בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

כשאת אומרת לא

השרלילית​(פמית מתחלפת)
לפני 12 שנים • 5 בדצמ׳ 2011

Re: שוטרת. ומה אם כן, מישהו יוצא פגוע?

שוטרת* כתב/ה:
הבלרינה השחורה כתב/ה:

תוצאותיה ההרסניות של פוסט טראומה מינית יכולות להיות גם חיים של אדם, את יודעת.

וכן, הדיון הזה חשוב. עצם קיומו משמח. המציצים וכל השאר קידמו תרבות אונס (להלן, "יבוא לך, דינה, יבוא לך") בה לא היה לגיטימי לומר לא. זה לא מצחיק אותי מהיום בו עמדתי על דעתי והבנתי מה מראים לי כהתנהגות נורמטיבית זכרית. ככה גבר מתנהג?
באמת? אחלה מסרים להסתמך עליהם כשאת טוענת שהפכנו את הכלוב לאתר בכיינות.
אין םה טיפת דמעה, שוטרת, רק מאבק בכל מה שמנסה להשתיק מישהי או מישהו מלומר לא.
את בטוחה שאת לא מצטרפת אלינו?
כי אני אישית עומדת לקחת קורס בהגנה. ואני יודעת שיש צורך בקו תמיכה שמבין את דקויות הבדס"מ (לכי תסבירי לשוטר ממוצע מה זה מילת בטחון ולמה נאנסת גם אם הסכמת להיקשר), ועמותות הן צורך רק כי המדינה הפריטה את הרווחה לדעת.

אני בעד קלילות. לא כאן, כאן חשוב מדי. ויותר מדי חיים תלויים בלא הזה, שהתחיל את הדיון.

אין לי ספק שזהו דיון חשוב, אבל זהו לא המקום לפתוח אותו. המקום לפתוח כזה דיון, יהיה בפורום "לא קשור", כי אונס, לא קשור לכאן.
לא יתכן שבכל פעם שגבר שולט יפתח שרשור שיש בו טיפה מעבר ל "פוצי מוצי, ספאנק מי פנק אותי", נשים יזדעקו.

לגבי השיר- אנס הוא אנס הוא אנס. לא שיר שלם יגרום לו לאנוס, ולא תוספת של בית בשיר, תגרום לו לעצור מלאנוס. אם המחשבה הזו עולה לו לראש, היא תעלה לו בגלל שיר, ואם זה לא יקרה בגלל שיר, זה יקרה כי הוא יאכל תפוח ויזכר שפעם אמא העיפה לו סטירה על שהוא לקח תפוח בלי רשות, מה שיצר אצלו שנאת נשים תהומית. נניח.

אני מודעת להשלכות טראומטיות כאלו או אחרות על חיים של אדם. מודעת.
וכן, באופן כללי, אם מישהו היה פותח פוסט בו הוא היה מביע את תמיהתו הרבה לסיבה בגינה שולחים גברים שאונסים לכלא, וכמה הוא חושב שזו זכותו הלגיטימית כזכר, לבעול כל יצור ניקבי באשר הוא- תאמיני לי, הייתי מצטרפת ואף מסרסת אותו.

מה שלי מפריע כאן, זה שלוקחים שרשור שהיה יכול להתפתח למקומות יפים ובדס"מים, כמו "לאן אפשר להגיע וכמה אפשר להעמיק כשפורצים גבול".. והופכים אותו ל"דיון על מהות האונס".

שוטרת יקירה,
כבר היה מי שאמר - השיר הזה. הוא הצדיק יותר מדי מעשי אונס מכדי להתעלם. ומספיק ששימש הצדקה לאחד, בינינו, בכדי שלפחות לי יהיה רצון עז לשבור משהו בכל פעם שאראה את המילים המקוללות שלו. אלה לא רק מילים, זו רוח שלמה.
Brave Dwarf
לפני 12 שנים • 6 בדצמ׳ 2011

Re: בחיית אמא'שכן

Brave Dwarf • 6 בדצמ׳ 2011
Perplexed כתב/ה:
לא מכירה את ההסטוריה הספציפית של השיר הזה, והיא גם לא רלבנטית לכאן הואיל והיא משמשת טיעון צדקני. ובכלל, שימוש מוגזם בתאוריות פמיניסטיות גורם לי לחוש מופלה על רקע העדפה מינית. האם פמיניזם בבסיס לא נועד לאפשר לי בחירה חופשית להרגיש, לחיות, לנהוג, בדיוק כפי שאני רוצה וחולמת?

אני נקבה, אני חולמת להיות אובייקט מיני (ארבעים שנה זה לא הצליח לי, סוף סוף זה הולך, אל תחרבנו לי את זה!) , אני רוצה לצרוח "לא" ולהלקח בכוח, אני רוצה לראות את הצד השני מתבלבל מה"לא" ומחליט שזה כן, אני רוצה! רוצה! רוצה!

גודיס, הכתיבה שלך אכן בוטה באופן מעורר תיאבון, אבל גם מכבה מינית. איפה עוד מותר לי בעולם הזה להיות אובייקט מיני בזוי ונאנס אם לא באתר הזה?

לא, זו לא קריאה נרגשת לחלאות לאנוס נשים כנגד רצונן. בדיוק כשם שסרטי מכות נהדרים נוטפי דם בטלויזיה אינם קריאה לנוער להרג המוני בבית ספר.

בחיית, תנו להתגרות בשקט מבלי להצטרך להתנצל על כך.

כמה היא צודקת!
השתגעתם? בבנים על הבנות מישהו צירף שיר שיכול להשמע (וזה תלוי באזניו של המאזין) כשוביניסטי, עובדה אותה הפריח אונס בהזמנה כאן:

אונס בהזמנה כתב/ה:

בנוסף נוסף, הנה ציטוט של קטע מהשיר:
כי אם אינך רוצה בכלל בכלל
הגידי לי "סתלק כבר וחסל!"
תגידי "די" או: "עוף מפה"
רק אל נא, אל תגידי "לא"

כפי שניתן להבין מקטע זה. במידה והזמר\בנאדם מבין שהצד השני (להלן בחורה) באמת לא מעוניינת. הוא מרים ידיים.
השיר לא נועד להביע זילזול באמירה "לא". להיפך לגמרי. עצם זה שמובע בשיר חוסר הבהירות והרצון להבין למה באמת היא מתכוונת מעיד על כך שהוא מכבד את המלה שלה.
אם השיר היה מנוסח בצורה של: כשאת אומרת "לא" אני מבין שאת אומרת כן. הרי שהיה מקום לטענות ולמענות.

כפי שכולם יודעים ואמרה זאת גם הגברת אותה ציטטתי בפירוש: יש את המשחק הזה בין נשים לגברים. במהלך החיזור, יש שאוהבות לתת את התחושה של הקשות להשגה ולהפגין התנהגות מסויימת. לפחות בניסיון הראשון.

כמה מכן מצאו את עצמן מאוכזבות לאחר שהן סירבו להצעה ראשונית של גבר והוא ויתר והלך? אני בטוח שיש כאן כמה כאלה.
על זה בדיוק מדבר השיר. אין צורך לצאת מפרופורציות.

השיר הזה בפירוש לא מטיף לאונס או פגיעה ברצונה של האשה. צאו מזה.

ובצדק ביקש לחזור לפרופורציות, שיר ששימש במשפט שדן באונס שמרת את ההגנה, בדומה לאלפי ניואנסים אחרים ששימשו בתקופה ההיא את ההגנה, באלפי מקרי אונס אחרים, כגון: לבוש של הנאנסת, חיוכה, מחווה, וכדומה. אז זהו? מעכשיו אסור לי לכתוב בבנים על הבנות אף ניואנס שעשוי להשמע כשוביניסטי?

כן, ברור. אחרי הכל המיילדום כולו נע סביב פמיניזם ואין כמו משפט הזה: "על ארבע, זונה!" ודומיו כדי להוכיח את זה.

crazzzy.gif
Brave Dwarf
אבל בעיקר הפריך.

מתנצל.
FOR GOOD
FOR GOOD • 6 בדצמ׳ 2011
צר לי, גמד
אבל המיילדום, בלי חגורת ביטחון פימיניסטית
הוא דיכוי
דיכוי גועלי וזוועתי, של המיניות הנשית
ממש כמו בימים עברו
הסאדו-מאזו הוא בן 200 שנה בערך במתכונתו המודעת
וכל הפמיניסטיות המפותחות היום חוגגות את כל הביטויים של המיניות הנשית, גם הביטויים הנשלטים שלה
עד לפני מאתיים שנה, היינו עדים להיסטוריה אנושית "מיילדומית" ( עלאק ! ) של דיכוי מוחלט ( בלי שום עונג ) של המיניות הנשית בחברות הפטריארכליות
אתה
לא בעניינים...
אבל לגמרי, ולחלוטין
לא בעניינים
Brave Dwarf
FOR GOOD כתב/ה:
צר לי, גמד
אבל המיילדום, בלי חגורת ביטחון פימיניסטית
הוא דיכוי
דיכוי גועלי וזוועתי, של המיניות הנשית
ממש כמו בימים עברו
הסאדו-מאזו הוא בן 200 שנה בערך במתכונתו המודעת
וכל הפמיניסטיות המפותחות היום חוגגות את כל הביטויים של המיניות הנשית, גם הביטויים הנשלטים שלה
עד לפני מאתיים שנה, היינו עדים להיסטוריה אנושית "מיילדומית" ( עלאק ! ) של דיכוי מוחלט ( בלי שום עונג ) של המיניות הנשית בחברות הפטריארכליות
אתה
לא בעניינים...
אבל לגמרי, ולחלוטין
לא בעניינים

אני מאמין לך שלפי הגרסא שלך אני לא.
אני גם מאמין שאין עבור אנשים בעלי דיעות כשלי בכלוב.

(-:

מקום.
FOR GOOD
FOR GOOD • 6 בדצמ׳ 2011
לא שייך דעות
השאלה איך נראתה ההיסטוריה האנושית היא לא "גרסא" ש-ל-י

לגבי דעות -
אז יש
מקום
לכולן...

* אנחנו לא עסוקים בדיכוי פה. אפילו לא בפורום של מיילדום
בשליטה - כן
בדיכוי - לא
אפילו לא בפורום של מיילדום...
((-:
Brave Dwarf
FOR GOOD כתב/ה:
לא שייך דעות
השאלה איך נראתה ההיסטוריה האנושית היא לא "גרסא" ש-ל-י

לגבי דעות -
אז יש
מקום
לכולן...

* אנחנו לא עסוקים בדיכוי פה. אפילו לא בפורום של מיילדום
בשליטה - כן
בדיכוי - לא
אפילו לא בפורום של מיילדום...
((-:

אני לא מבין אותך. אני לעולם לא מבין את הקשר תגובותיך לנושא או לתגובותיי.
אני לא לועג, אני באמת לא מבין מה אתה מנסה להגיד ואיך זה מסתדר לך עם מי שאתה.
FOR GOOD
FOR GOOD • 6 בדצמ׳ 2011
קודם כל:
שהודות לתנועה הפמיניסטית, תודה לאל, וסוף כל סוף, ואחרי שנים של היסטוריה אומללה
אפשר היה
להבחין הבחנה ברורה וחדה בין שליטה לבין דיכוי
התנועה הפמינסיטית היתה אחראית - יותר מכל תנועה אחרת - לשחרור המיניות הנשית מהדיכוי שלה
והיא חוגגת היום את שלל ביטוייה, גם אלו הנשלטים - וחוגגת בגדול
וכל הנשלטות, כולן אחת אחת, ובלי יוצא מן הכלל, גם בפורום של מיילדום
וכנ"ל אפילו פרפלקסית
לא רוצות שידכאו את המיניות שלהן. או את הביטויים של המיניות.
הן רוצות שיחגגו אותה
קרא שוב את פרפלקסית, זה הרי בדיוק מה שהיא אומרת, למרות המרמור האנטי-פמינסטי שלה
אבל מילא...

לעניין הדעות, רק התלוצצתי.
לכל הדעות יש מקום. גם לשלך
כי אנחנו כאמור לא עסוקים בדיכוי ( או בכיבוי, או בהשתקה וכו' )
((-:

* ההבדל שיש בין דכוי לבין שליטה הוא כל כך עקרוני, ומהותי, וחשוב, שמצאתי לנכון
לנסות שוב להבהיר ואת הנקודה
יחסי שליטה ( סאדו-מאזוכיסטיים) לא אמורים להיות יחסים של דיכוי. ההפך ממש. הם אמורים להדליק, לא לכבות.
אבל די
לילה...(:
Aion{בכוח המוח}

לא

Aion{בכוח המוח} • 6 בדצמ׳ 2011
פמיניזם, היסטורייה, דיכוי, תנועות...אה הא...בטח.
איזה כבדות כאן.

אבל כשאת אומרת "לא" זה אחרת. לא? (:

---

לא.

רובנו לא אוהבים לשמוע את המילה הזו, "לא". (או שאולי בעצם כן)
כנראה זה מתחיל אצלנו כבר מגיל מאוד קטן. הצריבה הזו שלא נקבל מה שאנחנו רוצים, "לא".
זה אולי מאיים לחלקנו על ה"אני", על העצמאות. האגו. לא יודע.
זה אולי סתם מציק.

אני אוהב.
כן.
אני אוהב לשמוע "לא". זה מעיר אותי.
אוהב לשמוע אותך אומרת "לא".
מה שמיוחד לי זה שלמילה הזו יש המון צלילים. היא אף פעם לא נשמעת אותו דבר. תמיד שונה.

"לא" מפוחד כזה. קצר וחד. כשאת רואה קדימה בעיניים שלי מה הולך לקרות.
"לא" החלטי. לא מתפשר, כשאת רואה אותי מתחיל לשחק בך כמו צעצוע.
"לא" זועם. כשאת מפנימה שכשבא לי, היד שלי תגע איפה שבא לה. בלי רשות. ככה את, חשופה וחסרת אונים.
"לא" שיוצא בצרורות. מהיר. עם קצת דמעות. תוך שאני ממשיך למרות הפחד שלך.
"לא" ארוך כזה…מתמשך. שבוקע ממך בצרחה כשאת מבינה שכבר אין לך שליטה בכלום.
"לא" עמום כזה, פגוע. כשהזין שלי עמוק בגרון שלך ואני לוחש לך איפה הוא היה לפני שעה.
"לא" מופתע ומרוגש כשאני חוצה קווים שחשבת שלא תחצי לעולם. עבור אף אחד.
"לא" שיוצא ממך בקצב שהגוף שלי מכתיב, כהראש שלך קבור במיטה ואני דופק אותך מאחור.
"לא" שבוקע ממך תוך שאת גומרת ומפנימה שאת פשוט כלבונת שלי. לא יותר.
ו"לא" מתוסכל כזה. שלא מבין ומקבל את הקלות שבה אני הופך אותך לעיסה מיבבת ומאושרת.

אז תמשיכי להגיד לי "לא".
זה נעים לי. אפילו מאוד.
בהמשך אולי גם נדבר על "די" ועל "כן".
גם שם...עולם ומלואו.
FOR GOOD
FOR GOOD • 6 בדצמ׳ 2011
סקסי, סקסי...

((-: