צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה למלכות בתשלום ושאלה לכלובי

Kengeru xP​(נשלט)
לפני 11 שנים • 3 באפר׳ 2013

Re: שאלה למלכות בתשלום ושאלה לכלובי

Kengeru xP​(נשלט) • 3 באפר׳ 2013
Brave Dwarf כתב/ה:
Kengeru xP כתב/ה:
מתערב שאם את אפילו קרובה להיות בחורה ממוצעת במראה שלך אני אוכל את הכובע ואומר שטעיתי.

איזה אתה בוחר?
יש לנו כובע קאובוי חום עם שרוכים שנקשרים מקדימה והוא מגיע עם פרפר בשני צבעים;
יש לנו שטריימל שחור;
אני יכול להציע לך כיפת ברזל, למשל, מאזור המרכז או כיפה אדומה שמגיעה עם סבתא ואפילו עוגיות;
כובע טמבל, אולי?

לך על זה.
בתאבון.

אויש אתה כזה מחוכם ושנון שזה מדהים.
אני אקח את הכיפה אדומה והעוגיות. אשאיר אצלך את הסבתא-Mary Jane ;)
Lol
אני מניח שאשתך לא תתרגש מזה הרי אתה נשוי ועדיין נמצא באתר סאדו מאזו ולך תדע לאיפה עוד אתה נכנס אז מה כבר יפריע לה עוד סבתא סאדיסטית מהכלוב.
אדון לוחם שריון... עלאק. חחח זדיין לי מהעיניים =)
SlaveToPrincess

Agree 100%

SlaveToPrincess • 3 באפר׳ 2013
She said it right. Pro Doms should have their own websites and MAXIMUM a link. The more pictures I see of them the less they appeal to me. I am looking for real people who want real relationships and if this site fails to provide it then it's time for a new site. Loving BDSM does or anything like thatNOT make us A/all freaks or promiscuous
Kengeru xP​(נשלט)

Re: שאלה למלכות בתשלום ושאלה לכלובי

[quote="Mary Jane"][quote="Kengeru xP"][q"]
Kengeru xP כתב/ה:
כתב/ה:

.........
ותגובות ציניות לא ממש גורמות לי לחשוב שטעיתי, הן רק מבהירות לי עוד יותר שצדקתי. .........מתערב שאם את אפילו קרובה להיות בחורה ממוצעת במראה שלך אני אוכל את הכובע ואומר שטעיתי. מה שאני סבור ובטוח ש-ל-א
לילה טוב

כדי שלא תצא נבער מן השרשור כפי שנכנסת אליו, אלמד אותך משהו קטן ושימושי: ציניות משמעה הבעת פקפוק וחוסר אמון בכנות דברים ובמניעים העומדים מאחוריהם, תוך התייחסות אליהם בביטול. סרקזם, לעומת זאת, מתבטא, בין השאר, בשימוש בשפה כדי לומר דבר והיפוכו.

מה שכתבתי היה סרקסטי ולא ציני. זאת מאחר שאני לא באמת חולמת להיות מלכה בתשלום. מה שאתה כתבת היה ציני. כי מדבריך עולה, שאינך מאמין בכך, שאישה בעלת מראה ממוצע או למעלה מכך, תחווה דיעה על עניינים מסוג זה, מבלי להחזיק במניעים נכלוליים כמו קנאה.

לגופו של עניין, טענתי לא הייתה כנגד שירותי סאדו בתשלום. זה כלל לא היה האישיו כאן, אלא דיון בפרסומות לשירותי מין בתשלום באתר הספציפי הזה. זאת, נוכח פרסום אגרסיבי משהו באלבומים, דבר שבינתיים התמתן.

עשי טובה ואת הדברים "הקטנים והשימושיים" שלך תלמדי את הילדים שלך בהנחה שיש לך עם כל הדברים שאת אומרת הייתי משדך לך את ירון לונדון אם הוא לא היה נשוי.
וכן, גברת מארי ג'יין נכון שכל אחד יכול לתת ביקורת על דברים שלא מוצאים חן בעיניו וזה ממש לא אומר שזה מגיע מקנאה אבל מה שאמרת ואיך שאמרת לא היה בדיוק נשמע ככה בואי אני אזכיר לך עם כמה ציטטוטים שלך.
"שאלה למלכות בתשלום - למה להציף את האתר ואת אלבומי התמונות באינספור תמונות אדומות מזעזעות ולא אסתטיות בעליל"
"אלא הגיעו לכאן על מנת למצוא פרנסה ועל הדרך מסתירות את הנוף האנושי "
ממש לא נשמעת כאן טיפה של קנאות ובאמת ביקורת עניינית ולגיטימית שלא נשמעה בה טיפה של לגלוג או ירידות על הבחורות שמפרסמות כאן תמונות.
מה שאמרתי נקרא ציניות או סרקזם? =)
אלימלך
אלימלך • 3 באפר׳ 2013
Kengeru xP אתה טועה בזה שאתה חושב שכך תשיג את תשומת ליבה של מרי ג'יין.
אגב, אתה נמצא בפורום שליטה נשית, אם תתייחס קצת בכבוד לנשים, זה לא יגרע ממך.
גם באופן כללי, זה לא יגרע ממך אם תתייחס בכבוד לנשים, בפרט, ולבני אדם, בכלל.
אם כך אתה מתייחס לאשה שאתה לא מכיר,
אני אפילו לא רוצה לחשוב איך אתה מתייחס למלכה בתשלום שלא מספקת את צרכיך.
Mary Jane
Mary Jane • 3 באפר׳ 2013
Kengeru xP, לדבריך מה שכתבתי נובע מקנאה ותו לא. הסברתי לך שמה שהטריד אותי היה דווקא פרסום שירותי מין בתשלום באופן לא פרופוציונלי, אבל זה בסדר גמור אם תמשיך להחזיק בדעה הזו לגבי ובכל דעה אחרת (סבתא סאדיסטית, מכוערת, לסבית ומתאימה כשידוך לירון לונדון ; ).

מה שאני כן רוצה לציין, הוא שאני מסכימה שההתבטאות שלי בנוגע ל"תמונות אדומות מזעזעות ולא אסתטיות בעליל" הייתה חריפה ובוטה מדי. ככל שהתרבו הלייקים למה שכתבתי, התחלתי להרגיש רע עם זה, ואמרתי לעצמי שהיה עליי להתנסח באופן מתון יותר, כדי להימנע מפגיעה בכבודן של נשים שעוסקות בתחום ומעלות את תמונותיהן במטרה לקדם את ענייניהן. בעמוד השישי, עוד לפני שהגעת לשרשור, הוספתי את התגובה המצוטטת כאן, כדי לאזן את ההתבטאות הפותחת. ברוח הדברים האלה, אני רוצה שוב פעם להתנצל בפני כל מי שעשויה הייתה להיפגע מדבריי.

Mary Jane כתב/ה:
[quote="][.............

אני מסכימה ורוצה להוסיף, שלא התכוונתי להדרה גורפת של מי שבוחר/ת להעניק שירותי בדסמ בתשלום, או חלילה לפגיעה בכבוד בכל צורה שהיא (ואם פגעתי - אני מתנצלת). אלא לכך שאולי צריך למצוא דרך ע"י שינוי מבנה האתר, כך ששירותי מין, המפורסמים כאן לאחרונה באינטנסיביות, לא יתפשו חלק כה מרכזי באלבום. אני מבינה שהפיקוח על כך בעייתי. אולי הפתרון הוא לאפשר לכל חבר/ה להעלות לאלבום גם תמונות שלא יפורסמו באלבום הכללי, אלא רק באלבום הפרטי.
סוררת בשקט​(אחרת)

אמנם פסח מאחורינו

סוררת בשקט​(אחרת) • 3 באפר׳ 2013
קנגרו היקר, לעומת אנשים כן ספציפיים שהחלטת שמותר לך להעליב, בהודעה שהתחילה את הדיון לא היה עלבון כלל, ובטח לא כלפי מישהי ספציפית. ושירותי מין בתשלום, גם אם ניתנים עם חדוות עשייה ובהתלהבות יתרה, הם עדיין שירותי מין, שלא נקרא להם בשם המקובל יותר בציבור. וכשירות בתשלום, אכן הגיוני יותר שיהיה להם מקום נפרד, אליו יפנו מי שמעוניין בשירות מסוג זה: אלבומים משלהם, פורומים משלהם וכו'. ולדעתי אין זה כלל משנה אם התמונות שבהן הן מפרסמות את עצמן הן מוצלחות ומצולמות על-ידי מומחה לצילום בעל שם עולמי, או שהן לא ברורות ומצולמות על ידי חובבן בעזרת הנייד שלו.
שוב, לקרוא לדברים בשמם, אינו עלבון או קנאה ולבקש לסדר דברים לפי תחומי עניין- נטיה מבורכת לסדר והגיון.

וזה גם היה לפי פסח, אז מתי אם לא לקראת ליל סדר. icon_smile.gif
SlaveToPrincess

מה קורא כאן?

וואו שרשור ענק ולא אקרא את כולו עכשיו כי הוא פשוט ממש הרבה אבל נדמה לי שצריך לסגור את הענין ככה, יש אנשים שאוהבים בדס''ם, אנחנו לא פריקים, יש מלכות בתשלום, גם הן לא פריקיות או משהוא רע אבל הפרסומים הלא פרופורציונלים לשירותי מין כאילו שאנחנו באיזה מקום שמתאים לכאלה דברים לא נאה לנו ולכן צריך או להחליט שזה המקום המתאים לדברים האלה ולכן אנחנו פחות רוצים להיות כאן וצריכים מקום שמתאים לנו או שהפרסומים האלה לא מתאימים לכאן ואז צריך לקבוע כללים חדשים לגביהם שמתאימים לנו. מה שבטוח שאף אחד לא צריך לפגוע באף אחד אחר, כולם יכולים להיות אנשים טובים, ונמאס ממש מזה שכל פעם שמישהוא קצת אומר משהוא שלא מוצא חן בעיני כולם מתנפלים עליו או עליה וקוראים שמות לא נעימים ולפעמים יש התנצלויות אחר כך... לא צריך כל זאת... נימוס היא לא מילה בעברית, היא באה מיוונית כנראה כי זה לא בדיוק תוצר ישראלי. אז... באו נייבא את התוצר הזר הזה ולא נשלם עליו יותר מדי מכס כי תשמעו חבר'ה הוא ממש ממש טוב.
Kengeru xP​(נשלט)
"אבל זה בסדר גמור אם תמשיך להחזיק בדעה הזו לגבי ובכל דעה אחרת (סבתא סאדיסטית, מכוערת, לסבית ומתאימה כשידוך לירון לונדון ; )."

חחחחחחחחח הרגת אותי מצחוק עכשיו XD מה שאמרתי עם ירון לונדון אגב זה בגלל העברית שלך שהיא יותר מדי גבוהה ולא מדוברת ביום יום.

מקודם שראיתי את התגובה של אלימלך רציתי להגיב לו אבל עכשיו שאני רואה את התגובה האחרונה שלך ריככת אותי וכבר יש לי פחות רצון לעקוץ ולהתנגח בין אם בצדק ובין אם לא.

לא נעים לי להגיד את זה אבל את דווקא לא נוראית כמו שחשבתי ובהודעה האחרונה אפילו היית נשמעת קצת נחמדה ולא רעה בכלל. בלי ציניות וטמטום פשוט תגובה עניינית שמסבירה את עצמך ואפילו מצחיקה עם הומור. :)

בקיצור, מצטער אם התגובות שלי היו קצת לא נחמדות ואפילו מגעילות. אני יודע שהן לא פגעו או משהו אז אני לא מרגיש רע עם עצמי או משהו. ^^

מצטער אגב בפני כל מי שכתבו פה בהמשך ולא הגבתי להם. אני קצת מתעצל להגיב להודעות נורא ארוכות. ודי סיימתי כאן.

מההודעה האחרונה שלך הבנתי את הטענות וההתנצלויות שלך והכל יותר ברור לי.

לילה טוב לכולכם.

אגב, זקנות זה לא רע. תראי מה קורה עם הקוגריות בארצות הברית ;)

לילה טוב
SlaveToPrincess

תופעות הקוגריות ועברית גבוהה

שלום

ראיתי שכתבתם שלמרי ג''ין יש ''עברית גבוהה''. לדעתי זה מה שקורא להרבה חוצניקים כי למדנו עברית מתוך ''לימוד'' ולא מתוך ''דבור במחנה יהודה''. טוב... אז זה היה לגבי העברית של מרי ג'יין. מרי ג''יין, מנין את בעולם? אני מאד אוהב לשוחח עם אנשים שנחשבים בעלי ''עברית גבוהה'', זה מחזיר אותי לשנות בהם למדתי עברית

...

קוקריות... נכון, למה אין את זה בארץ כל כך? ממש צריך את זה. וזה מתמזג ממש יפה עם פמדום, עם מטרירכליות וגם מהצד הלא קשור למיניות, עם אידיאלים פרוגרסיבים ופמיניסטים. אני ממש בעד לעשות ''מאנץ' קוגריות וקובים'' אבל הייתי אומר נשים מגיל 35 עד 50 וגברים מ18 (או 21) עד בערך 30 או 35... סתם רעיון

אבל פעם אחרונה שניסיתי לארגן מאנץ' בלי קשר לקוגריות אנשים איבדו עניין אז מאנץ' כבר עם theme נראה לי ממש מעל ומעבר למה שהציבור באתר הזה כבר יכול להכיל. אולי זה לא בשביל ישראל 2013, אולי צריך לחכות עוד מאה שנה אבל לא ארצה לבא למאנץ' שהנינים שלי יגיעו אליו
Kengeru xP​(נשלט)

Re: תופעות הקוגריות ועברית גבוהה

SlaveToPrincess כתב/ה:
שלום

ראיתי שכתבתם שלמרי ג''ין יש ''עברית גבוהה''. לדעתי זה מה שקורא להרבה חוצניקים כי למדנו עברית מתוך ''לימוד'' ולא מתוך ''דבור במחנה יהודה''. טוב... אז זה היה לגבי העברית של מרי ג'יין. מרי ג''יין, מנין את בעולם? אני מאד אוהב לשוחח עם אנשים שנחשבים בעלי ''עברית גבוהה'', זה מחזיר אותי לשנות בהם למדתי עברית

...

קוקריות... נכון, למה אין את זה בארץ כל כך? ממש צריך את זה. וזה מתמזג ממש יפה עם פמדום, עם מטרירכליות וגם מהצד הלא קשור למיניות, עם אידיאלים פרוגרסיבים ופמיניסטים. אני ממש בעד לעשות ''מאנץ' קוגריות וקובים'' אבל הייתי אומר נשים מגיל 35 עד 50 וגברים מ18 (או 21) עד בערך 30 או 35... סתם רעיון

אבל פעם אחרונה שניסיתי לארגן מאנץ' בלי קשר לקוגריות אנשים איבדו עניין אז מאנץ' כבר עם theme נראה לי ממש מעל ומעבר למה שהציבור באתר הזה כבר יכול להכיל. אולי זה לא בשביל ישראל 2013, אולי צריך לחכות עוד מאה שנה אבל לא ארצה לבא למאנץ' שהנינים שלי יגיעו אליו

היי לך, תאמין לי שרוב הישראלים ממש לא למדו עברית מדיבור במחנה יהודה. זה ככה פשוט מגיל צעיר. בשכונה, בבית ספר, בעבודה, בבית, בחוץ ובכל מקום. אם תדבר עם אנשים סתם ככה בעברית מאוד גבוהה בלי לדבר את העברית המדוברת על ידי רוב האנשים נראה לי שיהיה לכם קצת קשה. ככה זה אצל רוב האנשים. ואפילו במקום שנקרא האקדמיה לעברית או משהו כזה אני חושב משלימים עם הטעויות דיבור כביכול שהאנשים בישראל אומרים ופשוט מחשיבים את זה כדבר נכון בשפה.
בקיצור, לא נראה לי שמארי ג'יין היא עולה חדשה ולמדה באולפן או משהו היא פשוט מדברת בעברית כזאת. זה הסגנון שלה יכול להיות שזה מהבית ויכול להיות שהיא למדה ככה בהמשך החיים ואולי זה פשוט מאוד חשוב לה. אין לי מושג אבל לדעתי היא נולדה בישראל. רק אם היא בת 50 ומעלה אז יש מצב שהיא עלתה מישראל מאיפה שהוא אבל אני מניח שבגיל מאוד צעיר. אבל זאת סתם הנחה משוערת מהסגנון כתיבה שלה וכל זה.ובישראל קשה לי להאמין שהעניין עם הקוגריות והמאנצ'ים יתפוס בזמן הקרוב כל הדברים האלה בגלל שהאנשים בישראל ברובם יותר שמרנים גם בארצות הברית יש שמרנות אבל עדיין האנשים הרבה יותר פתוחים בקטעים האלה.
אה, ועכשיו הבנתי למה אתה כותב באנגלית הרבה חח אתה מגיע מארצות הברית? :)