שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

בזיון!! כנסו...

Brave Dwarf
לפני 11 שנים • 5 בדצמ׳ 2012

Re: גמד אמיץ -

Brave Dwarf • 5 בדצמ׳ 2012
blossom כתב/ה:
אני מתיחסת לשורה שלך:

כאב לשישה ילדים אני יודע היטב עד כמה הקו שעובר בין מורה-מחנכת למבזבזת זמן סדרתית שאף אחד לא שם עליה

אבל היא ממש לא היתה מחנכת שלהם, סהכ מורה להתעמלות...

אני מאמין שדילגת מעל המשפט הזה: כיוון שהמורה היא קודם כל מחנכת ורק אח"כ מומחית למקצוע הנלמד.

אין כזה דבר "רק" מורה ל... מורה הוא קודם כל מחנך. כל מורה, לכל מקצוע. כל מורה לכל מקצוע צריך שיהיו לו הכלים להביט פנימה לתוך נפשו של ילד; לכל מורה, בכל מקצוע צריכה להיות גישה לילדים, וכל מורה בכל מקצוע מהווה דוגמה לאפרוחים הללו המביטים בו במבט חד כלהב, רואים הכל ולומדים מהכל: מה המורה לובש, איזה חצ'קון יצא לו על המצח, האם הוא לועס מסטיקים ומי ישב לידו כאשר הרכב של אמא ואבא עצר ברמזור והרכב שלו עצר לידם. ואוהו! איך שזה קובע.

גם אלה מבינינו שאין להם ילדים, היו ילדים פעם ולכן כל מה שצריך לעשות הוא לנסות ולהיזכר באופן בו אנחנו כילדים הסתכלנו על המורים שלנו, ולעמוד על ההבדל בין מורה "קלאסית" (כמו זו של ילדיי שלמשמע קולה אני מחפש את סמל בית הספר על החולצה) לבין סתם כזאת שבאה והלכה ולא השאירה אחריה דבר.

ולגבי "רק" מורה להתעמלות. אני מחייך פה. אביה של אשתי השניה הוא "רק" מורה להתעמלות בדימוס. את הקריירה שלו ב"רק" מורה להתעמלות הוא התחיל בחו"ל ולחתונת בנו לפני מספר חודשים הגיעו תלמידיו (בני חמישים). אז אם שווה לקנות כרטיס ולטוס 16 שעות בשביל חתונה של בן של מורה להתעמלות, הוא כנראה היה לא ממש "רק". (-:

לנוחיות:
מורה
(ז') מלמד, מרצה, מחנך, מאמן, מעניק דעת, פרופסור; מדריך, מנחה, מלווה
וְלֹא- שָׁמַעְתִּי בְּקוֹל מוֹרָי, וְלִמְלַמְּדַי לֹא-הִטִּיתִי אָזְנִי (משלי ה יג).
נוריתE
נוריתE • 5 בדצמ׳ 2012
slave for ever כתב/ה:
נורית, כמה בולשיט. זה לא אמור להפריע לאף אחד מה שהיא עושה מחוץ לשעות בית הספר אם זה לא מפריע לה לתפקד.

הרי זה לא שהיא עובדת בבית בושת.

חוק זה חוק
אין יוצאים מן הכלל.
איש חינוך שנתפס ועוד על חם, עוסק בפורנוגרפיה, בתשלום ושלא,או במתן שרותי מין בתשלום, וזהו עיסוק ההצדדי שלה,על פי החוק יפוטר לאלתר,אנחנו מצפים לאמות מידה מוסריות שונות מאנשים כאלו ומתאכזבים בכל פעם מחדש. רוצה אולי לוותר על זה?
מהגם שקראתי שהיא לא דיווחה על זה למס הכנסה, אז היא מעלימת מס בנוסף לזה
חטא על פשע
וכמו שכתבתי בשירשור השני שעוסק בזה, כאילו שזה, לא מספיק(בלא קשור)
דינה , על פי חוק,כדין מורה שמקיימת יחסי מין עם תלמיד/ה קטין/ה.גם אותם צריך להשאיר במערכת?

כל הצעקות פה הן התחסדות מפוחדת, כי כאלו "אם זה קרה לה " זה עלול "לקרות למי מאיתנו"
כן
אם נחשף אל מול מצלמה,על במה,בתכנית פריים טיים.

ישוע א להים, ה-טימטום.
the humanity

כל מה שהיא היתה צריכה לעשות כדי לשמור על מישרתה היה לברוח רחוק מאוד מהמצלמה.

אף הורה שפוי בנפשו,לא רוצה שהמורה של ביתו תעסוק בפורנו וזנות. וזה ממש לא קשור כאן לסאדו.
בלוסום​(לא בעסק)

Re: גמד אמיץ -

בלוסום​(לא בעסק) • 5 בדצמ׳ 2012
Brave Dwarf כתב/ה:
blossom כתב/ה:
אני מתיחסת לשורה שלך:

כאב לשישה ילדים אני יודע היטב עד כמה הקו שעובר בין מורה-מחנכת למבזבזת זמן סדרתית שאף אחד לא שם עליה

אבל היא ממש לא היתה מחנכת שלהם, סהכ מורה להתעמלות...

אני מאמין שדילגת מעל המשפט הזה: כיוון שהמורה היא קודם כל מחנכת ורק אח"כ מומחית למקצוע הנלמד.

אין כזה דבר "רק" מורה ל... מורה הוא קודם כל מחנך. כל מורה, לכל מקצוע. כל מורה לכל מקצוע צריך שיהיו לו הכלים להביט פנימה לתוך נפשו של ילד; לכל מורה, בכל מקצוע צריכה להיות גישה לילדים, וכל מורה בכל מקצוע מהווה דוגמה לאפרוחים הללו המביטים בו במבט חד כלהב, רואים הכל ולומדים מהכל: מה המורה לובש, איזה חצ'קון יצא לו על המצח, האם הוא לועס מסטיקים ומי ישב לידו כאשר הרכב של אמא ואבא עצר ברמזור והרכב שלו עצר לידם. ואוהו! איך שזה קובע.

גם אלה מבינינו שאין להם ילדים, היו ילדים פעם ולכן כל מה שצריך לעשות הוא לנסות ולהיזכר באופן בו אנחנו כילדים הסתכלנו על המורים שלנו, ולעמוד על ההבדל בין מורה "קלאסית" (כמו זו של ילדיי שלמשמע קולה אני מחפש את סמל בית הספר על החולצה) לבין סתם כזאת שבאה והלכה ולא השאירה אחריה דבר.

ולגבי "רק" מורה להתעמלות. אני מחייך פה. אביה של אשתי השניה הוא "רק" מורה להתעמלות בדימוס. את הקריירה שלו ב"רק" מורה להתעמלות הוא התחיל בחו"ל ולחתונת בנו לפני מספר חודשים הגיעו תלמידיו (בני חמישים). אז אם שווה לקנות כרטיס ולטוס 16 שעות בשביל חתונה של בן של מורה להתעמלות, הוא כנראה היה לא ממש "רק". (-:

לנוחיות:
מורה
(ז') מלמד, מרצה, מחנך, מאמן, מעניק דעת, פרופסור; מדריך, מנחה, מלווה
וְלֹא- שָׁמַעְתִּי בְּקוֹל מוֹרָי, וְלִמְלַמְּדַי לֹא-הִטִּיתִי אָזְנִי (משלי ה יג).

icon_redface.gif אכן פספסתי את המשפט הזה, ותודה לך, למרות שלא מסכימה עם כך שחייה האישיים הם כזה אישיו, ולגבי אביה של אשתך, לדעתי זה ענין של אישיות, ולהוכחה הכרתי מספיק מורים שלא היו אפילו רבע ממה שתארת שהוא היה...
המטפלת המתעללת​(שולטת)

נורית לא מסכימה איתך הפעם.

כפי שמוכיחה לנו החברה החרדית וחברות אולטרא שמרניות אחרות השכם וערב- אף אחד אינו חף מסטיות ובשום דרך.
ונילה תכלס היא רק טעם של גלידה.

אני מכירה כאן ובחוץ אנשים סופר- מקצועיים, סופר- מיוחדים ומוצלחים, סופר- אנטלגנטים- במגוון דעות, צבעים ומקצועות חופשיים, והם הורים למופת ואנשים למופת- עם או ללא ארון.

מחזקת את ונוס בפרווה וכל מי שאמר שמעדיף דמויות ססגוניות ואנטלגנטיות סביבו ובחינוך ילדיו מאשר נבובי מחשבה כבויים ושמרנים לעילא.

אני עוסקת בניהול חינוכי ולא מסתתרת בשום ארון- גם אם לא כותבת לעצמי על המצח שבזמני החופשי אני יוצרת פסלים אנושיים לצרכי שעשוע.

הבדסמ אגב אמנם מופיע ב-DSM אך זו רק הפרעה מינית, ולהערכתי כבר בDSM הבא יהיה מספיק כוח קבוצתי להעיף אותנו משם.

ואם בהורות שפויה עסקינן- הייתי מעיפה לביתן 90% מהמורות בישראל בלי קשר לתענוגות שעות הפנאי שלהן אך עם קשר ישיר לטיפשות, לאטימות ולשמרנות המנטלית שלהן שהיא הרבה יותר מסוכנת לילדינו בעיני.

ונקודה אחרונה- כשעייני מהמר כפייתי וכשליברמן טס למסעות אורגיות באירופה- איש אינו פוצה פה ומצפצף אך את הש"גמלית האומללה הזו מעיפים??
slave for ever​(נשלט)
slave for ever​(נשלט) • 5 בדצמ׳ 2012
עיסוקה הצדדי של המורה הפך לשיחת היום בתיכון והגיע עד להנהלה. בשלב ראשון הוחלט להשעות את המורה מתפקידה. הנהלת הרשת האחראית על התיכון מסרה כי "הופעתה של המורה אינה הולמת את דרכי בית הספר והנורמה המצופה מאנשי חינוך. עם היוודע הדבר להנהלת בית הספר הוחלט להשעותה מתפקידה החינוכי. בימים הקרובים מהמורה תזומן לשימוש בנוגע להמשך דרכה".

יו"ר ועד ההורים העירוני באשקלון, אביבית סימני, אמרה כי "בדקתי והבנתי שהנושא טופל ועד שלא יהיה שימוע, המורה הזאת לא תלמד בבית הספר. אם האשה הזאת אכן מורה בבית הספר, זה מצער שדברים כאלה קורים ואם היא אכן עסקה בזה, היא לא יכולה להמשיך לחנך את ילדינו".

http://www.ynet.co.il/articles/1,7340,L-4315712,00.html
JuSt LiLi​(מתחלפת)

לא מוסרי

JuSt LiLi​(מתחלפת) • 5 בדצמ׳ 2012
זה לא מוסרי שאני מלצרית ונשלטת בחיי הפרטיים
זה לא מוסרי שאתה מנכל חברה ואתה שולט בחייך הפרטיים...
תגידו אתם רציניים?!?!
מה זה משנה במה היא עובדת?!
זה חייה הפרטיים כמו שהבדסמ זה חייכם הפרטים
זכותה לעשות מה שבא לה מחוץ למסגרת העבודה בלי שישפטו אותה בדיוק כמו אתם לא הייתם רוצים שישפטו אותם
לכל האנשים שאומרים שמגיע לה או שהיא עשתה טעות או כל הדברים המגעילים שחלקכם אמרתם אתם צריכים להתבייש בעצמכם היא חלק מהקהילה שלנו ואנחנו צריכים לתמוך לא לקטול....
תזכרו שזה יכול לקרות לכל אחד מאיתנו ואז מה? נראה אותכם מדברים ככה אז...

לילי הסופר עצבנית על חלק מאנשי הקהילה המתחסדים
JuSt LiLi​(מתחלפת)

לא מוסרי

תגידו אתם רציניים?!?!
זכותה לעשות מה שבא לה מחוץ למסגרת העבודה בלי שישפטו אותה בדיוק כמו אתם לא הייתם רוצים שישפטו אותם
לכל האנשים שאומרים שמגיע לה או שהיא עשתה טעות או כל הדברים המגעילים שחלקכם אמרתם אתם צריכים להתבייש בעצמכם היא חלק מהקהילה שלנו ואנחנו צריכים לתמוך לא לקטול....

JuSt LiLi​(מתחלפת)

לא מוסרי

תגידו אתם רציניים?!?!

נוריתE
נוריתE • 5 בדצמ׳ 2012
בתי ספר מפטרים מורות בהריון
מורות שעוברות טיפולי פריון
מורים ומורות "זמניים" או מחליפים
ועוד עשרות דוגמאות מרגיזות.ולא צודקות ולא מוצדקות בעליל.
איפה הצעקות שלכם על חוסר ההגינות על זה?

אבל "כשאחת משלנו" הוווו ההההאאא

היא פוטרה בשל טיפשותה,היא.
וכן,מי שצעק נגדי על האמירה שהיא מטומטמת, כי אני המומה שהטימטום.
כל עוד הי א עשתה מה שהיא עשתה בשקט,כמו כל אחד ואחת מאיתנו לא קרה לה כלום
אני רוצה לראות אחד או אחת מכם בעלי תפקיד חשוב לפחות עם לא יותר כמו מורה,או בכלל,נחשף בצורה כזאת ומצפה שלא תהינה לזה תוצאות כל הן במקום עבודתכם/ן,אבל אתם אני אנחנו לא עושים את זה, כי אנחנו ידועים היטב מה תהינה התוצאות, מעביד כמו שהוא מעסיק יכול לפטר. אתם אפילו לא נענתנם בזמנו לבקשה שהיתה פה להתראיין בתחנת רדיו טריוויאלית על ידי אחד משלנו באנונימיות מוחלטת
אבל אתם עולים עלי בריקדות בשמה של טיפשה שירתה לעצמה ברגל.

רבותי ,טיפשות היא דבר כואב. וזה עוד היה בית ספר לבנות בלבד.משהו על סף הדתי? אני מנחשת ומהם? אתם מצפים להמשיך ולהעסיק אותה?
תקראו להם חשוכים פרימיטיביים לא נאורים בילתי מתקדמים ובכל שם גנאי אחר קללו את החברה על זה שהיא לא מוכנה לקבל את האחר ואת הקהילה שלנו בפרט ותבכו אל כוסות התה שלכם כמה העולם לא צודק. אנשים,הוא לא, בוקר טוב ישראל.
ואז לכו אל הבוס שלכן /ם ותזמינו אותו לצפות בסשן שלכם,בכל אחד מצידי השוט,באחד מערבי הקהילה
(ופה בטח אתם חושבים/ות "אני ממש לא מטומטם/ת לעשות כזה דבר" או שאתם/ן פוחדים/ות??,
מש''ל.)

או
קומו מצאו איזה ח''כ נכון ומוכן ויש כאלו נסחו מכתב תחתמו בשמכם המלא כולל פרטים מלאים וצאו לשנות את החוק שאפשר להם לפטר אותה. תגידו להם שגם למורה ולאיש ציבור יש זכות לחיי מין כרצונו וכרצונה ואסור לפטר על סמך זה, ואז תוסיפו שגם מותר להיות אידיוט ולהופיע ככה בטלויזיה ושלא מפטרים בנאדם על טימטום.

זה לא יקרה.
נוח לצעוק בחסות כינויים אנונימיים ולחבק אותה מרחוק. אנחנו שומרים על אנונימיות פרנואידית ,אחד מפני השני פה, באתר שלנו. אסור פה אפילו להתלונן על ניק מסוים בפומבי מחשש "אאוטינג" כמו שמישוה פה אמר עלי שמישהי זניחהוא מה כזה,אמרה שההיא טיפשה. הו אלא העז להגיד את השם שלי.

ההיא לא אמיצה היא טיפשה. נקודה. פיטורין על רקע כמו שלה הם מוצדקים.

מעסיקים מפטרים על ימין ועל שמאל כרצונם ומכל סיבה ולשם כך ישנם ועדי עובדים ובתי דין לעבודה ותעשיה שלמה של עריכת דין שבנויה עלזה. שתלך לתבוע.