אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

חניקה במהלך סקס

galit23a
לפני 14 שנים • 19 ביוני 2010

מסטר אוף פשיאון, בקשר לסרטון השני ....

galit23a • 19 ביוני 2010
מסטר אוף פשיאון, בקשר לסרטון השני, שכתבתי :

www.filestube.com/k/kerri+kraven+meatholes

הקישור הישיר לקובץ (גודלו 330 MB) הוא :

http://www.filestube.com/46761f8a496ce64803e9,g/Meatholes-Kerri-Kraven.html

והקובץ עובד בלי בעיות בכלל.
דליה26
לפני 13 שנים • 20 ביולי 2010

גלית תקשיבי טוב ! אם הבריאות והחיים יקרים לך אז...

דליה26 • 20 ביולי 2010
גלית תקשיבי טוב ! אם הבריאות והחיים יקרים לך אז בבקשה אל תמשיכי לשחק במשחקי החניקות האלה שכתבת פה ! גם אני הייתי סקרנית בנושא וניסיתי את זה עם מישהו, נכון שזה יכול לסקרן וכאילו להיות נחמד וגם מדליק, אבל כל האזהרות החמורות שהזהירו אותך כאן בהחלט נכונות וחשובות. ואני אומרת לך את זה מתוך ניסיון. כי ניסינו, סיכמנו שהוא חונק אותי עד שאני אומרת "די" או נותנת לו סימן , זה בכלל לא עבד ככה לפי התכנון, תוך ממש שתיים שלש שניות משהוא התחיל לחנוק אותי ראיתי לבן ואפור ושחור, בכלל אין ראש ואין שום מודעות להגיד משהו, אם בכלל אפשר, או לתת איזה סימן, זה בכלל בלתי אפשרי ואל תסמכי על זה, זה קורה בלי שום שליטה ובקרה. כל מה שאני זוכרת זה שאחר כך התעוררתי כשהוא נענע אותי והיה אפילו מבוהל קצת, והוא אמר אז שבכלל לא חנק חזק או לא שם לב שהתעלפתי או לא הספיק אפילו לחנוק בכלל.

מסקנה, בקלי קלות ובמהירות שיא את תתעלפי מהחניקה, הפרטנר שלך בכלל לא ירגיש שהתעלפת וימשיך ללחוץ, והתוצאות יכולות להיות נוראיות.

גלית בבקשה תרדי מהפנטזיה ומהמשחק חניקות הזה. icon_rolleyes.gif
מאדאם קירי​(שולטת){אהובי המתו}

Re: גלית תקשיבי טוב ! אם הבריאות והחיים יקרים לך אז...

דליה26 כתב/ה:
...סיכמנו שהוא חונק אותי עד שאני אומרת "די" או נותנת לו סימן , זה בכלל לא עבד ככה לפי התכנון, תוך ממש שתיים שלש שניות משהוא התחיל לחנוק אותי ראיתי לבן ואפור ושחור, בכלל אין ראש ואין שום מודעות להגיד משהו, אם בכלל אפשר, או לתת איזה סימן, זה בכלל בלתי אפשרי ואל תסמכי על זה, זה קורה בלי שום שליטה ובקרה.
מכאן אפשר להסיק עוד משהו: אם כבר בוחרים לעשות את הדבר המסוכן הזה, אזי הסימן צריך לעבוד הפוך; אם את לא נותנת לו סימן כל שניה או שתיים, הוא חייב להפסיק מייד.
דליה26

מאדם קירי, בתאוריה זה נשמע טוב ויעיל, אבל....

דליה26 • 20 ביולי 2010
מאדם קירי, בתאוריה זה נשמע טוב ויעיל, אבל השאלה איך זה במציאות? אם זה משולב בסקס אז אין ראש לכל מיני דברים כאילו 'טכניים' מסביב ובמקביל, אפילו שברור שהם חשובים מאד, מה אני יכולה, כל שניה או כל שתי שניות להגיד לו אתה יכול להמשיך, אתה יכול להמשיך? לא בטוחה שזה מעשי, בעיקר שאני אומרת לך שמרגע שהוא שם לי את הידיים מסביב לצוואר עברו ממש רק כמה שניות עד שהייתי כבר במקום אחר, הוא שאל אותי אם אני מוכנה, אמרתי שכן, ומיד תוך זמן ממש ממש קצר כבר לא ידעתי מה קורה איתי והכל בעיניים התערפל לגמרי ואיבדתי מגע.

אני מתארת לעצמי שיש איזו דרך לחנוק בלי שמתעלפים מיד, אבל אני כבר בטראומה ודי חוששת. לך כ'שולטת' יש ניסיון או טיפים מעשיים בקטע? אולי גם זה הכל אינדיבידואלי ולא עובד על כולם בדיוק באותו אופן ואותו הדבר.

בכל מקרה, חשבתי לנכון להזהיר את גלית, פשוט שתזהר עם זה.
מאדאם קירי​(שולטת){אהובי המתו}
דליה26 כתב/ה:
מאדם קירי, בתאוריה זה נשמע טוב ויעיל, אבל השאלה איך זה במציאות? אם זה משולב בסקס אז אין ראש לכל מיני דברים כאילו 'טכניים' מסביב ובמקביל, אפילו שברור שהם חשובים מאד, מה אני יכולה, כל שניה או כל שתי שניות להגיד לו אתה יכול להמשיך, אתה יכול להמשיך? לא בטוחה שזה מעשי, בעיקר שאני אומרת לך שמרגע שהוא שם לי את הידיים מסביב לצוואר עברו ממש רק כמה שניות עד שהייתי כבר במקום אחר, הוא שאל אותי אם אני מוכנה, אמרתי שכן, ומיד תוך זמן ממש ממש קצר כבר לא ידעתי מה קורה איתי והכל בעיניים התערפל לגמרי ואיבדתי מגע.

אני מתארת לעצמי שיש איזו דרך לחנוק בלי שמתעלפים מיד, אבל אני כבר בטראומה ודי חוששת. לך כ'שולטת' יש ניסיון או טיפים מעשיים בקטע? אולי גם זה הכל אינדיבידואלי ולא עובד על כולם בדיוק באותו אופן ואותו הדבר.

בכל מקרה, חשבתי לנכון להזהיר את גלית, פשוט שתזהר עם זה.
דליה יקירתי,
יש לי רק טיפ אחד: לא לעשות שטויות. אם לא בטוחים - לא עושים. וכן, גם ובמיוחד באמצע סקס חשוב לב לפרטים הטכניים ה"קטנים" וה"לא חשובים" הללו, כי אלה עלולים לעלות בחיי אדם.
היה לי סשן אחד עם מישהו בו "חנקתי" בדרך בה המלצתי לעיל. (אני שמה את המילה "חניקה" במרכאות כי יש כאלה שלא קוראים לזה חניקה, אלא חסימת כניסת אויר או משהו דומה.) הבחור היה קשור וכמובן לא יכול היה לדבר. לפני שהתחלתי, אמרתי לו: "ברגע שתרגיש שאתה רוצה להפסיק - תנענע את כף יד ימין. לפני שאנחנו מתחילים, תראה לי איך אתה עושה את זה." והוא נענע את יד ימין. למה רציתי לראות איך הוא עושה את זה? - ליתר בטחון, כדי שאוכל לזהות את התנועה. ואז אמרתי לו: "אוקיי, עכשיו, כדי שאהיה בטוחה שאני יכולה להמשיך: אם אני שואלת אותך 'הכל בסדר?' אתה סוגר ופותח את כף היד. עכשיו, תראה לי איך אתה עושה את זה." והוא סגר ופתח את כף היד.
במהלך החניקה שאלתי אותו כמה פעמים אם הכל בסדר, והוא סגר ופתח את כף היד. ברגע שהוא נענע את היד, למרות שלא הייתי בטוחה במאה אחוז שהוא עושה את אותה התנועה עליה סיכמנו - שחררתי. מה אני צריכה לקחת סיכונים מיותרים?

וכמובן, את צודקת בהחלט ברצון שלך להזהיר את גלית.
Anakin
Anakin • 20 ביולי 2010
ובעיקר לא משאיר סימנים ובעיקר את חשה את החיים שלו בידיים שלך icon_smile.gif
דליה26
לפני 13 שנים • 21 ביולי 2010

זהו שמה שאת מתארת זה סוג חניקה לגמרי אחר, ...

דליה26 • 21 ביולי 2010
זהו שמה שאת מתארת זה סוג חניקה לגמרי אחר, ואולי גם הכי פחות מסוכן, אם מבצעים את זה בזהירות, כמו שאת מתארת. כי זה פשוט כמו לסגור את האף ואת הפה וכמה זמן לא לנשום, ואם הראות שלו מלאות אויר הוא בטח יכול להסתדר עם זה די הרבה זמן. אבל גם זמן מוגבל כמובן, אז מעולה שאת מאד מאד זהירה.

אגב, ראיתי באיזה פוסט של 'מלכה' שהיא חונקת את העבדים שלה בלהצמיד את החזה השופע שלה לפנים שלו, וזה סותם לו גם את האף וגם את הפה, ממש צורת חניקה מגניבה וסקסית, הגבר העבד גם סובל קצת מחוסר נשימה חופשית וחוסר אויר, אבל גם נהנה אני מניחה מהמגע ההדוק והחם בשדיים של המלכה icon_surprised.gif
נוריתE
נוריתE • 21 ביולי 2010
ישנן כאלו ש,בשלב מסויים של ריגוש או ספייס לא מסוגלות להבדיל בין ימינן ושמאלן שלא לדבר על לזכור בכלל את מילת הביטחון
אך איך אפשר לצפות מאחת שמונעים לה מכוונה (גם אם מהסכמה ומרצון)חמצן למוח של אלדבר על זרימת דם תקינה
להיות "על המישמר", ועם ה"אצבע על הדופק" ו ,"לעצור את זה,בזמן"
גבר,שולט
שרוצה לשחק המשחקים כאלו צריך לקחת על עצמו מראש אחריות מלאה על כל שלב ושלב
כולל השלב שבו ממש כדאי להפסיק לשחק ולעצור ולא לצפות מבת זוג חצי מעולפת לבקש ממנו לעשות את זה,בנוסח ,אם היא לא אומרת מילת ביטחון או נותנת סימן מוסכם,אני,מיוזמתי,אין לי כוונה להפסיק את זה, ההתממות הזאת שמסירה מעליהם אחריות להרבה דברים במהלך סשן והורסת לנשים רבות הרבה דברים

ומי שמסכימה לשחק מוטב לה להיות בטוחה כמו שאומרים מעבר לכל ספק סביר שבנ זוגה ועצור את זה בזמן ולא יגרום לה נזק רציני.

אישית זה דבר שבכלל לא מושך אותי ונמצא מעבר לקו שלא ייעבר.
נוריתE
נוריתE • 21 ביולי 2010
Anakin כתב/ה:
ובעיקר לא משאיר סימנים ובעיקר את חשה את החיים שלו בידיים שלך icon_smile.gif

אז,באותה מידה ועל אותו משקל
"את "יכולה לתת לו לקשור לך את העיניים להוביל אותך לאמצא כביש סואן ולסמוך עליו שיציל אותך בזמן ממשאית שבאה, שימי חייך בידיו,סימכי עליו, זה הרבה יותר מרגש מסתם משחק חניקה. לא?
Bent

לא שאני מש חושב שמישהוא יקרא את כול המידע, אבל:

Bent • 21 ביולי 2010