בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

סוויצ'ופוביה

בכוח המוח​(שולטת)
לפני 6 שנים • 11 ביולי 2018
בכוח המוח​(שולטת) • 11 ביולי 2018
מישלי, זה כמובן נאמר בהומור, אבל ההומור הזה תקף לנשים וגברים. הרי תמצית הצורך הנשלט הוא קצת אינפנטילי בעיקר כשהוא פנטזיוני ולא חלק ממערכת יחסים משמעותית.
במערכת יחסים שנוצרות בה אהבה והתמסרות, זה אחרת.
Green eyed girl​(נשלטת){Sheperd}
Enav26 כתב/ה:
דעה קדומה...
וואלה לא יודעת אבל אני אגיד דבר אחד
אין מצב, בעולם, שאני אתן לגבר שאני יודעת זחל על 4, נמשך מרצועה , ליקק תריצפה , או קיבל רשימת פקודות לבצע לעמוד מעלי עם שוט.
או להגיד לי מה לעשות לצורך העניין.
לעולם.
לא מסוגלת מה לעשות ...
רק המחשבה על זה מעבירה בי סלידה בגוף.
זה מה יש.

היה לי קצת לא נעים לכתוב את זה ככה אבל כן, לגמרי!
dror30
dror30 • 11 ביולי 2018
תכלס כל מי שאי פעם היה שכיר היה פעם נשלט וקיבל פקודות זה לא מוריד? או שרק הקטע של להנות מזה מפריע?
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
שלגי כתב/ה:
רוצה לשתף שהדיון הזה היה מרתק. ומכבד.
וגרם לי לחשוב על כל מיני אספקטים הקשורים לצרכים שלי ולא רק.
תודה לכם.

עכבר, מאחלת לך למצוא זוגיות טובה מספקת - בלי להתפשר על מה שחשוב לך באמת.

אני עם שלגי. אין לי מה לתרום, אבל מרתק לקרוא. כל הכבוד לכולם על כנות וחשיפה, על שאלות מאתגרות. אני באמת חושב שהדיון המוצלח ביותר שקראתי עד כה.

תודה
Green eyed girl​(נשלטת){Sheperd}
dror30 כתב/ה:
תכלס כל מי שאי פעם היה שכיר היה פעם נשלט וקיבל פקודות זה לא מוריד? או שרק הקטע של להנות מזה מפריע?
h

גם כל מי שאי פעם עשה טירונות קיבל פקודות, זה לא קשור בכלל.
פלייפול
לפני 6 שנים • 12 ביולי 2018
פלייפול • 12 ביולי 2018
שדה כתב/ה:

מה קורה אם כנשלטת את פוגשת שולט, דומיננטי ואקטיבי, ולפחות בהתחלה הכל בסדר. אבל אז את מגלה שהוא מתחלף. בעבר הוא היה בצד השני, והוא גם פתוח לחזור לשם. מעצם התיוג שלו כמתחלף, משהו נשבר בך ואת בוחרת להתרחק ממנו. זה לא קשור להיכרות הממשית שלכם ולחוויה שחווית איתו. זה משהו תודעתי. זו הפנטזיה שלך שהתנפצה, או התבנית הגברית המחפיצה שהלבשת עליו שפתאום נשברה. זה שונה מאוד בעיני. זה לא משהו שבאמת קורה בין אנשים, לא מחסום פיסי שמקשה על המשך ההיכרות. זה דומה יותר לפסילה של מישהי בגלל שיש לה תאור שלישי, או של מישהו בגלל שהוא מגיע מבית מזרחי. שמרנות.

מזדהה עם רוח הדברים. עם זאת, אני פחות רואה זאת כשמרנות, אלא כחוסר התבגרות. נשים בד"כ תמשכנה לגברים דומיננטיים וכריזמטיים, אך מקריאה כאן בשרשור, עושה רושם שאצל נשלטות, האלמנטים הללו מוקצנים באופן לא רציונלי. למשל Ollie כתבה "קשה לי לראות שולט שלי חלש מול מישהו ברחוב, למשל מול נהג אחר בכביש... ". לדעתי, אתן חיות בסרט לא מציאותי. גם גברים מצליחים ודומיננטיים נאלצים מדי פעם להתכופף. ואם אני נוהג בכביש, ויוצאים מולי שלושה בריונים חמושים באלות הסבורים שפגעתי להם בכבוד, אעדיף לנסות ולפייס אותם, מאשר להתנגח איתם, ואם בת זוגי נמצאת לידי, אצפה ממנה לאמפתיה בעניין.

הציפיה הבלתי מתפשרת ל"גבר גבר", היא ילדותית. אתן רודפות אחרי הקשת בענן, ומזכירות לי מתבגר המתבאס 'לגלות', שחברתו העדינה והמושלמת נזקקת לעתים לנקביה...

תהיה נוספת שעלתה בי בעקבות השרשור, היא האם נשלטות מסוגלות בכלל לקיים מערכת יחסים ארוכת טווח. הרי מתישהו הסרט יגמר, המציאות תכה, ויחל שוב המרדף אחרי השולט המושלם.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
פלייפול, בכוונה או שלא, אתה יוצא שיפוטי על גבול המעליב.
ואולי אני לא נשלטת, אבל באמת לא ברור לך שהתשובה לשאלה בסוף היא "כן"?
Ollie​(נשלטת)
Ollie​(נשלטת) • 12 ביולי 2018
פלייפול, תסתום.
בכוח המוח​(שולטת)
בכוח המוח​(שולטת) • 12 ביולי 2018
דרקן, למה פלייפול יצא שיפוטי על גבול המעליב? האם טענות דומות בהתאמה המתבקשת, שהיו עולה בקשר לתפיסת הנשלטים את השולטות, היה מוציא ממך את אותה התגובה?
L U C I F E R
L U C I F E R • 12 ביולי 2018
הבעיה היא הפרשנות של מיהו שולט באמת ומיהו נשלט. כאשר הפרשנות המקובלת שנשלט הוא אחד שצריך להיות מושפל ומוכה ולשרת את האינטרסים האנוכיים של השולט, מתקבלת אז גם הנסיגה השמרנית הזאת ממתחלפים. כאשר מבינים כי אף אדם לא יכול להיות שולט אמיתי אם מעולם לא חווה את הצד השני של כניעה, אז מבינים שדווקא מתחלפים הם השלב הדיאלקטי והאבולוציוני בין השניים. כפי שפרידריך ניטשה אמר, "Revalue all values".