בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שולטות באתר אטרף לעומת שולטות פה

מאדאם קירי​(שולטת){אהובי המתו}
לפני 14 שנים • 21 במאי 2010
אופס, סליחה, שכחתי להגיב:
Nikita1 כתב/ה:
RIR כתב/ה:
כאן, לפי מה שנראה כרושם ראשוני בלבד כמובן, נמצאים נשלטים ממורמרים, שמעוניינים להחפיץ נשים בתירוץ של "מלכות". כאלה שכל מה שמעניין אותם זה סיפוק צרכיהם המיידי, ללא שום סוג של התחשבות במה שמרגישה, רוצה וחושבת הבחורה.

אה, רגע, גם באטרף זה ככה... רק שבאטרף, לפחות, הבחורים לא משחקים משחקים: הם באים ואומרים לך שכל מה שהם רוצים זה זיון - ורק זיון. כאן, הבחורים רוצים שתגשימי להם את כל הפנטזיות, אחת לאחת, ואם את מעזה לציין בפניהם שהגשמת הפנטזיות שלהם אינה פסגת שאיפותיך - את מתויגת מיד כ"כלבה ממורמרמת".

*אבקש לציין כל מה שכתוב כאן זו סטטיסטיקה מהימנה לחלוטין, כדרכה של כל סטטיסטיקה. להמחשה:
http://www.ho-lo.co.il/archives/246

גדולה מהחיים!
ולתומי חשבתי שרק אני רואה את זה ...
לא מעט פוסטים הוצאתי בעבר על התופעה הממורמרת והמאכזבת הזאת...
הלא באמת יש נשלטים שמוכנים להיות כל כך כנועים? יקירה, אני ואת יודעות את התשובה... ציינת אותה מעלה, ובנוסף, לנסות לשלוט בך מלמטה ... מוצצי אנרגיה וזיוני שכל משווע
חג שמח

די, תמשיכי! icon_redface.gif תודה, אחותי!

Dago כתב/ה:
RIR זה באמת שלא שווה את המאמץ, ובטח לא התייחסות.

אל חשש יקירי, בשלב מסוים זה התחיל ממש לשעשע אותי. אבל תודה על הדאגה. icon_smile.gif

Dago כתב/ה:
נרשמתי לאתר כדי לדעת יותר בתחום או אפילו להכיר אחת נחמדה, ואני בטוח שכולכן נחמדות, רק חבל שיש כאלה ממורמרים, ורק כי הטסטוסטרון שלהם מרקיע שחקים.
כמו בכל מקום, גם כאן יש נחמדות יותר ונחמדות פחות. כמו גם ממורמרים יותר וממורמרים פחות. icon_wink.gif

Dago כתב/ה:
לא נורא....פרשתי מאתר נוסף, שלישי במספר icon_confused.gif
מה, רק בגלל אנשים ממורמרים שנמצאים כאן? לא חבל?
פסיכו לוג​(שולט)
פסיכו לוג​(שולט) • 21 במאי 2010
RIR

כמה סבלנות יש לך אלוהים ישמור. חשבת להיות פסיכולוג?
וואו. לי אין אפילו תגובה על נושא השרשור הזה. מרגיש לי מטומטם מידי לכתוב משהו בענין.
Snitch__
Snitch__ • 21 במאי 2010
אויש חפרתם
פסיכולוג בספת עור כתב/ה:
RIR

כמה סבלנות יש לך אלוהים ישמור. חשבת להיות פסיכולוג?

1. תודה יקירי!
2. אם כבר אז פסיכולוגית, לא פסיכולוג.
3. למען האמת, כמה חברים כבר הציעו לי ללכת ללמוד פסיכולוגיה קלינית...
4. תודה על הדאגה, אבל כפי שכתבתי לדאגו היקר, העניין הזה התחיל ממש לשעשע אותי. זה גם סוג של אתגר: כמה מראות אוכל להציב אל מול עיניו של פותח השרשור מבלי שהוא ישים לב לכך?
בליין לילה​(אחר)
לפני 14 שנים • 22 במאי 2010
בליין לילה​(אחר) • 22 במאי 2010
Dago כתב/ה:
יורד מושפל, מקלחת קרח דחוף.... לי זה תמיד עוזר, RIR זה באמת שלא שווה את המאמץ, ובטח לא התייחסות, ואתה יורד מושפל....., באמת שירדת לשפל המדרגה!
צר לי שכך מתנהלים העניינים ברוב אתרי הBDSM שביקרתי, וחבל.
נרשמתי לאתר כדי לדעת יותר בתחום או אפילו להכיר אחת נחמדה, ואני בטוח שכולכן נחמדות, רק חבל שיש כאלה ממורמרים, ורק כי טסטוסטרון שלהם מרקיע שחקים.

אמר האיש שחרמנותו גורמת לו לרדת ולהתחנפן בפניהן.
SinKitty
לפני 14 שנים • 23 במאי 2010
SinKitty • 23 במאי 2010
יורד ומושפל כתב/ה:
[ל-Dago]

אבל- אתה- הכינוי שלך-!
angry2.gif

Dago כתב/ה:
יורד מושפל, מקלחת קרח דחוף.... לי זה תמיד עוזר, RIR זה באמת שלא שווה את המאמץ, ובטח לא התייחסות, ואתה יורד מושפל....., באמת שירדת לשפל המדרגה!
נרשמתי לאתר כדי לדעת יותר בתחום או אפילו להכיר אחת נחמדה, ואני בטוח שכולכן נחמדות, רק חבל שיש כאלה ממורמרים, ורק כי טסטוסטרון שלהם מרקיע שחקים.

אם הבנתי אותך נכון, והאתר השלישי שפרשת ממנו הוא הכלוב, אז חבל שאתה ממהר כל-כך לשפוט ולעזוב icon_smile.gif
תנסה לקרוא יותר בבלוגים של אנשים שמעניינים אותך, ובפחות בפורום, איפה שקל יותר לטרולים להסתובב חופשי.

עריכה: ציטוט השתבש.
לפני 14 שנים • 23 במאי 2010
KittyPerv כתב/ה:
יורד ומושפל כתב/ה:
[ל-Dago]

אבל- אתה- הכינוי שלך-!
: angry2:

קיטי, כפרה עליך! בזכותך הבנתי פתאום משהו!
הרושם הראשוני הוא ש"יורד ומושפל", הכוונה היא ל: דולףאת לשונות לאיברי מין של נשים ומרגיש מושפל כשהואעושה את זה.
אך לפתע פתאום באה לי הארה: לא כך הוא! הכוונה היא למה שקורה בשרשור הזה:
"יורד ומושפל" יורד, או לפחות מנסה לרדת, על בנות הכלוב - ותבגובה, אנחנו משפילות אותו. זה מה שעושה לו את זה! לא להאמין שלא עלינו על זה עד כה...
SinKitty
לפני 14 שנים • 24 במאי 2010
SinKitty • 24 במאי 2010
RIR כתב/ה:
קיטי, כפרה עליך! בזכותך הבנתי פתאום משהו!
הרושם הראשוני הוא ש"יורד ומושפל", הכוונה היא ל: דולףאת לשונות לאיברי מין של נשים ומרגיש מושפל כשהואעושה את זה.
אך לפתע פתאום באה לי הארה: לא כך הוא! הכוונה היא למה שקורה בשרשור הזה:
"יורד ומושפל" יורד, או לפחות מנסה לרדת, על בנות הכלוב - ותבגובה, אנחנו משפילות אותו. זה מה שעושה לו את זה! לא להאמין שלא עלינו על זה עד כה...

RIR, כפרה עלייך! את רומזת שהוא לא טרול אחרי הכל, ושהדבר המנומס לעשות הוא להמשיך לרדת עליו?

יורד ומושפל, יכול להיות שהגיע הזמן לבחור מילת ביטחון... icon_cool.gif
Dago
Dago • 24 במאי 2010
KittyPerv כתב/ה:
יורד ומושפל כתב/ה:
[ל-Dago]

אבל- אתה- הכינוי שלך-!
angry2.gif

Dago כתב/ה:

אם הבנתי אותך נכון, והאתר השלישי שפרשת ממנו הוא הכלוב, אז חבל שאתה ממהר כל-כך לשפוט ולעזוב icon_smile.gif
תנסה לקרוא יותר בבלוגים של אנשים שמעניינים אותך, ובפחות בפורום, איפה שקל יותר לטרולים להסתובב חופשי.

עריכה: ציטוט השתבש.

היי, תודה על העצה, איך פספסתי את מערכת הבלוגים, אין לי מושג.
ד.א יורד מושפל יקירי, חונכתי לכבד נשים, גדלתי בין 5 בנות, ואני הבן זקונים לעולם לא יפגע בכבודה של אישה!
מביט Nהצד​(לא בעסק)

וואו, כל הכבוד שהצלחתם לכתוב כאן 8 עמודים על הנושא הזה

מביט Nהצד​(לא בעסק) • 24 במאי 2010
יש כאן כמה גרפומנים רציניים...

מודה שלא קראתי את רוב השרשור, אבל זה רק אני, או שפשוט יש כאן ניסיון לא ממש מוסווה לעשות פרסומת לאטרף, וכל מה שאנחנו עושים בזה שהשרשור ממשיך להיות בראש הפורום, זה לתת לפרסומת עוד זמן מסך?

אגב, לדעתי, כמעט כל השולטות באטרף זה בכלל כרטיסים מומצאים, שהמטרה שלהם היא למשוך קהל (בדומה למטרה של השרשור הזה...)