סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

טוב זה מרגיז אותי! למה אסור ג'ינס?

the rain song
לפני 13 שנים • 12 ביוני 2011
the rain song • 12 ביוני 2011
דומי, הבה לא נתמם. מסיבות בדסמ רוויות מיניות. וזה מיליון אחוז בסדר גמור. שלא יובן אחרת.
אני הייתי בהרבה מסיבות בלימיט - רוב האנשים הזדיינו שם ולא תמיד עם חברים "ותיקים". גם במוסד הייתי וגם שם לא חסר היה. למרות שאני מודה שאכן בלימיט היה הרבה יותר. גם במקסים הייתי פעם אחת (הווליום שם מוגזם עוד יותר מכל שאר המקומות ביחד) וקצת אצל דיווה.
אני זוכרת מסיבה אחת במוסד, הגיעה שולטת לא רזה במיוחד שלבשה מחוך קטנטן וקצרצר עם עקבים בגובה של עזריאלי בערך. כל השדיים שלה היו בחוץ וגם חלקיק מהתחת המכובד שלה. רגליה המלאות מאוד היו חשופות וקצת קשה היה לה ללכת עם העקבים האימתניים שהיא נעלה. יחד איתה הגיע העבד שלה. הוא היה עירום לגמרי והיא החזיקה אותו בזין שלו. לא בשרשרת או משהו, תפסה את הזין וסחבה אותו אחריה לכל מקום. שלא תביני אותי לא נכון. זה סבבה לגמרי בעיני. זה מגניב לגמרי שאנשים מרגישים כל כך חופשי ועושים באמת מה שמתחשק להם בפתיחות שכזאת אבל ביננו, מכובד? אלגנטי?
אין לי בעיה עם הדרס קוד. אני רק אומרת שלא צריך להגזים עם הסיבות והנימוקים לדרס קוד הנ"ל.
Tainted​(לא בעסק)
Tainted​(לא בעסק) • 12 ביוני 2011
the rain song כתב/ה:
דומי, הבה לא נתמם. מסיבות בדסמ רוויות מיניות. וזה מיליון אחוז בסדר גמור. שלא יובן אחרת.
אני הייתי בהרבה מסיבות בלימיט - רוב האנשים הזדיינו שם ולא תמיד עם חברים "ותיקים". גם במוסד הייתי וגם שם לא חסר היה. למרות שאני מודה שאכן בלימיט היה הרבה יותר. גם במקסים הייתי פעם אחת (הווליום שם מוגזם עוד יותר מכל שאר המקומות ביחד) וקצת אצל דיווה.
אני זוכרת מסיבה אחת במוסד, הגיעה שולטת לא רזה במיוחד שלבשה מחוך קטנטן וקצרצר עם עקבים בגובה של עזריאלי בערך. כל השדיים שלה היו בחוץ וגם חלקיק מהתחת המכובד שלה. רגליה המלאות מאוד היו חשופות וקצת קשה היה לה ללכת עם העקבים האימתניים שהיא נעלה. יחד איתה הגיע העבד שלה. הוא היה עירום לגמרי והיא החזיקה אותו בזין שלו. לא בשרשרת או משהו, תפסה את הזין וסחבה אותו אחריה לכל מקום. שלא תביני אותי לא נכון. זה סבבה לגמרי בעיני. זה מגניב לגמרי שאנשים מרגישים כל כך חופשי ועושים באמת מה שמתחשק להם בפתיחות שכזאת אבל ביננו, מכובד? אלגנטי?
אין לי בעיה עם הדרס קוד. אני רק אומרת שלא צריך להגזים עם הסיבות והנימוקים לדרס קוד הנ"ל.

אני לא מתממת, אני מודעת לעובדה שיש מיניות במסיבות, דה, זה יהיה מוזר אם לא.
אבל בין זה לבית זונות, זה משהו אחר, בעיניי.

אין לי בעיה עם העירום, אין לי בעיה עם ישבנים שנופלים החוצה מהמכנסונים, באמת שלא.

יש הבדל בין," זה מקום חופשי להיות "מוזר" לבין "זה מקום להטריד אנשים אחרים" , רק שיהיה ברור.

מקבלת את המוזרויות שלנו.

שאני אומרת לכבד את המקום זה גם לכבד את המוזרים אבל יותר מזה לכבד את אלו שעומלים כל שבוע להביא לנו את האופציה, את המסיבות.

ללבוש שחור, בעיניי זה לא דרישה גדולה.
the rain song
גם בעיני לאicon_smile.gif
מUחדת

היי domme

מUחדת • 12 ביוני 2011
כתבת: "..מכירה את זה שאת יוצאת מהמקלחת ביום שישי לפני שאת יוצאת למסיבה או פאב, לא משנה אם קהילתי או לא, שמה בגדים נקיים, בושם טוב ומתאפרת יפה?
כמה טוב את מרגישה באותו רגע ששמת את הנעליים ואת ככה, בדלת לצאת?"

את צודקת במאה אחוז ועדיין-
אין קשר בין להתלבש אחלה, להתבשם, להתאפר ולהרגיש מיליון דולר ובין מסיבות בדס"מ המתרחשות בתחומי הפרובינציה ישראל.
שום דרס קוד שחור לא יהפוך את באי המסיבות ליותר או פחות בדס"מים או לכאלו שמכבדים את חוקי המקום. יכול להגיע מבלה הלבוש במיטב בגדי הפטיש, מצויד בשוט יורק אש וחבלים ביבוא אישי מאמן שיבארי- שכל קשר בינו ובין בדס"מ, כלומר ביצועו, הוא מקרי בהחלט.

זה מזכיר לי קצת את שנות התשעים ואופנת הגרנג'.
היו מי שממש אהבו את המוזיקה ואת הרוח המרעננת מסיאטל
אבל הרוב המוחץ סתם קשר חולצת פלאנל על מותניו, התאבזר בחולצת מטאל, כובע גרב ונעלי אולסטאר בלויות- העיקר להיכנס לרוקסן או לקולנוע דן.

Sparafucile כתב: "..לבישת ג'ינס במסיבות פטיש היא נגד המוסמכות".
איזה מוסכמות? מי הסכים לזה בדיוק?
ה"מוסכמה" היחידה שאני מכירה בבדס"מ הינה "שפוי, בטוח ובהסכמה" ובינינו-
מלבד ה'בהסכמה' גם עניין השפוי/בטוח עודנו אינדיווידואלי באופן יחסי (יחסי, בסדר?).

"מוסכמה בדס"מית"? איזה טרן אוף.
CantGetEnough​(נשלט)
CantGetEnough​(נשלט) • 12 ביוני 2011
מדהים... עכשיו הכל מובן לי איך לא ראיתי את זה עד עכשיו! אני כנראה ערס ובן אדם תת רמה וגם כנראה לא מכבד חוקים והכל בגלל מה? בגלל ג׳ינס.. זה פשוט לא יאומן כמה סטיגמות יש כאן והכללות בוטות והכל בגלל לבוש...
דווקא במקום שאתה אמור להרגיש חופשי לבטא את מה שאתה....

תאמינו לי שאני האחרון שיזלזל בחוקים וכל ההשוואות החסרות בסיס האלה על סיכוי גבוה יותר שמישהו בג׳ינס יזלזל יותר.. זה רק מראה דברים שלא ראוי שירשמו פה...

באמת ביאסו אותי חלק מהתגובות פה
פסיכו לוג​(שולט)
פסיכו לוג​(שולט) • 12 ביוני 2011
ריין סונג ומיוחדת.
יפה שעשיתן אותי נאצי. השתדלו לקרוא את מה שאני כותב קצת יותר בריכוז ואולי תבינו את התחושה שלי שאני מנסה להעביר.
לא מצפה מאף אחד להרגיש כמוני. כן מצפה שלפחות לא ירפרפו על דבריי.
the rain song
פסיכולוג בספת עור כתב/ה:
ריין סונג ומיוחדת.
יפה שעשיתן אותי נאצי. השתדלו לקרוא את מה שאני כותב קצת יותר בריכוז ואולי תבינו את התחושה שלי שאני מנסה להעביר.
לא מצפה מאף אחד להרגיש כמוני. כן מצפה שלפחות לא ירפרפו על דבריי.

נאצי? חס וחלילה.
צר לי אם כך הבנת את דבריי. קבל נא את התנצלותי
מUחדת
מUחדת • 12 ביוני 2011
לא ניסחפת בכלל, פסי'.
A v​(שולט)

Re: היי domme

A v​(שולט) • 12 ביוני 2011
מUחדת כתב/ה:
כתבת: "..מכירה את זה שאת יוצאת מהמקלחת ביום שישי לפני שאת יוצאת למסיבה או פאב, לא משנה אם קהילתי או לא, שמה בגדים נקיים, בושם טוב ומתאפרת יפה?

אין קשר בין להתלבש אחלה, להתבשם, להתאפר ולהרגיש מיליון דולר ובין מסיבות בדס"מ המתרחשות בתחומי הפרובינציה ישראל.
שום דרס קוד שחור לא יהפוך את באי המסיבות ליותר או פחות בדס"מים או לכאלו שמכבדים את חוקי המקום. יכול להגיע מבלה הלבוש במיטב בגדי הפטיש, מצויד בשוט יורק אש וחבלים ביבוא אישי מאמן שיבארי- שכל קשר בינו ובין בדס"מ, כלומר ביצועו, הוא מקרי בהחלט.

אבל הרוב המוחץ סתם קשר חולצת פלאנל על מותניו, התאבזר בחולצת מטאל, כובע גרב ונעלי אולסטאר בלויות- העיקר להיכנס לרוקסן או לקולנוע דן.

מלבד ה'בהסכמה' גם עניין השפוי/בטוח עודנו אינדיווידואלי באופן יחסי (יחסי, בסדר?).

מיוחדת ביטאה בכמה תגובות שלה בדיוק רב את מה שהרבה חושבים.

זכותו של מועדון לקבוע.

זכותם של האנשים לא לבוא.

השאלה כבר מי מפסיד יותר.
A v​(שולט)

Re: היי domme

A v​(שולט) • 12 ביוני 2011
מUחדת כתב/ה:

מיוחדת ביטאה בכמה תגובות שלה בדיוק רב את מה שהרבה חושבים.

זכותו של מועדון לקבוע.

זכותם של האנשים לא לבוא.

השאלה כבר מי מפסיד יותר.