בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

סאביות אטרקטיביות ופחות.

אדווה חרישית
לפני 16 שנים • 20 בפבר׳ 2008

Re: מסכימה

אדווה חרישית • 20 בפבר׳ 2008
רוקדת בגשם כתב/ה:
עם רנסאנס....
icon_confused.gif

מכיוון שכבר פעמיים הקפצת את השרשור מפתה אותי לשאול אותך אם כשיורקים עליך את מרגישה שזה גשם כי צורת השאלה, כפי שכולם הבינו, הבליעה את ההנחה שסאביות מוכנות לרצות כדי לכסות על החסרונות שלהן, בשעה שהואניליות יותר יכולות להרשות לעצמן לרצות את הגברים פחות.
הכותב עצמו הודה במו מקלדתו שהמטרה שלו היתה לעורר תסיסה ולפי הידע שלו בכלכלה השאלה חסרת טעם.
פרלין ובכוח המוח הסבירו.

gilsherr כתב/ה:
פרלין כתב/ה:
דווקא מעניין לנסות לנתח את הסצינה הבדסית במונחים של היצע וביקוש, מונחים כלכליים טהורים. אלא שיש פה שתי בעיות. האחת, שצריך לצאת מנקודת הנחה שדומים הם מצרך מבוקש. אחרת אין טעם לדבר על תחרות בשוק, לא?
העניין הוא, ולא נעים לי להגיד את זה, אבל דומים יש כמו זבל. (לא! דומים הם לא זבל! יש כמו זבל!)
אני לא חושבת שמישהו אי פעם טרח ובדק את זה ממש, סטטיסטית, אבל אני משוכנעת שיש יותר דומים מסאביות. מספיק שתציץ רגע בלוחות המודעות, או שתקשיב לסיפוריה מעוררי החלחלה של סאבית חדשה.
מה שכן חסר בשוק, הם דומים איכותיים. אלא שכאלה, או לפחות כך אני מקווה, לא מודדים את הסאבית שהם רוצים רק על פי שני הפרמטרים האלה: איך שהיא נראית ומה שהיא מוכנה לעשות.

כך אנחנו מגיעים לבעיה השניה. המשוואה שלך היא חד מימדית מדי. האם כל מה שיש לסאבית להציע הוא שני הגורמים האלה ועליהם היא נמדדת? (או נחשקת? או הופכת את עצמה לרצויה?)
אני בספק.

כלכלת השוק הטהור, גילשר יקירי, היא הרבה יותר מיסתורית ומפתיעה ממה שאנחנו חושבים. תמיד צריך להכניס למשוואה הזו מונחים שבכלל לא חשבנו עליהם מלכתחילה. שאלה מעניינת, ללא ספק. אבל כמו שאמרה בכוח-המוח, חסרת טעם.

פרלין יקירתי (אם יורשה לי לקרוא לך יקירתי), אכן כלכלת השוק הטהור היא הרבה יותר מסתורית ממה שנלמד בספרים. אגב, גם את יסודות הכלכלה הטהורה לומדים היום רק בשביל לבנות יסוד אותו ניתן לקעקע בקורסים מתקדמים יותר...ובכלל בכל תיאוריה נלמדת צריך לבחון היטב למה היא נכתבה ע"י מי ומתי? אדם סמית הוא דוגמה מצויינת...
ובחזרה לעניינינו, השאלה שלי היא חסרת טעם וגם סרת טעם פרט לטעם היחיד שיש בה:
היא מעוררת אמוציות!
ואני שנקלע לכלוב המוזר הזה שלא בטובתי מוצא את עצמי מעורר אמוציות שוב ושוב ומתענג עליהן כילד החופר בפצע שאינו מגליד.
את יכולה להרגע...זה יעבור לי.

איימי- אני רוצה להתנצל על תגובה לא לעניין שלי (בפורום אחר)שנבעה מכעס שאינו אופייני לי.
אני שמח שלא הגבת וזה הוכיח לי מעל לכל ספק שיש לך והרבה משתי התכונות שכתבתי שאת חסרה אותן...

אם את מעונינת לחשוב על השאלה כפי שנשאלה את יכולה לחשוב אם נשים מעל גיל 45, בחברה שהמודל לדוגמניות הוא של נעורים, הופכות לסאביות ובוחרות לרצות יותר את הגברים כי הן מרגישות צורך לחפות על חסרונן היחסי או שיש סיבות אחרות ואם "שוק הסאביות" דומה לשוק הזונות, שמוזכר בפתיחה.
KinKyPrince​(שולט)

בקיצור

KinKyPrince​(שולט) • 20 בפבר׳ 2008
גם אני וגם המלכה נתקלנו לא פעם בסאביות שרצו להצטרף אלינו לסשנים אך מה לעשות המראה הויזואלי מאד חשוב לשנינו .
אבל שמתי לב שיש כאן המון סאביות שמנות ומלאות שמוכנות לקבל מכות בשביל קצת מגע וזה חבל מאד כי הן יודעות שבשוק הלא בדסמי אף גבר (שהוא אכותי ונראה טוב) לא ירצה ולו לגעת בהן לשנייה קלה... וזה תקף גם למלכות שמנות שמסתובבות כאן ומחפשות עבדים חתיכים עלק כי הן חושבות שהן שמו ליד השם שלהם שולטת אז מותר להן לבקש כל מיני בקשות שלא תואמים את המציאות שלהן. אז בקיצור נימרץ

לעשות דיאטה זאת לא בושה , להראות אטרקטיבי/ת זה רק יעשה לכם טוב לגוף ולנפש ואולי כך יהיה לשמנות פחות על מה לזעוק , אני לוקח ניחוש פרוע שכל מי שתקפה את גלישר היא פשוט שמנה !!!

אז תעשו הרבה ספורט תאכלו נכון ואולי ישתינו לכיוון שלכן ... די עם סתימת הפיות כאן
no more
electro-z

Re: בקיצור

electro-z • 20 בפבר׳ 2008
מלכה ומאסטר כתב/ה:
גם אני וגם המלכה נתקלנו לא פעם בסאביות שרצו להצטרף אלינו לסשנים אך מה לעשות המראה הויזואלי מאד חשוב לשנינו .

אני רק רוצה לברר משהו קטן, רק כדי לבדוק את עצמי...

האם י מראה שאינו ויזואלי?
תוכלו לפרט מהו?

(אלקטרו בדיאטה, מבטיחה)
morgause​(מתחלפת){מ}

morgause​(מתחלפת){מ} • 20 בפבר׳ 2008
electro-z כתב/ה:
מלכה ומאסטר כתב/ה:

תוכלו לפרט מהו?

(אלקטרו בדיאטה, מבטיחה)

אולי זה בניגוד למראה סונארי, כמו אצל לוויתנים? icon_razz.gif
Mephisto​(שולט)

Mephisto​(שולט) • 20 בפבר׳ 2008
morgause כתב/ה:
electro-z כתב/ה:
מלכה ומאסטר כתב/ה:

תוכלו לפרט מהו?

(אלקטרו בדיאטה, מבטיחה)

אולי זה בניגוד למראה סונארי, כמו אצל לוויתנים? icon_razz.gif

או מראה המבוסס על חוש מישוש, כמו אצל עיוורים?
רצה עם זאבים​(נשלטת)

Re: מסכימה

רצה עם זאבים​(נשלטת) • 20 בפבר׳ 2008
[quote="אדווה חרישית"]
רוקדת בגשם כתב/ה:
עם רנסאנס....
icon_confused.gif

[b][color=white]מכיוון שכבר פעמיים הקפצת את השרשור מפתה אותי לשאול אותך אם כשיורקים עליך את מרגישה שזה גשם כי צורת השאלה, כפי שכולם הבינו, הבליעה את ההנחה שסאביות מוכנות לרצות כדי לכסות על החסרונות שלהן, בשעה שהואניליות יותר יכולות להרשות לעצמן לרצות את הגברים פחות.

אדוה חמודה קודם כל שיהיה לך ניק אמיתי שאוכל לענות, אני הסכמתי עם דעתו על התגובות הלא עינייניות כאן, לכי מיצאי לך חיים icon_wink.gif ]
פרלין​(נשלטת){ש}

פרלין​(נשלטת){ש} • 20 בפבר׳ 2008
מלכה ומאסטר כתב/ה:
אבל שמתי לב שיש כאן המון סאביות שמנות ומלאות שמוכנות לקבל מכות בשביל קצת מגע וזה חבל מאד כי הן יודעות שבשוק הלא בדסמי אף גבר (שהוא אכותי ונראה טוב) לא ירצה ולו לגעת בהן לשנייה קלה... וזה תקף גם למלכות שמנות שמסתובבות כאן ומחפשות עבדים חתיכים עלק כי הן חושבות שהן שמו ליד השם שלהם שולטת אז מותר להן לבקש כל מיני בקשות שלא תואמים את המציאות שלהן. אז בקיצור נימרץ

לעשות דיאטה זאת לא בושה , להראות אטרקטיבי/ת זה רק יעשה לכם טוב לגוף ולנפש ואולי כך יהיה לשמנות פחות על מה לזעוק , אני לוקח ניחוש פרוע שכל מי שתקפה את גלישר היא פשוט שמנה !!!

אז תעשו הרבה ספורט תאכלו נכון ואולי ישתינו לכיוון שלכן ... די עם סתימת הפיות כאן
no more

תמיד כשאני חושבת שאולי אני צריכה להרזות ונכנסת כמובן לדיכאון. מיד אני אומרת לעצמי, תסתכלי על זה ככה, פרלינה, להוריד משקל זה לפחות אפשרי, להשתיל שכל, זה פשוט לא.

מצבכם קשה.
נוריתE

נוריתE • 20 בפבר׳ 2008
פרלין כתב/ה:
מלכה ומאסטר כתב/ה:

no more

תמיד כשאני חושבת שאולי אני צריכה להרזות ונכנסת כמובן לדיכאון. מיד אני אומרת לעצמי, תסתכלי על זה ככה, פרלינה, להוריד משקל זה לפחות אפשרי, להשתיל שכל, זה פשוט לא.

מצבכם קשה.

יפה יפה,פרלין
icon_smile.gif
אהבתי.
daniel222

daniel222 • 20 בפבר׳ 2008
electro-z כתב/ה:
מלכה ומאסטר כתב/ה:

האם יש מראה שאינו ויזואלי?
תוכלו לפרט מהו?

(אלקטרו בדיאטה, מבטיחה)

מראה שעומדת בחדר חשוך אינה ויזואלית