אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מין אוראלי בין שולט ונשלטת

רפאל
לפני 10 שנים • 29 בספט׳ 2013
רפאל • 29 בספט׳ 2013
Mary Jane כתב/ה:
רפאל כתב/ה:
..............
אם אישה שרועה על המיטה ואני יורד לה ומתמסר לעינוגה - קשה לי לחוות את הסיטואציה כאקט של שליטה............

אולי קשה לך לראות במין אוראלי כאקט של שליטה, בגלל האופן בו אתה מתאר אותו ומדמיין אותו. אבל את התיאור לעיל אפשר להחליף ב:

מה אם אישה עומדת על ארבע, רגליה וידיה כפותות היטב, היא מקובעת למקומה, שערה משוך לאחור, צווארה נתון בסד, בפיה גאג (כמעט חרוז). בו בזמן, דמות אחרת (נשית, לטעמי) עומדת מאחוריה, בידיה שוקר והיא, נגיד, מחשמלת אותה בישבן. עכשיו, הראשונה מנסה לחמוק ולא מצליחה, והיא בוכה, מה זה בוכה, מייבבת, מאדימה, משמיעה קולות מצוקה וכיו"ב. בין לבין כדי לבלבל עליה את דעתה, פעם בשלושה חשמולים, פחות או יותר, הדמות דוחפת לה מאחור אצבעות וגם את הלשון. והחמודה הקטנה, הכפותה המעונה, בוכה וגונחת, בוכה וגונחת (חמודה כזו, למות). ובכן, יש כאן מין אוראלי, ועם זאת, קשה לי לחוות את הסיטואציה שלא כאקט של שליטה.

(לא קראתי את כל השרשור, יתכן שאני חוזרת על טיעון שכבר הובא כאן)

זו סופר שליטה. וזה גם מזכיר את הסיפור על המרק מכפתור. icon_smile.gif

http://www.youtube.com/watch?v=MJj8MmPHVhY
שוסי
שוסי • 29 בספט׳ 2013
the rain song כתב/ה:

דבר שני - כמעט כל גבר יכול לפרק די בקלות כמעט כל אשה.
חדר כושר זה יופי טופי, רוב הגברים חזקים פיזית מרוב הנשים. ואני אומרת את זה בתור אשה חזקה פיזית מאוד.

מה? מישהו באמת חושב שזה אמיתי? יש נשלטת שלא יכולה להסתלק ברגע שנמאס לה?
[B]

יאללה,יאללה,נראה אותו מולי
שוסי
שוסי • 29 בספט׳ 2013
the rain song כתב/ה:

דבר שני - כמעט כל גבר יכול לפרק די בקלות כמעט כל אשה.
חדר כושר זה יופי טופי, רוב הגברים חזקים פיזית מרוב הנשים. ואני אומרת את זה בתור אשה חזקה פיזית מאוד.

מה? מישהו באמת חושב שזה אמיתי? יש נשלטת שלא יכולה להסתלק ברגע שנמאס לה?
[B]

יאללה,יאללה,נראה אותו מולי