בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

כשהמלכה משתינה על העבד

ליידי תמרה​(שולטת)
לפני 9 שנים • 24 ביוני 2015
ליידי תמרה​(שולטת) • 24 ביוני 2015
אז זהו, שבאמת שיש שם המון טעויות, גם בפליאונתולוגיה, גם בסוציולוגיה וגם באבולוציה. אני יכולה להתחיל להכנס לכל אחת מהן ולהביא מראי מקום והמלצות על ספרים ומאמרים, אבל זה ממש לא קשור לפורום הזה. בטח לא כדי להוכיח שזה לא אישי, אין לי צורך להוכיח משהו כרגע.

למי שבאמת מתעניינ-ת בנושא יש המוני ספרים טובים, שחלקם אפילו תורגמו לעברית וזכו לתפוצה רחבה למדי. זה מרתק, בעיקר אותי כנראה, אבל פשוט לא קשור לפורום הזה.

לעומת זאת, הדיון על ההשתנה היה קשור לפה. מדהים איזה אחוז קטן ממה שקורה פה קשור להודעות הפותחות בשרשורים.

יום טוב.
קילינג אינסטינקט​(אחרת)
אפילו אין טעם לנסות לענות על זה תמרה. אני חושבת שהתגובה שלך מדברת בעד עצמה. אבל יום טוב. ואפילו יום מעולה.. אל תשכחי, כולנו בסירה אחת icon_wink.gif
קילינג אינסטינקט​(אחרת)
ועכשיו שהתפנתי קצת מעיסוקיי תמרה אני אגיד לך את זה בצורה יותר ברורה, את אדם חצוף שבשום מקום חוץ מאשר הפורום הזה לא היה מרשה לעצמו להתבטא ככה ועוד לקבל על זה רוח גבית, כי אני לא הייתי מעייזה להגיד בהתנשאות למישהו לא לגבר ולא לאישה שהקדישו זמן ומחשבה ורגש בתגובה שהם כתבו שהיא מלאה בטעויות "גסות"ואז כשהיו שואלים מהן ומבקשים ממני לעבור עליהן הייתי רק אומרת כלליית ובואותה פוזה מתנשאת שנכתבו ספרים נהדרים בנושא ואפילו תורגנו לעברית בלי לטעון אפילו טיעון אחד או לנמק אפילו נימוק אחד. ואחר כך אני מבינה למה מרבית הדיונים בפורום הזה אין בהם כול עניין והם נמשזכם בערך עמוד וחצי, דיונים כמו האם אפשר לסדר לי מנוי ישראכרט פלטינום זהב כדי שרק אנשים מעניינים ורק אנשים מעניינים יפנו יפנו אליי.
ליידי תמרה​(שולטת)

וואו.

ליידי תמרה​(שולטת) • 24 ביוני 2015
לא מאכילה יותר את הטרול הזה.
גם אם הטרול כותב בשני ניקים שונים.

אשמח להמשיך להתדיין על נושא השרשור, אם למישהי או מישהו עוד יש משהו ענייני להוסיף.
קילינג אינסטינקט​(אחרת)
לאבטוחה שהבנתי חוצפנית אחת את חושבת שאני ופור גוד זה אותו הבן אדם שכוותבים בניקים שונים ??
המלט

משהו ענייני מאד

המלט • 24 ביוני 2015
קיליניג אינסטינקט היא ניק כפול כשם שאני הוא ניק כפול. אני חושב שזו פיסת מידע מאד חשובה, ולו רק לשם כבודה של האמת, שיוצאת מהשרשור הזה אבלה, חפויית ראש ונחרפת.
קילינג אינסטינקט​(אחרת)
אני מתה על המלט ! ואז מה אם הוא נשלט 7וכולמה, בהו8א כול כך כותב לעניים. ואפילו אם הוא לא יאהב אותי, אני מתה עליו ):
פור גוד
לפני 9 שנים • 25 ביוני 2015
פור גוד • 25 ביוני 2015
אמנם פרשתי מהשרשור ואין לי שום כוונה לחזור ולהשתתף בו באופן ענייני, אבלי קראתי את התגובה שלך "ליידי" ( "ליידי"! ) תמרה,וורציתי להגיד לך שלומר עלייך שאת אדם "חצוף" ( ובעיני גם גס רוח ) זו לשון עדינה מאד.
את לא ר'ק אדם חצוף ומתנשא תמרה ( ובלי שום גיבוי או הצדקה ) שלמרות שדיברו אליו בעדינות ובכבוד ממשיך לכתוב פה תגובות מכוערות לא-עניינינות וולא-מעניינות, שלא מלמדות אף אחד שום-דבר, תגובות שאין בהן שום טיעון ושום נימוק, ושקילינג איננה "ניק כפול" שלי, ושטרול תקראי לאימא שלך ולא לי ,חתיכת ..."לא-חשוב", ואני באמת מתנצל בהזדמנות הזאת שאני ממש לא אלפא-מייל כמו שאולי היייתי רוצה. אבל בעיני ?
בעיני את גם אדם קטן. אדם קטן ולא יפה ובלי שום שאר רוח.
קילינג אינסטינקט​(אחרת)
אולי בהזדמנות אחרת היינו יכולות להיפגש וללחוץ ידיים ולהרגיש טוב ביחד. אבל ככה? ככה אני חושבת שאת מישהי שלא הייתי רוצה להכניס לחיים האישיים שלי אף פעם. אף פעם. אף פעם, ליידי תמרהicon_sad.gif
אלימלך
אלימלך • 25 ביוני 2015
אתם לא אמיתיים, נראה לי שהוצאתם את החשק של השולטות בכלל להשתין על מישהו icon_biggrin.gif