בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

איכס...אשכנזים(זיות)

שוסי
לפני 13 שנים • 18 באפר׳ 2011
שוסי • 18 באפר׳ 2011
[quote="pet"][quote="Beta Male"]
pet כתב/ה:
Beta Male כתב/ה:
זונת סושי כתב/ה:

אתה אומר במילים אחרות את מה שאני אמרתי (פשוט לא השתמשתי במילה "פטריאכלית" "מעמד המינים"- אבל אם תקרא שוב את מה שכתבתי תראה שעל זה בדיוק דיברתי.
ואיפה רשמתי ש"כל המזרחים הם כאלו"- אשמח לציטוט מדוייק.
יש לי הרגשה שהכעס שלכם כלפי מה שכתבתי זה בעיקר רגשי הנחיתות שלכם שאתם משום מה משליכים עלי.

ועוד לא עניתם לי, למה לדבריי אתם מגיבים בכזה כעס כשעל דבריו של גילשר אף אחד לא מגיב?
כי זה היה פרובוקציה?
זה הופך את זה ללגיטימי?
מצטערת, אבל ממש לא, גם אם לא בתור בדיחה.
אתם יכולים לנסות ולהסוות את הגזענות הזו בכמה תירוצים שתרצו "זו סתם בדיחה, סתם פרובוקציה" אבל הנק התחתונה היא, כשמדובר בצד אחד- של המזרחיים, אתם לוחמי צדק-כשמדובר בצד של האשכזנים אף אחד לא אומר מילה-מצטערת להגיד לך, אבל זו התנהגות גזענית, שלא לומר, צבועה.

ראשית כבר הסברנו לך,גילשר בעצמו אשכנזי,קראי שוב את הדברים מה שאומר שאצלו אין מדובר בגזענות אלא בטרוליות לשמה,נסיון ליצור פרובוקציה וכו' וכו
לעומת זאת את כתבת פה מצע שרובו גזעני אבל זה מילא. העובדה שבכל משפט שני את מספרת שאת נאורה הופכת את זה להעתק מדויק של החיקוי של טומי לפיד ב"ארץ נהדרת". אותו ג'נטלמן אירופאי נאור שהוא בעצם חשוך מכולם כלפי מגזר מסוים לפחות
עכשיו תגידי,את אותם הדברים היית כותבת גם על ערבים? וכותב לך את זה א ווילדע חייע שהוא גם ליברל שמאלני ר"ל לא תאמיני. תאמיני לי שנלחמתי מספיק בחיים שלי בגזענות נגד אשכנזים. אני מתעב שנאה מגזרית מכל סוג שהוא.נשבע בבאבא סאלי icon_cool.gif

אז מה אם הוא אשכנזי?
זה אומר שהוא לא יכול להיות געזן כלפי העדה שלו?
ואז מה אם זה נאמר בתור פקובוקציה, זה הופך את זה לבסדר?
מעניין אם מזרחי היה עושה את אותו הדבר כלפי העדה שלו אם דבריו היו מתקבלים בכזו שלוות נפש.
יש לי הרגשה שממש לא, כי, כפי שאמרתי מקודם, יש צביעות גדולה בציבור הישראלי כלפי הגזענות נגד האשכנזים לעומת הגזענות כנגד המזרחיים.

ואני עדיין מחכה לציטוט שבו רשמתי ש"כל המזרחים הם נחותים".

+1
ובכלל בתור בת שיקוצים מעורבת,הגזענות שחויתי מצד מזרחים על הלבנבנות ה"אשכנטוזית" שלי היתה רבה פי כמה מהאשכנזים שכיום מפחדים בכלל להעלות את הנושא.
ואני אגיד לכם עוד משהו,
אני מסכימה בהחלט שבתחילת קום המדינה היה ניסיון "לאשכנז" את המזרחיים בצורות אלימות פחות או יותר,אבל כיום גזענות מזרחית על אשכנזים מתקבלת בבדיחות וכהלצה ואילו כשהמצב הפוך זה פתאום ולפתע נחווה כגזענות.
Beta Male
Beta Male • 18 באפר׳ 2011
מאיפה הבאת את זה?
גזענות מזרחית מתקבלת בהומור? תראי איך חתכו את הבובלילה (ובצדק)על הפרידמנים בעוד שכל בחורה זולה אנו נוהגים לקטלג כ"פרחה" שהוא כידוע או שלא כידוע שם מרוקאי שהיה נפוץ בעבר וזה בסדר. כשאיזה מנכ"ל משרד ממשלתי מדבר על העליה הרוסית בצורה פוגענית הוא נחתך על ימין ועל שמאל
כהומור אני מקבל הכל. צחקו עלי,על אחרים,על מי שרק אפשר. ברגע שזה הופך לקו מחשבה אמיתי,למצע אידיאולוגי של ממש אין מחילה
A v​(שולט)

קראתי קצת..

A v​(שולט) • 18 באפר׳ 2011
ולא סתם כי הספיקו לי שניים וחצי דפים,להבין שטמטום וגזענות הולכים טוב יחד.

כמו לבן עם פלפל חריף.

"איש אחר" אתה כנראה גזען ממורמר,שהרבה ספרדים או ספרדיות להלן יוצאי עדות המזרח..

כנראה זיינו אותך בכל מיני דרכים טובות ופחות.

האחרונה עם הסטראפאון בכלל היתה מרוקאית שהפכה אותך לכלבה שלה.

בקיצור טיפש ממורמר וכנראה חסר חיים.

"PET" את כנראה חיה בעולם אחר.הגזענות נוטפת ממך..אבל אני בטוח שאם יבוא מרוקאי חתיך.

לא תהיה לך בעיה להיות הכלבה שלו.

ודרך אגב יש לי 5 אחיות,אני רוצה לראות אותך אומרת לאחת מהן שהיא מזרחית צייתנית.

בקיצור הגזענות פה נמצאת בכל חלקה טובה..כך שהיא בעצם לא ממש טובה.

מעולם לא שפטתי אדם לפי דבר טיפשי שכזה.כמו איפה הוא או הוריו נולדו.

או באיזה עיר נולד (גם זה קיים),ואני מציע לכל מי שיש בעיה איתנו יוצאי עדות המזרח

בקבוק של ליטר "סטילה" בחינם.ומפה לגג של עזריאלי,מלמעלה תקפצו,רק לא לצד המזרחי.

AV
שוסי
שוסי • 18 באפר׳ 2011
טוב זה פשוט לא נכון.
הבובלילית הפכה לסמל לאומי עקב גזענותה,
ואם מישהו מעז להתמרמר אז הוא הוא "אשכנזי מתנשא",ירידות על רוסים מתקבלות בהרבה יותר הומור מאשר על אתיופים למשל.
אתה מתאר לעצמך מה היה קורה אם אותו מנכל היה מדבר על מזרחיים באותה צורה?
אמא'לה.
Beta Male
Beta Male • 18 באפר׳ 2011
זונת סושי כתב/ה:
טוב זה פשוט לא נכון.
הבובלילית הפכה לסמל לאומי עקב גזענותה,
ואם מישהו מעז להתמרמר אז הוא הוא "אשכנזי מתנשא",ירידות על רוסים מתקבלות בהרבה יותר הומור מאשר על אתיופים למשל.
אתה מתאר לעצמך מה היה קורה אם אותו מנכל היה מדבר על מזרחיים באותה צורה?
אמא'לה.

סמל לאומי? שפכו עליה זפת על מה את מדברת?
אז טוב,היא יפה,סקסית ועדינה (הייתי חייב,מצטער) אבל ממש לא סמל לאומי אלא אחת המבוזות שיש.
הומור על רוסים קיים בדיוק כמו שקיים על אתיופים. למען האמת צוחקים על מזרחיים הרבה יותר מאשר על אשכנזים וזה בסדר גמור,הומור זה דבר נהדר ואילו אני מדבר על אידיאולוגיות גזעניות. רק השבוע דובר על שר שזרק או לא זרק מילה גזענית בהתייחסו למוצא של חברו לסיעה.היה קצת רעש ונגמר
אגב אני חושב שטוב שכך. השתיקה של המגזר הרוסי כשאותו מנכ"ל משרד ממשלתי דיבר עליהם היתה מעולה מבחינתם כי הם פשוט הראו שזה לא מזיז להם. שיגיד,הם מספיק בטוחים בעצמם שהם טובים ולא יצליחו לגרום להם לחוש מקופחים (ובנינו,התחושה מזיקה לא פחות מהקיפוח עצמו)
שוסי
שוסי • 18 באפר׳ 2011
אגב,
כדאי שנבהיר משהו.
אהבת חיי היחידה הינה רוסי מנתניה.
הבחור הכי מבריק ושנון שאני מכירה הוא מרוקאי.
האבא האשכנזי שלי הרבה פחות "בן תרבות" מהסבא המזרחי שלי שמצקצק בלשון שלו כשאבא שלי מתנהג באופן לא תרבותי דיו.
אני לא טוענת שהסטיגמות של פעם תקפות גם להיום,אני טוענת שיש נטייה לפוליקטלי קורקט רק לצד אחד של המפה העדתית.
master xy​(שולט)
master xy​(שולט) • 18 באפר׳ 2011
יווו איזו רגישות במקרה הטוב ורגשי נחיתות במקרה הגרוע .
מה יש לכם ? הבחור צחק קצת , איזה לחץ .
אשכנתוזים אהבלים ופרנעקים דיבלים לכו לכרסם מצות .
חג שמח!
הרמאפרודיטה

Re: סיכום זמני

הרמאפרודיטה • 18 באפר׳ 2011
master xy כתב/ה:
הזכר -

הזכר צריך להיות זכר אלפא .

אשכנזי או לא זה באמת לא משנה . לזכר האלפא צריך שיהיה הרבה כסף , אבל הרבה . כי עם הרבה כסף הפרנעק מעמיד 700 אשכנזי שסק שיהנדסו למוחרקה את החמוצים . או לחילופין יעמיד 700 פרענקים שישירו לו ״ ולנו יש פלאפל ״

כמו כן זכר האלפא צריך להיות גבר עם ביצים ולאוו דווקא ביצים מבשר אלא ביצים מברזל , אחד כזה שלא מפחד משום שמוק ממוצע . ויודע לנגוח בכל זב ומצורע

מעבר לזה רצוי שלא יהיה עילג , שלא יהיה אהבל , שיאמר את המילה האחרונה ושידע להשתין בשירותים מבלי ללכלך את האסלה .

הנקבה -

אשכנזיה או ספרדית . נו באמת ? אם היא כוסית אז מצידנו שתוולד על הירח . אם היא כונפה אז מה זה עוזר לנו שהיא נולדה בהונגריה ?

שתדע לבשל . שתהיה מאמי . שתדע לתפור שתדע לרקוד שתדע למצוץ שתדע לנאום שתדע לחייך למי שצריך ולא לחייך למי שלא צריך שתדע לשתוק ולצעוק ולצחוק ושתדע לישון .

מה זה בדסמ אגב ?

המזרחית הצייתנית שבי התעוררה קצת והתחילה להשמיע קולות...

או כמו שאומרים אצלנו - יאוואלי !
נוריתE
נוריתE • 18 באפר׳ 2011
ירדתם מהפסים,כולכם
הטרול שהתחיל את כל זה
נח על זרי הדפנה
icon_rolleyes.gif
gilsherr
לפני 13 שנים • 19 באפר׳ 2011
gilsherr • 19 באפר׳ 2011
נורית, למה לכנות אותי טרול?מה טרולי בתהייה שהעלתי? נכון, עדיין לא קיבלתי תשובה אבל בדרך למדתי כמה דברים: ראשית אני יודע עכשיו שההנחה הראשונית שלי לפיה יש יותר אשכנזים בתחום מאחרים היא כנראה שגויה. שנית למדתי שעצם האידיאה שלי לפיה מזרחים ומזרחיות מושכים יותר וטובים יותר במיטה מאשכנזים היא כנראה שלי בלבד וכך ניצלתי מריגשי נחיתות מיניים שייתכן והיו פוגעים בביצועיי במיטה שגם כך לא מזהירים במיוחד(אשכנזי את זוכרת?)שלישית י לקרוא כאן מספר תגובות הכתובות כמלאכת מחשבת למרות האמוציות המתלוות לנושא ואציין במיוחד את בכח המח.. דבר נוסף שהרווחתי בדרך:כל כך נהינתי לקרוא את תגובותיה של הטראנסית שלראשונה בחיי אני מוצא עצמי נמשך לתימניה מסוג אחר ורק בזה נאמר דיינו. ועוד מחאה קטנה ביחס לאחת התגובות פה: אני רוקד נהדר!ו ובכל זאת אני חייב להוסיף עוד אבחנה קטנה ופה כל בר דעת או מי שלפחות חוש ריח באפו חייב להסכים איתי מייד ובלי כל וויכוחים מיותרים!:מיזרחיות רזות וחטובות פשוט מריחות טוב יותר!