צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

כוכב נולד 8

מUחדת
לפני 14 שנים • 10 ביוני 2010

הפסקת פרסומות, תיכף חוזרים.

מUחדת • 10 ביוני 2010
פרלין כתב/ה:
ליידיס+חיות מחמד, ההימורים שלכן בבקשה:

מי הולך?
שאולי אם-ירצה-השם ועקנין?
אור גלעדי נופל וקם?
חוזליטו ציפור-שיר?
או בוקריס שאיכשהו עם הגומות ועם הקול היפה עדיין מצליחה לשעמם כל ילוד אשה בתבל?

מה אתן אומרות?

(ואגב, לא דיברנו על הגופיית צה"ל של דנה אתמול ועל השעון של פאבלו. אבל ניחא, יש לנו את ראשון עד שלישי להעביר.)

שאולי נשאר, מזייף ומזיע מאי פעם. "ילדונת" מעולם לא נשמע רע יותר.
בוקריס, מישהו השאיר לה את הצוואר מאחורי הקלעים. היא שרה אחלה וזה,
אבל להפוך כל שיר זכרי לנקבי וההיפך זה חרא. תשירו ישר ובלי אינטרפטציות מגדריות.
ניקיה אחלה ויש לה קול אחלה, אבל היא משעממת וגם זה אחלה.

רק ששאולי- או אור- או שאולי ילכו.
אבל הקוריוזים נשארים. לצער כל הנוגעים וגו'.
מUחדת
מUחדת • 10 ביוני 2010
ודנה נראית כמו מלכת דראג.
הבל היופי היושבת לצדי על הספה אומרת- מה זה האולפן הזה? ומה זה התספורות האלו?
ומתי יפטרו את ליאת אשורי? וצדי לוקה בשיטיון.

בחזרה אלי-
כולם דראמות קווין מתחת לארבעת הקילוגרמים של המייק אפ.
בא לי לפטר את כולם ולהתחיל מחדש את האודישנים.

בברכת וואו-וואו-וואו-באמת-באמת-באמת
נערת הפרברים מיו, בת כנר מת וזמרת תימניה בת תימני.
*מנגינה*{התווים שלו}

אור גלעדי

*מנגינה*{התווים שלו} • 10 ביוני 2010
חשבתי שאני המעריצה היחידה
( אני לגמרי סוביקטיבית)
אבל אחרי היום
כמו שצדי אמר
"ילדים תמיד מפתיעים"
תיקון קטן
הוא ממש לא ילד icon_exclaim.gif
מUחדת

באלוקים..

מUחדת • 10 ביוני 2010
הקוריוז-לא ילד-לא בחור- נשאר.
ידעתי.

(נו..מי הולך?)

יש אלוק/היםםםםםםםםםםםםםם!!!!!!
שאולי שאול עף. אני מתה.

(ולמה כולן לבושות כמו כרמלה סופרנו ביום רע?)
פרלין​(נשלטת){ש}

היה שלום שאול

פרלין​(נשלטת){ש} • 10 ביוני 2010
1. הילד לא מתמודד טוב עם אכזבה.

2. רק אני חושבת שפבלו חתיך ואף סקסי?

3. רק אני חושבת שגל אוחובסקי נעים לעיניים?

4. ומה עם הדמיון השערורייתי של מרגול לאופרה? מתי מישהו כבר ישים על זה את הדעת?

5. כולם לבושים רע. כולם, כולם, כולם. זה מדהים כמה מעט סטייל יש בהפקה הזו.

6. אה. והשירה: מעיין בוקריס אכן משעממת. אני שמחה שקוקו נשאר, יש בו משהו שובה לב. קצת נמאס לי מהז'אנר המזרחי, כמה זמרים אפשר לאכלס על אותה נישה בדיוק? אדר גולד שווה ומעניינת ועמוקה. וניקיה בראון גרמה לי לבכות. (מצד שני, יתוש שנתקל במנורה גורם לי לבכות בימים אלו.)

7. השכנה שלי שאלה עכשיו אם משה פרץ הלך. משה פרץ אצלנו בשכונה!

8. אה. וססיל אטלי מעייפת ואין לה טיפה אחת של חוש הומור.
Beta Male
Beta Male • 10 ביוני 2010
לא ראיתי,חרם עד שיחזירו בגלגל הצלה את קרינה

ברכות למיוחדת על שאולי
*מנגינה*{התווים שלו}

אחחחח

*מנגינה*{התווים שלו} • 10 ביוני 2010
פבלו פבלו
בזה הרגע פרלין גזלה ממני את הערצה הפרטית שלי אליך. icon_cool.gif

דנה
יש מצב שמשהו השתבש בניתוח השינוי שעברה, עד כדי כך שהיא חייבת במריחת טונות של איפור כדי להסתיר?
או שסתם שכחה את מועד הפורים?
או ש... לא הנפיקו לה מראה רגע אחרי חדר האיפור?
או ש... זו דרכה לדאוג שידברו עליה?

גל וצדי התקשטו במשקפיים
זה מוכיח שהתכנית בשלהי גיל הזיקנה?

מרגול-
טונות של כריזמה

מישהו מתגעגע לצביקה?
walking dead
לפני 14 שנים • 11 ביוני 2010
walking dead • 11 ביוני 2010
ואו. רק עכשיו מתאוששת מערב הביזאר בחסות טמירה ודודו ירדני.

אפתח במזל טוב לגל אוחובסקי על שנזכר להצטרף לצוות השופטים (ומעכשיו אתייחס אליהם כאל חמישה ולא ארבעה, ידעתי שאקט המחאה שלי יעבוד!) וחדל להיות הצל של מרגול. אמנם אין שופטים אדם בצערו (ככל הנראה עוד מתאבל על לכתו ללא שוב של האיידול הרוחני שלו סיימון קאוול) אך העיקר שהוא חזר, עוד לא חד וגועלי כרגיל, אבל יש תקווה.

דבר שני - מה לבשה דנה? האם תלבושת רובוטריקים היא הדבר הבא? אני לא בטוחה שיש לי מספיק כוחות נפשיים להתמודד עם זה.

דבר שלישי - מה רוצה צדי מססיל אטאלי? האם בכל שנותיך כמורה לא נתקלת במישהי שיש לה מנעד קולי כה גבוה? ומה היא אשמה בזה? לא כולם שאולי, אין מה לעשות.

זהו, לאחר שהורדתי מליבי את האבנים שייסרו אותו, נעבור לקרקס של בארנום וביילי שהציג אתמול. שאולי עף ולא דקה אחת מוקדם מדי. ביצועו הנוראי, תנועותיו המגונות והעובדה שנראה כסיר לחץ שעומד להתפוצץ כנראה עשו את שלהם, חרף טונות של כריזמה שפרלין, מיוחדת ואנוכי עד היום לא מבינות כיצד פספסנו. וההצגה הילדותית רק הוסיפה. אם לאור גלעדי הנורא לא התחלף הקול כמו שקיוויתי, לפחות באמת היה מצחיק.

חוזליטו, הו חוזליטו. בצעד יוצא דופן הצליח צביקה הדר לוותר על בדיחותיו הדלוחות לטובת מתן הגדרה מדויקת לכפיר: הוא כמו כוסברה, או שאוהבים אותו או ששונאים אותו. על אף שאני חובבת כוסברה ידועה, לא הצלחתי להביא עצמי לאהוב את כפיר או לפחות להחניק את פרצי הצחוק כשהוא שר. הניסיון לעורר רגש עם אביו של כפיר, זמר עבר מקופח שבודאי לא הוכר על ידי תעשיית המוסיקה הישראלית הגזענית ועל כן נותר עלום שם, רק הוכיח כי כפיר לא יודע לשיר אך בהחלט עשה שיעורי בית ונבר בעברו בכדי למצוא פיסת סיפור מרגש.

ניקיה בראון הפתיעה לטובה, שרה נפלא והייתה אחת הטובות ביותר.

אני מאמינה בססיל אטאלי, ומאמינה שברגע שההפקה תפסיק לענות אותה עם שירים לא מתאימים או לדרוש ממנה להיות פחות טובה (ביטוי מדויק של צדי!) היא תוכיח עצמה.

למעין יש פוטנציאל, אך עליה לעבוד על האגרסיביות שלה. והריני להגיש בקשה נרגשת: קצרי מעט את הפוני. מעט.

עוד לא הצלחתי להביא עצמי לחבב את אדר גולד. קודם כל אני חייבת לשאול, למרות שלא נעים: מי זו אמא שלה בכלל? האם בעלי ואני שני האנשים היחידים בישראל שאין להם מושג מי זו? ולגבי הביצוע, לו צדי לא היה מפחד מהצל של עצמו היה אומר לזמרת בת זמרת: תרגיעי מעט, זה היה מביך.

אורן קוקו לא זמר רע, אך קשה לי להתחבר למסכנות שהוא משדר. אני יודעת ומבינה, לא קל להיות בן-של-אבא-נכה-אמא-נטשה-אותנו (וסחטיין על צביקה שלא שכח להזכיר את זה גם הפעם) ובכל זאת האומללות הזו הבוקעת מכל מילה מיוסרת לא נעימה. והוא מסוגל להרבה יותר.

עידן עמדי אכזב קשות. אמנם זה לא מנע מדנה שוב להזיל עליו ריר בשידור חי ולהביך אותו בהצעות מגונות, פטישיסטית החיילים הזו, אך הגיע הזמן שמישהו יגיד את האמת ובמילים ברורות: עידן, אתה מנוול, מלבלוב ופלילי.

ולסיום, הדובדבן בוסר שבקצפת – מר-מיקו-אור-גלעדי. אין לו קול (קול של ילד עם צליל מתכתי לא נעים לאוזני), אין לו טונות של כריזמה וחוץ מהגימיק של מראה הילד – אין לו בעצם כלום. תקוותי היא שהקהל יתעורר בזמן.

ובפינת הפתעת הערב: הודעת הסיום הדרמטית של צביקה לאחר פרסום התוצאות, לפיהן הקהל הצביע לפי ביצועים ולא לפי סיפורים אישיים/מראה חיצוני/טונות של כריזמה. זה אכן היה מפתיע, בעיקר להפקה כנראה.
Beta Male
לפני 14 שנים • 11 ביוני 2010
Beta Male • 11 ביוני 2010
פריספיריט,כשירות לציבור (יעני את ובעלך) אני מביא לפה כמה שירים של אמא של אדר גולד,שרי,שהפכו לנכסי צאן ברזל של המוזיקה הישראלית הגאה. כל זה נעשה כמובן גם כי אותה שרי גרה כ-200 מטר ממני בקו אווירי

http://www.youtube.com/watch?v=87BT5gOnqVI
http://www.youtube.com/watch?v=k-I5EA3cS_o
http://www.youtube.com/watch?v=56nyJ_cCp0I
וכמובן הגדול מכולם

http://www.youtube.com/watch?v=zBZn6vPy-fQ

את ילדיסקו האלמותי שלה לא מצאתי בביצועה אז תאלצי להתמודד עם האובדן

עכשיו לגבי התוכנית שעדיין לא ראיתי,מודה (חוץ מהדבר הזה שדנה לבשה-גם במיוט זה מזעזע ורובוטריקים זו השוואה אדירה) אבל האם גם חוזליטו הבין שהוא חייב סיפור מסכנות ונכנס לחגיגה? אם כן זה חבל,אני בניתי על השירה שלו בלבד,בלי כל מיני שטיקים לא מקוריים