בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

יש מאסטרים ששווים ל...

j2fxx
לפני 16 שנים • 14 באוק׳ 2007

גם אויל יחריש חכם יחשב

j2fxx • 14 באוק׳ 2007
You stupid SOB switch, English is my mother tongue and if you can not read and understand it dummy, do not make your worthless comments. I dare you to pin-point my errors... I better call you Mr. Les Miserables... LOL. Well it is rather obvious that you once again do not understand my message. Well, it is not your fault… It is your ma that should be blame for. Incest and internal family breeding always had the risk of poor results like you.
Mary Jane

ל j2fxx

Mary Jane • 14 באוק׳ 2007
נסיונך לקטלג את לינור על פי ההגדרות המקובלות מוכיח עד כמה צרה ומוגבלת תפיסתך. ההגדרות, להזכירך, נקבעו ע"י בני אדם, וככאלו הן כופות על העולם הגבלות, שאינן בהכרח הולמות את הריבוי הקיים במציאות. הנטיה לכפות על המציאות קטגוריות מסמאת את העין ומאפשרת פתח להבלים כמו אלו שלך, בדבר 'מיהו אדם'.
מעבר לכך- אתה גס רוח וחסר דרך ארץ , התבייש לך.
Tuff​(שולט)
Tuff​(שולט) • 14 באוק׳ 2007
j2fxx כתב/ה:

You would have been funny, if it was not that sad knowing you really that retarded. Are you a relative of the soccer play Alon Mizrahi? You sound that way…

You would have been funny, if it were not that sad knowing that you really are that retarded. Are you a relative of the soccer player Alon Mizrahi? You sound that way…

וזה רק המשפט הראשון, לפני שטפלנו בבעיות ניסוח ופיסוק.

להמשיך?
Uranus
Uranus • 14 באוק׳ 2007
Tuff כתב/ה:
j2fxx כתב/ה:

You would have been funny, if it was not that sad knowing you really that retarded. Are you a relative of the soccer play Alon Mizrahi? You sound that way…

You would have been funny, if it were not that sad knowing that you really are that retarded. Are you a relative of the soccer player Alon Mizrahi? You sound that way…

וזה רק המשפט הראשון, לפני שטפלנו בבעיות ניסוח ופיסוק.

להמשיך?

Obviously his "mother's tongue" had more influence on him than it had on his English....

rollingeyes-024.gif
j2fxx

Ground control calls to sense back to your empty head

j2fxx • 14 באוק׳ 2007
Mary Jane כתב/ה:
נסיונך לקטלג את לינור על פי ההגדרות המקובלות מוכיח עד כמה צרה ומוגבלת תפיסתך.

וודאי וודאי שאת צודקת... שומא עלי להשתמש בהגדרות לא מקובלות, כמו למשל להגדיר את ה DNA של היצור בתור חוט תפירה, את המטען הגנטי שלו בתור רוח הקודש ואת ההבנה שלך כאורים והתומים.

ציטוט:
ההגדרות, להזכירך, נקבעו ע"י בני אדם, וככאלו הן כופות על העולם הגבלות, שאינן בהכרח הולמות את הריבוי הקיים במציאות.

ושוב את ממש צודקת... אין זה אלא אנו בני האדם המוגבלים שיצרנו את ההגדרות ושמנו מגבלות... בטבע הכל אפשרי ואם רק תרצי או תשתי מספיק רד-בול יצמחו לך כנפיים ותעופי לבקר את אבותייך בעולם שכולו טוב... חחחח

ציטוט:
הנטיה לכפות על המציאות קטגוריות מסמאת את העין ומאפשרת פתח להבלים כמו אלו שלך, בדבר 'מיהו אדם'.

אני גאה ביותר להיות בסירת הבלים זו כאשר באמתחתי :
Element,
Philosophiae Naturalis Principia Mathematica,
The Origin of Species,
האטלס של מאגלן,
התיזות של
Tycho Brahe, Kepler, Copernicus, Galileo, Descartes, Leibniz, Huygens, Hooke, Pascal, Boyle, Mariot, Torricelli, Furier, Bacon, 6 times Bernoulli, Euler, Lagrange, Laplace, Fourier, Lavoisier,
Fermat, Gauss, Franklin, Coulomb, Galvani,Volta, Ampère, Faraday, Young, Fresnel, Carnot, Mayer, Joule, Helmholtz, Kelvin, Sterling, Watt, Mendeléeff, Eintein, Oppenheimer, Heisenberg, Jordan, Pauli, Dirac, Fermi, Feynman, Teller, Lawrence, Pasteur, Mendel, Watson and Crick, and many others

לך, דמוי הומנואיד מצוי, אני אשאיר את החוכמה שלך ושל Mr. Freak TG whore , הרי ממילא את לא מכירה את 90% מהשמות שכתבתי את מעשיהם ותרומתם לחייך הריקניים.

ציטוט:

לטעמך אני גס רוח וחסר דרך ארץ... אין לי עניין להתנגח בתחושותייך. דרך הארץ שלי שמורה ל[B]אנשים[B] המפגינים אותה כלפי – ואת לא. להתבייש?! חחח, במה? בזה שאינני מכבד TG freaks. בעעעע...
get real, LOL
j2fxx

Ground control calls senseto land into your empty head

j2fxx • 14 באוק׳ 2007
Mary Jane כתב/ה:
ary Jane"]נסיונך לקטלג את לינור על פי ההגדרות המקובלות מוכיח עד כמה צרה ומוגבלת תפיסתך.

וודאי וודאי שאת צודקת... שומא עלי להשתמש בהגדרות לא מקובלות, כמו למשל להגדיר את ה DNA של היצור בתור חוט תפירה, את המטען הגנטי שלו בתור רוח הקודש ואת ההבנה שלך כאורים והתומים.

ציטוט:
ההגדרות, להזכירך, נקבעו ע"י בני אדם, וככאלו הן כופות על העולם הגבלות, שאינן בהכרח הולמות את הריבוי הקיים במציאות.

ושוב את ממש צודקת... אין זה אלא אנו בני האדם המוגבלים שיצרנו את ההגדרות ושמנו מגבלות... בטבע הכל אפשרי ואם רק תרצי או תשתי מספיק רד-בול יצמחו לך כנפיים ותעופי לבקר את אבותייך בעולם שכולו טוב... חחחח

ציטוט:
הנטיה לכפות על המציאות קטגוריות מסמאת את העין ומאפשרת פתח להבלים כמו אלו שלך, בדבר 'מיהו אדם'.

אני גאה ביותר להיות בסירת הבלים זו כאשר באמתחתי :
Element,
Philosophiae Naturalis Principia Mathematica,
The Origin of Species,
האטלס של מאגלן,
התיזות של
Tycho Brahe, Kepler, Copernicus, Galileo, Descartes, Leibniz, Huygens, Hooke, Pascal, Boyle, Mariot, Torricelli, Furier, Bacon, 6 times Bernoulli, Euler, Lagrange, Laplace, Fourier, Lavoisier,
Fermat, Gauss, Franklin, Coulomb, Galvani,Volta, Ampère, Faraday, Young, Fresnel, Carnot, Mayer, Joule, Helmholtz, Kelvin, Sterling, Watt, Mendeléeff, Eintein, Oppenheimer, Heisenberg, Jordan, Pauli, Dirac, Fermi, Feynman, Teller, Lawrence, Pasteur, Mendel, Watson and Crick, and many others

לך, דמוי הומנואיד מצוי, אני אשאיר את החוכמה שלך ושל Mr. Freak TG whore , הרי ממילא את לא מכירה את 90% מהשמות שכתבתי את מעשיהם ותרומתם לחייך הריקניים.

ציטוט:

לטעמך אני גס רוח וחסר דרך ארץ... אין לי עניין להתנגח בתחושותייך. דרך הארץ שלי שמורה ל[B]אנשים[B] המפגינים אותה כלפי – ואת לא. להתבייש?! חחח, במה? בזה שאינני מכבד TG freaks. בעעעע...
get real, LOL
Afroditi

יש מאסטרים השווים ל..

Afroditi • 14 באוק׳ 2007
ת ח ת !
j2fxx

Re: יש מאסטרים השווים ל..

j2fxx • 14 באוק׳ 2007
ירדן* כתב/ה:
ת ח ת !

חחחחח.... מהתמונה שלך עולה כי שי לך גם יש לך... אומנם זקן וקצת שמן, אבל יש.
מה שאין זה מי שינעץ אותו... המשיכי לחפש...
Afroditi

Re: יש מאסטרים השווים ל..

Afroditi • 14 באוק׳ 2007
j2fxx כתב/ה:
ירדן* כתב/ה:
ת ח ת !

חחחחח.... מהתמונה שלך עולה כי שי לך גם יש לך... אומנם זקן וקצת שמן, אבל יש.
מה שאין זה מי שינעץ אותו... המשיכי לחפש...

אידיוט, לא רק מהתגובה הזו, אלא מכל התגובות שלך פה........

ואני לא צריכה לחפש, אלא רק לברור מתוך כל כל הפניות הרבות אלי וזה ניתן לראות גם מהתגובות

לי ולתמונות שלי............................