בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

''ידיד נפש''

Brave Dwarf
לפני 14 שנים • 29 ביולי 2010

Re: לפני, "נשלטת" \ "שולט" אנו בני אדם.!

Brave Dwarf • 29 ביולי 2010
להבה חשופה כתב/ה:
[...]

כן, יש {גם} כאן ידידי נפש אמיתיים. ללא שום כוונות זדון.

להבה חשופה.!@!

להבונות, מבלי להכנס למה שאמרתי כאן:

Brave Dwarf כתב/ה:
(אלא אם נתעמק בשאלה בסיסית - האם אכן יכולה להתקיים מערכת יחסים חברית אפלטונית בין גבר לאשה ללא נכוחותה של תאווה מינית ורצון בקרבה אינטימית לפחות אצל אחד מהמשתתפים)

ולמה שרפאל כתב כאן:
רפאל כתב/ה:

אני מאמין שידידות בין גברים לנשים היא אפשרית. אבל כאשר היא קרובה מאוד היא כמעט תמיד מלווה במתחים מיניים ובשיקולים זרים. ו"ידידות נפש" עם אדם שמכירים באתר מין/סאדו היא בכלל עניין נדיר, ולפעמים מפוקפק.

מה ההבדל בין "חבר" ל"ידיד נפש"?
aka BODYGUARD
aka BODYGUARD • 29 ביולי 2010
הבדל סמנטי.
לא יותר.

כתבת נכון להבה, וכל ההכללות המטופשות שהועלו כאן מכניסות את הגברים לעדר,
אולי כי זה האתר והאופציה לעשות זאת.

אני מכיר באופן אישי כמה אנשים באתר הזה שבהחלט יכולים להיות הצד הנכון של הענין,
ללא מניפולציות ומארבים מתחת לאבנים או חדרי מלון ממוזגים ומצד שני יכול לומר שראיתי גם
ראיתי כמה חארות שהתיימרו להיות חברי נפש (הנה מיזגתי את הביטויים) ופרצופם האמיתי ניגלה
מיד לאחר שהועמדו במבחן.
נכון, הרוב נפלו כמו שיבולים תחת קומביין, ובכל זאת נמצאו כאלה שעמדו במקומם.

הכללות הן דבר רע.

מעבר לכך שאפו לכל המנתחים הפסיכו-סקס-מאניקים על הניתוחים המבריקים שאפילו פרויד
עליו השלום, אם היה חי- היה מת, לקריאתם. במחי מקלדת כולם ניתחו את אישיותו של ראובן,
את פחדיו, את האופן בו הוא מטיל את מימיו...אחר כך את הפרלפקס ותורי גם יגיע....

מדהים.

עמוד 8, וכמסורת הכלוב, כל עוד לא עברנו את עמוד 21 הרי שלא מיצינו ו/או התעייפנו מהטלת
בוץ ורפש.
להבה חשופה

Re: לפני, "נשלטת" \ "שולט" אנו בני אדם.!

להבה חשופה • 29 ביולי 2010
Brave Dwarf כתב/ה:
להבה חשופה כתב/ה:
[...]

כן, יש {גם} כאן ידידי נפש אמיתיים. ללא שום כוונות זדון.

להבה חשופה.!@!

להבונות, מבלי להכנס למה שאמרתי כאן:

Brave Dwarf כתב/ה:
(אלא אם נתעמק בשאלה בסיסית - האם אכן יכולה להתקיים מערכת יחסים חברית אפלטונית בין גבר לאשה ללא נכוחותה של תאווה מינית ורצון בקרבה אינטימית לפחות אצל אחד מהמשתתפים)

ולמה שרפאל כתב כאן:
רפאל כתב/ה:

אני מאמין שידידות בין גברים לנשים היא אפשרית. אבל כאשר היא קרובה מאוד היא כמעט תמיד מלווה במתחים מיניים ובשיקולים זרים. ו"ידידות נפש" עם אדם שמכירים באתר מין/סאדו היא בכלל עניין נדיר, ולפעמים מפוקפק.

מה ההבדל בין "חבר" ל"ידיד נפש"?

אליפל מותק icon_smile.gif

לגבי דידי, ידיד נפש הוא חבר.!
עימו, אני משוחחת, מתייעצת , מקשיבה לדעותיו יודעת בביטחה שהקשבתו, ידידותו , עצתו, וכן חברותו אינה באה ממקום של "שיקולים זרים", קרי, אין מתח מיני או נסיון להכניס אותי למיטתו.

לגבי, ההבדל, בין, ידיד נפש \ חבר לבין חבר. ביסודו, אין אני עימו במערכת יחסים זוגית במערכת יחסים זוגית,קיים, מוטיב האהבה על כל המשתמע מכך. לעיתים {גם} מוטיב הקנאה.
בקשר שלי עם ידיד נפש\חבר אין קנאה. וזו רק דוגמא אחת מיני רבות.

icon_smile.gif.
Brave Dwarf
לפני 14 שנים • 30 ביולי 2010
Brave Dwarf • 30 ביולי 2010
BODYGUARD כתב/ה:
הבדל סמנטי.
לא יותר.

[..]
הכללות הן דבר רע.

מעבר לכך שאפו לכל המנתחים הפסיכו-סקס-מאניקים על הניתוחים המבריקים שאפילו פרויד
עליו השלום, אם היה חי- היה מת, לקריאתם. במחי מקלדת כולם ניתחו את אישיותו של ראובן,
את פחדיו, את האופן בו הוא מטיל את מימיו...אחר כך את הפרלפקס ותורי גם יגיע....

מדהים.
[..]

בודי.
אל תתרעם כל כך. הכלוב, לא משנה עד כמה הוא מנוגד לכל הנורמות של RL, מהווה נורמה לעצמו. יש לו חוקים משלו, נורמות משלו ואת ה"רוב" משלו. והנורמות שלו אכן בנויות מחומרים רקובים של גברים (או שולטים) המחפשים זיון במסווה של חבר (זה היה אמור להיות "גברים המחפשים זיון תחת מסווה של..." אבל השרשור בנושא זיוני תחת כבר מאחורינו), נפוחים עד כדי מחנק מאחורי כפתור הצווארון; של נשים מרוטות נשמה ונגועות היסטריה ומחוררות אכזבות; של חלומות שלא התממשו ותקוות שלא התגשמו. ולכן אין טעם לזעוק: אוח! אבל לא כולם חלק מהעדר. דבריו של ראובן ושל המגיבים הסתמכו על הרוב כי למרות שזה "דבר רע" הרוב הוא המאפיין. ראובן דיבר על "ידיד נפש" עפ"י הכלוב והם השיבו לו משל הוא (ראובן) היה חלק מהכלוב.

נדמה לי שאני קיבלתי עלי את הדין. כל עוד אני בכלוב, אני חלק ממנו ולכן אין לי להלין על אלו המתייחסים אלי בהתאם. אני הרי יכול להתנתק מערוץ התקשורת הזה ולעזוב. אבל אני נשאר. קצת מפרפר פה ושם ונלחם בתחנות רוח אבל בגדול שומר על החוקים ויהיו רעילים ככל שהינם: לא פונה אל אף אחת (פרט ל RIR אליה פניתי למען להודות ולגרניקה, אליה פניתי לפני מספר שנים דרך אור השליטה שמכירה אותי כמעט מזה עשור וידעתי כי תוכל להעיד בפניה על טוהר כוונותיי) פן איחשד מטרידן או "ידיד נפש" פוטנציאלי. לא נפגש עם אף אחת/ד פן אמצא את עצמי בבלוגה כדום מסוכן, לא נכנס לצ'ט כדי להגביל את זמן הנוכחות שלי לתגובות בלבד פן אשתחל לפיהם של הרכלנים ומציין בכל צעד ושעל שאני נשוי ומאושר עד כלות פן אתפרש כמתחרה.

חשבתי על השרשור הזה של ראובן עוד קצת. הוא צודק. ראובן בסך הכל שכח לציין שאותו "ידיד נפש" שידבר במסנג'ר עם אנג'לינה (מסנג'ר שאין לנו כי אנחנו נורא לא וירטואלים), יהיה מהכלוב. והרי מי אם לא אני עשיתי לה בזמנו מנוי זהב, שהיום נגמר, כדי שתכיר קצת יותר את כל אלו אותם היא מחשיבה ל"נחמדים" בכלוב המהווה נורמה בעצמו ולעצמו ולא משנה באיזו שעה של יום או לילה אתה פותח לו את הצורה, תמיד מרגיש כמו רגע מחייו של אידיוט. (-:
Kate McCannon
Kate McCannon • 30 ביולי 2010
מאסטר אור, מאסטר אור, איזה כיף עם מאסטר אור icon_biggrin.gif
אופס, אסור להגיד כלום, שלא יפרוץ לי לחשבון בכלוב או ישלח את הנשלטות להתקשר אלי.
ידיד נפש.
מגוחך.
פסיכיאטר מתורבת
פסיכיאטר מתורבת • 30 ביולי 2010
Miss Tory כתב/ה:
ידיד נפש.
מגוחך.

מה תקעת את הזקן העני והמסכן הזה בשרשור כה מכובד הא ?

יש לך נטייה להרוס כל דבר טוב ?
להבה חשופה

מה הקשר בין מאסטר אור לשרשור?

להבה חשופה • 30 ביולי 2010
Miss Tory כתב/ה:
ידיד נפש.
מגוחך.

מי לדעתך, מבין המגיבים בשרשור זה, הוא ניק חדש \ נוסף { מחקי המיותר}.
של , "מאסטר אור, מאסטר אור, איזה כיף עם מאסטר אור icon_biggrin.gif".

אשמח לתשובה.

שבת שלום

להבה חשופה!@!
שולט באהבה​(שולט){(ה)טבח U}
לפני 14 שנים • 31 ביולי 2010

ידיד נפש פוסט מעניין פסיכולוגית מעבר לכתוב...

אל לו לאדם בזוגיות להיות שוטר על זוגתו, אדם הבטוח במקומו לא יחשוש ולא יקנא בזוגתו ובבן זוגו, הצורך בלבודד את ה"נשלטת" מחבריה, ידידיה ואויביה יביא בסופו של יום לקילור חדש ולסיום מערכת היחסים מהר מאוד. (כמו שאנו רואים יום ביומו).
היכולת לשוחח ביחסים אישיים הינה מעלה חשובה ונחוצה לזוגיות בריאה, המתחים, הלחצים והמטלות הבאות בפתח חיי השליטה לעיתים קרובות יכולות להלחיץ מאוד.
תגובות כאילו ואחרות מצד שולט יכולות לגרום לנתק בתקשורת היום יומית, בגרותו של האדם תלמדו מי אויביו ומי אוהביו.
מנגד עצם השיחה של נשלטת עם גבר אחר בשיחות אינטימיות ואישיות יובילו לא מעט למערכות משניות/ חדשות וזה אינו קשור לשליטה זה קשור לאורך חייו של האדם.
"ידידי הנפש" המתוארים בשרשור המעניין הינם לרוב לא מעט מחברינו החייכניים שעינם צרה בבשר הטרי והחדש ו/או באשה של האחר ביצר תרנגולי קרב ואגו, "הינה זיינתי לו אותה", "אני טוב יותר, אני תותח" רב שגל בטיטו וכו'.
מכל השרשור שאת רובו קראתי, עומד לעיני דבר אחד פשוט שאין סיכוי להגשימו בסוג של קהל בעולם הבדס"מ - אל תחמוד באשת חברך !!!
אשה הפוסעת לחיקו של אדם אחר ברוב המקרים הבעיה היא אצל בן זוגה ולא אצלה, למען הסר ספק אחזור על מילותיי, ברוב המקרים... ואין פה שום קשר לוניליות או שליטה ובדס"מ, אותו בולשיט.
שבת שלום לכולם - ולאחרונה יש פה באתר המון צורך לשלום, מקווה שהעברתי בהצלחה את דבריי
T O M​(שולט)
T O M​(שולט) • 31 ביולי 2010
מסכים עם רוב הדברים שרפאל כתב.
בקשר מונוגמי צריך גבולות ברורים אשר נקבעים ביחד.

ההבדלים בין ידידי הנפש האמיתיים לבין המתחזים כפי שראובן הציג,
הם לא ב "על מה הם מדברים ביחד" כי אם "איך הם מדברים ביחד"
כך אפשר לראות מי באמת ידיד נפש ומי מעוניין בקצת יותר.

ועל האישה האחריות לדעת מתי הגבול נחצה(אם נחצה) ולעצור זאת כאשר זה קורה.
שיחת הבהרה שבה יצויין שאין לה כוונה מעבר לידידות נטו ועליו לחדול מנסיונותיו לשנות זאת.
ואם זה לא עוזר אז התרחקות ממנו, בלית ברירה אחרת.

נ.ב:
עצם זה שזה נושא לדיון גם מראה שזו תופעה די מוכרת בקרב הנשים פה.
צירוף "ידידים" שאמינותם לפעמים מפוקפקת (כלומר האינטרס האישי שלהם),
בזמן קיום הקשר הזוגי. מטעמי נוחיות ובלי התחשבות בבן זוג ובכללים שנקבעו
Cauchy{Venus Blue}
Cauchy{Venus Blue} • 31 ביולי 2010
צר לי להרוס את החגיגה הפטריארכלית, אבל יש לי שאלה תמימה.
האם מישהו מהכותבים שמתאר כיצד יש לחנך את האישה היה מוכן שיסבירו לו ויחוקקו לו חוקים כיצד ואיך וכמה ולמה מותר לו לדבר ועם איזו בחורה?

יותר מזה, אם הגבר בוגד זו למעשה אשמת האישה - שכן היא לא אישה טובה. הרי זו הסיבה האמיתית לרשום שאם אישה בוגדת זה אשמת הגבר, על מנת להאשים אותה בבגידת הגבר. לא ייתכן שמעילה באמון היא אשמת המועל עצמו.

הבעייה העיקרית בתפיסה היא שאם האישה היא אכן חפץ, בהחלט יגיע בובנאי אחר שימשוך בחוטים - אולי אפילו ייתן לה להרגיש כמו בת אדם. אם נדמה לכם שתוכלו לשלוט בכל מעשיה אני אשלח אתכם לכמה אבות שחשבו שהם שולטים בבת שלהם. האדם הוא לא חיה שמסתדרת בכלוב.