סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

בולבול בלי מילה

מUחדת
לפני 12 שנים • 30 בינו׳ 2012

אתה נשבעת לי שקרים- אין לך מילה

מUחדת • 30 בינו׳ 2012
TV_Eye​(שולט)

Re: אתה נשבעת לי שקרים- אין לך מילה

TV_Eye​(שולט) • 30 בינו׳ 2012
מUחדת כתב/ה:
http://www.youtube.com/watch?v=STFOlFsTAtc

ואוו איזה שיר!!!
איזה קליפ', פרודקשן מטורף, לפי דעתי הקליפ הכי יקר שנעשה בארץ.
מUחדת

דמעות לפחדים.

מUחדת • 30 בינו׳ 2012
TV_Eye כתב/ה:
מUחדת כתב/ה:

ואוו איזה שיר!!!
איזה קליפ', פרודקשן מטורף, לפי דעתי הקליפ הכי יקר שנעשה בארץ.

תתבייש! תתבייש!

הקליפ היה מקור ההשראה לנובמבר ריין של רובים ושושנים.
פסיכו מנייאק

Re: אתה נשבעת לי שקרים- אין לך מילה

פסיכו מנייאק • 30 בינו׳ 2012
מUחדת כתב/ה:

אשכרה שבר אותי השיר.
http://www.youtube.com/watch?v=Luf75luJTJA
מUחדת

נשבר הזין- וידויו של נימול רגיש.

מUחדת • 30 בינו׳ 2012
פסיכו מנייאק כתב/ה:
מUחדת כתב/ה:

אשכרה שבר אותי השיר.
http://www.youtube.com/watch?v=Luf75luJTJA
Mary Jane
לפני 12 שנים • 31 בינו׳ 2012
Mary Jane • 31 בינו׳ 2012
פסיכו מנייאק כתב/ה:
["][quo
לעניין מארי - מסופקני האם היא חושקת בשוואנץ של הערל, כי נשמתה טהורה וזכה אך מצוקות הפילו אותה ממצוקים. יתרה מכך אני סבור שמארי מגלמת את דמות הנזירה החרמנית ואם תציב אותה על בימות הבימה היא תדע לדקלם את הדיאלוג הבא ברכות האופיינית לה :
הוא שלח ידיו לאחוז בה.
- לא נאה לך, אבא! - קראה בקול והתרחקה אחורנית
- לא תצאי מפה! - רעם עליה בעינים מזרות אימה
- אתה חוטא!
- אשמתך היא...
- אבי חנני...
והיא נלחצה בפחד אל הקיר.
- אסירתי את! - אמר ולחייו רעדו ונחיריו התנפחו כנחירי סוס צונף
- הנח לי! נתנה עליו בקולה
- שבויתי התמה... הצטחק ויקרב אליה, נפל על ברכיו ויחזק ברעדה ברגליה
- אל תתחמקי, עלמה - צעק וחיוך ארס על שפתיו הדקות - לא תוכלי לי, כי אמנם איום אני... איום מאד... כי אומלל אני...
- מה? - גמגמה - איננה חפצה.. אלהים ירחמך... הנח...
- הה בת ג'דע - לחש - לו ידעת את סבלי. רק בידך להצילני... את אשר הופעת בצלמה של אבלין המתה... אנא רחמיני... אל תזניחיני כמוה... הביני אותי... האיר לי פניך... אני אוהבך, מריה!!!
היא תפשה בזרועות הכומר וטלטלה אותו אחורנית. אחר יצאה בחפזון את החדר.

ודי לחכימה בפשיטה.

אתה מצחיק : )
זו הספרות שאתה קורא, חמוד? אין פלא, אם כך, שהגעת עד הלום, אל מצבך המיוחד ; )

הצעת הגשה מעט שונה לציטוט שהנהיר לנו קצת יותר אודות יסודות עולמך התרבותי, ואז אני מדקלמת בכיף:

"אני אוהבך, מריה!!!"
"טוב ויפה. אז תאכל חצץ"
"מריה, לא, לא!"
"כן"
"לא!"
סטירה מתעופפת באלכסון ונוחתת על ראשו. "לא להתחצף".
"אבל.."
"בלי אבל! יש סדר לדברים. קודם סבל, אחר כך אהבה. וגם, לא יותר מדי. שלא תתבלבל עליך דעתך. עכשיו תתכופף, בא לי לבעוט"
"אני אוהבך, מריה!!!"
פסיכו מנייאק
פסיכו מנייאק • 31 בינו׳ 2012
Mary Jane כתב/ה:
פסיכו מנייאק כתב/ה:
["][quo
לעניין מארי - מסופקני האם היא חושקת בשוואנץ של הערל, כי נשמתה טהורה וזכה אך מצוקות הפילו אותה ממצוקים. יתרה מכך אני סבור שמארי מגלמת את דמות הנזירה החרמנית ואם תציב אותה על בימות הבימה היא תדע לדקלם את הדיאלוג הבא ברכות האופיינית לה :
הוא שלח ידיו לאחוז בה.
- לא נאה לך, אבא! - קראה בקול והתרחקה אחורנית
- לא תצאי מפה! - רעם עליה בעינים מזרות אימה
- אתה חוטא!
- אשמתך היא...
- אבי חנני...
והיא נלחצה בפחד אל הקיר.
- אסירתי את! - אמר ולחייו רעדו ונחיריו התנפחו כנחירי סוס צונף
- הנח לי! נתנה עליו בקולה
- שבויתי התמה... הצטחק ויקרב אליה, נפל על ברכיו ויחזק ברעדה ברגליה
- אל תתחמקי, עלמה - צעק וחיוך ארס על שפתיו הדקות - לא תוכלי לי, כי אמנם איום אני... איום מאד... כי אומלל אני...
- מה? - גמגמה - איננה חפצה.. אלהים ירחמך... הנח...
- הה בת ג'דע - לחש - לו ידעת את סבלי. רק בידך להצילני... את אשר הופעת בצלמה של אבלין המתה... אנא רחמיני... אל תזניחיני כמוה... הביני אותי... האיר לי פניך... אני אוהבך, מריה!!!
היא תפשה בזרועות הכומר וטלטלה אותו אחורנית. אחר יצאה בחפזון את החדר.

ודי לחכימה בפשיטה.

אתה מצחיק : )
זו הספרות שאתה קורא, חמוד? אין פלא, אם כך, שהגעת עד הלום, אל מצבך המיוחד ; )

הצעת הגשה מעט שונה לציטוט שהנהיר לנו קצת יותר אודות יסודות עולמך התרבותי, ואז אני מדקלמת בכיף:

"אני אוהבך, מריה!!!"
"טוב ויפה. אז תאכל חצץ"
"מריה, לא, לא!"
"כן"
"לא!"
סטירה מתעופפת באלכסון ונוחתת על ראשו. "לא להתחצף".
"אבל.."
"בלי אבל! יש סדר לדברים. קודם סבל, אחר כך אהבה. וגם, לא יותר מדי. שלא תתבלבל עליך דעתך. עכשיו תתכופף, בא לי לבעוט"
"אני אוהבך, מריה!!!"

יש הטוענים כי תסביך " מריה הזונה" טמון רק בראשם של אלו שלא מסוגלים להאמין שיש ותתכן מציאות של קודש מעורבבת בטומאה ומבקשים להשחית כל בתולה לזנות וכל חסודה לפריצות.ומכאן אני יכול להסיק בזהירות כי mary מבקשת לכרוך בכל אהבה את הסבל ועל תשוקת הזכר להתגופף עימה את החצץ שהיא מבקשת להאכילו. או אם תרצי עלמתי החיננית " אחרות ייסרו אותך בנשיקות ואני אייסר אותך בחצץ ,אבנים ועקרבים "

אין הסבר מניח את הדעת למה עלמת חן תפחד פחד מוות ותצרח מתחת כל עץ רענן כי - " יש סדר לדברים. קודם סבל, אחר כך אהבה. וגם, לא יותר מדי. שלא תתבלבל עליך דעתך", האם העלמה מפחדת שמה יאהב אותה יתר על המידה ? האם העלמה רוצה להיות מוכנה נפשית לגרוע מכל שבו הזכר לא יקבל את אהבתה ? האם העלמה חוששת עד מאוד כי טכניקות הפיתוי המשוכללות שפיתחה עם השנים דועכות ? אני סבור כי העלמה לא מנתחת נכון את המציאות המינית ואת נפש הזכר.

מכל מקום - עבורי כל מריה היא זונה,בין אם היא מתוסכלת ובין אם לאו. חסד עשה האל עם מריה שנתן לה את האופציה להזדיין עם כל זב ומצורע ועדיין להתנחם בנוצרי שירחם על נשמתה הארורה.

http://www.youtube.com/watch?v=3gRpTLamM3o&noredirect=1
Mary Jane
Mary Jane • 31 בינו׳ 2012
פסיכו מנייאק כתב/ה:
[

יש הטוענים כי תסביך " מריה הזונה" טמון רק בראשם של אלו שלא מסוגלים להאמין שיש ותתכן מציאות של קודש מעורבבת בטומאה ומבקשים להשחית כל בתולה לזנות וכל חסודה לפריצות.
ומכאן אני יכול להסיק בזהירות כי mary מבקשת לכרוך בכל אהבה את הסבל ועל תשוקת הזכר להתגופף עימה את החצץ שהיא מבקשת להאכילו. או אם תרצי עלמתי החיננית " אחרות ייסרו אותך בנשיקות ואני אייסר אותך בחצץ ,אבנים ועקרבים "

....
1

ראה, הייתי מתייחסת לגופם של דבריך, אבל כאמור, ההגיון- אם הוא אכן קיים בהרצאותיך המערבבות דת, נביחות, קודש, זונות, אלוהים ונשים קרחות- נבצר מן הדעת. קל וחומר, כיצד אתה מקשר בין חלקים שונים ומשונים במשפט, ואז מבצע 'היסק'. כמו שנרמז לעיל, קוהרנטי, דדוקטיבי או מוכשר לניתוח- אתה לא.
במטותא, הפורום הוא מקום מכובד. שמור נא על ניקיונו וחדל להשליך את חצי שגעונך לכל עבר. לפחות עד שתעבור קורס יסוד בלוגיקה ; )

ובגלל שאתה כזה שוגר-פאי-משעשע-דורש כאפה במיידי, אתה הכי מוזמן להצטרף אליי ואל אהובתי הרבנית למסיבת הפמדום הבאה עלינו לטובה ב-16/2, ללמוד חכמה, דעת וליקוקי סוליות של צדיקות, ובכך להשביח את שהותך על פני האדמה, וכן להיטיב עם ישותך הטובלת במיץ השטות.
FOR GOOD
FOR GOOD • 31 בינו׳ 2012
Mary Jane כתב/ה:
פסיכו מנייאק כתב/ה:
[

יש הטוענים כי תסביך " מריה הזונה" טמון רק בראשם של אלו שלא מסוגלים להאמין שיש ותתכן מציאות של קודש מעורבבת בטומאה ומבקשים להשחית כל בתולה לזנות וכל חסודה לפריצות.
ומכאן אני יכול להסיק בזהירות כי mary מבקשת לכרוך בכל אהבה את הסבל ועל תשוקת הזכר להתגופף עימה את החצץ שהיא מבקשת להאכילו. או אם תרצי עלמתי החיננית " אחרות ייסרו אותך בנשיקות ואני אייסר אותך בחצץ ,אבנים ועקרבים "

....
1

ראה, הייתי מתייחסת לגופם של דבריך, אבל כאמור, ההגיון- אם הוא אכן קיים בהרצאותיך המערבבות דת, נביחות, קודש, זונות, אלוהים ונשים קרחות- נבצר מן הדעת. קל וחומר, כיצד אתה מקשר בין חלקים שונים ומשונים במשפט, ואז מבצע 'היסק'. כמו שנרמז לעיל, קוהרנטי, דדוקטיבי או מוכשר לניתוח- אתה לא.
במטותא, הפורום הוא מקום מכובד. שמור נא על ניקיונו וחדל להשליך את חצי שגעונך לכל עבר. לפחות עד שתעבור קורס יסוד בלוגיקה ; )

ובגלל שאתה כזה שוגר-פאי-משעשע-דורש כאפה במיידי, אתה הכי מוזמן להצטרף אליי ואל אהובתי הרבנית למסיבת הפמדום הבאה עלינו לטובה ב-16/2, ללמוד חכמה, דעת וליקוקי סוליות של צדיקות, ובכך להשביח את שהותך על פני האדמה, וכן להיטיב עם ישותך הטובלת במיץ השטות.

חברים וחברות יקרים - חילופי הדברים בין פסיכו ומרי הם קלאסיקה מודרנית. מה אין פה ? - כל המוטיבים שאפשר לבקש :
הקודש נגד החול, הטוב נגד הרע, החושך נגד האור, הנאורות נגד הדת, "הזונה" נגד "המלאך", הדיאלקטיקה ( המתיכה ניגודים זה בזה ) נגד הלוגיקה הפורמלית, מלחמת המינים, הפאלוס נגד הואגינה, אלקטרה נגד אדיפוס, המיילדום נגד הפאםדום, אולי אפילו ה"פסיכוזה" נגד ה"נוירוזה"...(:
צלילה
לפני 12 שנים • 11 במרץ 2012
צלילה • 11 במרץ 2012
Mary Jane כתב/ה:
פסיכו מנייאק כתב/ה:
[

....
1

במטות
א, הפורום הוא מקום מכובד. שמור נא על ניקיונו וחדל להשליך את חצי שגעונך לכל עבר. לפחות עד
שתעבור קורס יסוד בלוגיקה ; )
ובגלל שאתה כזה שוגר-פאי-משעשע-דורש כאפה במיידי, אתה הכי מוזמן להצטרף אליי ואל אהובתי
הרבנית למסיבת הפמדום הבאה עלינו לטובה ב-16/2, ללמוד חכמה, דעת וליקוקי סוליות של צדיקות,
ובכך להשביח את שהותך על פני האדמה, וכן להיטיב עם ישותך הטובלת במיץ השטות.

אוח אוח כמה שאת מגרה כשאת מתנסחת כך ז.
גם טיעונייך המגרים וגם איזכור הפמדום
והכל בכפיפה אחת
אשת חייל מי ימצא - לקהל הדתיים

הפמדום הבא בחמישי הקרוב 15/3 למי שהתלבט