סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

התראה לנשלטות ושולטות צעירות!

מלכתא
לפני 11 שנים • 24 בפבר׳ 2013
מלכתא • 24 בפבר׳ 2013
יש דברים שסייג לחוכמה שתיקה.
אני באמת לא נלוזה וחסרת חיים, כדי להעיר שדים מתים ולחפור בעבר בחיפוש אחר עדויות ארכיולוגיות. זה די פרנואידי לחפור בעבר , ואני לא נוהגת כך.
מה שכן אומר, זה כשמעלים את הציטוט שלי שוב ושוב-
אני רואה בו בדיוק את מה שהתכוונתי לומר.
אם עוברים לשיחת טלפון לאחר הודעה אחרת, שלא יופתעו אם הקשר שלהם זול ונוחל כשלון.
כלומר, אם האנשים התאורטיים יחפשו סיבה לכשלון של הקשר שלהם, יוכלו להביט בבסיס הרעוע שהיה בתחילת הקשר שלהם.
ייתכן ויש כאן הכללה, שמנסיוני זה בדיוק מה שקורה בדרך- כלל.
אבל, אין כאן שמץ של הכפשה אלא הבעת דעה אישית. לא השתמשתי בכינויים של אף אחד, לא הבאתי כאן מקרה פרטי (למרות שכאלו לא חסרים), ואפילו לא אמרתי שזה מה שתמיד קורה. אלא בדרך-כלל.
בלוסום​(לא בעסק)
בלוסום​(לא בעסק) • 24 בפבר׳ 2013
free spirit כתב/ה:
רפונזל, אני יותר מאשמח להפסקת אש, אך לאחר שמלכתא תתייחס לשתי הודעותי האחרונות.

גם אני.
הפסקת אש אומרת ששני הצדדים לא יחפשו זה את זה.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך ראשון פבר' 24, 2013 7:15 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
מלכתא
מלכתא • 24 בפבר׳ 2013
free spirit כתב/ה:
רפונזל, אני יותר מאשמח להפסקת אש, אך לאחר שמלכתא תתייחס לשתי הודעותי האחרונות.

כלומר, עד שתמשיכי לנסות למצוץ את טיפת הדם האחרונה ולחלוב את הפרה המתה.
נו הנה, הגבתי לך. עכשיו אפשר ללכת לחפש חיים.
walking dead
walking dead • 24 בפבר׳ 2013
ביקשתי תגובה בוגרת, לא בריחה ילדותית. את העלית טענה נגדי - שאני רודפת אותך וביקשתי ממך להוכיח לי זאת. וכן, אם את מעלה טענה חמורה כזו אני מבקשת לראות הוכחות גם אם תצטרכי לנבור בעבר המאוד-רחוק וארכיאולוגי של החודשיים האחרונים.
ואת יודעת למה את מסרבת? כי אין הוכחות כאלו. אני לא רודפת אותך, לא מתנגחת בך והיחידה שחיה בסרט פעולה סוג ז' זו את. כשהשתלחו בך אני גיניתי זאת, כשהדעות שלנו חפפו לא היססתי להביע בך תמיכה. ולעומת זאת ההפך לא קרה מעולם.

ובקשר לציטוט - אז ניכר שאליפל, לילית חדשה ואני כן הבנו אותך למרות קיטורייך. אז על מה את מלינה בעצם?
רפאל
רפאל • 24 בפבר׳ 2013
bbqueen,

גם אני לא אוהב את השרשור שלך. זה לא שאמרת משהו רע. זה פשוט המקום לפסוטים מן הסוג הזה. אינך מרתיעה מפני סכנה מפורשת. זה לא שמישהי קוראת את דבריך ובזכותך לוחצת על הבלמים. מדי יום אפשר לפרסם לפחות 5 הזהרות והרתעות ערטילאיות מן הסוג הזה. אבל זה לא אתר להזהרות והתרעות ערטילאיות, אלא אתר לסאדו-מזוכיזם.

פתחת את דבריך ב"אני לא יודעת אם נעשה פוסט כזה בעבר". אז אני אומר לך שדבר כזה נעשה. לא פעם ולא פעמיים וגם במקביל לפוסט שלך. בעיני זה לא תורם כמעט, אבל בהחלט מעכיר את האווירה.
מלכתא
מלכתא • 24 בפבר׳ 2013
free spirit כתב/ה:
ביקשתי תגובה בוגרת, לא בריחה ילדותית. את העלית טענה נגדי - שאני רודפת אותך וביקשתי ממך להוכיח לי זאת. וכן, אם את מעלה טענה חמורה כזו אני מבקשת לראות הוכחות גם אם תצטרכי לנבור בעבר המאוד-רחוק וארכיאולוגי של החודשיים האחרונים.
ואת יודעת למה את מסרבת? כי אין הוכחות כאלו. אני לא רודפת אותך, לא מתנגחת בך והיחידה שחיה בסרט פעולה סוג ז' זו את. כשהשתלחו בך אני גיניתי זאת, כשהדעות שלנו חפפו לא היססתי להביע בך תמיכה. ולעומת זאת ההפך לא קרה מעולם.

ובקשר לציטוט - אז ניכר שאליפל, לילית חדשה ואני כן הבנו אותך למרות קיטורייך. אז על מה את מלינה בעצם?

לא, אני מסרבת כי זה לא מכבודי. אנחנו לא בכיתה ו'.
כל הכבוד לך, תמיד כשאת צודקת אני יודעת לפרגן. בין אם זה בהודעה שבה כתבתי בפירוש שאת היחידה שיצאה נגד טינופת קללות, בין אם זה בלייקים שאת מקבלת ממני על ימין ועל שמאל ועוד.
אני מלינה על כך שאת מדביקה לי כינויים חסרי שחר. מה היה לנו עד עכשיו? משמיצה, פרנואידית, צבועה ועוד... את לא תעשי את זה.
בלוסום​(לא בעסק)
בלוסום​(לא בעסק) • 24 בפבר׳ 2013
רפאל כתב/ה:
bbqueen,

גם אני לא אוהב את השרשור שלך. זה לא שאמרת משהו רע. זה פשוט המקום לפסוטים מן הסוג הזה. אינך מרתיעה מפני סכנה מפורשת. זה לא שמישהי קוראת את דבריך ובזכותך לוחצת על הבלמים. מדי יום אפשר לפרסם לפחות 5 הזהרות והרתעות ערטילאיות מן הסוג הזה. אבל זה לא אתר להזהרות והתרעות ערטילאיות, אלא אתר לסאדו-מזוכיזם.

פתחת את דבריך ב"אני לא יודעת אם נעשה פוסט כזה בעבר". אז אני אומר לך שדבר כזה נעשה. לא פעם ולא פעמיים וגם במקביל לפוסט שלך. בעיני זה לא תורם כמעט, אבל בהחלט מעכיר את האווירה.

זה אתר *להיכרויות* סאדו מזוכיסטיות בין השאר. לכן לדעתי האזהרה שלה במקום...
Master Jove​(שולט)
Master Jove​(שולט) • 24 בפבר׳ 2013
[="rapunzel"][quote זה אתר *להיכרויות* סאדו מזוכיסטיות בין השאר. לכן לדעתי האזהרה שלה במקום...[/quote]

בגלל שזה בין השאר אתר להיכרויות ובגלל שאין לה בסיס לטענות אלו, האזהרה עם הזלזול באינטליגנציה וכושר השיפוט הנשי איננה במקום,
גם את וגם היא,,, אינכן מוכנות לעבור מדיה מסיבותיכן, סבבה ,
זה לא אומר שמי שתעבור בהכרח לוקחת סיכון בלתי מחושב,
כל אחת יודעת ומרגישה מי מולה, ובעלת כושר שיפוט תקין לבחור ולהחליט מה ברצונה לעשות,

הפייסבוק הוא הרבה יותר מסגיר פרטים ומידע לגבייך מכל מספר טלפון כזה או אחר,
רפונזל, לא ראיתי שסגרת אותו, ואני בספק אם מפרסמת הפוסט איננה בעלת כרטיס בפייסבוק,
רפאל
רפאל • 24 בפבר׳ 2013
rapunzel כתב/ה:
רפאל כתב/ה:
bbqueen,

זה אתר *להיכרויות* סאדו מזוכיסטיות בין השאר. לכן לדעתי האזהרה שלה במקום...

בואו להכיר, אבל תיזהרו כי אולי מדובר בפסיכופת.
בואו להכיר, אבל תיזהרו כי אולי מדובר במשהי שתסחוט ממכם כספים.
בואו להכיר, אבל תיזהרו כי אולי מדובר בגבר נשוי שמתחזה לרווק.
בואו להכיר, אבל תיזהרו כי אולי מדובר אישה שתגיש נגדכם תלונה שקרית על אונס.
בואו להכיר, אבל תיזהרו כי אולי מדובר במישהו שרוצה להדביק אותם באיידס.
בואו להכיר, אבל תיזהרו כי אולי מדובר בדום מסוכן.
בואו להכיר, אבל תיזהרו כי אולי מדובר במישהי שתעשה לכם אווטינג.
בואו להכיר, אבל תיזהרו כי אולי מדובר במישהי שאינה מכבדת מילת ביטחון.
בואו להכיר, אבל תיזהרו כי אולי מדובר במישהו שמסרב להשתמש בקונדום.
בואו להכיר, אבל תיזהרו כי אולי מדובר במישהו שיפיץ תמונות שלכם.
בואו להכיר, אבל תיזהרו כי אולי מדובר באנשים שילכלכו עליכם.
בואו להכיר, אבל תיזהרו כי אולי מדובר באישה נצלנית.
בואו להכיר, אבל תיזהרו כי אולי מדובר במישהי שהיא בכלל מישהו.

מה את אומרת rapunzel, להדביק את זה באלפוני?
נוריתE

זה צריך לצטט

נוריתE • 24 בפבר׳ 2013
אבל יש פה כמה בעיות,קטנות
לא כל אחת יכולה להחזיק שני מכשירים סלולארים וזאת כבר פראנויה.

עמוד פרופיל באתר,לא אומר כלום, לעיתים הם רקים,דלים מתוכן,מלאים בכל מה שהם חושבים שאנחנו רוצות לקרא ,ולווא דווקא שירים אהובים וספרות מועדפת.

לברר עליהם עם אחרים/ות, קשה מאוד,אם את לא מקושרת היטב בקהילה הוירטואלית או בזאת שניפגשת במועדונים ,שלא לדבר על חוק ה אאוטינג שהוא קדש בל ייעבר כאן באתר.

מעבר לזה...ישוע אלהים אל תשלחו תמונות עירום גם אם יש לכן תכנת עריכת תמונות.ואם איזה אידיוט ירוץ אחריכן ברחוב אחרי חודשים, ויצעק "יוווו את xuuuxux מהכלוב",הרי שהוא יחשוף את עצמו,גם.
ומה הטעם בלשלוח תמונת פנים מחוקה.
שלחו רק,תמונות רגילות ומחקו פנים אם אתן פוחדות

ואם כבר דנת בפרופיל כאן,עמוד פייסבוק יכול להואיל הרבה יותר. חושף יותר. מיקום למשל תמונות (אם האדם לא משקר על מקום מגוריו), מקומות מפה שמהם הוא שם תמונות מהסלולאר,גם עוזר.

shaydav כתב/ה:
כשולט שנמצא כבר זמן מה באתר, אוסיף את הדברים הבאים:
תקשורת:
כתובת מייל: צרו כתובת מייל חלופית לצרכיי BDSM, כזאת שלא יהיה קשה לוותר עליה.
טלפון: תנסו להימנע מלתת בקלות, אך אם בכל זאת, החזיקו טלפון נוסף לצרכים\ בסלקום יש מספר כפול, ואתו תמיד אפשר להחליף\לבטל.
תמונות: אם כבר שלחתן תמונות, ואינכן בטוחות במאת האחוזים באדם שממול, מחקו פנים ותווים מזהים אחרים.
IM (סקייפ, מסנג'ר, ושאר ירקות): הרשמו עם המייל החלופי. המנעו משיחות וידאו ללא ביטחון מוחלט באדם שממול.

שיחות בכלוב:
אם הפניה נעשתה ללא קריאה של הפרופיל שלך, מחקי!
אם השיחה לא לטעמך\ מתנהלת שלא בכבוד הראוי, מחקי!
אם על המסר הראשון הוא מבקש או שולח מייל\טלפון, מחקי!
בדקי האם האדם פעיל וכותב (ולא רק פרופיל יפה).
קראי חלק מדבריו, ראי עם דעותיו (על התחום) מתאימות לשלך.

פגישות:
בררי עם חברים וחברות באתר לגבי אדם מסויים לפני הסכמה לפגישה איתו, (אך זכרי: אין מידע=מידע רע, ועל כל אחד פה יש שמועות שמתרוצצות, יש לוודא אמיתות של שמועות לפני שרצים למחוק או להעביר הלאה)
פגישה ראשונה במקום נטרלי עם המון אנשים (ורצוי וניליים).
(יש דברים שיראו נורמליים לחברי הקהילה, גם אם הם לא נעימים (בצורה שלילית) לך, וימנעו בדורה מוחלטת במקום וונילי)
לא, את לא הולכת אליו, והוא לא בא אלייך, ואתם לא הולכים למלון\סטודיו\פינה חשוכה בסמטה, בפגישה הראשונה. (כבר קרו מקרים, ולא מעט, של כאלו שנראו נורמליים לחלוטין אך בהגעה למקום פגישה בודד\דירה של מי מהנוגעים בדבר, הוא התהפך והפך לאנס פוטנציאלי).
פגישה שנייה רצוי במועדון העוסק בתחום (מאד חשוב,הגעה עצמאית ויכולת לחזרה עצמאית), לבדיקת הרוחות, וצורת ההתנהגות, במידה ומשהו הכי קטן לא מריח לך טוב, חתכי.

במידה והכל התנהל כראוי:
מזל טוב... הגעת לפגשה 1O1 עם בר המזל!
אם זה אחרי הבילוי במועדון או בפגישה נפרדת בלבד.
1. דעי מהי הכתובת המדויקת אליה אתם נוסעים.
2. ידעי חבר\ה על פרטי המפגש (כולל מספר טלפון של האדם איתו נפגשים).
3. קבעי זמני יצירת קשר קבועים לצורך Keep alive אם מתפספסת שיחה זה אמור להדליק נורה אדומה, ולשלוח את החבר\ה להתקשר לשולט, לבקש לדבר איתך, ואם זה לא מתאפשר (הוא מונע) אז הטלפון הבא הוא למשטרה.

אם הכל עבר בסדר עד כה, מצאת נסיך, שמרי עליו מכל משמר.

גילוי נאות:
1. הדברים שרשמתי פה, הם דברים שאגיד לביתי (במידה ותהיה לי כזאת, והיא תבחר להיכנס לתחום).
2. הדברים הללו יקשו לי את החיים יותר ממה שהם קשים היום, (להכיר נשלטות איכותיות זה גם ככה קשה).
ובטח חברי השולטים ירצו לרצוח אותי...
אך אם משהי תציב תנאים אלו לצורך הכרות, לא אסרב.
אני אישית אשמח, אם נשים באתר ירגישו יותר בטוחות.

3. אבל, וזה אבל גדול!
יש שולטים ונשלטים שפועלים כמו בעלים מכים, מאד... מאד... נחמדים בהתחלה, אחר כך זה כבר הופך לזוועת עולם. אז, בכל מצב בו דברים לא מרגישים לך בסדר, חתכי!.

ובאשר לגילוי הנאות שלך
יש לי רק לאמר, ח''ח.