בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

דרוש סיוע דחוף לפליטים בתל אביב

ג'ולי​(לא בעסק)
לפני 16 שנים • 2 במרץ 2008

Re: פליטים

ג'ולי​(לא בעסק) • 2 במרץ 2008
הבוסית כתב/ה:
יש לשלוח אותם למצרים או להקים מחנות הסגר. מדובר מסיגי גבול שחורים שמקומם בפח הזבל במקרה הטוב ובקבר במקרה הפחות טוב. אני לא מוכנה לשלם מסים עבור החוצפנים האלה. שיחזרו לחור שממנו באו ויפה שעה אחת קודם. אני מקווה שממשלת ישראל לא בזבז גרוש אחד עליהם.

חלאה קטנה וגזענית.

הייתי רוצה להעביר אותך ליומיומיים לגרמניה הנאצית, שתביני, שהבלונד שלך, לא משפיע על אף אחד. היו שורפים אותך יחד עם בני המשפחה שלי, שהיו לא פחות בלונדיניים ממך ולא פחות יהודים ממך, ועם כל האחרים בכל צבעי העור והשיער.

ובעניין הכסף...

השווישל הכסף, הוא בדיוק כשווי האדם שמחזיק בו.

ואת...ממש, אבל ממש לא שווה.
דוקטרינה​(שולט)

אני מצטרף לקריאה של הבוסית

דוקטרינה​(שולט) • 2 במרץ 2008
אחרי מה שליליאן כתבה - אני מצטרף לקריאה של הבוסית. יש לגרש אותם מייד מישראל. מייד. בדחיפות! לא יודע אם למחנות הסגר או לא למחנות הסגר אבל יש להעיף אותם מישראל. וצריך לעשות את זה עכשיו. דוק.
שפחה מלאה​(נשלטת)

לליליאן

שפחה מלאה​(נשלטת) • 2 במרץ 2008
קורע לב לשמוע על החוויות האיומות שאת עוברת ביום יום שלך. זה ממש כמו מלחמת אזרחים בסודן או טבח בדרפור. רחמנות, ועוד את שאת מעידה על עצמך שאת כל כך מלאת אהבה ואכפתית.
Lost_Song

יש הבדל מאוד גדול

Lost_Song • 2 במרץ 2008
בין להצטרף לקריאה של השקר כלשהו להכניס את כולם למחנות הסגר, לבין לטפל במצב שלהם, ולשים דגש ספציפי על אלו שהתדרדרו כדברי ליליאן לפשע. גם במדינת ישראל יש פושעים, אז מה עושים ? שמים את כל היהודים בהסגר? זה לא הצליח לגמרי בגרמניה אז שיט זאת לא אופציה.
מטפלים בכל נושא ל-ג-ו-פ-ו.
דוקטרינה​(שולט)

שפחה שמנה - נסחפת

נסחפת לחלוטין - זאת המדינה של ליליאן ולא המדינה שלהם. הם פליטים כאן אצלנו. אורחים. וכאלו אורחים צריך להוציא מאיתנו. לא הזמנו אותם. זאת ועוד - אם הם היו מבקשים להגיע, אף אחד לא היה מאשר להם.

כשאת שומעת שליליאן פוחדת לרדת לרחוב את לועגת לה?

ליליאן היא בעלת הבית והם אורחים - מי שלא מבין את המקום שלו - והם לא מבינים את המקום שלו, שיצאו מכאן. שיוציאו אותם מכאן.

דוק.
שפחה מלאה​(נשלטת)

לדוקטרינה

שפחה מלאה​(נשלטת) • 2 במרץ 2008
יש לך קצת בעיות בהבנת הנקרא כנראה. הכינוי שלי הוא שפחה מלאה לא שפחה שמנה.
ובנוסף- לליליאן יש סיכוי הרבה יותר גבוה להיפגע באיזו מסיבה של הקהילה הזו מאשר ברחוב שליד הבית שלה. גם אני גרה ליד הפליטים, ומבקרת אותם מפעם לפעם ותורמת להם בגדים ומזון. הם בעיקר אנשים עדינים ומבוהלים אחרי טראומה רצינית. אפשר לחשוב שהרחובות בתל אביב היו נקיים מאנשים לא נעימים לפני שהפליטים האלה באו לכאן.
וזה לא עניין של אורחים או לא אורחים. זה עניין של להיות בני אדם ולעזור לבני אדם אחרים שזקוקים לעזרה. אבל כנראה שזה משהו שלך- דוקטור רינה קשה להבין.
דוקטרינה​(שולט)

שפחה

התבלבלתי בין מלאה לשמנה - ועל זה ורק על זה אני מתנצל.

במקום להגן על ליליאן, את מגנה על אנשים שפוגעים בה?

אין לי שום רחמים על פליטי דרפור. לא הזמנו אותם לכאן. הם מילטו את עצמם לכאן. מבחינתי, העובדה שהם שהו בקן הצופים שבצפון תל אביב - מדאיגה מאוד.

וחוץ מזה - צריך פשוט להעיף אותם בחזרה למצרים או לכל מקום אחר.

דוק.
מייקל ג'קסון​(לא בעסק)
אני חושב שהביטחון של ליליאן קודם .

לא ניתן להשוות פליטים לאזרחים פה אפילו אם אותם אזרחים שיש בארצנו שיש גם מסוכנים זה עדיין לא אותה ההשוואה.

לפי דעתי ליליאן תגידי שאת מהכלוב.אני הבנתי שפליטים מפחדים מסוטים.
Queeny​(מתחלפת){being}

Re: לגבי ה"פליטים" היקרים

Queeny​(מתחלפת){being} • 2 במרץ 2008
יד חמה כתב/ה:

כמה הארות ותובנות על הפליטים הנ"ל - ושכל אחד יעשה את החושבים לעצמו:

[/B]

http://www.hotline.org.il/hebrew/news/2006/Hotline122306.htm
לא קשורה

Re: פליטים

לא קשורה • 2 במרץ 2008
הבוסית כתב/ה:
יש לשלוח אותם למצרים או להקים מחנות הסגר. מדובר מסיגי גבול שחורים שמקומם בפח הזבל במקרה הטוב ובקבר במקרה הפחות טוב. אני לא מוכנה לשלם מסים עבור החוצפנים האלה. שיחזרו לחור שממנו באו ויפה שעה אחת קודם. אני מקווה שממשלת ישראל לא בזבז גרוש אחד עליהם.

אזוינע זאל מען געדיכט זייען און שיטער זאלן זיי אויפגיין