לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מסיבה בחינם? אבל מה המחיר?

פיצית
לפני 14 שנים • 2 בפבר׳ 2010

שוויון

פיצית • 2 בפבר׳ 2010
השוויון צריך להתחיל ממקומות רחוקים יותר וחשובים יותר.

שוויון במשכורות לנשים ולגברים - כשגבר ואשה עובדים אותן שעות והגבר מרוויח פי 2 מהאישה, זו הפלייה .. אז איפה השוויון ?

שוויון בצבא - במסגרת תפקידים.. שם זה יותר ברור ומוכח.

וכו' וכו'..

אז כשמגיעים למועדונים והנשים לא צריכות לשלם והגברים כן.. נכון זה מרגיז אבל אומרים לפעמים שצדק לפעמים הוא רק כוכב.. ושיווןיון ? כנראה שיקח המון המון זמן עד שנגיע לזה וקודם נקבל את זה.
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 2 בפבר׳ 2010
ציטוט: אתה כאילו צוחק עכשיו,שזה אחלה,וזה חמוד וזה מגניב והכל,
אבל אני בעיקר משועשעת מהמחשבה על מה שהמהממת הפרטית שלך הולכת לעשות לך שנייה ורבע אחרי שהיא תקרא את המשפט הנ"ל שלך.
icon_razz.gif

קרוב לוודאי ששום דבר... שניה ורבע אחרי.

הנקמה תגיע הרבה, הרבה יותר מאוחר. אולי עוד שנה אתעורר בלי חלק מהציוד המלכותי. icon_eek.gif
Lola Just Might{חבוב}

אויש נו.

Lola Just Might{חבוב} • 2 בפבר׳ 2010
בנות נכנסות חינם מכל הסיבות שמפיסטו וכל השאר אמרו. סבבה? סבבה.
לא נאה לכן להפוך לאובייקט מיני? תתחילו בללבוש חצאיות ארוכות, וחולצות שמגיעות מתחת למרפק, בלי מחשוף, חונקות את הצוואר, וכמובן.. שלא יהיה צמוד. ככה, אני מבטיחה לכן, אף פעם לא תהפכו לשום אובייקט מיני.
כל כך כייף לצרוח שהופכים אתכן לאובייקט מיני כשהמגפיים מגיעות לפונאני והמחשוף מגיע לפופיק.
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 2 בפבר׳ 2010
ציטוט: ככה, אני מבטיחה לכן, אף פעם לא תהפכו לשום אובייקט מיני.

שטויות. אשה היא תמיד אובייקט מיני, וגברים יודעים לראות מבעד ל(כמעט) כל בגד.

את הנינג'ות המוסלמיות קצת קשה להפשיט במבטים, זה נכון... אבל בחורות דתיות? יאם-יאם-יאם. icon_biggrin.gif
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני 14 שנים • 3 בפבר׳ 2010

א-הה

כל עוד בחורות ימשיכו לחשוב בפורמט של "אנחנו הנשים" ולא ב"אני [הכנס כאן שם פרטי]", לא יהיה שום שווין.

לא ברור לי למה הקטע הזה של בנות חינם חוקי בכלל, אבל שיהיה. עכשיו שאת מעלה את זה אני באמת תוהה אם הייתי מסכימה ללכת למקום שבו הכניסה לאשכנזים (כמוני) חינם, והתשובה היא לא. הייתי מחרימה אותו וקוראת לכל מי שרק מוכן לשמוע להחרים אותו. עם זאת, באופן פרדוקסלי למדי, אני מתקשה להביא את עצמי למצב שאכפת לי מאותו העניין כלפי נשים. אוף. הלוואי והיה לי אכפת מספיק. באמת, זה נשמע כל כך נכון. ועדיין לא אכפת לי. חסרת מודעות חברתית שכמוני icon_sad.gif

ולגבי אובייקטיפיקציה:
כולם עושים את זה לכולם. אשה היא אובייקט, גבר הוא אובייקט. הצורות שונות, המהות זהה. לגברים מסויימים אני אובייקט מיני ותו לו. ובכן, זין עליהם. מספיק לי גבר אחד שיחשוב שאני אדם נפלא ומלא תוכן. כל השאר יכולים מצידי להביא ביד על גרבי הברך והחולצה המכופתרת עד צוואר שלי כמה שרק מתחשק להם.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
אה, רגע, עכשיו שאני חושבת על זה:

נשים מרוויחות פחות (סטטיסטית). ולכן ישלמו פחות.
זו לא אפליה ואפילו לא אפליה מתקנת, אלא שוויון בהתגלמותו: גובה התשלום נקבע לא לפי שיקולים כלכליים של המפיק (כי מי כבר עושה את זה בימינו), אלא לפי גובה ההכנסות של המבלים. מה יכול להיות יותר הוגן מזה?

כל הכבוד למפיקים על המודעות וההתחשבות.
תחרה שחורה​(נשלט)
תחרה שחורה​(נשלט) • 3 בפבר׳ 2010
כל הדיון בעצם מיותר וכמוהו כטחינת מים.
מי שתתעקש לשלם - לא ימנעו ממנה, מי שתעדיף להנות מהפריבילגיה - יבושם לה.
מועדון הוא עסק כלכלי והשאיפה למלא את המקום מובילה לרעיונות שיווקיים שונים.
גם אתרי הכרויות מאפשרים לנשים מודעות וגלישה חינם וגברים משלמים בעבור אותו שירות.
הגברים הם הטרף, הנשים הן הפתיון. כשאין נשים - אין גברים.
זו המשוואה מקדמת דנא וכזו תישאר גם בעתיד, כאן ובכל מקום.
לא מדובר באפליה, מדובר בביזנס.
ראובן

Poonani !!!

ראובן • 3 בפבר׳ 2010
אוי לולה,

תודה תודה על שהזכרת לי את המילה הזו.
כן, מילה סקסיסטית, איומה והכל - אבל כה מתוקה.
במקור, אגב, זו מילה בשפת ה-טסוואנה, המדוברת באפריקה.
האמריקאים גנבו אותה והפכו אותה לסלנג המזעזע והמתוק הזה.

לחיי נשים המוכנות שבזכות ה Poonani שלהן, יכניסו אותן חינם למועדונים!

R

נ.ב
http://www.youtube.com/watch?v=K23WUm-Ssq8
Bloody

Re: בלאדי, הו בלאדי

Bloody • 3 בפבר׳ 2010
אחותופל כתב/ה:
בלאדי, מה נסגר איתך? נראה כי בראש מעייניך זה קודם כל לראות כמה שיותר נשים ועל הזין כל השאר!
אז זו אכן שאיפה נעלה, ואני איתך בקטע הזה - גם אני אוהבת לראות נשים מסביב, אבל יש עוד דברים שחשובים שנראה כי לא משנים לך בכלל:
למשל, לא משנה לך בכלל האפלייה שיש כאלו שצריכים לשלם יותר ושזה לא הוגן, לא מפריע לך שזה הופך את הנשים הנחשקות הללו לאובייקטים של פיתוי לגבר המצוי שזה דבר שבתורו מוזיל את כל הגברים לרמה של מזילי ריר שכל מה שמעניין אותם זה בחורות ויהי מה ולכן הם ישלמו אקסטרא כסף. אבל בפעם האחרונה שבדקתי (והשרשור הזה הוא הוכחה מצויינת לכך) - שזה לא כל הגברים ואפילו לא רובם... זה די רק אתה... לא אכפת לך כלום, אין לך אג'נדה - לא! בעצם יש לך אג'נדה והיא מסתכמת בזה: "העיקר שיהיו בחורות! ואני מוכן לשלם עבורן! פמיניסטיות ארורות, אתן הורסות לי! שבו בשקט!"
ועל האג'נדה הזו שלך אתה נלחם עד חורמה ולא רואה ממטר...

וחוצמזה וכמו שציינה היילני הייתי במסיבות בהן היה מחיר שווה לגברים ולנשים (ראה דיווה וראה אורלי ושאר מסיבות מן היישוב) והיו שם הרבה נשים.
ותשובה למפיסטו ממקודם: זה שאני רוצה מטרה מסויימת (יותר גברים בליין המסיבות החדש והנוצץ שפתחתי. פרטים בקרוב) לא מקדשת את כל האמצעים. הייתי חושבת על דרכים יצירתיות למשוך גברים לליין בלי להנציח אפלייה וחוסר שוויון תוך כדי.

אחותו, הסירי דאגה מעל ליבך, יש לי אג'נדות חשובות יותר מאשר לדכא אותך ואת אחיותייך ע"י מתן תמיכה לכניסת נשים חינם למועדוני סאדו.
גם דמוגוגיה זולה שמחפשת לגרום להרגשה אישית טובה לכמה מהכותבות במקום שיצאו וישפיעו לטובת מעמד האישה במקומות בהם זה באמת חשוב, זה לא באג'נדה שלי, זה רק קצת צורם.
ובתור נקודה למחשבה, אני נותן לך את העובדה ששוויון זו לא זהות, וכשיש הבדלים במהות, יהיו גם הבדלים בהתנהגות. גם אם את טומנת את הראש בחול, התחת עדיין בחוץ.
פסיכו לוג​(שולט)

Re: בלאדי, הו בלאדי

פסיכו לוג​(שולט) • 3 בפבר׳ 2010
Bloody כתב/ה:
אחותופל כתב/ה:
בלאדי, מה נסגר איתך? נראה כי בראש מעייניך זה קודם כל לראות כמה שיותר נשים ועל הזין כל השאר!
אז זו אכן שאיפה נעלה, ואני איתך בקטע הזה - גם אני אוהבת לראות נשים מסביב, אבל יש עוד דברים שחשובים שנראה כי לא משנים לך בכלל:
למשל, לא משנה לך בכלל האפלייה שיש כאלו שצריכים לשלם יותר ושזה לא הוגן, לא מפריע לך שזה הופך את הנשים הנחשקות הללו לאובייקטים של פיתוי לגבר המצוי שזה דבר שבתורו מוזיל את כל הגברים לרמה של מזילי ריר שכל מה שמעניין אותם זה בחורות ויהי מה ולכן הם ישלמו אקסטרא כסף. אבל בפעם האחרונה שבדקתי (והשרשור הזה הוא הוכחה מצויינת לכך) - שזה לא כל הגברים ואפילו לא רובם... זה די רק אתה... לא אכפת לך כלום, אין לך אג'נדה - לא! בעצם יש לך אג'נדה והיא מסתכמת בזה: "העיקר שיהיו בחורות! ואני מוכן לשלם עבורן! פמיניסטיות ארורות, אתן הורסות לי! שבו בשקט!"
ועל האג'נדה הזו שלך אתה נלחם עד חורמה ולא רואה ממטר...

וחוצמזה וכמו שציינה היילני הייתי במסיבות בהן היה מחיר שווה לגברים ולנשים (ראה דיווה וראה אורלי ושאר מסיבות מן היישוב) והיו שם הרבה נשים.
ותשובה למפיסטו ממקודם: זה שאני רוצה מטרה מסויימת (יותר גברים בליין המסיבות החדש והנוצץ שפתחתי. פרטים בקרוב) לא מקדשת את כל האמצעים. הייתי חושבת על דרכים יצירתיות למשוך גברים לליין בלי להנציח אפלייה וחוסר שוויון תוך כדי.

אחותו, הסירי דאגה מעל ליבך, יש לי אג'נדות חשובות יותר מאשר לדכא אותך ואת אחיותייך ע"י מתן תמיכה לכניסת נשים חינם למועדוני סאדו.
גם דמוגוגיה זולה שמחפשת לגרום להרגשה אישית טובה לכמה מהכותבות במקום שיצאו וישפיעו לטובת מעמד האישה במקומות בהם זה באמת חשוב, זה לא באג'נדה שלי, זה רק קצת צורם.
ובתור נקודה למחשבה, אני נותן לך את העובדה ששוויון זו לא זהות, וכשיש הבדלים במהות, יהיו גם הבדלים בהתנהגות. גם אם את טומנת את הראש בחול, התחת עדיין בחוץ.

אין לי מושג מי אתה בלאדי. אבל יש לי הרגשה שהיינו יכולים להיות חברים טובים, ואני אומר את זה ממקום סטרייטי לחלוטין.
אמרת בדיוק את מה שאני חושב. דמגוגיה זולה שנועדה לתת תחושה אישית טובה יותר.