לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

כל מילה מיותרת

TV_Eye​(שולט)
לפני 13 שנים • 3 בספט׳ 2010
TV_Eye​(שולט) • 3 בספט׳ 2010
little pet כתב/ה:
נהדר,מעבר לזה שאתה ממשיך לשכתב עובדות (הם היו פה לפנינו,חבר,לפחות במאה הנוכחית), אתה נכנס פה לדיונים תיאולוגים. כאדם מאמין אני מכיר בזכותנו על כל א"י,על גבולות ההבטחה מהפרת עד הנילוס,אז? כאדם ראציונל אני יודע שחייבים להתפשר
אני מניח שלא תמכת בבן גוריון הסמולני עוכר ישראל הזה שהעז להסכים למדינה על א"י המחולקת...

וואלה הם היו כאן הרבה לפנינו?? באמת? על פי מה אתה אומר את זה? כי היסטורית אתה פשוט טועה. ההגירה הערבית לפלסטין. בתחילת המאה הארץ הזו היתה פחות או יתר ריקה, מרשומות של האימפריה הטורקית, לא היו כאן יותר מ150 אלף איש. שכללה מעל 40 לאומים שונים, כלל ערבים יהודים צרכ'סים יהודים. הערבים היו הרוב והם היו בסביבות 60 אחוז מאוכלוסיה, היהודים היו בסביבות ה25 אחוז. אבל שוב תראה שהמספר שזה יוצא הוא מספר מאוד קטן של אנשים בארץ וזה כולל את הערבים בסה"כ.

בתחילת המאה התחילו 2 מגמות של הגירה, אחת של יהודים מאירופה לארץ, והשנייה של ערבים סורים  וערבים מצרים לארץ.

אחד המאמרים המעניינים בנושא אפשר למצוא בלינק הזה http://www.meforum.org/522/the-smoking-gun-arab-immigration-into-palestine

אז אתם מוזמנים להמשיך בוויכוח שלכם (שכבר הפך לדי דבילי) אבל לפחות שהעובדות היו נכונות.
הדורבנים​(נשלט)
הדורבנים​(נשלט) • 3 בספט׳ 2010
ליטל פט, נראה לי שנעשה עליהם חרם , ועד שהם לא יענו מה הפתרון שלהם לא נגיב להם.

עם כל הימניות שבי (ויש בי הרבה), הטיעון "חלוקת הארץ, כי אין משהו יותר טוב לעשות" הוא לגמרי צודק. אם אתם רוצים לסתור אותו, יש רק דרך אחת: למצוא מה הדבר הטוב יותר לעשות.

באותה נשימה, אני גם תומך נלהב באריאל, ובעובדה שבמו ידיהם ורגליהם המתיישבים בי"וש משרטטים לנו את גבולותיה העתידיים של הארץ שלנו. אין שום דבר קדוש בגבולות הרביעי ביוני 1967. זה לא "פתרון מוסכם על כולם", כיון שהפלשתינים לא הסכימו לו, ארבע פעמים, כי תמיד חשבו שהזמן פועל לטובתם (פעם לפני 1967, פעם אחרי 1967, פעם ב2000 בשיחות קמפ-דיויד, ופעם בשיחות עם אולמרט). לדרוש את זכות השיבה לתוך הגבולות הללו, זה לא להסכים על גבולות בעיני. לא מסכימים? סבבה, רק שיהיה גם להם מה להפסיד בכך...
Homelander​(שולט)
Homelander​(שולט) • 3 בספט׳ 2010
נכתב בטעות על השם הלא נכון- אני מזמן פרשתי מלדבר בהגיון פה על הנושאים האלה
Lakshmi​(נשלטת)
Lakshmi​(נשלטת) • 3 בספט׳ 2010
little pet כתב/ה:
מקבי יקר,יש מליוני בעלי דת מסויימת שחיים תחת משטרים עם אופי דתי שונה,הם עדיין לא נכבשים. לערביי ישראל יש זכויות שוות ע"פ חוק ואם מחר תתן ת.ז כחולה לכל תושבי השטחים לא יוכלו לבוא אליך בטענות (מעבר לעובדה שתגיד ביי ביי לצביון היהודי של המדינה)

מעבר לזה תמשיך לשכתב את העובדות,הערבים הם הכובשים,סבבה

אין לי ספק שהאומנים יופיעו בפני כל אדם באשר הוא אדם אם יגיע לת"א,לאשקלון,לב"ש או לעפולה. ההחרמה היא לא של המתנחלים אלא של ההתנחלות בלבד והם ציינו זאת מפורשות

החלוקה השרירותית הזאת היא מה שיציל אותנו,היא הפתרון ההגיוני היחיד (שים לב לתוספת החשובה עד מאד של "הגיוני")

עכשיו מר מקבי,מכיוון שלדעתך אריאל יותר קלה ליישוב מאשר הגליל (והרי בגליל יש פיגועי ירי כל יומיים... בדיוק כמו בשטחים),יבוא ויספר לי כבודו מה הפתרון שלו?

מצטער,עדיין לא הוצע פה פתרון מימין למרות בקשות חוזרות ונשנות שלי ושל מפיסטו

זכויות שוות?
אין להם זכויות שוות, יש להם הרבה יותר זכויות מאיתנו!
האונברסיטאות מפוצצות בערבים שמקבלים את הלימודים חינם במלגות של משרד הבטחון, הם מתקבלים עם בגרות מיניטמלית ביותר ובקושי פסכומטרי ובזמן שאני טוחנת שנתיים/שלוש ותורמת למדינה בשירות צבאי, הם מפתחים את הקריירה שלהם,
אז אנא.
Beta Male
Beta Male • 3 בספט׳ 2010
טי וי,בסיפא של דבריך אני דווקא תומך
אין דבר שאני מתעב יותר מאשר כל הנראטיבים שמנסים להנפיק מהצד הערבי ומהשמאל הסהרורי וגם מהימין שלנו,הדברים האלה בטח ובטח רק מנציחים את המשך המצב הנורא. יחד עם זאת גם לפי דבריך ניתן להבין שהערבים היו פה רוב,לא שזה רלוונטי עבורי כי תמיד אפשר ללכת לתקופות מוקדמות יותר ולא לסיים את הויכוח

פוג,אין ספק שגם במקרה שיפרוף פה שלום חלילה (והוא לא,בקרוב) גושי ההתנחלות יישארו ברשותנו והם יקבלו בתמורה שטחים אחרים שלא מיושבים. כרגע אריאל לא הולבנה עדיין ועל זה כל הויכוח
ואת זה שהערבים דפקו את עצמם שוב ושוב אתה לא צריך לספר לי. מצבנו טוב מפני שתמיד התפשרנו והסכמנו לחלוקות השונות והם תמיד התנגדו. בשורה התחתונה ההתנגדויות שלהם הביאו אותם למצב בו הם חיים כמו כלבים (תסלחו לי אבל זו האמת) ואילו אנחנו במקום להתנגד לחלוקה בנינו מדינה נפלאה,מערכת חינוך,כוח צבאי ותודה לבן גוריון. לכן אני תמיד רוצה להיות פשרן לפחות במ"מ אחד מהם,לכן תמיד אני אושיט יד לשלום,לא במחיר אובדני כמובן,לכן אנחנו ננצח. שהם יישארו עם החמאס שלהם,עם הפנאטיות,עם הקיצונים. נראה לאן זה יוביל אותם

וטאקארה ממשיכה לדבר שטויות כך שאין מה להגיב לה בכלל. כן,הערבים מקבלים מלגות ממשרד הביטחון. הם גם מקבלים את עיטור העוז והגבורה ישירות מהרמטכ"ל
זו אגב דוגמא טובה לקיצוניות,התלהמות והתבהמות שהערבים כ"כ הצטיינו בו במשך שנים ולצערי אנחנו מצמצמים פערים באופן הדרגתי וקבוע. מה השלב הבא? קול הרעם מירושלים?
Lakshmi​(נשלטת)
לפני 13 שנים • 4 בספט׳ 2010
Lakshmi​(נשלטת) • 4 בספט׳ 2010
little pet כתב/ה:
טי וי,בסיפא של דבריך אני דווקא תומך
אין דבר שאני מתעב יותר מאשר כל הנראטיבים שמנסים להנפיק מהצד הערבי ומהשמאל הסהרורי וגם מהימין שלנו,הדברים האלה בטח ובטח רק מנציחים את המשך המצב הנורא. יחד עם זאת גם לפי דבריך ניתן להבין שהערבים היו פה רוב,לא שזה רלוונטי עבורי כי תמיד אפשר ללכת לתקופות מוקדמות יותר ולא לסיים את הויכוח

פוג,אין ספק שגם במקרה שיפרוף פה שלום חלילה (והוא לא,בקרוב) גושי ההתנחלות יישארו ברשותנו והם יקבלו בתמורה שטחים אחרים שלא מיושבים. כרגע אריאל לא הולבנה עדיין ועל זה כל הויכוח
ואת זה שהערבים דפקו את עצמם שוב ושוב אתה לא צריך לספר לי. מצבנו טוב מפני שתמיד התפשרנו והסכמנו לחלוקות השונות והם תמיד התנגדו. בשורה התחתונה ההתנגדויות שלהם הביאו אותם למצב בו הם חיים כמו כלבים (תסלחו לי אבל זו האמת) ואילו אנחנו במקום להתנגד לחלוקה בנינו מדינה נפלאה,מערכת חינוך,כוח צבאי ותודה לבן גוריון. לכן אני תמיד רוצה להיות פשרן לפחות במ"מ אחד מהם,לכן תמיד אני אושיט יד לשלום,לא במחיר אובדני כמובן,לכן אנחנו ננצח. שהם יישארו עם החמאס שלהם,עם הפנאטיות,עם הקיצונים. נראה לאן זה יוביל אותם

וטאקארה ממשיכה לדבר שטויות כך שאין מה להגיב לה בכלל. כן,הערבים מקבלים מלגות ממשרד הביטחון. הם גם מקבלים את עיטור העוז והגבורה ישירות מהרמטכ"ל
זו אגב דוגמא טובה לקיצוניות,התלהמות והתבהמות שהערבים כ"כ הצטיינו בו במשך שנים ולצערי אנחנו מצמצמים פערים באופן הדרגתי וקבוע. מה השלב הבא? קול הרעם מירושלים?

קח את ההתייפייפות הבלתי נסבלת שלך למקום אחר, מיצית את עצמך פה בהודעה השניה שלך כבר ואתה מתחיל להעיק.
ואם אני מדברת שטויות ואין מה להגיב לי, לפחות תהיה עקבי וא-ל תגיב לי?!
Beta Male
Beta Male • 4 בספט׳ 2010
הלכתי לגור בעזה
סביוני רפיח,נוף לים
Lakshmi​(נשלטת)
Lakshmi​(נשלטת) • 4 בספט׳ 2010
little pet כתב/ה:
הלכתי לגור בעזה
סביוני רפיח,נוף לים

הגיע הזמן שיקרה הדבר.
קטסטרופה{Adonai}

כל אמן הוא בן אדם בסך הכל.

קטסטרופה{Adonai} • 4 בספט׳ 2010
וכבני אדם יש להם בין היתר גם דעות ומצפון להבדיל מהרבה אחרים מהכותבים כאן שכל מה שהם מסוגלים לחשוב זה לחשוב מהזין ומהווגינה.
המצפון שלהם אומר להם לא להופיע בחו"ל, אז מה?
אריאל ושאר השטחים הכבושים הם חו"ל מבחינתם ומבחינתי ועצם זה שאנחנו שולטים שם זמנית לא הופך את אלה שבחרו לגור שם לתושבי מדינת ישראל וככאלה לא מגיע להם שום זכות של תושב מדינת ישראל ואחת הזכויות זה לראות תאטרון.
אין בליבי מאומה כלפי אותם תושבים שגרים שם בגלל נוחות וכדאיות כלכלית אבל גם אלה הבינו ומבינים שהם עברו לגור בשטח כבוש שלא שייך לישראל בכלל ובתוך תוכם הם מבינים שהם יצטרכו לעוף משם במוקדם או במאוחר.

האמנים הללו רוצים להפוך את המאוחר למוקדם יותר וכך לחסוך חיי אדם שיירצחו, והם יירצחו, משני הצדדים בכך שהם מזכירים למי ששכח שישראל מדינה כובשת, אולי היחידה שנשארה כזו ושעלינו לעשות מעשה ולעורר את האדישות הקיימת בתושבי המדינה הזו.

אני אישית לא הייתי מעולם ולא אהיה לעולם בשטחים הכבושים ויהיה מה שיהיה.

ברצוני להלל את האומץ של אותם אמנים, אומץ שאינו מנת חלקם של האספסוף שתמיד אומר שאין עם מי לדבר, כל הערבים חלאות וכיו"ב בזמן שהם לא יודעים את המינימום שבמינימום של ההסטוריה.

מכבסות המילים פה לא יסתירו את העובדה שהשטחים הנ"ל כבושים ושהם יוחזרו בצורה כזו או אחרת יותר קרוב ממה שהם אפילו מדמיינים.
למה זה יקרה?
כי אי אפשר אחרת.
אתם כועסים?
תקפצו לי, וכמה שיותר גבוה.