לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

סדנא לשולטים מתקדמים

מUחדת
לפני 12 שנים • 1 בדצמ׳ 2011
מUחדת • 1 בדצמ׳ 2011
אבל המלט- אני התחלתי.
אתה יכול להפנות את הזעם לכיוון שלי.
*
לא היה כאן בוז שהופנה למישהו וכן- מותר לצחוק על רעיונות- גם ובעיקר על אלו שלי.
אף אחד מליצני החצר הקרנפיים לא הזכיר ולו במילה את פותח השירשור. יש איזו תכונה חדשה בארץ וניתן לראות איך היא מתגלמת גם כאן: אם הביקורת שלך שלילית- זה כי אתה עצמך אדם רע, שפל, קנאי. למה? אסור להביע דעה אם היא מנוסחת בהומור בלי להפוך ליעד מודיעיני למשטרת הפוליטיקלי-קורקט? כל לשון שלא מלקקת את פי הטבעת שלכם היא לשון הרע?
המלט
המלט • 1 בדצמ׳ 2011
מUחדת כתב/ה:
אבל המלט- אני התחלתי.
אתה יכול להפנות את הזעם לכיוון שלי.
*
לא היה כאן בוז שהופנה למישהו וכן- מותר לצחוק על רעיונות- גם ובעיקר על אלו שלי.
אף אחד מליצני החצר הקרנפיים לא הזכיר ולו במילה את פותח השירשור. יש איזו תכונה חדשה בארץ וניתן לראות איך היא מתגלמת גם כאן: אם הביקורת שלך שלילית- זה כי אתה עצמך אדם רע, שפל, קנאי. למה? אסור להביע דעה אם היא מנוסחת בהומור בלי להפוך ליעד מודיעיני למשטרת הפוליטיקלי-קורקט? כל לשון שלא מלקקת את פי הטבעת שלכם היא לשון הרע?

אלוהים תעזור לך להבין איפה את מוצאת זעם בדבריי. בוז, אכזבה, שאט נפש-כן. זעם? נה.

אני חושב שאת מקלה על עצמך. אני חושב גם שאת יכולה לתת לי אשראי לכך שאדע לזהות סאטירה לא אישית כשאראה אחת. לא אישי את אומרת? כתבו לו כאן שהוא צריך פסיכיאטר בעצמו. אישי למדי, את לא חושבת? ואלמלא החידודים הנהדרים, האם זה היה בכלל בא לעולם? אז לא. לקרוא לי משטרת מחשבות זה באמת להתעלם לגמרי מההיסטוריה שלי כאן, שמאופיינת במאבקים בהשתקות של אחרים עד כדי חסימה. מותר לך לא לאהוב את הביקורת, אבל מכאן ועד שם פסחת על יותר מדי סעיפים. אם את מרגישה שלא פגעת באיש, שהעשרת את העולם בהומור בריא, הרי שתם הוויכוח: כל אחד אמר את דעתו, ואין לשון או תחת יוצאים מפשוטם. 
MasterKey​(שולט)
MasterKey​(שולט) • 1 בדצמ׳ 2011
המלט כתב/ה:
free spirit כתב/ה:
הו המלט. אולי תלמד אותי, "קרנפית חסרת בינה" שכמותי, כיצד מגיעים ל"סובלנות כלפי ביטויים אמיתיים של אינדיבידואליות בכלוב"?

מתי נלמד כולנו שרק לך מותר ללעוג, להשפיל, לא לקבל דעות שונות משלך. בשם הסובלנות. לחיים.

את יכולה להתחיל מכך שלא תגחיכי רעיונות של אחרים על ידי לצון ברמה ירודה מהסוג שהיצגת
בשרשור זה. יש לך מנהג מגונה לעשות את זה, וזה בדרך כלל סוחף את שאר הקרנפים להצטרף למעגל ולחכך את הקרן בצוותא. אין לי ספק שיש כאלה שמוצאים בכך שעשוע. אחרי הכל, מה משעשע ואנושי יותר, ועם זאת דוחה כל כך- מלצחוק בצוותא על האחר? עד כאן היעתרותי לבקשתך ללמד אותך וגו׳.

לגבי האשמותייך, אני חושב שאת מתבלבלת. איני נוהג להשפיל אחרים רק משום שפרסמו דעה ששונה משלי. זה סתם שקר גס. הייתי שמח אילו כולם כאן היו מתייחסים לדעות שונות משלהם כשם שאני משתדל לעשות. חולשת אנושיותי גורמת לי מן הסתם לטעות לפעמים וייתכן שחטאתי פה ושם בלשוני. אבל אפילו אם טעיתי בעצמי, האם די לך בכך כדי לא להתמודד עם הטענה שאני מפנה כלפייך כעת באופן ספציפי לשרשור זה, ולהמשיך בדרכך הנלוזה רק משום שאולי גם אני נהגתי כך?

כמה חבל - שאין כאן הרבה כמוך.
מUחדת
מUחדת • 1 בדצמ׳ 2011
המלט- אני לא יכולה לדאוג למוצא מקלדתו של כל אחד בכלוב וגם לא לחוש ההומור שלו- או העדרו.
אני לא יודעת מי כינה את פותח השירשור בשמות אבל אני שמה את קמיצתי אם אלו אליהם כיוונת בהודעתך הראשונה לפריספיריט כתבו מילה אחת המבזה את כבודו של פותח השירשור.
רק השבוע נתקלתי בשירשור בו שניים נכנסו זה בזה בצורה מכוערת מאוד הגובלת באווטינג.
לא ראיתי המונים מנסים להרגיע ולהזכיר להם דרך ארץ מהי.

הסיבה שאני מגיבה באריכות לעניין, מולך, היא כי אני באמת ובתמים מכבדת את השקפותיך גם כשיש בינינו חילוקי דעות. במקרה הנוכחי אני חושבת שאתה נובח על העץ הלא נכון.

כפי שכתבת לפריסי: אם יש בידייך הוכחה כי בעמוד ורבע האחרונים לשרשור נכתב דבר-מה העולב במישהו ממשי (ולא ביטוי עלום כמו "כל השולטים")- אתנצל כבל עם ועדה.
Cauchy{Venus Blue}
Cauchy{Venus Blue} • 1 בדצמ׳ 2011
שני דברים:

1. המלט, בביקורתו המקורית דיבר על מי שקפץ וכיוון אישית, ובבירור יש כאלה, אולם הוא לא נקב בשמות ספציפיים.

2. בין השורות של המלט (ועוד מהקישור לתינוק המצחקק) הוא אומר שהסאטירה במקום הזה מעט מוזרה, האם היא באה כביקורת נגד הרעיון? אם כן, מהי הטענה מאחורי הסאטירה?
פשוט כאשר אתה אומר דבר מה, ואנשים צוחקים עליו, יש פה מסר חברתי מסויים. כאשר אין שום מסר מלבד הצחוק, הצחוק על הרעיון הוא המסר בעצמו.

האמת, ממעבר על ההודעות אחורה, הפוסטים של פריספיריט ומיוחדת יכולות בהחלט להתפרש כהומור בריא ובלתי פוגעני בלבד על עצם הרעיון של סדנא של שולטים. לא ברור לי אם כן, מדוע קפצתן ישר כאשר המלט העביר ביקורת על אנשים שתקפו אותי באופן אישי. מה בער לכן?
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 1 בדצמ׳ 2011
המלט כתב/ה:
מה עלוב הוא מצבם הנפשי של בני אדם הלועגים לאחר כדי להגן על השקפותיהם. כעדר קרנפים
חסרי בינה מסתערים הם על כל דעה שחורגת במקצת מגבולות הגיזרה שאימצו להם. אולי נאיבי לצפות לסובלנות כלפי ביטויים אמיתיים של אינדיבידואליות בכלוב; מצד שני, אין כמו התבוננות כזו מן הצד כדי לדעת מהו טיפוס האדם איתו ארצה לשוחח מעל כוס יין בסופו של יום עבודה, וממי ארצה להימנע כמעט בכל מחיר.

עלוב הוא מצבם הנפשי של בני אדם שאינם מסוגלים להבין שהמושג "עלוב" נתחם על ידי אחרים בגבולות גזרה אחרות מאלו שלהם. למשל, יש שיגדירו התנשאות פדגוגית אלימה במסווה רופף של מלחמת צדק כעליבות במלוא מובן המילה.

חסוך ממני את היין שלך, בסופו של יום עבודה אין לי עניין בנרגנות צדקנית מייגעת. ההומור המשובב והלא-פוגעני לטעמי של מיוחדת ופרי ספיריט ישמח אותי הרבה יותר.
Mary Jane
Mary Jane • 1 בדצמ׳ 2011
זאלופון כתב/ה:
המלט כתב/ה:
מה עלוב הוא מצבם הנפשי של בני אדם הלועגים לאחר כדי להגן על השקפותיהם. כעדר קרנפים
חסרי בינה מסתערים הם על כל דעה שחורגת במקצת מגבולות הגיזרה שאימצו להם. אולי נאיבי לצפות לסובלנות כלפי ביטויים אמיתיים של אינדיבידואליות בכלוב; מצד שני, אין כמו התבוננות כזו מן הצד כדי לדעת מהו טיפוס האדם איתו ארצה לשוחח מעל כוס יין בסופו של יום עבודה, וממי ארצה להימנע כמעט בכל מחיר.

עלוב הוא מצבם הנפשי של בני אדם שאינם מסוגלים להבין שהמושג "עלוב" נתחם על ידי אחרים בגבולות גזרה אחרות מאלו שלהם. למשל, יש שיגדירו התנשאות פדגוגית אלימה במסווה רופף של מלחמת צדק כעליבות במלוא מובן המילה.

חסוך ממני את היין שלך, בסופו של יום עבודה אין לי עניין בנרגנות צדקנית מייגעת. ההומור המשובב והלא-פוגעני לטעמי של מיוחדת ופרי ספיריט ישמח אותי הרבה יותר.

אם כבר התחלתם, לדעתי צריך להמשיך ולגלגל את העליבות הלאה בין החברים, לפריקת אגרסיות.

זאלופון, אני אומרת- עלוב הוא *מצבך!* אתה..אתה...טפו, דברים שהנייר לא סובל !

(הבא/ה אחריי: "ג'יין, יא עלובה בעצמך!"- או כל נוסח אחר כטוב בעיניך, והלאה, הלאה, עד שכולם יהיו בבחינת עלובים נעלבים ונבוא על סיפוקנו הסאדו-מאזוכיסטי. האחרון יוכתר לשולט מתקדם ויזכה לשיחה נוקבת עם הפסיכיאטרית)
מUחדת

ארוווור היום בו נבחרתי לנשיא

מUחדת • 1 בדצמ׳ 2011
האמת מריג'? יצאת גם קטנה וגם עלובה וזה מעליב אותי לחשוב על מה זה אומר עלינו, העלובים פחות.
ועל זאלו..נו, עזבי. אין שופטים אדם בשעת עליבותו.
*
וקאשי, לא קפצנו סתם. זה היה אישי- בדיוק הפוך למקום אליו כוונו דבריי ואני מניחה שגם דבריה של פריסי.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 1 בדצמ׳ 2011
Mary Jane כתב/ה:
זאלופון כתב/ה:
המלט כתב/ה:

אם כבר התחלתם, לדעתי צריך להמשיך ולגלגל את העליבות הלאה בין החברים, לפריקת אגרסיות.

זאלופון, אני אומרת- עלוב הוא *מצבך!* אתה..אתה...טפו, דברים שהנייר לא סובל !

(הבא/ה אחריי: "ג'יין, יא עלובה בעצמך!"- או כל נוסח אחר כטוב בעיניך, והלאה, הלאה, עד שכולם יהיו בבחינת עלובים נעלבים ונבוא על סיפוקנו הסאדו-מאזוכיסטי. האחרון יוכתר לשולט מתקדם ויזכה לשיחה נוקבת עם הפסיכיאטרית)

רגע, רגע, את פותחת פה פתח לאנרכיה. הרי ברור שבשלב מסוים כינוי כלשהו, נכנה אותו לשם נוחות "אוכל חרה נזלת שפיך" ישתפך אודות עליבותו של כינוי אחר, שנכנה אותו מטעמים פסיכולוגיים "כלובי", ואילו אותו "כלובי" ייתקף תשוקה להחזיר ל"אוכל חרה וכו'" ולטעון שדווקא הוא, הוא העלוב. או אז תיווצר לולאה אינסופית של עליבות בין שני חזירים קפיטליסטים שחמסו את המשחק מכולם, והשאר יוותרו נטולי סובלימציה. לכן אני מציע לקבוע שאסור למי שהואשם ישירות בעליבות בלתי נסבלת להאשים בחזרה את המאשים, אלא הוא חייב לבחור לו קורבן תמים וחף מפשע כמיטב המסורת הקוזאקית. עוד אני מציע שכל כמה סבבים תופנה האש אל כלובי, כי בעצם הוא אשם בכל, בכך שנתן לנו במה כה משובחה לעלוב בה בעמיתינו העלובים. וגם אל מיוחדת, סתם כדי להחזיר את הכדור אליה, כי נחמד לקרוא מה שהיא כותבת ולא לחינם היא הזוכה המכובדת בפרס עז הזהב. עד כאן הצעות ייעול, שאף לא אחת מהן נכתבה חלילה בהומור אסור ומשוקץ.
Mary Jane
Mary Jane • 1 בדצמ׳ 2011
כל הטקסט הזה ובלבולי המוח ולא העלבת את מיוחדת!
התבייש, עלוב נפש
(טפו)