה" הזאת הייתה יודעת להעיף אנשים שעושים רע לאחרים , או שמתחזים לאחרים אחרי שהם מתגלים או עושים אווטינג , היה כאן טוב יותר
אבל הבעיה היא שלא רק ש"הקהילה" הזאת לא דוחה אותם אלא מחבקת אותם יותר ויותר
ומה אני יכול לומר
את החרא שלנו אנחנו אוכלים טוב מאוד
אז מה שנשאר הוא לעשות 2 דברים או להתחיל לדחות אנשים עפ ניקים כפולים או כאלו שעושים אווטינג
או לשתוק ולקבל את זה
מה שבטוח , לחליט ולעשות
שיהיה אחלה יום
009​(אחר)
לפני 16 שנים • 30 בספט׳ 2007
009​(אחר) • 30 בספט׳ 2007
ואני בעד שקיפות מלאה !
ניקים כפולים וריבוי ניקים נועדו למטרה אחת ויחידה .........לשתות לרמות לבלבל ולהטעות ..............

רגולציה מסודרת הפתרון לבעיה!

לי נראה שהרוב די מרוצה מהמצב הקיים ועל כן אני יודע שהצעותיי לא יתקבלו.
J-Bond​(אחר)

שאלה

J-Bond​(אחר) • 30 בספט׳ 2007
ראשית,
חג שמח לכולם.

ראיתי כאן את הדיבורים על פרטי זיהוי וכו', השאלה היא אם אין כאן חדירה לפרטיות?

אני בעד להוציא/להרחיק את אלה שמתחזים/ות לגברים/נשים, אך הדרישה כאן לתת מס' ת.ז. ,

שבמצב תיאורטי יפול לידיים הלא נכונות ויאפשר לאותן ידיים לעשות אאוטינג לאותו בעל מס' ת.ז., היא דרישה שיש לחשוב עליה הרבה מאוד ובכובד ראש.

אני באופן אישי, מאוד חושש מאפשרות כזו, גם אם היא תיאורטית.
הנסיכה מרי
הנסיכה מרי • 30 בספט׳ 2007
אני לא רואה שההצעה לאי מייל מספק האינטרנט או מסירת צילום מתעודת הזהות לכלובי מתממשת בזמן הקרוב אצל רוב שוכני הכלוב.
סתם פרטים אישים בתעודת זהות כמו מצב משפחתי או מקום מגורים משתנים במשך הזמן ואישור עליהם לא נותן הרבה.
באתרי קניות מקבלים מידע מחברות כרטיסי האשראי.
אני לא רואה נהירה למסלול ה"כוכבים" שמציע אי מייל של ספק אבל אולי הם יפתיעו ויש לו ביקוש.
אתה לא חייב להצטרף.

אם הכלוב ידרוש להרשם דרך ספק האינטרנט אני חושבת שרוב חברי הכלוב יעלמו.

חג סוכות שמח.
מלך הארץ​(לא בעסק)
לפני 16 שנים • 1 באוק׳ 2007
מלך הארץ​(לא בעסק) • 1 באוק׳ 2007
כדי לשמור מחד על פרטיות ומצד שני לאפשר ביטחון מסויים ולסנן כמה שיותר "מתחזים" הייתי מציע מנגנון המבוסס על המלצות חברים, זה לא הרמטי אבל מספק ודאות מסויימת ומקשה על הסתלבטנים למינהם:

icon_confused.gif
בפרופיל תהיה בתחתית שורה מטעם הנהלת האתר בסגנון:

_____ חברים מסרו כי למיטב ידיעתם מינו/ה של בעל/ת הפרופיל נכון ___ חברים מסרו כי למיטב ידיעתם גילו/ה של בעל/ת הפרופיל נכון ____חברים מסרו כי למיטב ידיעתם מצבו/ה המשפחתי של בעל/ת הפרופיל נכון.

זה לא מחייב אף אחד, זה רק "למיטב הידיעה" אבל נותן איזו אינדיקציה על בסיס הודעות/המלצות שחברים ישלחו להנהלת האתר לצורך עדכון השורה הנ"ל בפרופיל.

אפשר גם להוסיף:

____,____,_ חברים מסרו כי למרות גילו/ה ומצבו/ה המשפחתי של בעל/ת הפרופיל נהנו מאוד לקרוע לו/ה את הצורה מכל הכיוונים ועוד במיטה של החבר/ה שלו/ה, והם מאוד מאוד ממליצים על החוויה ומקווים שעדיין אינה כרוכה בתשלום. icon_smile.gif

.