ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

עצמאות

amy​(נשלטת){מבטלעיניים}
לפני 12 שנים • 21 בספט׳ 2012
אבל מותר גם לא להסכים עם כל סוג של שליטה, אפילו אם מדובר ביחסים עם אלמנטים טוטאליים.
אני לא חושבת שעצם זה שמביעים דאגה לגבי סוג שליטה מסויים זו קטילה. להיפך, אני מברכת על כך, כי אני חושבת שהתחום שלנו מסוכן מאוד. לא רע, מסוכן, וחשוב להשאר עם יד על הדופק. לפעמים דברים שאנחנו שומעים מאחרים, גם אם הם לא רק קריאות התפעלות והסכמה, מחלחלים אלינו לאט לאט ונותנים לנו תובנות שונות על דברים.

לי אמנם אין בעיה עם מה שבת יענה תיארה, אבל אני חושבת שמותר לאנשים להביע דאגה או ביקורת מבלי שיסקלו א ו ת ם.
the rain song
the rain song • 21 בספט׳ 2012
amy כתב/ה:
אבל מותר גם לא להסכים עם כל סוג של שליטה, אפילו אם מדובר ביחסים עם אלמנטים טוטאליים.
אני לא חושבת שעצם זה שמביעים דאגה לגבי סוג שליטה מסויים זו קטילה. להיפך, אני מברכת על כך, כי אני חושבת שהתחום שלנו מסוכן מאוד. לא רע, מסוכן, וחשוב להשאר עם יד על הדופק. לפעמים דברים שאנחנו שומעים מאחרים, גם אם הם לא רק קריאות התפעלות והסכמה, מחלחלים אלינו לאט לאט ונותנים לנו תובנות שונות על דברים.

לי אמנם אין בעיה עם מה שבת יענה תיארה, אבל אני חושבת שמותר לאנשים להביע דאגה או ביקורת מבלי שיסקלו א ו ת ם.

מה זאת אומרת "לא להסכים עם כל סוג של שליטה" ?
מותר לא להתחרמן מזה, לא להמשך לזה, לא לרצות, לייחל,לפנטז על זה.
מותר ואף רצוי לא להכניס את זה לחיים הפרטיים שלנו.
אבל מה זאת אומרת לא להסכים?
צריך אישור ממישהו כדי לעשות בדסמ?

לכל אחד יש חוויות מהבדסמ. חלקן טובות וחלקן על הפנים. זה לא נותן לאף אחד את הזכות להחיל זאת על אנשים אחרים.
לי הבדסמ עשה רע. אז? אני צריכה לפצוח במסע השמצה נרחב נגד הבדסמ?

מותר וזה אפילו סבבה לגמרי שאנשים חולקים את החוויות שלהם ומעולה שיש אנשים שמזדעזים מזה
אבל יש סגנון דיבור

ולהחליט על חיים של מישהו אחר, לייעץ למישהו אחר, להזהיר מישהו אחר - שאנחנו בכלל לא מכירים - מתוך התנסות שלנו, זה פשוט לא לעניין. זה מתנשא, מזלזל, מעליב לפעמים.
להתנבא על העתיד, לנזוף בנו, הקהל, "איפה נהיה כשהיא תתרסק..."
זה לגמרי וממש לגמרי לא לעניין
נוריתE
נוריתE • 21 בספט׳ 2012
עכשיו לכו ותנסו להסבי ר לי למה הו א מרגיש צורך לשלוט בצורה כזאת על ההוצאות הכספיות שלה.
אניעדיין רואה בזה פריק קונטרול שלא שייך לבידסמ או בכלל לצורת גישה נכונה.

כמו שנאמר פה למעלה משהו נוסח "למנוע ממנה להשתולל עם כרטיס האשראי שלה" בכסף שנמצא בחשבון הבנק שלה ושהיא עובדת בשבילו.

ומי שקרא פה למעלה,או כאן, זילזול, במה שהוא ציטט ממני שכתבתי על הנסיון המר שלי

אני את שלי, אמרתי.

שיבושם לו (לה?) לזאת שחשבה שאני מזלזלת

כבר נאמר
במקום שחכמים הולכים בשקט
טיפשים רוקדים דבקה.
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 21 בספט׳ 2012
עבודת מאסטר כתב/ה:

יש פה קהילה שמטרתה, על פניו, היא לקבל ולתמוך בכל מי שיש לו קינק שלא היה מתקבל במקומות אחרים. איזה שהוא חוסר נורמליות. אז באה זו שבן זוגה דרש ממנה לשכב עם גברים אחרים כי זה מחרמן אותו וכנראה גם אותה, וזו שחותכים בבשרה כינויים אינטרנטיים, ועוד כמה, והן מגיעות לכאן עם ציפיה מוצדקת לחלוטין למצוא קהילה תומכת, מפרגנת, מקבלת... מצפות לקבל כאן אישור שיש עוד אנשים כמוהן, ושזה בסדר. אף אחת מהן לא באה כדי שיעידו עליה שהיא מושא לרחמים, או כדי לקבל ביקורת שלילית על מעשיה ועל בן זוגה, או לשמוע שהן מסכנות את חייהן וזו חציית גבולות ופשוט לא בסדר. מה הטעם בקהילה אם דווקא כאן נשמעות ביקורות כאלו על אקט כל כך פשוט כמו לוותר על כרטיס אשראי?

התגובה הזאת מופנית גם ללורי:

אני לא חושב שמטרת הקהילה היא בהכרח לקבל כל מי שיש לו קינק שלא היה מתקבל במקומות אחרים. והרי תסכים אתי שאם אגיע מחר ואספר איך אני כורת את אצבעותיה של זוגתי יהיה מוזר מצדי לצפות שהקהילה "תקבל" את הקינק שלי. אנחנו אמורים (מושג נזיל) להיות פתוחים יותר לקינקים של אחרים, כל אחד בהתאם ליכולת שלו, להבנה שלו, לפריזמה שלו ולניסיון חייו. ולכן גם זאת שחותכים בבשרה כמו כן זאת שחולקים אותה עם אחרים, עדיף כי תיקחנה בחשבון שלא כולם יפרגנו להן, יעודדו אותן ויתמכו בהן.

למעלה מזאת, עבודת מאסטר, אני לא חושב שמטרתו של כל מי שמפרסם את חוויותיו בפורום לזכות אך ורק בתגובות, כגון: "איזה יופי, גם אני רוצה ככה!". חלק מהמפרסמים מעוניינים בביקורת, בהשקפת עולם אחרת ובעצות שמבוססות על ניסיון חיים של אחרים. פעם כתבתי באחד שהשרשורים בו היה תורי לקבל בראש: "לו רציתי שיעשו לי פוציניו מוציניו אליפל ילד מוצלח, הייתי חולק את החוויות שלי עם אמא שלי ולא בפורום שהמשותף בין משתתפיו מסתכם במשיכתם לעולם ה- BDsM בלבד על כל אינספור גווניו. אין לי בעיה עם הביקורת, יש לי בעיה עם חוסר הקשבה ועם הניסוח הפוגעני..." כפי שהם משתקפים בדוגמה שהביאה לורי בתגובתה. כל עוד יש לי את היכולת להגיב ולהסביר למבקר את האופן בו הטקסט שלי נראה מכאן, איני רואה שום סיבה מדוע לו לא תהיה הזכות לספר כיצד הוא נראה משם.

אולי כדאי שכל מי שלא מעוניין לקבל ביקורת, יציין זאת בסיפא של כתביו ויאפשר למגיבים לכבד או לא את בקשתו (אני מאמין שבקשתו תכובד ע"י הרוב).
בלוסום​(לא בעסק)
בלוסום​(לא בעסק) • 21 בספט׳ 2012
Mary Jane כתב/ה:
כל הכבוד לשולט, שיצטרך מעתה והלאה להתמודד עם אינספור פניות בסגנון "תן לי חמישה שקלים לארטיק", "בא לי פלאפל", "קפה ומאפה, כן, לא או אולי", "חיבוטים בשאלת רכישת השמלה האדומה" וכיו"ב.
חזק ואמץ ומי ייתן ולא תחטוף התמוטטות עצבים (:

מסתבר, שיש אנשים, שעליהם זה לא גדול... icon_smile.gif
נוריתE
נוריתE • 21 בספט׳ 2012
the rain song כתב/ה:
amy כתב/ה:

מה זאת אומרת "לא להסכים עם כל סוג של שליטה" ?
מותר לא להתחרמן מזה, לא להמשך לזה, לא לרצות, לייחל,לפנטז על זה.
מותר ואף רצוי לא להכניס את זה לחיים הפרטיים שלנו.
אבל מה זאת אומרת לא להסכים?
צריך אישור ממישהו כדי לעשות בדסמ?

לכל אחד יש חוויות מהבדסמ. חלקן טובות וחלקן על הפנים. זה לא נותן לאף אחד את הזכות להחיל זאת על אנשים אחרים.
לי הבדסמ עשה רע. אז? אני צריכה לפצוח במסע השמצה נרחב נגד הבדסמ?

מותר וזה אפילו סבבה לגמרי שאנשים חולקים את החוויות שלהם ומעולה שיש אנשים שמזדעזים מזה
אבל יש סגנון דיבור

ולהחליט על חיים של מישהו אחר, לייעץ למישהו אחר, להזהיר מישהו אחר - שאנחנו בכלל לא מכירים - מתוך התנסות שלנו, זה פשוט לא לעניין. זה מתנשא, מזלזל, מעליב לפעמים.
להתנבא על העתיד, לנזוף בנו, הקהל, "איפה נהיה כשהיא תתרסק..."
זה לגמרי וממש לגמרי לא לעניין

רגע
אז כולם צריכים על כל פוסט משתף, כואב או כואב פחות להגיד הופה היי איזה יופי,כל אחד והבידיסמ שלו? לא למתוח ביקורת? לא לנסות להזהיר ולייעץ מנסיון?
הההה
אז זא ת הכוונה של הפורום ואני בכלל לא ידעתי, ההאאה.
או
sugar and spice and everything nice
או זפת נוצות פויה לכל מי שמעז אחרת?כמוני.

אני אזכור את זה חומד שתבואי פה יום אחד לבכות (לא ,לא מצפה ולא מאחלת)

אנחנו כבר ראינו פה אחת לא ממזמן
אני לא רוצה להכנס לפרטים ראינו כמה הי א היתה מאוהבת כמה היא התמסרה והיתה מוכנה לעשות דברים חריגים מעבר רק כי הוא רצה
היו כאלו שהורידו כובע ליכולות שלו לשלוט בה ולשלה לתת ולהתמסר
היו כאלו שהיזהירו,היו כאלו שנורא כעסו על מותחי הביקורת המזידעזעים
וידועים מה? אותה אחת לפני שבוע שבועיים באה לפה שבורה והרוסה שבא לי לצעוק על כל אידיוט שפירגן למטומטם שהחזיק בה על השטויות ומה שהו א עשה לה.
ויש בי עוד יותר כעס על ילדות בנות 12 וחצי שחושבות שהן הימציאו את הסאדו ומי שהיה פה ךפניהם מוטב לו לסור אל בית האבות הקרוב ולסתום את פיו

מי כאן נזפה בי על זה שאמרתי שבשיברה, בעלת הכרטיס שלא אצלה,היא תשאר לבד?
lori{ע_מ}
lori{ע_מ} • 21 בספט׳ 2012
Brave Dwarf כתב/ה:
עבודת מאסטר כתב/ה:

יש פה קהילה שמטרתה, על פניו, היא לקבל ולתמוך בכל מי שיש לו קינק שלא היה מתקבל במקומות אחרים. איזה שהוא חוסר נורמליות. אז באה זו שבן זוגה דרש ממנה לשכב עם גברים אחרים כי זה מחרמן אותו וכנראה גם אותה, וזו שחותכים בבשרה כינויים אינטרנטיים, ועוד כמה, והן מגיעות לכאן עם ציפיה מוצדקת לחלוטין למצוא קהילה תומכת, מפרגנת, מקבלת... מצפות לקבל כאן אישור שיש עוד אנשים כמוהן, ושזה בסדר. אף אחת מהן לא באה כדי שיעידו עליה שהיא מושא לרחמים, או כדי לקבל ביקורת שלילית על מעשיה ועל בן זוגה, או לשמוע שהן מסכנות את חייהן וזו חציית גבולות ופשוט לא בסדר. מה הטעם בקהילה אם דווקא כאן נשמעות ביקורות כאלו על אקט כל כך פשוט כמו לוותר על כרטיס אשראי?

אני לא חושב שמטרת הקהילה היא בהכרח לקבל כל מי שיש לו קינק שלא היה מתקבל במקומות אחרים. והרי תסכים אתי שאם אגיע מחר ואספר איך אני כורת את אצבעותיה של זוגתי יהיה מוזר מצדי לצפות שהקהילה "תקבל" את הקינק שלי. אנחנו אמורים (מושג נזיל) להיות פתוחים יותר לקינקים של אחרים, כל אחד בהתאם ליכולת שלו, להבנה שלו, לפריזמה שלו ולניסיון חייו. ולכן גם זאת שחותכים בבשרה כמו כן זאת שחולקים אותה עם אחרים, עדיף כי תיקחנה בחשבון שלא כולם יפרגנו להן, יעודדו אותן ויתמכו בהן.

למעלה מזאת, עבודת מאסטר, אני לא חושב שמטרתו של כל מי שמפרסם את חוויותיו בפורום לזכות אך ורק בתגובות, כגון: "איזה יופי, גם אני רוצה ככה!". חלק מהמפרסמים מעוניינים בביקורת, בהשקפת עולם אחרת ובעצות שמבוססות על ניסיון חיים של אחרים. פעם כתבתי באחד שהשרשורים בו היה תורי לקבל בראש: "לו רציתי שיעשו לי פוציניו מוציניו אליפל ילד מוצלח, הייתי חולק את החוויות שלי עם אמא שלי ולא בפורום שהמשותף בין משתתפיו מסתכם במשיכתם לעולם ה- BDsM בלבד על כל אינספור גווניו. אין לי בעיה עם הביקורת, יש לי בעיה עם חוסר הקשבה ועם הניסוח הפוגעני..." כפי שהם משתקפים בדוגמה שהביאה לורי בתגובתה. כל עוד יש לי את היכולת להגיב ולהסביר למבקר את האופן בו הטקסט שלי נראה מכאן, איני רואה שום סיבה מדוע לו לא תהיה הזכות לספר כיצד הוא נראה משם.

אולי כדאי שכל מי שלא מעוניין לקבל ביקורת, יציין זאת בסיפא של כתביו ויאפשר למגיבים לכבד או לא את בקשתו (אני מאמין שבקשתו תכובד ע"י הרוב).

גמד,
הרי לא מהיום אנחנו מכירים ומי כמוך יודע כמה ביקורת לא מרתיע אותי וכמה אני פתוחה לשמוע דעות אחרות שאינן תואמות את דעותיי שלי.
השורה התחתונה של אדוני ושלי, דיברה על צורת הניסוח, ההתלהמות ועל הניסיונות לקטול את השולט בסיטואציות המתוארות כאן.
ואני חושבת שכפי שברור לי, ברור גם לבת יא ענה, שלא רק מילים טובות היא תקרא כאן אלא גם חוות דעת שונות, בעיניי זה לגיטימי ומבורך, אבל שוב, יש דרך.
נראה לי שכולנו מזמן עברנו את כיתה ו' שבה יושב לו ליצן הכיתה שלרוב לא ראה את הגיבנת של עצמו, מצביע על מישהו וכולם צוחקים אחריו.

ציטוט: עכשיו לכו ותנסו להסבי ר לי למה הו א מרגיש צורך לשלוט בצורה כזאת על ההוצאות הכספיות שלה.

זה כל היופי כאן נורית, את לא מבינה שאף אחד לא חייב לתת לך הסברים.
בא לו.
the rain song
the rain song • 21 בספט׳ 2012
נורית,
שלא יהיו אי הבנות

אני לא מבינה דבר וחצי דבר בבדסמ

אני כן מבינה, ואפילו הרבה, בדרך ארץ
נוריתE
נוריתE • 21 בספט׳ 2012
חזרזירה כתב/ה:
Brave Dwarf כתב/ה:
עבודת מאסטר כתב/ה:

גמד,
הרי לא מהיום אנחנו מכירים ומי כמוך יודע כמה ביקורת לא מרתיע אותי וכמה אני פתוחה לשמוע דעות אחרות שאינן תואמות את דעותיי שלי.
השורה התחתונה של אדוני ושלי, דיברה על צורת הניסוח, ההתלהמות ועל הניסיונות לקטול את השולט בסיטואציות המתוארות כאן.
ואני חושבת שכפי שברור לי, ברור גם לבת יא ענה, שלא רק מילים טובות היא תקרא כאן אלא גם חוות דעת שונות, בעיניי זה לגיטימי ומבורך, אבל שוב, יש דרך.
נראה לי שכולנו מזמן עברנו את כיתה ו' שבה יושב לו ליצן הכיתה שלרוב לא ראה את הגיבנת של עצמו, מצביע על מישהו וכולם צוחקים אחריו.

ציטוט: עכשיו לכו ותנסו להסבי ר לי למה הו א מרגיש צורך לשלוט בצורה כזאת על ההוצאות הכספיות שלה.

זה כל היופי כאן נורית, את לא מבינה שאף אחד לא חייב לתת לך הסברים.
בא לו.

אחד ש"סתם בא לו" מפחיד יותר מהכל בייחוד בסאדו.
מי ערב לה שמחרתיים יבוא לו לכרות לה אצבע או לגלח אותה מתוך שנתה
סתם כי בא לו?
והלוואי שלא תלמדי את זה על בשרך

אבל שכחתי שאסור למתוח ביקורת. אופס.

אני טוחנת פה מיים על אזניים ערלות
נמאס לי
ביי
amy​(נשלטת){מבטלעיניים}
נכון, מסכימה שצריכה להיות דרך ארץ וחייבת להתקיים תרבות דיון בכל מקרה שלא יהיה. יחד עם זאת חשוב שתהיה פתיחות לריבוי דיעות בפורום, להבעת דאגה, כולל הזכות לומר שבעיני בדס"מ מסוג מסויים הוא לא לגיטימי. כמו שהרוב פה יהיו נגד כריתת אצבעות כחלק מיחסי שליטה, גם אם יש הסכמה הדדית, גם אם השפחה אומרת שזה עושה לה טוב. הנקודה היא שאצל כל אחד הגבול עובר במקום אחר, וכשמפרסמים בפורום ציבורי מודעים לכך שלאו דווקא נקבל רק מחיאות כפיים.
גם אני לא אוהבת את הסגנון של נורית, למרות שאני מבינה שהוא נובע מדאגה. רק שחשוב להפריד, ולא לשפוך את התינוק יחד עם מי האמבט. לא חייבים להסכים עם הכל. גם לא עם כל סוג של שליטה. דווקא בתחום שלנו חשוב כל כך לשמור על יכולת החשיבה העצמאית וראיית המורכבות.