לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם יש דרך להגן על עצמי ממחלות כשאני יורד למישהי?

מאדאם קירי​(שולטת){אהובי המתו}
לפני 14 שנים • 15 ביולי 2010

Re: סליחה שאני מתערב...

אלימלך כתב/ה:
RIR כתב/ה:
אלימלך כתב/ה:
זה בסדר, הלשון רוויית אלכוהול כך שהסוליה עוברת גם ניקוי וגם חיטוי ואז אין לסוליה ממה לחשוש.

ריר
איכס על האיכס עקבים שלך, ו...מעלה במאה.
כמו שהיה באחד מספרי המדריך: ארתור פתח בקבוק אלכוהול. לפני ששתה ממנו ניגב את הפיה במגבת "ובכך השמיד כמליון חיידקים שהיו עליה". icon_lol.gif
איכס על האיכס על האיכס עקבים שלי, מעלה ב- 2 בחזקת 70 ויוצרת ממטרים הדרונים של איכס.
http://en.wikipedia.org/wiki/Particle_shower#Hadronic_showers

קונטרה
קונטרה זה לא מוגדר היטב!
מה שכן, אתה יכול להיות גלאי מיואונים, ואז לאחר ממטר ההדרונים לא יגיע אליך כלום. אלא אם כן התגנב לשם איזה מיואון סורר, כמובן.
אלימלך

אלימלך • 15 ביולי 2010
RIR כתב/ה:
אלימלך כתב/ה:
RIR כתב/ה:
אלימלך כתב/ה:
זה בסדר, הלשון רוויית אלכוהול כך שהסוליה עוברת גם ניקוי וגם חיטוי ואז אין לסוליה ממה לחשוש.

ריר
כמו שהיה באחד מספרי המדריך: ארתור פתח בקבוק אלכוהול. לפני ששתה ממנו ניגב את הפיה במגבת "ובכך השמיד כמליון חיידקים שהיו עליה". icon_lol.gif
איכס על האיכס על האיכס עקבים שלי, מעלה ב- 2 בחזקת 70 ויוצרת ממטרים הדרונים של איכס.

קונטרה
קונטרה זה לא מוגדר היטב!
מה שכן, אתה יכול להיות גלאי מיואונים, ואז לאחר ממטר ההדרונים לא יגיע אליך כלום. אלא אם כן התגנב לשם איזה מיואון סורר, כמובן.

לא, לא - רה קונטרה
לכל קונטרה יש רה קונטרה

אלימלך כתב/ה:
RIR כתב/ה:
אלימלך כתב/ה:
RIR כתב/ה:
אלימלך כתב/ה:

ריר

קונטרה
קונטרה זה לא מוגדר היטב!

לא, לא - רה קונטרה
לכל קונטרה יש רה קונטרה
זה כמו "לכל סיר יש מכסה", או כמו "לכל שבת יש מוצאי שבת"? כי ההקשר חשוב כאן.
אלימלך

אלימלך • 15 ביולי 2010
RIR כתב/ה:
אלימלך כתב/ה:
RIR כתב/ה:
אלימלך כתב/ה:
RIR כתב/ה:
אלימלך כתב/ה:

ריר

קונטרה
קונטרה זה לא מוגדר היטב!

לא, לא - רה קונטרה
לכל קונטרה יש רה קונטרה
זה כמו "לכל סיר יש מכסה", או כמו "לכל שבת יש מוצאי שבת"? כי ההקשר חשוב כאן.

בן גוריון
סתם סתם, אני מתנצל, אני כנראה עתיק מידי בשביל ילדה שכמוך
והחוש הומור בכלל עטוף בנפטלין.
הקונטרה והרה קונטרה זה סתם קטע מסרט משנות השישים.
אבל אנחנו גולשים למקומות שלא לשם כך התכנסנו כאן.
אז, לרדת או לא לרדת, זו השאלה?

אלימלך כתב/ה:
בן גוריון
האיש והאגדה?
אלימלך כתב/ה:
סתם סתם, אני מתנצל, אני כנראה עתיק מידי בשביל ילדה שכמוך
והחוש הומור בכלל עטוף בנפטלין.
למה? אני תמיד שמחה להכיר ביטויים חדשים, אפילו אם הם עוד מהימים בהם לגרוש היה חור! icon_wink.gif

אלימלך כתב/ה:
הקונטרה והרה קונטרה זה סתם קטע מסרט משנות השישים.
אני עוד תקועה ב"מה שבע? - מה כמה?" איך שאני שמעתי את זה נפלתי מרצפה לכסא.
אלימלך כתב/ה:
אבל אנחנו גולשים למקומות שלא לשם כך התכנסנו כאן.
אז, לרדת או לא לרדת, זו השאלה?
אה, כן, הנושא המקורי של השרשור. זה.
שולטת עדינה 24​(שולטת)
לפני 14 שנים • 22 ביולי 2010
אני חושבת שפותח האשכול הוא אדם מאוד אחראי שאכפת לו מעצמו ומהבריאות שלו ולא מתכוון לזרוק את זה לפח בעקבות חרמנות רגעית, בניגוד לרוב הכותבים פה...

אני אישית, לא נותנת לאף אחד לרדת לי עד שאני רואה שהוא עבר בדיקה למחלות מין כמה שיותר עדכנית לפני שהוא בכלל מתקרב אליי...
בלי קשר דיברנו אתמול ארוכות ועושה רושם שפותח האשכול הוא בין הבודדים (ואני יכולה לספור אותם על יד אחת) שעברו את הסלקציה שלי. וסתם שתקבלו פרופורציות - מאתמול בערב עד עכשיו קיבלתי יותר מ-300 (!!) פניות.
יש פה הרבה זבל אבל בתוך כל זה הצלחתי לדלות כמה אנשים נדירים ומדהימים שעונים על שלושה קריטריונים עיקריים:

1. נראים ממש טוב.
2. יודעים להתנסח כמו שצריך.
3. יש להם אישיות מדהימה.

כמה שהקריטריונים נשמעים בנאליים, אין פה כמעט אנשים כאלה...
Beta Male
Beta Male • 22 ביולי 2010
לא הבנתי,את דורשת שמי שיורד לך יעבור בדיקה רפואית? אמנם אני מבין את ההגיון מאחורי הדרישה אבל ההגיון אומר שהצד היורד הוא הצד שמסתכן יותר. מקווה שגם את בודקת את העניינים שם.
בכל מקרה,זו אחת הסיבות לכך שעם השנים אני מעדיף פחות ופחות פרטנריות איכותיות יותר ויותר,משהו פחות זמני ויותר קבוע גורם להפחתת הסיכון ללא ספק וזה לא חשוב מי יורד למי והאם בכלל מדובר בחדירה
little pet כתב/ה:
בכל מקרה,זו אחת הסיבות לכך שעם השנים אני מעדיף פחות ופחות פרטנריות איכותיות יותר ויותר,משהו פחות זמני ויותר קבוע גורם להפחתת הסיכון ללא ספק וזה לא חשוב מי יורד למי והאם בכלל מדובר בחדירה
חשבתי שהפתרון שלך לזה הוא להיות רק עם ילדות; הסבירות שילדונת הספיקה להידבק במשהו נמוכה למדי. icon_wink.gif
Beta Male
Beta Male • 22 ביולי 2010
מאדאם קירי RIR כתב/ה:
little pet כתב/ה:
חשבתי שהפתרון שלך לזה הוא להיות רק עם ילדות; הסבירות שילדונת הספיקה להידבק במשהו נמוכה למדי. icon_wink.gif

נו ברור,מצד שני הן כולן שרלילות אלה שאיתי
קשה,קשה
little pet כתב/ה:
מאדאם קירי RIR כתב/ה:
little pet כתב/ה:

נו ברור,מצד שני הן כולן שרלילות אלה שאיתי
קשה,קשה
כולן? איזה צירוף מקרים מטורף!
ו - אכן קשה.