בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

גילוי עריות סמוי - הורה דומיננטי

פתוח וסקסי
לפני 12 שנים • 18 בספט׳ 2012

Re: לוגיקה

פתוח וסקסי • 18 בספט׳ 2012
MasterKey כתב/ה:
פתוח וסקסי כתב/ה:
MasterKey כתב/ה:
בכוח המוח כתב/ה:
פתוח וסקסי כתב/ה:
אבל אף אחד חוץ ממך לא טען עד עכשיו ש"גילוי עריות סמוי" ( או לא סמוי) היא הסיבה היחידה למשיכה לבדסמ מאוחר יותר בחיים - אלא רק אפשרות אחת שבגללה יכולים להימשך לזה. אבל מה שווה הלוגיקה, בהנחה שהיא באמת הצד החזק שלך - אם הבנת הנקרא היא לא משהו ? אני נורא שמח שלך זה לא קרה, וגם לא לאלו שאתה מכיר, ושהמשיכה שלך לבדסמ נשענת רק על מקורות פשוטים ויפים וקסומים, וכמובן גם טובים ומתוקים . אז שנה טובה ומתוקה ! ויפה וקסומה, עם קצת יותר הבנת הנקרא.

: )))))))))))))))))))
הסייפא הורסת.

מצטרפת לאיחולים אליך MasterKey , ומוסיפה שאתה באמת יכול להרגע בקשר ללוגיקה שלי, מה גם שבמלל שלך לא סתרת אותה, רק בזה שאמרת שהיא לא משהו, מה לעשות. מצד שני לא מצאתי גם אצלך אף מילה אחת לגופו של עניין, למה התאוריה הזו שגויה. במה היא מתנגשת ובכך מתבטלת. יש לי סיבה טובה לחשוב למה אין כזו. למעשה, היא לא חדשה או מהפכנית באף רכיב שלה. התעללות הורית מעצבת מבנים שמאשרים התעללות כאהבה. חלק מאלה שחוו התעללות כזו, מוצאים פתרון לאגרסיות, כאב, וצורך בשחזור מצבים כאלה בבדס"ם. אתה יכול לא להסכים עם הטענה הזו, אבל לא להפריך אותה.

ושוב, שנה טובה, עם מעט פחות אגו וקצת יותר פתיחות מחשבתית. מי יודע מה הולך לך לאיבוד כשהאגו משתלט ומנסה לשים את עצמו בקדמת הבמה. icon_smile.gif

בכוח - במקום שתנסי לבדוק ולבחון את דברי לגופו של עיניין, את שוב גולשת לפופוליזם...כמה חבל.
גילוי עריות נסתר מתאים לך למקרה האישי שלך - יופי (או לא כל כך יופי...).
מכאן להסיק על קשר ישיר לבדסם? קל מידי. פשוט מידי. פופוליסטי מידי ושרלטני.

(ועל עינייני אגו נדון בפעם אחרת...)

ושוב שנה טובה icon_smile.gif

"גילוי עריות סמוי" אולי לא מתאים למקרה שלך - יופי ( באמת יופי ! - בלי ציניות ).
מכאן להסיק שאין - אין שום קשר ישיר בין יחסי הורי-ילד שבהם טושטשו הגבולות המיניים למשיכה לבדסמ? קל מדי. פשוט מדי. פופוליסטי ושרלטני מדי. לקוי לוגית. ויותר מהכל - סתם לא רציני.
ושוב - אף אחד לא כועס על אף אחד. שנה טובה

סקסי - שוב הבנת הנקרא אצלך לא משהו...
היכן ראית שהסקתי שאין קשר בין גילוי עריות נסתר או לא נסתר לבין בדסם???
יכול להיות שיש קשר ויכול להיות שאין קשר. אינני יודע.
כל שטענתי הוא שזו שרלטנות לומר שיש קשר כזה (על סמך נסיון אישי ופופוליזם בלבד).
זה כמו לומר שהשמש והכוכבים סובבים את כדור הארץ. למה? כי זה מה שאנחנו רואים וזה מה שטבעי להסיק, כאשר אנו מרוכזים בכדור שלנו. האם זה נכון? זו כבר שאלה אחרת...
למיטב ידיעתי אין שום עבודה מחקרית בנושא הקשר שבנדון ואם אכן זה המצב עדיף להשאיר כרגע את הנושא כשאלה פתוחה ולא להגרר למסקנות פופוליסטיות שגויות ומטעות.
ושוב - שנה טובה!

שנה טובה באמת MASTERKEY. אתה טענת שלהסיק מתוך מקרה אישי שלי או של כל אחד אחר שיש קשר בין טשטוש הגבולות המיניים בין ההורה והילד למשיכה לבדסמ זה פופליסטי, וכל שאר שמות-התואר. אני רק הפכתי את הטיעון, ואני רואה שאתה מסכים איתי לפחות בזה, שגם ההיסק על העדר קשר הוא לקוי לוגית, וזאת כבר התקדמות. אבל נראה לי שהבנת הנקרא שלי ושלך, גם את המציאות הנפשית, היא די שונה. בכוח המוח גם הצביעה על קשרים אפשריים רבים ועל קווים של דמיון שיכולים להיות בין שתי החוויות הללו ( של גילוי העריות הסמוי ושל הבדסמ ). אני בניגוד אליך דוקא מכיר אינספור מחקרים על הקשר שיש בין ניצול מיני וטשטוש גבולות וגילוי עריות, גלוי או סמוי, וכל מה שאתה שרוצה ( ו"אלימות במשפחה" "וילד הורי" - אני משתמש במושגים שפרפל פניקס הביאה לדיון ) לבדסמ. זה לא אומר שזאת הדרך היחידה שבגללה אנשים מגיעים לזה, כמו שבכוח המוח כתבה, וזה גם לא אומר שבדסמ זאת התעללות, אם זה מה שמדאיג או מקפיץ לך את הפיוז. אבל זה כן אומר הרבה מאד דברים אחרים

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שלישי ספט' 18, 2012 10:10 am, סך-הכל נערך פעם אחת
בכוח המוח​(שולטת)

בכוח המוח​(שולטת) • 18 בספט׳ 2012
MasterKey כתב/ה:
[

לסיום, אני לא יודעת מהיכן גזרת את המסקנה שלך שאני חוויתי גילוי עריות וסמוי וזו הסיבה לדעתי שהגעתי לבדס"ם. בהנחה שזה נכון, הרי שאפשר להשען על כך כתצפית ממנה ניתן לגזור ולו קשר ראשוני להוכחה פוזיטיבית. אבל בפועל, לא אמרתי ואפילו לא רמזתי על זה, כך שאין לי מושג מאיפה הסקת את זה.

נו שוין.

אז לא הבנתי - זה נכון או לא נכון?
ובבקשה - תעצרי לחשוב רגע לפני שאת עונה.

ואני לא אענה לך בזילזול מתנשא "נו שוין", אלא
בברכת שנה טובה, מתוקה ומאושרת icon_smile.gif[/quote]

לא אמרתי מעולם שזה נכון. (:

יודע? אני סקפטית אם מישהו יכול להגיד על משהו באופן מלא שהוא נכון. יש הסתברות גם בזה.
אני יכולה לומר, וכך גם אמרתי ואפילו הסברתי, שזה מרגיש לי קשור. והעליתי את זה לדיון (:
MasterKey​(שולט)

MasterKey​(שולט) • 18 בספט׳ 2012
פתוח וסקסי כתב/ה:
MasterKey כתב/ה:
פתוח וסקסי כתב/ה:
MasterKey כתב/ה:
בכוח המוח כתב/ה:
פתוח וסקסי כתב/ה:
אבל אף אחד חוץ ממך לא טען עד עכשיו ש"גילוי עריות סמוי" ( או לא סמוי) היא הסיבה היחידה למשיכה לבדסמ מאוחר יותר בחיים - אלא רק אפשרות אחת שבגללה יכולים להימשך לזה. אבל מה שווה הלוגיקה, בהנחה שהיא באמת הצד החזק שלך - אם הבנת הנקרא היא לא משהו ? אני נורא שמח שלך זה לא קרה, וגם לא לאלו שאתה מכיר, ושהמשיכה שלך לבדסמ נשענת רק על מקורות פשוטים ויפים וקסומים, וכמובן גם טובים ומתוקים . אז שנה טובה ומתוקה ! ויפה וקסומה, עם קצת יותר הבנת הנקרא.

: )))))))))))))))))))
הסייפא הורסת.

מצטרפת לאיחולים אליך MasterKey , ומוסיפה שאתה באמת יכול להרגע בקשר ללוגיקה שלי, מה גם שבמלל שלך לא סתרת אותה, רק בזה שאמרת שהיא לא משהו, מה לעשות. מצד שני לא מצאתי גם אצלך אף מילה אחת לגופו של עניין, למה התאוריה הזו שגויה. במה היא מתנגשת ובכך מתבטלת. יש לי סיבה טובה לחשוב למה אין כזו. למעשה, היא לא חדשה או מהפכנית באף רכיב שלה. התעללות הורית מעצבת מבנים שמאשרים התעללות כאהבה. חלק מאלה שחוו התעללות כזו, מוצאים פתרון לאגרסיות, כאב, וצורך בשחזור מצבים כאלה בבדס"ם. אתה יכול לא להסכים עם הטענה הזו, אבל לא להפריך אותה.

ושוב, שנה טובה, עם מעט פחות אגו וקצת יותר פתיחות מחשבתית. מי יודע מה הולך לך לאיבוד כשהאגו משתלט ומנסה לשים את עצמו בקדמת הבמה. icon_smile.gif

בכוח - במקום שתנסי לבדוק ולבחון את דברי לגופו של עיניין, את שוב גולשת לפופוליזם...כמה חבל.
גילוי עריות נסתר מתאים לך למקרה האישי שלך - יופי (או לא כל כך יופי...).
מכאן להסיק על קשר ישיר לבדסם? קל מידי. פשוט מידי. פופוליסטי מידי ושרלטני.

(ועל עינייני אגו נדון בפעם אחרת...)

ושוב שנה טובה icon_smile.gif

"גילוי עריות סמוי" אולי לא מתאים למקרה שלך - יופי ( באמת יופי ! - בלי ציניות ).
מכאן להסיק שאין - אין שום קשר ישיר בין יחסי הורי-ילד שבהם טושטשו הגבולות המיניים למשיכה לבדסמ? קל מדי. פשוט מדי. פופוליסטי ושרלטני מדי. לקוי לוגית. ויותר מהכל - סתם לא רציני.
ושוב - אף אחד לא כועס על אף אחד. שנה טובה

סקסי - שוב הבנת הנקרא אצלך לא משהו...
היכן ראית שהסקתי שאין קשר בין גילוי עריות נסתר או לא נסתר לבין בדסם???
יכול להיות שיש קשר ויכול להיות שאין קשר. אינני יודע.
כל שטענתי הוא שזו שרלטנות לומר שיש קשר כזה (על סמך נסיון אישי ופופוליזם בלבד).
זה כמו לומר שהשמש והכוכבים סובבים את כדור הארץ. למה? כי זה מה שאנחנו רואים וזה מה שטבעי להסיק, כאשר אנו מרוכזים בכדור שלנו. האם זה נכון? זו כבר שאלה אחרת...
למיטב ידיעתי אין שום עבודה מחקרית בנושא הקשר שבנדון ואם אכן זה המצב עדיף להשאיר כרגע את הנושא כשאלה פתוחה ולא להגרר למסקנות פופוליסטיות שגויות ומטעות.
ושוב - שנה טובה!

שנה טובה באמת MASTERKEY. אתה טענת שלהסיק מתוך מקרה אישי שלי או של כל אחד אחר שיש קשר בין טשטוש הגבולות המיניים בין ההורה והילד למשיכה לבדסמ זה פופליסטי, וכל שאר שמות-התואר. אני רק הפכתי את הטיעון, ואני רואה שאתה מסכים איתי לפחות בזה, שגם ההיסק על העדר קשר הוא לקוי לוגית, וזאת כבר התקדמות. אבל נראה לי שהבנת הנקרא שלי ושלך, גם את המציאות הנפשית, היא די שונה. בכוח המוח גם הצביעה על קשרים אפשריים רבים ועל קווים של דמיון שיכולים להיות בין שתי החוויות הללו ( של גילוי העריות הסמוי ושל הבדסמ ). אני בניגוד אליך דוקא מכיר אינספור מחקרים על הקשר שיש בין ניצול מיני וטשטוש גבולות וגילוי עריות, גלוי או סמוי, וכל מה שאתה שרוצה ( ו"אלימות במשפחה" "וילד הורי" - אני משתמש במושגים שפרפל פניקס הביאה לדיון ) לבדסמ. זה לא אומר שזאת הדרך היחידה שבגללה אנשים מגיעים לזה, כמו שבכוח המוח כתבה, וזה גם לא אומר שבדסמ זאת התעללות, אם זה מה שמדאיג או מקפיץ לך את הפיוז. אבל זה כן אומר הרבה מאד דברים אחרים

אשמח אם תשתף את כל הקוראים כאן בהזדמנות לקרוא את אותם מחקרים הקושרים גילוי עריות לבדסם. יכול לשלוח ציון מקור?
MasterKey​(שולט)

MasterKey​(שולט) • 18 בספט׳ 2012
בכוח המוח כתב/ה:
MasterKey כתב/ה:
[

לסיום, אני לא יודעת מהיכן גזרת את המסקנה שלך שאני חוויתי גילוי עריות וסמוי וזו הסיבה לדעתי שהגעתי לבדס"ם. בהנחה שזה נכון, הרי שאפשר להשען על כך כתצפית ממנה ניתן לגזור ולו קשר ראשוני להוכחה פוזיטיבית. אבל בפועל, לא אמרתי ואפילו לא רמזתי על זה, כך שאין לי מושג מאיפה הסקת את זה.

נו שוין.

בברכת שנה טובה, מתוקה ומאושרת icon_smile.gif

יודע? אני סקפטית אם מישהו יכול להגיד על משהו באופן מלא שהוא נכון. יש הסתברות גם בזה.
אני יכולה לומר, וכך גם אמרתי ואפילו הסברתי, שזה מרגיש לי קשור. והעליתי את זה לדיון (:[/quote]

תראי - פתחת את השירשור ושאלת האם אנשים בדסמים אחרים חוו גילוי עריות נסתר.
התשובות שקבלת היו מדהימות בכנותן ובמידת החשיפה העצמית שבהן.
אני הייתי משתף בשמחה גם כן, אלא שהורי למזלי חסכו ממני ניסיון חיים כזה.
האם לא נראה לך ראוי שכפותחת השירשור תשתפי אותנו גם את בניסיון האישי שלך? ואם הוא לא קיים - תגידי שהוא לא קיים?
בכוח המוח​(שולטת)

בכוח המוח​(שולטת) • 18 בספט׳ 2012
MasterKey כתב/ה:
בכוח המוח כתב/ה:
MasterKey כתב/ה:
[

נו שוין.

אני יכולה לומר, וכך גם אמרתי ואפילו הסברתי, שזה מרגיש לי קשור. והעליתי את זה לדיון (:

האם לא נראה לך ראוי שכפותחת השירשור תשתפי אותנו גם את בניסיון האישי שלך? ואם הוא לא קיים - תגידי שהוא לא קיים?[/quote]

למה? אתה מוצא שגרמתי לאנשים לחשוב שזה משהו שאני הולכת או מתכוונת לעשות, ובתמורה הם שיתפו בשלהם? או במילים אחרות: למה אתה חושב שזה "ראוי" שאני אעשה כך?
Purple Phoenix​(נשלטת){Loki the t}

Re: תובנות

MasterKey כתב/ה:
purple phoenix כתב/ה:
אוריאן כתב/ה:
[
ציטוט:

וזאת הבחיר שלי כאדם לא להגיד עשו לי ולכן אני עושה אלא עשו לי זאת עובדה אבל אני בוחרת ואני אבחר מה ואיך לעשות עם הדברים.

בגלל זה גם אמרתי שאין צורך לרחם עליי ברור שהייתי שמחה לילדות מאושרת ואולי בגלל זה אני מעדיפה לראות את הצד הטוב של הדברים.

איןלי מושג למה אני דווקא ניצלתי למה אחי הגדול השתגע ואחי הקטן עדיין חי עם אימי

אבל אני אומרת תודה לאלוהים על כך (כן בנוסף לכל חטאי אני מאמינה באלוהים)

קודם כל, כל הכבוד לך על הדרך שבחרת ועל מה שעשית ועושה בחייך
אני מוצאת את עצמי מזדהה איתך כאן בהרבה דברים, בל בחרתי דווקא את הציטוט הזה כדי לנסות להדגיש משהו שאפילו את כתבת.
את עשית את הבחירה שלך, שזה בעצם להלחם ולבנות לעצמך חיים שונים ממה שהיו לך.
מה שהיה בעבר היה בעבר והוא לא משמש תירוץ לדברים שמתרחשים היום וזה אחד הדברים שאת יכולה הכי להתגאות בהם לדעתי.
בנוגע לאחים, כל עוד אחד מתמודד עם הדברים בדרך שונה.
אני יכולה לומר לך שאצלי אני הלכתי בדרך כמו שלך, הלכתי בדרך שונה לחלוטין מהדרך שבה למדתי, אני תמיד אומרת שלמדתי מההורים שלי מה לא לעשות
למרות, שכמוך, קיבלתי מהם גם המון דברים טובים, יכולת רגש מאוד גבוהה שקיבלתי מאמא שלי או ראיה מרחבית שקיבלתי מאבא שלי.
האחים שלי לעומת זאת, אחד התנתק כמעט לחלוטין מהמשפחה, חזר בשאלה כמעט לחלוטין וחי את החיים שלו במרחק עצום מאיתנו (למשל, הפתיע אותי מאוד שהוא כן הגיע לחתונה שלי)
השני לעומת זאת עדיין חי בעולם ורוד כלשהו, הכחשה מסויימת לכל מה שהיה בעבר ושהמצב הכי אידאלי זה אם אמא ואבא יחזרו והכל יהיה טוב!!!

ונקודה אחרונה
אני יכולה לומר לך שכל מי שאני מכירה שעבר חוויה דומה לזו ובנה לעצמו חיים לא מעוניין ברחמים
כי ככה אנחנו מתפקדים הכי טוב, אנחנו בוחרים לחיות את החיים שלנו באופן שונה ולא לשקוע ברחמים של מה שהיה שם.

אני מאוד מעריך את הדרך, שעשית עד היום, מהמקום ממנו יצאת...
מי שלא היה שם לא בדיוק יכול להבין ואני מודה כי לא הייתי שם בעצמי.
אני לא חושב, שבאמת סלחת להורייך. נוח לנו בד"כ לחשוב, שאין בנו יותר כעס, ושלמדנו לסלוח. זה מוסיף לנו לאגו, אבל זה בד"כ לא המצב. ומי אמר, שאת בכלל צריכה לסלוח להם? למה הסליחה היא הכרחית במקרה הזה? כעס הוא רגש הרסני, אבל האם הכרחי לסלוח על מנת למגר את הכעס?
את פותחת פה נושא מרתק - האם אנחנו יכולים באמת להיות שונים מהורינו? גנים עוברים בתורשה, אך האם גם דפוסי התנהגות? הפרעות אישיות למיניהן? יכולות ריגשיות?...עולם ומלואו.
בכל אופן - כנראה ללא אמונה שאנו יכולים להיות שונים מהורינו- לא נהיה גם אם נרצה.
הרצון לא לחזור על טעויות הורייך והתובנות שלך מאוד מצאו חן בעיניי.
שנה טובה ומאושרת!

אני לא בטוחה אם כתבת זאת לי או לאוריאן, אבל אני אגיב לך בכל מקרה icon_smile.gif

לאמא שלי סלחתי לחלוטין, לאבא שלי אני מאמינה שסלחתי אבל לא שכחתי
ברור שיש עדיין כעס לפעמים, לפחות אצלי, כי דרכו אני לעתים מעבדת את הדברים, אבל מצאתי שזה לקח ממני הרבה יותר אנרגיה לשנוא מאשר לסלוח, לכן, אני סלחתי- בשבילי, רק בשבילי.
אנחנו יכולים להיות שונים מהורינו, יש פה כל כך הרבה הוכחות לכך, כל כך הרבה אנשים מדהימים ששונים מהדרך ההרסנית של ההורים שלהם.
ברור שיש דפוסי התנהגות שעוברים - אני יכולה לומר לך שעד לפני כמה שנים היה לי את המנהג של אבא שלי של לשבור חפצים כאשר כועסים, ההבדל היה שהוא היה שובר חפצים של אנשים אחרים בבית (לעתים גם על הראש שלהם) ואני הייתי שוברת רק את החפצים שלי (מבלי להעיז לפגוע באדם אחר) בחדר שלי, לקח לי המון זמן לעבוד על עצמי ולא לעשות את זה! ועדיין, עד היום, יכול לקרות לי התקף חרדה קטסטרופלי שבו אני אשליך משהו שלי בחדר.
הפרעות אישיות? אני מניחה שכן, זה משהו שיכול לעבור בגנים אבל לא בהכרח, זה גם משהו שיכול להתפתח בלי קשר להורים שלך.
הציטוט הבא שלך הוא ההכי חשוב בעיניי: "בכל אופן - כנראה ללא אמונה שאנו יכולים להיות שונים מהורינו- לא נהיה גם אם נרצה."
בסופו של יום, הבחירות שאדם עושה, המעשים שלו תלויים בו ובדרך שהוא בוחר.
יכולות להיות המון השפעות מסביב כמו הורים, חברה לא מקבלת, מורים לא מבינים וכן הלאה, אבל אותו אדם אינדווידואלי בוחר מה לעשות עם השק שהוא קיבל בחיים ואפשר אחרת, אין ספק שאפשר ולא שזה לא קשה וברור שהרבה פעמים צריך עזרה, אבל מי שירצה אחרת יעשה הכל על מנת שיהיה אחרת.

שנה טובה ומאושרת גם לך icon_smile.gif
Purple Phoenix​(נשלטת){Loki the t}

בכוח המוח כתב/ה:
MasterKey כתב/ה:
בכוח המוח כתב/ה:
MasterKey כתב/ה:
[

נו שוין.

האם לא נראה לך ראוי שכפותחת השירשור תשתפי אותנו גם את בניסיון האישי שלך? ואם הוא לא קיים - תגידי שהוא לא קיים?

למה? אתה מוצא שגרמתי לאנשים לחשוב שזה משהו שאני הולכת או מתכוונת לעשות, ובתמורה הם שיתפו בשלהם? או במילים אחרות: למה אתה חושב שזה "ראוי" שאני אעשה כך?[/quote]

מהמקום שלי, לא ציפיתי שבכח תבוא ותשתף בחויה שלה- כזו או אחרת
אגב, לא עלתה בי המחשבה גם שאולי היא עברה משהו כזה icon_smile.gif
וסורי, אני לא חושבת שבתור פותחת השרשור יש לה חובה מסויימת לשתף בדבר כלשהו.
היא העלתה השערה כלשהי, שגם אותה היא לא קבעה כנכונה לכל המקרים או מוכחת, אלא רק השערה שהיא הרגישה שיש בה משהו שיכול להיות נכון בחלק מסויים של המקרים.
אנשים הגיבו, מהמקום שלהם, אני הגבתי כי אני מכירה את המושג הזה אישית ובמובן מסויים "עשה לי רע" לראות את חלק מהתגובות שפוסלות את המושג הזה לחלוטין או חושבת שזה "מוזיל" את החריפות בנושא גילוי עריות.
בסופו של דבר, זה היה שרשור מעניין ביותר
ובכח- אני מודה לך שהעלת אותו, לא משנה מאיזו סיבה.

שנה טובה לכולם, עם קצת (הרבה) יותר קלילות icon_smile.gif
רפאל

רפאל • 18 בספט׳ 2012
MasterKey כתב/ה:
פתוח וסקסי כתב/ה:
אני בניגוד אליך דוקא מכיר אינספור מחקרים על הקשר שיש בין ניצול מיני וטשטוש גבולות וגילוי עריות, גלוי או סמוי, וכל מה שאתה שרוצה ( ו"אלימות במשפחה" "וילד הורי" - אני משתמש במושגים שפרפל פניקס הביאה לדיון ) לבדסמ.

אשמח אם תשתף את כל הקוראים כאן בהזדמנות לקרוא את אותם מחקרים הקושרים גילוי עריות לבדסם. יכול לשלוח ציון מקור?

מצטרף לבקשה של MasterKey. אני במיוחד אשמח לקבל הפניה למאמר או שנים (מבין האינספור שאתה מכיר) על הקשר בין "גילוי עריות סמוי" לבין בדסמ.

בכלל, מאמרים מדעיים על בדס"מ יתקבלו בברכה, פשוט כי אין הרבה. יש לא מעט על סאדיזם, מזוכיזם ופטישיזם. אבל מאחר שבדס"מ אינו מושג קליני, אלא קהילתי, הוא מופיע פחות בספרות מדעית.

אני אפילו אשמח להעתיק כל רשימה כזו לפורום אלפוני (בהנחה שתוכל לנקות אותה מדבר לעג ועלבון שממלאים את מרבית ההודעות שלך).
פתוח וסקסי

פתוח וסקסי • 18 בספט׳ 2012
רפאל כתב/ה:
MasterKey כתב/ה:
פתוח וסקסי כתב/ה:
אני בניגוד אליך דוקא מכיר אינספור מחקרים על הקשר שיש בין ניצול מיני וטשטוש גבולות וגילוי עריות, גלוי או סמוי, וכל מה שאתה שרוצה ( ו"אלימות במשפחה" "וילד הורי" - אני משתמש במושגים שפרפל פניקס הביאה לדיון ) לבדסמ.

מצטרף לבקשה של MasterKey. אני במיוחד אשמח לקבל הפניה למאמר או שנים (מבין האינספור שאתה מכיר) על הקשר בין "גילוי עריות סמוי" לבין בדסמ.

בכלל, מאמרים מדעיים על בדס"מ יתקבלו בברכה, פשוט כי אין הרבה. יש לא מעט על סאדיזם, מזוכיזם ופטישיזם. אבל מאחר שבדס"מ אינו מושג קליני, אלא קהילתי, הוא מופיע פחות בספרות מדעית.

אני אפילו אשמח להעתיק כל רשימה כזו לפורום אלפוני (בהנחה שתוכל לנקות אותה מדבר לעג ועלבון שממלאים את מרבית ההודעות שלך).

שום לעג, ושום נעליים של לעג. אם כבר - ההודעות שלך היו מלאות בלעג מתנשא. ושל ביטול "אינטלקטואלי" ( בערך, בערך ) של חוויות מאד עמוקות של אנשים אחרים .אני כאמור, עברתי משהו ממה שמדובר פה. אבל החיים יפים.
מעבר לכך, אני לא עובד בשבילך, אלא אם כן - בא לך לשלם לי כסף. ואני גם לא זוכר לי שנרשמתי לקורס בהנחייתך. אבל כל הספרות הפסיכואנאליטית מלאה במקרי מבחן כאלו, אבל לא רק.
רק תחשוב על זה שאתה בעצמך טענת שכל הספרות הפסיכואנאליטית מלאה במחקרים שמאששים את הקשר שיש בין נשות השמ"ד ( ראשי תיבות של מכועורות, דחויות, שמנות ובדס"מ ) . אתה - משעמם.
רק תחשוב על כל השרשורים שיש פה על הקשר שיש או שאין או שיש או שאין בין גילוי עריות לבדסמ, שנפתחו פה שנים לפני שנרשמתי, ותבין שקשר יש, לא אצל כולם, ברור, אבל יש. בין אם בא לך להודות בו או לא
רפאל

רפאל • 18 בספט׳ 2012
בכוח המוח כתב/ה:
גם כתבתי מפורשות שרק מי שיגרום לי לחשוב שהוא יכול להפריך את זה, אני אשמח לדון איתו בעניין, כי זה מחדד אותי, את התפישה והמחשבה שלי.

ההפרכה של התיאוריה שלך בדבר קשר סיבתי בין גילוי עריות לבין בדס"מ היא ברורה וגלויה. הנה: קיימים אנשים שעברו גילוי עריות, אבל שאינם בדס"מיים. משמע, גילוי עריות אינו מייצר נטייה בדס"מית. כמו כן, אנחנו יודעים שלא כל מי שהוא בדס"מי עבר גילוי עריות. כך שאנחנו נשארים עם הטענה הטרוויאלית (והנכונה) שלא אומרת לנו הרבה, והיא שישנם אנשים שעברו גילוי עריות והם גם בדס"מיים. (כמו שאנחנו יודעים שישנם אנשים מרחובות שהם בדס"מיים.)

עכשיו, אם מישהו עבר גילוי עריות ויש לו נטייה בדס"מית, ובתוך העולם הרגשי שלו יש חיבור בין השנים (דבר שהוא טבעי לגמרי, כי הנפש תמיד מייצרת אינטגרציה בין חוויות ותשוקות), אז הוא יכול לספר את הסיפור האישי שלו. בעיני סיפורים כאלו הם מרתקים ומלמדים. אבל כשהוא מספר את הסיפור שלו בפריזמה של תיאוריה נפשית כללית, זה כבר פחות מעניין. וזה גם פשוט לא נכון.

ומה שאת עושה הוא בדיוק זה, את מקפצת דיבור אישי לבין תיאוריות על הנפש שאת לא מתחייבת עליהן.

וכל הטיעונים סטייל: "איננו יודעים דבר בוודאות, ולכן הסטטוס של התיאוריה שלי הוא כסטטוס של כל תיאוריה אחרת בעולם". או "אין לנו מושגים בהירים באופן מוחלט, ואין לנו קריטריון חד משמעי ללגיטימיות של מושגים, ולכן המושג של גילוי עריות סמוי הוא לגיטימי כל מושג אחר".... הם פשוט טיעונים מגוכחים (אלא אם אתה ספקן מוחלט) ועומדים מסתירה לאפשרות של כל מדע שהוא. אני ממש לא רואה אפשרות לנהל דיון פרודוקטיבי עם מי שזה קו הטיעונים שלו.