שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

סטראפאון כשליטה או שינוי מגדר ?

Brave Dwarf
לפני 12 שנים • 8 בנוב׳ 2011
Brave Dwarf • 8 בנוב׳ 2011
כתבתי מחקתי מכבוד לעמק יא רוק
מתנצל.
Mark Antony
Mark Antony • 8 בנוב׳ 2011
עמק יא רוק כתב/ה:
ברתולומיאו ספינקס כתב/ה:
גמד יקר, אני חושב שאתה טועה. לי למשל ברור שהתנפלו כאן על פור-גוד
וצקצקו באנחות מוגזמות של רווחה והקלה מעושה כשהוא כתב שלא יגיב כאן יותר. אני כל כך
מסכים עם דבריו של עלה אדום; הרעיון שהפורום הזה ״מארח״ כל מי שלא עבר
בהצלחה את מבחני הפמדום של מורטישה ומעריצה היחיד הינו רעיון עיוועים ותעתוע. במידה שהוא מארח, הוא מארח את כווולם: את הדומיות המסוקסות השולפות סטרפאון בצהרי היום, את הנשלטים חלקי הלשון ונוטפי החנופה, את השולטים שקולטים איזו דינמיקה חברתית בהתרחשותה בהשתתפות כוכבניות חדשות וישנות, ואת הנשלטות שנגררות לכל מקום כדי ללייקק בריל טיים. רשת חברתית לא יכולה להיות אחרת. מי שרוצה רק שיחות ממין אחד, שיתכבד ויזמין אנשים לסלון הפרטי שלו וינהל שם את מוצא פיהם וכניסת אחוריהם.

אולי די ???
נמאס כבר לקרוא את הדיוני סרק החסרי קשר לסיבה שלשמה פתחתי את השירשור.
השירשור נועד לדיון רציני על התחושות של אלה שאוהבים משחקי סטראפאון, בין אם הם שולטים, נשלטים או אחרים... לא התנגחויות אישיות ולא האם זה סלון, מטבח או פטיו. רדו מהשירשור שלי ותנו לאנשים להתבטא בהתאם.
תודה

״צאו מהשירשור שלי״???? קרא שוב את תגובתי הקודמת. אולי כדאי שתתחיל מהסוף.
עמק יא רוק​(אחר){הנסיכה ברנ}
כן זה השירשור שלי ואתה מביע פה חוסר כבוד לי ולאחרים. לפורום ולשירשור יש מטרה ברורה ואתה ממשיך לפגוע בהם למרות שביקשתי שתפסיקו. הגיע הזמן שתגלו קצת בגרות ותנו כבוד ומרחב מחייה למי שכן יש לו רצון להתבטא בכבוד ולעניין.
ותודה לגמד האמיץ, יצאת גבר
המלט
המלט • 8 בנוב׳ 2011
עמק יא רוק כתב/ה:
כן זה השירשור שלי ואתה מביע פה חוסר כבוד לי ולאחרים. לפורום ולשירשור יש מטרה ברורה ואתה ממשיך לפגוע בהם למרות שביקשתי שתפסיקו. הגיע הזמן שתגלו קצת בגרות ותנו כבוד ומרחב מחייה למי שכן יש לו רצון להתבטא בכבוד ולעניין.

לא, עמק. זה לא השירשור שלך, ואין שום חוסר כבוד בהבעת דיעה, גם אם מישהו חושב שהיא ״לא שייכת לנושא״. כשידידך האמיץ עסק כאן בהתנגחויות אישיות לא ראיתי שהתחלת לכוון כאן את התנועה, אז בבקשה, רד מעץ ״השירשור שלי״ ואנא חדל מלנהל לאנשים כאן את הפורום. 
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 8 בנוב׳ 2011
המלט כתב/ה:
עמק יא רוק כתב/ה:

לא, עמק. זה לא השירשור שלך, ואין שום חוסר כבוד בהבעת דיעה, גם אם מישהו חושב שהיא ״לא שייכת לנושא״. כשידידך האמיץ עסק כאן בהתנגחויות אישיות לא ראיתי שהתחלת לכוון כאן את התנועה, אז בבקשה, רד מעץ ״השירשור שלי״ ואנא חדל מלנהל לאנשים כאן את הפורום. 

המלט אינך צודק.
את הנושא "עשו לפור גוד" ניתן לפתוח בכל שרשור אפשרי ולנהל אותו שם. את הנושאים של עמק (אותו, אגב איני מכיר) הוא יכול לעלות רק כאן ואם נמשיך להתדיין בנושאים אחרים, אנחנו נמנע ממנו לעשות זאת.

אם החרבתי לך איזהו שרשור, המלט, בעטיו אתה נוקם בעמק ירוק ומכריח אותו לוותר על שאלותיו, אני מתנצל ומבטיח לא לעשות זאת שוב.
המלט
המלט • 8 בנוב׳ 2011
Brave Dwarf כתב/ה:
המלט כתב/ה:
עמק יא רוק כתב/ה:

המלט אינך צודק.
את הנושא "עשו לפור גוד" ניתן לפתוח בכל שרשור אפשרי ולנהל אותו שם. את הנושאים של עמק (אותו, אגב איני מכיר) הוא יכול לעלות רק כאן ואם נמשיך להתדיין בנושאים אחרים, אנחנו נמנע ממנו לעשות זאת.
אם החרבתי לך איזהו שרשור, המלט, בעטיו אתה נוקם בעמק ירוק ומכריח אותו לוותר על שאלותיו, אני
מתנצל ומבטיח לא לעשות זאת שוב.

לא זוכר שהחרבת לי איזה שרשור, ואני לא עוסק בשום נקמות. אפשר לחשוב ש*אני* הוא סיבת הסיבות בגללה השירשור הזה מגיע תיכף לדאבל פיגרס מבלי להתרומם מעל לדשדוש הגמלוני הרגיל המאפיין את הדיונים בכלוב. עם זאת, יש משהו פאתטי בהיצמדות המורתית ל״נושא השירשור״ כשהדברים גולשים לרדידותם הכה אופיינית. אין לי בעייה עם *זה*, אבל יש לי בעייה, או לכל הפחות אי הסכמה מהותית, עם
חברים המבקשים לאכוף עליי ועל אחרים את האג׳נדה שלהם, כפי שבאה לידי ביטוי בעמדתם לגבי הרכב הפורום ואופי הדיונים בו. לזאת אני מתנגד, התנגדתי ותמיד אתנגד נחרצות.  
גולוסקלפרה​(נשלט)

רבותיי..

גולוסקלפרה​(נשלט) • 8 בנוב׳ 2011
גם אני סבור שכדאי לחזור ל *נושא* השרשור!

Mary Jane כתב/ה:
אני תורמת תמונה לדיון - של השכנה ממול, שהצטלמה על רקע המטבח, כי היא חשבה שזה מצחיק (הפמיניסטיות האלו, שאלוהים תעזור להן...). וחוץ מזה אני מסכימה עם מה שאמרו כלללל הבנות כאן, לרבות עם דעות סותרות, כי חנפנות זה טוב לעור הפנים ; )

רק למה מחקת את ה *נושא* מארי?
המלט
המלט • 8 בנוב׳ 2011
גם אני רוצה לצאת אחלה גבר – לפחות כמו הגמד – אז אתרום מעט ואשתף קצת בחוויות הזיונים בתחת *שלי*. למען הסר ספק ועל דעת משטרת הפורום, מדובר בפעמים בהן אשה זיינה אותי בתחת.
אקדים ואודה שאיני מפיק עונג מעצם החדירה מאחור. אולי זה החור הקטן שלי שמסרב להתגמש, (מה תעשו לו), אולי זה חרדות ילדות חבויות המחכות שאליס מילר תחשוף אותן ואולי זה כי זה סתם לא עושה לי כלום חוץ מהרגשה של קקי שתיכף יוצא. סיפרו לי כל מיני סיפורים על עיסוי פרוסטטה, נקודות מיוחדות וכיוצא באלה; אז כן, דחיפת אצבע לתחת קצת לפני אורגזמה מעצימה אותה מאד משום שגם שרירי הטבעת וסביבתה מתכווצים סביב האצבע והתחושה היא נהדרת. אבל אצבע זו אצבע, וסטרפאון זה גדול ועבה. וקקי כבר אמרתי.
מן המקובץ עולה שרק שתיים מבין שלוש האפשרויות שמנית, עמק, תקפות בסיפור הפרטי שלי; הסעיף של מתנת-העונג לא רלבנטי;  כששאלתי מישהי מה זה עושה לה – לזיין אותי בתחת – התשובה היתה תערובת של סעיפים 1,3. השפלה + שליטה. בתנוחה של כפיפה לפנים, ידיים קשורות לרגליים של איזה רהיט או לגוף, ברור שיש גם השפלה וגם שליטה. במקרים רבים מאד האשה המזיינת מדברת אל הנשלט שלה בלשון נקבה. כאן נחבאת לה סוגיה מגדרית שלא נתנו עליה את הדעת מספיק בשרשור הזה. יש לשאול – אם החדירה מענגת, אז למה השולטת מדברת אל הנשלט בלשון נקבה? למה הנשלט חש מושפל כשמזיינים אותו בתחת? אני לא אומר שזה תמיד כך, אבל הפוטנציאל בהחלט שם, ועצם זה שהעלית דווקא סעיפים אלה מוכיח שזה נפוץ מאד, התחושות האלה. אז מדוע בעצם קיים פוטנציאל להשפלה? לעניות דעתי המרודה, התשובה מרחפת בתודעה המגדרית, או המינית, שיש בכל גבר. אם למשל ניקח גבר, שולט-על, אחד כזה שנורא חשוב לו להיות זכר-אלפא, נפשיט אותו באמצע הדנג'ן ובחורה תזיין אותו בתחת, הוא יבקש את נפשו למות מבושה והשפלה. לעומת זאת יש גברים אחרים שיפיקו מכך הנאה אינסופית, והם לאו דווקא נשלטים מוצהרים. מה מקור ההבדל? כאמור, אני סבור שמקור ההבדל מצוי בתודעה. ההזדהות האישית עם ערכים חברתיים של "גבר" ו"אישה". ככה נראה לי.
ולשאלתך האחרונה, עמק. חיובי ביותר. בהחלט אפשר לגמור מזה, גם ללא חדירה. הסוד הוא בחגירה, לא בחדירה J

בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 8 בנוב׳ 2011

קנאת פין תמיד הייתה לי עוד מימי הצבא שכל הפלוגה שלי שלפה את הזין בחורף והשתינה ואני הייתי צריכה להוריד את כל הבגדים+ גטקס + חרמונית ואז לחפש מקום רחוק ולהשתין בלי שזה ירטיב לי את ערמות הבגדים, בואו נודה האינסטלציה שלכם לוקחת את שלנו בהליכה.
מעולם לא רציתי להיות בן או גבר, אני לא מדברת אל הנשלטים שלי בנקבה וגם לא מתלהבת מניוש (לרוב)
לדבר לגבר כנקבה לא משפיל, להיות אישה זאת זכות בעייני.

אני ואלי אליס מילר תצליח להסביר למה, תקוע בשבל האנאלי, מטה על רקטומים, על התחושה של לחפור בהם, להרגיש אותם נפתחים, מתמסרים לי. אני מתה על פיסטינג, זאת התחושה של להיות בתוך מישהו .
לתת לו לחדור אליך ובבעילה יש הכרזת בעלות, אני כובשת אותו, אני בתוכו.
אני מאד אוהבת סטרפון, אני אוהבת לשפד, אני נהנית מהמשחק המגדרי , אני עושה תנועות של גבר אבל מרגישה נורא נשית , אגב בגלל זה אני מתעבת סטרפונים עם ביצים, אני לא רוצה זין, אם זה יהיה עם צורה של דלפין מבחינתי זה גם בסדר, אני למשל לא אתן לנשלט שלי למצוץ את הסטרפון, אני תמיד אעדיף שהוא ירד לי במקום.
לגבי מידת ההנאה שלי בזמן הזיון, עם השנים "הנדסת הסטרפון" השתפרה פלאים, הנוחות שלהם והזווית המדהימה שבה נכנס החלק שיושב בתוכי עושים את ההבדל. הגרמנים החארות האילו יודעים לעשות את העבודה.

* אני שמחה שהשירשור חזר למסלולו , שוב כנו שאמרתי בבבלוג שלי, אין לי בעיה עם שולטים שרוצים להביע את דעתם, יש לי שיחות נהדרות ומפרות עם שולטים. אבל להגיע למצב שהפורום הוא מקום שבבו אי אפשר להביע דעה זה כבר בילתי נסבל.
אני מקווה שהרבה אנשים טובים יחזרו לפקוד אותו.
שיר כאב​(שולטת){סוליקר}
אהמ, פיסטינג זה מעולה! icon_cool.gif אבל זה נושא לשרשור אחר.
אהבתי מאד את התשובה, בטי, בפרט הזדהיתי עם הקטע של "להיות אישה זאת זכות" cheer.gif