לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

כמה מהבנות באמת נהנות מאנאלי?

perversion
לפני 14 שנים • 12 ביולי 2010
perversion • 12 ביולי 2010
בריז'יט כתב/ה:
לפעמים זה נעים
לפעמים זה סיוט
לפעמים זה מתחיל כייפי וממשיך כואב (כי זה נמשך הרבה זמן)
לפעמים זה מתחיל לא משהו וממשיך חלק, מתגלץ ונעים

במה זה תלוי אני שואלת את עצמי ....

בכמה אני משוחררת
שזה נובע מכמה אני חרמנית ורטובה
שזה נובע מכמה אני מרגישה בנוח עם הגבר שאיתי
שזה נובע מכמה הגבר שאיתי אמפטי, חם, רגיש ועושה הכנה נעימה
שזה נובע מכמה בחרתי נכון (-:

בלי קשר לזהותו הכפולה או לא של פותח השירשור,
ומבלי לגרוע מכבודה של נטלי שענתה תשובות ישירות מגרות ומתגרות
ומשאר הפילוסופדומים. הייתה פה תגובה אחת , עניינית, מלמדת שאיתה יכלתי להזדהות וממנה יכלו אלה המתעניינים באמת בהאם אנו נהנות מאנאלי או לא, לפתח דיון שיוביל ללימוד איך באמת להפוך אקט זה למענג, וזו התגובה שציטטתי לעיל שאיכשהו נבלעה פה כהרגלן של תגובות ענייניות וראויות.

אני אישית מעולם לא סבלתי את אלו שעושים הקשר בלעדי בין אנאלי לבדס"מ- כלומר ניתן כמובן להפוך אקט זה לבדס"מי אבל מצד שני זהו אקט מיני "רגיל" לכל דבר.
Cauchy{Venus Blue}
Cauchy{Venus Blue} • 12 ביולי 2010
אב"ב:

אין ספק שמדובר בתגובה שעיקרה ענייני ולא פוגעני. אבל אם תשים לב היטב חלק לט מבוטל מבאות הפורום מתנגדות למין אנאלי.

כנראה שאין קשר לוניליות או ב.ד.ס.מ ומסתבר שגם אחרי הנעורים אנשים מופתעים מהתחושות של אחרים בנושא.

אבל כמובן, שמי שלא יודע משהו אחרי גיל מסוים אסור לו לשאול - פספס את הרכבת.
Lakshmi​(נשלטת)
Lakshmi​(נשלטת) • 12 ביולי 2010
Cauchy כתב/ה:
אב"ב:

אין ספק שמדובר בתגובה שעיקרה ענייני ולא פוגעני. אבל אם תשים לב היטב חלק לט מבוטל מבאות הפורום מתנגדות למין אנאלי.

כנראה שאין קשר לוניליות או ב.ד.ס.מ ומסתבר שגם אחרי הנעורים אנשים מופתעים מהתחושות של אחרים בנושא.

אבל כמובן, שמי שלא יודע משהו אחרי גיל מסוים אסור לו לשאול - פספס את הרכבת.

למה אתה עונה לו בכלל? אתה לא שם לב שאין עם מי לדבר? הוא טיפש.
Brave Dwarf

Re: לפותח השרשור...

Brave Dwarf • 12 ביולי 2010
יולי Yuli כתב/ה:
Brave Dwarf כתב/ה:

לא כיף לי למשל לשאול את יולי את השאלות שהייתי שואל (אולי. כי אני נורא נבוך לשאול שאלות אישיות בפומבי) בשרשור מכובד. וזה למרות שתגובתה הייתה סופר סקסית, מעניינת ומכובדת לטעמי.

תשאל חופשי icon_smile.gif
ותודה icon_smile.gif

אה, ואני גם אשמח אם מישהו יענה לי על העניין עם הדילדו, מישהו שניסה את שניהם (גם דילדו גם זין).

Cauchy די השיב על השאלות שרציתי לשאול ומכיוון שלא ראיתי שמישהי התנגדה להן אני מקבל את דבריו כתשובה למה שלא שאלתי.

אולי רק דבר אחד נוסף וזה עניין ההשפלה שבאקט עצמו. אני יודע שאת הכל ניתן לעשות משפיל או לא משפיל מה עוד שלרוב במערכת יחסים שמושתתת על אהבה ואמון, ניואנס ההשפלה אובד. ובכל זאת (ואולי זה רק בראש שלי) כשאני מודיע לזה שמולי שעוד פעם אחת ואני אזיין אותו בתחת, ברור לו שלא אורגזמה היא זו שניצבת בפתח חיו.

כשהבנתי שהעובדה שהיא מונעת ממני את הדלת האחורית נובעת ממחסום מטופש שמורכב מתמהיל של אסתטיקה ודעות קדומות, פשוט העמסתי אותה על הכתף, הראיתי לה איך מבצעים חוקן (אני חשבתי שאני מראה, היא חשבה שאני אהרוג אותה כשאסיים, אבל אני מספר את הצד שלי) ואח"כ לקחתי אותה כמו שרציתי. בשיחה שאחרי ההתאוששות ואחרי שסיפרה עד כמה היה לה קשה ועל כל הפחדים שרצו לה מול העיניים, שאלתי אם תגובתה הייתה אותה תגובה לו ביצעתי בה שטיפת נרתיק ובעלתי אותה בדלת הקדמית.

היא אמרה לי: לא, כי אז זה היה אונס, מה שעשית היה גרוע יותר.

אני לא יודע מה יכול להיות יותר גרוע מאונס ולמרות שניחנתי ברגישות של מגף, נדמה לי שבפעולה עצמה - "כניסה דרך דלת אחורית", יש משהו הרבה מעבר לקיום יחסי מין רגילים, יותר ממציצה, יותר מהשתנה, קשירה וכו.

או שזה כלום, אישי ועניין של הרגל? הנה, ברידז'ט כתבה: "זה נובע מכמה בחרתי נכון". היא התחתנה אתי חודש אחרי. כנראה אין לזה קשר "לבחירה נכונה או לא". או שכן?

(עם נשים שקדמו לה לא שוחחתי על זה. נקודת המבט שלהן לא ממש עיניינה אותי)

וכן אני חושב שזיון עם דילדו מנוכר יותר. גם מהצד הזה של המתרס התחושות שונות לחלוטין. ישבנים חמים משיים ורכים המתחככים במפשעה, גוף רוטט בידיים וכל כיווץ שעובר ממנה אלי, לעומת מראה מחרמן של זין מלאכותי ביד שמפלח את דרכו אליה. אבל גם זיון רגיל עם ויברטור לעומת זה עם הזין טומן בחובו את אותו ההבדל.
לא?

וזה רק על קצה המקלדת.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
אני לא מוצאת את התגובה של קושי שאתה מדבר עליה, איפה זה?

אף פעם לא חשבתי על זה כעל השפלה. ושאלת הדילדו הייתה הרבה יותר נמוכה: איך זה מרגיש בתוך התחת. גם אחרי ההסבר שלך, לא ממש ברור לי הקטע. אני מניחה שלהבהיל אותה היה חלק מהקטע בשבילך, כי אחרת מה הייתה הבעיה להסביר לה יפה ולהראות לה לאט ובעדינות שזה כיף לאללה.
מאדאם קירי​(שולטת){אהובי המתו}

Brave Dwarf כתב/ה:
אולי רק דבר אחד נוסף וזה עניין ההשפלה שבאקט עצמו. אני יודע שאת הכל ניתן לעשות משפיל או לא משפיל מה עוד שלרוב במערכת יחסים שמושתתת על אהבה ואמון, ניואנס ההשפלה אובד. ובכל זאת (ואולי זה רק בראש שלי) כשאני מודיע לזה שמולי שעוד פעם אחת ואני אזיין אותו בתחת, ברור לו שלא אורגזמה היא זו שניצבת בפתח חיו.

"משפיל" זה עניין של נקודת מבט. השתתפתי פעם בדיון שעסק בעניין הגמירה על הפנים. אני לא ראיתי בזה שום בעיה, כמעט כל האנשים שהם לא אני ראו בזה אקט משפיל. אני ממש לא מבינה מה משפיל בזה: אם הבחור בכל מקרה גומר מחוץ לי, למה זה צריך לשנות לי איפה בדיוק? אם זה כל כך משמח אותו, אז למה לא?
אותו הכלל חל לגבי מציצה וזיון בתחת. אני אוהבת מציצות כי אני אוהבת בולבולים, אני לא רואה שום דבר משפיל בלמצוץ לבחור. אני לא אוהבת בתחת כי זה כואב לאללה ופוצע אותי שם, לא כי זה נראה לי משפיל או מבזה.

האמת? זה אחד הדברים שלא הצלחתי להבין: למה תנוחות מסוימות או אקטים מסויימים נחשבים למשפילים בצורה כזו או אחרת. למה ירידה (מציצה או ליקוק, לא משנה) נחשבת ל"משפילה"? למה דוגי סטייל, תנוחה מענגת להפליא, נחשבת למשפילה לעומת התנוחה המסיונרית? דברים כאלה נפלאים מבינתי.
Cauchy{Venus Blue}
Cauchy{Venus Blue} • 12 ביולי 2010
RIR

1. זה עניין חברתי - זיון בתחת זו קללה נפוצה כמעט כמו הומו. זה נחשב כואב כמעט כמו רופא שיניים. ידוע לכל שגבר בשמחה יזיין אחרים בתחת ולעולם לא יקבל.

2. רק צד אחד מקבל את ההנאה (כביכול). כך הרבה אנשים רואים גם במציצה דבר משפיל.

3. באופן כללי בחברה האנושית סקס הוא דבר משפיל וככל שאתה עושה אותו יותר הארדקור יש יותר השפלה. אפשר לדבר על הגורמים יש מליון; אתה הכי פגיע פיסית בסקס, אתה ערום, התחושות וההורמונים משתוללים, החברה אומרת שזה דבר שצריך להצניע, האגו שלך מושתת על היכולת שלך לשכנע אנשים לעשות איתך סקס גם בהמשך. וכו' וכו' וכו'.

4. זו שאלה של 'ל'קחת' או 'לקבל'. כאשר אתה מרגיש מרומה שלקחו ממך אתה מרגיש רע ומושפל (נגיד גנבו לי 10 שקל מהארנק). אבל אם תתרום 100 שקל תרגיש מצויין למרות שהסימפטום לכאורה חמור יותר. ההשפלה נובעת מחוסר השליטה, ומה לעשות כאשר יש לך זין בתוך התחת שליטה שלך פחות או יותר נגמרה.

אם את בשליטה על ידי מילת בטחון ('לא') אז את עשוייה להרגיש שאת יותר 'נותנת' מאשר לוקחים ממך, אבל אני חושב שהרגשת חוסר השליטה הפיסית היא משמעותית בכל מקרה (בדומה לביקור אצל שיננית או רופא שיניים)
Brave Dwarf
יולי Yuli כתב/ה:
אני לא מוצאת את התגובה של קושי שאתה מדבר עליה, איפה זה?

אף פעם לא חשבתי על זה כעל השפלה. ושאלת הדילדו הייתה הרבה יותר נמוכה: איך זה מרגיש בתוך התחת. גם אחרי ההסבר שלך, לא ממש ברור לי הקטע. אני מניחה שלהבהיל אותה היה חלק מהקטע בשבילך, כי אחרת מה הייתה הבעיה להסביר לה יפה ולהראות לה לאט ובעדינות שזה כיף לאללה.

לא. ממש לא. אני תמיד מסביר (שוב, אני מסביר או יולי מסבירה, קיים הבדל). ואני גם לא צעקתי או הפחדתי (שוב, איך יולי נראית כשהיא לא מפחידה ואיך אני נראה). אבל אני תמיד מסביר, ורוב הנשים עמן שכבתי, במקרים מזדמנים, לא הסכימו ליחסי מין אנאליים (מבדיל, כי לאלו שהיו שלי, לא הייתה ברירה). ואגב, איני יודע איך זה הולך בארץ, אב בחו"ל כאשר מזמינים נערת ליווי, יחסי מין אנאליים נכללים ב"דרישות מיוחדות" אותן יש לציין מראש.
Brave Dwarf

RIR כתב/ה:

"משפיל" זה עניין של נקודת מבט. השתתפתי פעם בדיון שעסק בעניין הגמירה על הפנים. אני לא ראיתי בזה שום בעיה, כמעט כל האנשים שהם לא אני ראו בזה אקט משפיל. אני ממש לא מבינה מה משפיל בזה: אם הבחור בכל מקרה גומר מחוץ לי, למה זה צריך לשנות לי איפה בדיוק? אם זה כל כך משמח אותו, אז למה לא?
אותו הכלל חל לגבי מציצה וזיון בתחת. אני אוהבת מציצות כי אני אוהבת בולבולים, אני לא רואה שום דבר משפיל בלמצוץ לבחור. אני לא אוהבת בתחת כי זה כואב לאללה ופוצע אותי שם, לא כי זה נראה לי משפיל או מבזה.

האמת? זה אחד הדברים שלא הצלחתי להבין: למה תנוחות מסוימות או אקטים מסויימים נחשבים למשפילים בצורה כזו או אחרת. למה ירידה (מציצה או ליקוק, לא משנה) נחשבת ל"משפילה"? למה דוגי סטייל, תנוחה מענגת להפליא, נחשבת למשפילה לעומת התנוחה המסיונרית? דברים כאלה נפלאים מבינתי.

נכון וגם כתבתי את זה מראש. ויותר מכך, כל עוד רגשותיה של זו שמולי לא עניינו אותי, האמנתי בזה. אבל Cauchy שוב העלה נקודות חשובות מהן לא ניתן להתעלם ולהן קיימת השפעה על מי פחות ועל מי יותר.

הבוקר, בדרך ממשמרת, שוחחתי עם אישה שאני מאוד מכבד וגם מבוגרת ממני בעשור לפחות. היא התרעמה על המושג "כוסית". "איזו מושג מכוער! איך נשים מוכנות לו וגרוע מכך משתמשות בו?!" הזכרתי לה שהמחמאה "חתיכה" התחילה כ"חתיכת תחת" בימי המנדט הבריטי והנה כיום לכל אחד ברור ש"חתיכה" משמעה "חטובה". "כן, אני יודעת." אמרה, וראיתי עליה שלו הייתה מגיעה לפנים שלי, הייתי חוטף איזו ימנית, "למה גברים לא מסוגלים אפילו להחמיא לנו מבלי לעלוב?"

אז זהו שאני לא רואה במושג הזה משפיל אבל אותה ומאוד לא בצחוק הוא זעזע. אחרי שהקשבתי לה, גם הבנתי אותה. כנ"ל לגבי גמירה על הפנים, תנוחה על ארבע, זין בתחת וכד'.

ומכל המלל הזה אותי מעסיקה הכי השאלה האם ניואנס ההשפלה איננו מהווה (אצל נשים שאצלן הוא קיים) חלק מאותה הנאה מינית במהלך יחסים אנאליים והפעם בהקשר ישיר לנשלטות ו- BDsM אבל לפני כן אספר על אינספור כנועות שהתפלצו כשירדתי על ברכיי והשקעתי את הפרצוף שלי בפרחים שלהן. הו לא! שולטים לא יורדים כי זה משפיל (את השולט יאעני).
(כן בטח. אז בגלל שאני שולט אני בעונש?)
להבה חשופה
להבה חשופה • 12 ביולי 2010
אליפל כתב :

"....BDsM אבל לפני כן אספר על אינספור כנועות שהתפלצו כשירדתי על ברכיי והשקעתי את הפרצוף שלי בפרחים שלהן. הו לא! שולטים לא יורדים כי זה משפיל (את השולט יאעני).
(כן בטח. אז בגלל שאני שולט אני בעונש?)".

אליפל מותק.

לא אתה לא ב"עונש".

אותם "שולטים," שחושבים שלא יאה להשקיע פרצופם בפרחים של "הכנועות" להם {ולא רק ל"כנועות" - לנשים בכלל}.

הם {אולי בעונש} בגלל חטא היוהרה . "אני שולט ולא יורד , כי זה משפיל".

אתה אליפל מותק אמיתי.

גם שולט וגם מותק אמיתי.

שילוב נדיר ב"מחוזותינו".

אך קיים = עובדה . מותק.

להבה חשופה.!@!