לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

על צרות עין והפוסלים במומם..

ראובן
לפני 14 שנים • 3 באוג׳ 2010

כאן זה...

ראובן • 3 באוג׳ 2010
הי,

שאלה לי: אם הבנתי נכון, כאן זה מועדון הקללות? אנארכיה סובלנית?
אני שואל כי שוב התחילו להטיף מוסר. אנא מכם - אמרו לי אם כן,
כי יש לי מה לומר, אבל רק אם זה לא מצונזר.

בתודה,
R
Homelander​(שולט)
Homelander​(שולט) • 3 באוג׳ 2010
פסיכיאטר מתורבת כתב/ה:
אמן החושים כתב/ה:
Brave Dwarf כתב/ה:
פסיכיאטר מתורבת כתב/ה:
Brave Dwarf כתב/ה:
בכוח המוח כתב/ה:
אמן החושים כתב/ה:
תהיי בריאה.

לא עדיף שתבחן את רמת הבריאות אצלכם, בטרם אתה משלח ברכות כאלה בחוץ?

מי את שתקבעי מה יש להם לבדוק במערכת יחסים שלהם?
את המשלשלת האולימפית והורבלית בכלוב מאז סגרת את בלוגך והמשתמשת בו משל היה אסלה ובנו משל היינו נייר טואלט. תתרוממי לרגע מלשונו של הונילי הנעלב ותסתכלי בבבואה של עצמך. מי את בכלל? בתור מ מטורפת או מ מכוערת, את אותו הדבר. ייצור נטול חיים.

טוב. לפחות את יודעת לנפוח אל פי הטבעת מהבטן שלך (כפי שהעידו כאן). מה שמסביר מדוע כל מה שיש לך לומר נשמע כמו פלוץ.

למען הסר ספק, זאת הייתה סאטירה בטירה... ( מסיר קורה מהווריד האדום בעיני ותוקע את השפיץ בבוהן של אפצ'יקודה).
ככה אני אוהב את זה. ועכשיו תסתובבי, מ מטומטמת. אולי יגיע היום ואשדרג אותך ל- ד דפוקה.

בחיי , אתה זכר אדיוט עם מכנסי גינס של זקנים טיפשים , גם תפרן בלי שקל בתחת , גם אהבל משודרג , ישראלי מצוי מטה . לא מבין נו .
גם גר לו באיזו עיירת פיתוח או לא יודע מה , עם בלטות כמו שיש לו בטח בעזה עכשיו מארגנים לו קמחא דבלטא או קרמיקה . לך תעשה טובה לעצמך .שבור איזה קופת גמל וקנה לך כמה קלמנטינות ולך לטייל . יש לי סלידה מזכרים שרושמים שהם שולטים , כאילו שמחר אם יעצרו אותם ברחוב על שוטטות הם יציגו תעודת שולט . אויי גיוועלד מה הכלוב הזה עושה לבני האדם , חייבים לעצור את כלובי על השחתת הזקנים בישראל היפה והמזדיינת . גמד טיפש . לך תחליף לאישתך טמפון . כבר בוקר .

גם אתה מוזמן להוציא את הלשון מתחת שלה.

ולחילופין - סובב סובב, ותחדיר לה עד הגרון די עמוק כדי שתשתקו שניכם סופסוף . מנער את הרגל. לא ביקשתי ממך שתחדול לאונן לי על הקרסול?

תכלס מתורבת, לא מבין את הדואליות שלך... החלטת לפתח פיצול-אישיות גם-כן בחור? כי לפסיכיאטרים אכן יש נטייה להיות פסיכים, אבל חשבתי שאתה מעבר לזה.
ברצינות-
אתה מציג את עצמך בתור אדם חברותי, אתה מביע חיבה לכלבתי החמודה ואני מאמין שזה כנה, אבל אז מספיק שהדבילית הזאת פה, שטוענת שיש לה משהו במוח (ומתעקשת שזה לא איזה תא מקולקל או באג אחר), מתערבת בעניינים לו לה, אשר קשורים לאנשים שרק לפני כמה שעות מכתיבת מה שכתבת מסרת להם ד"ש חם ואתה מייד קופץ כנגד מי שמגנה את ההתערבות הזאת.

הגמד התערב בטיב-טעם, היה לו משהו מצחיק לומר על התנהלות לא כשרה של מישהי, נקודה; אתה עושה רושם סתם חיפשת סיבה לריב איתו וחבל.
כי אני אישית כבר שוחחתי יותר ברצינות עם הגמד מאשר השטויות שהולכות פה על דפי-הפורומים ותאמין לי, הוא בחור מספיק איכותי בשביל שאתה לא תנסה לכבס את הכביסה-המלוכלכלת של מר גב' בכוח המוח הזו על חשבונו.
וזה לא שאני יוצא כנגד זה כי הוא צריך עזרה, אל תטעה, במקרה הזה פשוט אתה יוצא איך לומר? על הפנים ואני דווקא תפסתי ממך יותר.

אני משקלל נתונים במהירות הבזק . כך אני עושה גם עסקים .

הגמד ? לא שווה הרבה . לא רק בהיבט המיני , גם בכל הסעיפים שבהם אני או נקבה אמורים לשקלל . הוא באמת סוג של ייצור שאינו תורם משמעותית לחברה ולקהילה . ולכן הוא בטל בשישים .

בכח ? שווה . גם מינית . גם כספית , גם מעמדית .

מה נעשה ? האדם הוא ייצור שאוהב למקסם את הרווחים . כלכלה בסיסית אמן .

דש לנקבה שלך , אני יודע שגם היא אוהבת למקסם .

אז היות ובמיקסום עסקינן, בוא נעשה פה רגע כלכלה בסיסית באמת:
הגמד בודאי שלא שווה בשבילך בהיבט המיני, אלא אם יש גם משהו בנטיות שלך שאתה רוצה למקסם...
לעומת זאת, אם מישהו מביניהם תורם לחברה פה ולקהילה, זה הוא; מספיק שתציץ בבלוג המשובח ובכמות התגובות, כי אתה מוזמן לבחור להתעלם מהתרומה האמיתית שלו לדיונים רציניים כשיש כאן סוף-סוף (אישית אני יודע)
מעמדית? זה כבר עניין נזיל ביותר, מדובר במעמד של איפה ומתי ואיך; מבחינת הכלוב ניתן לומר שמעמדית מצבו עדיין יותר טוב משל מוח.

ומחד-גיסא, מוח, לא יודע מה היא שווה מבחינה כספית, אבל אם היא אינה נוטה לשכור את שירותי-המין שלך (אם אתה מציע אותם באמת למרבה במחיר), אזי שלך אישית היא לא שווה כספית; מעמדית? בחיאט זה שהיא עושה רעש וצלצולים כאילו היא המלכה של אומת העבדים והשפחות בכלוב, לא אומר שכך הדבר, האמת כפי שכבר צויין לעיל, נראה שהיא עסוקה הרבה יותר בזיוני-שכל מאשר זיונים של ממש... שלא לדבר על זה ששמה כבר מזמן הפך לשם שני של טרול חסר-משמעות בקרבנו בדיוק כמו כמה טרולים אחרים שלא צריך לציין את שמם בעיקר כי איני יודע עדיין מה דעתך גם עליהם. כך שמעמדית היא גם לא ממש שווה.
ומבחינה מינית, כבר דיברנו על זה- הרי המקסימום שהיא יודעת זה למצוץ וגם זה היא מכחישה בתוקף שהיא עושה כך שכל קשר בינה לבין מין, נלקח בערבון-מוגבל מאד.

אז אם נעשה שקלול קצר לפי הפרמטרים שלך:
הגמד, שווה לקהילה ולכן גם מעמדו בה במקום יציב וטוב (שלא לדבר על זה שיש לו אישה כוסית לאללה ודברים כאלה אמנם הולכים ברגל אבל רק עם אנשים מסויימים).
מבחינה מינית הוא אולי שווה למין שלו הוא צריך להיות שווה, כך שזה בסדר גמור מצידי ומבחינה כספית, לא יודע- אבל אם תמשיך ככה בזמן שהוא יזמין אנשים למשקה, אתה לא תרוויח מזה דבר.

מוח, לא שווה לקהילה, לא שווה לחברה, לא שווה כספית וממש-ממש לא שווה מעמדית; כמו-כן שוויה המיני נלקח בערבון-מוגבל.
כך שמוח יכולה להיות שווה לך משהו רק אם יש לך מחסור רציני במין ואתה צריך להתפשר ואני בהחלט מקווה שזה לא המצב.
Homelander​(שולט)

Re: כאן זה...

ראובן כתב/ה:
הי,

שאלה לי: אם הבנתי נכון, כאן זה מועדון הקללות? אנארכיה סובלנית?
אני שואל כי שוב התחילו להטיף מוסר. אנא מכם - אמרו לי אם כן,
כי יש לי מה לומר, אבל רק אם זה לא מצונזר.

בתודה,
R

חברי היקר,
ממתי בדיוק אכפת לך אם משהו פאקין מצונזר?
ומי שם זין שהתחילו להטיף לך מוסר?

האמת שאני מחכה כבר זמן-רב לשמוע את דעתך בנידון המדובר icon_twisted.gif
ראובן

הנדון המדובר

ראובן • 3 באוג׳ 2010
אמן החושים מכובדי,

רק אמור לי מהו הנדון,
כי לתומי אני סבור שמדובר ב''עלבונות בסגנון חופשי''.
כל השאלה שלי באה, מכך שראיתי ששוב מתחילים להטיף מוסר.

אנא האר את עיני,

R
Homelander​(שולט)

Re: הא??

בכוח המוח כתב/ה:
Perplexed כתב/ה:
בכוח,

א. Cauchy לפעמים צודק.

ב. יופי של הצלפה, אבל, ווט דה פאק היתה התמה המרכזית?

ג. ובאמרת אגב, איפה עוד אני יכולה לפסול במומים אם לא על במה זו, הרי אני נשלטת מזוכיסטית, להיכן אנתב את הסאדיזם? בפרט שיש כל כך הרבה במי להכנס, שזו ממש חובה...

icon_smile.gif)

א. באמת עלתה השאלה הזו בין קושי וביני מה היה מטרת הפוסט ההוא שלך - האם לנזוף במגיבים, או לטחון את ראובן עד עפר. (או שאולי גם וגם, כל צורות ההגשה מקובלות כאן ), האירי את עיננו..

ובכן, הנדון באופן כללי נושא את שמה של פותחת; העץ
כדרכם של נדונים...

אבל אם אתה בקטע של לראות את זה בדרך של העלבה בסגנון חופשי- אז במגמה זו כל אחד בעצם בוחר בשבילו על מה נסוב הנדון; אני מניח ששלך יסוב סביב הציטוט שהבאתי בנ"ל

מקווה שעזרתי
icon_rolleyes.gif
בכוח המוח​(שולטת)

Re: הא??

בכוח המוח​(שולטת) • 3 באוג׳ 2010
אמן החושים כתב/ה:
בכוח המוח כתב/ה:
Perplexed כתב/ה:
בכוח,

א. Cauchy לפעמים צודק.

ב. יופי של הצלפה, אבל, ווט דה פאק היתה התמה המרכזית?

ג. ובאמרת אגב, איפה עוד אני יכולה לפסול במומים אם לא על במה זו, הרי אני נשלטת מזוכיסטית, להיכן אנתב את הסאדיזם? בפרט שיש כל כך הרבה במי להכנס, שזו ממש חובה...

icon_smile.gif)

א. באמת עלתה השאלה הזו בין קושי וביני מה היה מטרת הפוסט ההוא שלך - האם לנזוף במגיבים, או לטחון את ראובן עד עפר. (או שאולי גם וגם, כל צורות ההגשה מקובלות כאן ), האירי את עיננו..

ובכן, הנדון באופן כללי נושא את שמה של פותחת; העץ
כדרכם של נדונים...

אבל אם אתה בקטע של לראות את זה בדרך של העלבה בסגנון חופשי- אז במגמה זו כל אחד בעצם בוחר בשבילו על מה נסוב הנדון; אני מניח ששלך יסוב סביב הציטוט שהבאתי בנ"ל

מקווה שעזרתי
icon_rolleyes.gif

יש לי רק שתי מילים לומר לך, ורמז דק בהן -

הבנת הנקרא.