ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

להקיא או לא להקיא,זו השאלה.

הדורבנים​(נשלט)
לפני 11 שנים • 19 בנוב׳ 2012

Re: וכי למה עלי להרגיש כך?

הדורבנים​(נשלט) • 19 בנוב׳ 2012
סיגורני כתב/ה:
בעולם שלי יש מקום לכל דיעה. גם למי שטועה.

סלחי לי, אך אני לא מאמין לזה. איך המשפט הזה מסתדר עם המשפט שלך: "הטימטום פה מתחיל לעוף יותר גבוהה מפאג'ר 8. "?
ועל איזו דיעה אמרת את זה? על הדיעה: "אני חושב שהרבה תלאביבים לא רגישים מספיק לאנשים בפריפריה".

ושלא תביני לא נכון, אני כלל לא מטיף לך מוסר. זה בסדר גמור לא להיות סובלנית לכל דיעה. גם לי אין סובלנות כלפי כל העולם כולו. אבל לפחות תהיי כנה ומודעת לעצמך.

בשביל זה אני פה, להראות לך. icon_smile.gif
up u rs​(אחרת)
לפני 11 שנים • 19 בנוב׳ 2012

Re: וכי למה עלי להרגיש כך?

up u rs​(אחרת) • 19 בנוב׳ 2012
fog כתב/ה:
סיגורני כתב/ה:
בעולם שלי יש מקום לכל דיעה. גם למי שטועה.

סלחי לי, אך אני לא מאמין לזה. איך המשפט הזה מסתדר עם המשפט שלך: "הטימטום פה מתחיל לעוף יותר גבוהה מפאג'ר 8. "?
ועל איזו דיעה אמרת את זה? על הדיעה: "אני חושב שהרבה תלאביבים לא רגישים מספיק לאנשים בפריפריה".

ושלא תביני לא נכון, אני כלל לא מטיף לך מוסר. זה בסדר גמור לא להיות סובלנית לכל דיעה. גם לי אין סובלנות כלפי כל העולם כולו. אבל לפחות תהיי כנה ומודעת לעצמך.

בשביל זה אני פה, להראות לך. icon_smile.gif

שנאה זאת לא דיעה.
זה רגש.
בשביל דעה צריך גם לחשוב.
מי שמאחל לתל אביבים טילים- לא מפעיל את המוח. עם כל הכבוד...
הדורבנים​(נשלט)
לפני 11 שנים • 23 בנוב׳ 2012
הדורבנים​(נשלט) • 23 בנוב׳ 2012
עשיתי חושבים ולקחתי כמה ימים,
ויצאתי נחרץ הרבה יותר.

ובכן: אין שום יתרון אסטרטגי בלירות על גוש דן. זה הכל בראש. דם זה דם זה דם. ודם הילדים בבארשבע זהה בדיוק לדם הילדים ברמת אביב.

יתרה מזאת, ניפוח העובדה ש"אוי אוי אוי ירו על תל-אביב, גוואלד" משחק בבירור לידי האויב. מחד הוא יוצר תמונת ניצחון ומוטיבציה אדירה לירות לתל-אביב גם בסבב הבא (תמונת ניצחון שלא באמת קיימת! פאק, כל הטילים על תלאביב יורטו!)
ומאידך היא מחלישה מאוד את העורף הישראלי ויוצרת תחושת תסכול אדירה בדרום המופגז.

הדרומיים שאמרו "אני רוצה שתל-אביבים ירגישו מה זה טילים"? לא הקשבתם להם טוב. מה שהם בעצם אמרו זה "אנחנו מיואשים. שבע שנים הילדים שלנו חיים באימה. ואף אחד לא אכפת. אנחנו כלכך מיואשים, שאנחנו אפילו כבר רוצים שתלאביב תחטוף טילים, שסוף סוף מישהו יבוא להציל אותנו."
זאת לא שנאת תל-אביבים. זה כעס, ותסכול, ופחד, ואימה, ויאוש, שאתם לא מצליחים לקרוא.

אז אני אגיד את מה שנכון לדעתי להגיד: תושבי הדרום, אחיי היקרים. אני מרחובות. לא היתה אפילו אזעקה אחת אצלנו. והייתי תלאביבי שנים, ואני עובד בתל אביב. ואני אומר לכם עכשיו: אם מישהו יירה עליכם טילים בצורה שיטתית. ולו על היישוב הכי קטן בעוטף עזה, אני מתגייס ברצון, ונכנס לעזה קרקעית, בשביל להגן משם על החיים היקרים שלכם. ובעתיד אשלח גם את ילדיי להסתכן ולמות בשביל זה. לא בשמחה כמובן, אבל בשליחות ובקדושה. קדושת העם שלנו, החיים שלנו והארץ הקטנה שלנו מעל הכל.

תודה.