שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

תופעה מטרידה בקשר ל"נשלטים" באתר

Morticia
לפני 15 שנים • 13 ביולי 2009
Morticia • 13 ביולי 2009
מחפש מלכה קבועה כתב/ה:

גם אם אנו לוקחים לכן את הפרנסה

icon_eek.gif

ככה זה, כל הנשים זונות....
hun
hun

עלומה

hun • 13 ביולי 2009
מה שהפריע לי בפוסט זה הזלזול בגברים והתגובות הבריוניות הכל במסווה של "בצחוק" .
מותר ורצוי שגברים (גם אם הם מכנים את עצמם נשלטים ) ידברו על נושאים אלו בפורום המיועד לשליטה נשית בתחום ה -BDSM . לשם כך בין השאר קיים הפורום .

ולמורטישה , די עם הפולניות הזאת , בכולנו יש הכל , מיניות , יצרים , רגשות ואינטלקט רעב .
אני בסך הכל אוהב נשים עד מאוד , חבל רק שחלקכן לא מתנהגות כבני האדם וזה תקף כמובן גם במקרה ההפוך.

אפשר לקרוא לשומר שיבוא לנעול ?
Morticia

Re: עלומה

Morticia • 13 ביולי 2009
מובל כתב/ה:
מה שהפריע לי בפוסט זה הזלזול בגברים והתגובות הבריוניות הכל במסווה של "בצחוק" .
מותר ורצוי שגברים (גם אם הם מכנים את עצמם נשלטים ) ידברו על נושאים אלו בפורום המיועד לשליטה נשית בתחום ה -BDSM . לשם כך בין השאר קיים הפורום .

ולמורטישה , די עם הפולניות הזאת , בכולנו יש הכל , מיניות , יצרים , רגשות ואינטלקט רעב .
אני בסך הכל אוהב נשים עד מאוד , חבל רק שחלקכן לא מתנהגות כבני האדם וזה תקף כמובן גם במקרה ההפוך.

אפשר לקרוא לשומר שיבוא לנעול ?

לא, אי אפשר

אפשר לשמור על תרבות דיון וחופש הבעת דעה

פולניות??
icon_eek.gif

הבנאדם הפך את הפורום כולו לתלונות והמלצות על מלכות בתשלום בהינף תגובה אחת

ואני עושה דברים להנאתי ולא לפרנסתי
ללא שום קשר לארץ מוצאי
או מוצאי הורי או סבי וסבתי לצורך העניין

לא כולן פה זונות או כאלו הנותנות שירותים בתשלום
ויש להתייחס בהתאם

כמו גם באמת ללמוד משהו אצילי
כן כן ידידי
אצילי
לגבי האיפוק שאנו מראות באשר לכמות הגברים המחפשים את אותן נצלניות ללא הרף אצלנו בפרטי
אנחנו באמת לא הבכייניות הראשיות

הערת הפולניות ממש לא במקומה ולא מעידה על דבר מלבד גזענות
icon_evil.gif

וחאליק, עלומה באמת סיפרה בדיחה כי בעיני מרבית הנשים כאן, אינסוף התלונות, חופשי מגוחכות

אז מה נעשה? נבכה?

מעדיפות לצחוק

נסה גם אתה...
hun
hun

נו באמת ....

hun • 13 ביולי 2009
את בהחלט צודקת זאת הערה גזענית ביותר , אני אאשים את אצמי באוטוגזענות אחר כך.
אני סבור שלא ממש קראת את דבריי ויותר חשוב לך להיות צודקת מבאמת להקשיב ...
אני מרים ידיים איתך מורטישה ובניגוד לנימה הכביכול משעשעת של פותחת השירשור ,זה באמת עצוב שאצלך תרבות דיון חופשית והבעת דיעה היא חד כיוונית כל עוד שזה משרת אותך וכשזה לא את משתלחת .

וכן אני יודע אני צנון שפשוט לא מבין בדיחות והומור כה מתוחכם , ורציני כל כך וכל זה , תמשיכי בקו הזה של שלילת האחר - כל מי שיש לו ביקורת על נשים נצלניות אשר משתמשות באתר על מנת לפגוע בגברים תוך שימוש ברמאות שקרים והתנהגות פוגענית הוא חסר חוש הומור.

הפוסט הזה הראה אחת ולתמיד כמה אגו ונפיחות עצמית יש בנשים מסוימות , האם אלו התכונות הרצויות לשולטות ?

אני גולש וכותב בפורומים בינלאומיים ושם אפשר לחלוק על אחר מבלי לזרוק עליו רפש ובאמת לנהל סוג מסוים של תקשורת מעניינת מחכימה ופרודוקטיבית ,
מה שכאן קורה לעיתים רחוקות . ההפסד כולו שלנו .

למה אני טורח בכלל להסביר לך ?
Morticia

Re: נו באמת ....

Morticia • 13 ביולי 2009
מובל כתב/ה:
את בהחלט צודקת זאת הערה גזענית ביותר , אני אאשים את אצמי באוטוגזענות אחר כך.
אני סבור שלא ממש קראת את דבריי ויותר חשוב לך להיות צודקת מבאמת להקשיב ...
אני מרים ידיים איתך מורטישה ובניגוד לנימה הכביכול משעשעת של פותחת השירשור ,זה באמת עצוב שאצלך תרבות דיון חופשית והבעת דיעה היא חד כיוונית כל עוד שזה משרת אותך וכשזה לא את משתלחת .

וכן אני יודע אני צנון שפשוט לא מבין בדיחות והומור כה מתוחכם , ורציני כל כך וכל זה , תמשיכי בקו הזה של שלילת האחר - כל מי שיש לו ביקורת על נשים נצלניות אשר משתמשות באתר על מנת לפגוע בגברים תוך שימוש ברמאות שקרים והתנהגות פוגענית הוא חסר חוש הומור.

הפוסט הזה הראה אחת ולתמיד כמה אגו ונפיחות עצמית יש בנשים מסוימות , האם אלו התכונות הרצויות לשולטות ?

אני גולש וכותב בפורומים בינלאומיים ושם אפשר לחלוק על אחר מבלי לזרוק עליו רפש ובאמת לנהל סוג מסוים של תקשורת מעניינת מחכימה ופרודוקטיבית ,
מה שכאן קורה לעיתים רחוקות . ההפסד כולו שלנו .

למה אני טורח בכלל להסביר לך ?

לא יודעת
אבל כן יודעת שלא זרקתי עליך שום רפש וגם לא ביטלתי את דעתך כפי שהגנתי על שלי
גם לא בטוחה עד כמה אתה מבין פה אותי

והקטע של הפולניות?
וואלה, לא הבנתי מה הקשר
ולא, אני לא מכבדת גזענות במיוחד...

הבנאדם הגיב בצורה המזלזלת בכל באות האתר כאילו כולנו כאן מלכות בתשלום או משהו כזה - זה חרה לי ובהתחשב בעובדה שאני לא מלכה בתשלום - די בצדק

העדפתי להתבדח בציניות מה מאשר לבזבז אנרגיות בגינויו למרות שדבריו היו מגונים בעיני

איך זה עושה אותי פולניה ומה זה בכלל אומר? תגיד לי אתה
ותגיד, פולניות זו מילת גנאי אצל התימנים?
כולי סליחה וצלצולים על עור גופי...

על הדרך ספר לי גם איפה בדיוק אני שפכתי עליך רפש....
אנדרפוט
לפני 15 שנים • 14 ביולי 2009
אנדרפוט • 14 ביולי 2009
no really, come off it
hun
hun

קריאה אחרונה למורטישה

hun • 14 ביולי 2009
הבן אדם הגיב לגופו של עניין על אותן נשים שלפתע פתאום מחליטות שהן גובות כסף וללא שדיברו על כך מראש , (כן דרך נוחה להתפרנס) . הוא בשום מקום לא ציין כי מדובר בכל נשות האתר ,
אלא רק באותן נצלניות והעיר בצדק שזה מקומם .

אמרתי פולניות בתגובה להתבטאות שלך "ככה זה כל הנשים זונות " , כדוגמא וניפוח דברים מעבר לפרופורציה ,בנוסף ציינתי שגם אני פולני ולכן לכאורה אשם בגזענות עצמית .(רק להראות לך עד כמה טענתך מגוחכת)

אף אחד לא דיבר על צבע עור , על מראה או מאפיינים חיצוניים , אלא על ההתקרבנות והגזמה בסגנון רק שאמות יהיה לי שקט וכדומה . בקשר לתימנים תצטרכי לשאול גברים מן העדה ,יכול להיות שיש פה כמה כאלה ,אך אני אשאיר לך את מלאכת החיפוש .

ציינתי את ההבדלים בין החלפת דיעות בפורום בארץ לעומת פורומים מקבילים בשפות אחרות ועל הנטיה הישראלית לתקוף מי שחושב אחרת , אז מספיק להינהעל על מילה ספציפית שלא כוונה ישירות אליך .

ובתגובה לפניה האישית שלך אליי במייל כן זה המקום להגיב להסביר ולפרסם דיעות על נשים שולטות גם אם הם אינן מוצאות חן בעינייך ואינך מסכימה להן . כל אחד רשאי וזכאי להגיב בפורום זה כרצונו להביע דיעה , ולבאר , כולנו יחד קובעים מהו הנושא של הפורום ,מפריע לך ,תתמודדי .
סקרן1
סקרן1 • 14 ביולי 2009
כנראה מדובר ב
א כאילו שהם לא נשלטים
ב. כאלו שהיה להם את המזל ולהתקל בנצלניות ולא מלכות
T O M​(שולט)

Re: תופעה מטרידה בקשר ל"נשלטים" באתר

T O M​(שולט) • 14 ביולי 2009
עלומה כתב/ה:
כל חודש, יוצא נשלט אמיץ אחר ומספר על חווית הניצול של "מלכות" ,"נשים"
בכנות עכשיו...
מתי זה ייפסק?

זה יפסק כאשר לכל נשלט תהיה מלכה לכל יום בשבוע.
וביום המנוחה תהיה מלכת שבת.

הנשלט יקדיש את כל זמנו לריצוי המלכות ולא יהיה לו זמן לפרסם תלונה.
נשלט בשולטת קבועה
נשלט בשולטת קבועה • 14 ביולי 2009
אני עדיין לא מבין על מה הוויכוח
אני אמרתי את דעתי לקובלנה שהביאה עלומה לא ציפיתי שהעליהום יבוא עליי
מורטיסיה איני התכוונתי לפגוע ולא זו הייתה כוונתי פשוט אמרתי את מה שאמרתי כי נתקלתי בזה ואמרתי זאת כדרך אגב כמו שאתן מתלוננות על נשלטים מה לעשות לא כולם מושלמים כך גם אתן המלכות ואיני נוקב בשמות מנצלות אותנו הגברים הבאתי דוגמא לגבי הכסף ואת זלזלת כל המלכות זונות איני מצטט כי אין לי עצבים פשוט הבאתי את טענתי וזה לגיטימי הפורום נועד לתלונות חוץ מהנאות והסיפורים יש גם תלונות חלילה לפגוע בך איני מכיר אותך כך שאיני יכול לפגוע בך
ומובל אני מעריך את זה שאתה מצדד בי שמח שיש מישהו שחושב כמוני או טוען כמותי והכוונה שלי הייתה רק להגיב לעלומה שכמו שיש נשלטים שהם לא רציניים או עושים בעיות כך יש את הצד השני
בכל אופן שיהיה לכן/ם ערב מקסים